Jump to content

Par jaunu ziemas riepu izvēli, kur un kā pirkt?


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

 

 

Tev nu gan dīvaina mērvienība - viena ziema!!! 1) Ir jau tomēr starpība, vai tu nobrauc 5 vai 15 tk ziemā, vai ne? 2) Tāpat ir svarīgi, kā tu šīs riepas uzglabā vasarā. 3) Cik "smagi" tev apavi kājās, braucot ar auto...

 

Ir, protams, starpība. Varbūt man trāpījās kāda sliktāka gumija, bet pēc vienas ziemas, otrajā, vilka grāvī, slikta saķere utt., kaut gan protektors bija vēl labs.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    13

  • Ronalds

    7

  • ggg97

    5

  • kicker

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mezavecis

Nu nav visi tik stulbi un nebaksta acīs, ka pārkaltusi riepa ir ļoti kruta. Es vismaz pirms katras ziemas pataustu, vai vērts ar tām nākamo ziemu braukt. Ja priekš sniega var atrast labas atjaunotās riepas, tad priekš asfalta neesmu redzējis labas riepas. Cik esmu taustījis, viņas jaunas jau ir pacietas.  

 

 

. Es nākamgad nopirkšu atkal svaigas un atkal būšu zirgā atšķirībā no tiem, kas būs kārtīgus 5 sotakus nolocījuši par brendotajām un bakstīsises vismaz 3 sezonas un ceturtajā vēl turpinās bakstīt citiem acīs, ka ta taču krutttā riepa
 
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

Nu nav visi tik stulbi


Nē, nu dabiski, ka nav. Kas nežņaudas un pērk jaunas - OK. Bet ir tomēr daļa pasistu idiotu, kam naudas jauniem brendiem nav, bet tak nemūžam neliks virsū atjaunotu mīkstu riepu, tak izjuks pa reizinātājiem pirmajos 100km, plīsies, neturēsies, metīs... un tad nu gatavi riepu šrotā braukt pirkt lietotas xuyzin cik gadu vecas, pārkaltušas skreteles, galvenais ka tik breeeends. Da tirsā to jūsu brendu, labākajā gadījumā vasarā noplēšanai vai kam pa zeminieku ļoti daudz jākapā, reāli tām Liselli vieta ir ugunskurā...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...