Jump to content

Neizmantoju mobilos datus, bet kredits tik un ta iet


I_see_eye
 Share

Recommended Posts

Man ir Sony Xperia telefons, protams, kopš iegādājos šo gudro trubu sākas problēmas ar to, ka tiklīdz papildinu kredītu man katru dienu ņem nost tos 0,36 sant par datiem.
Esmu atslēgusi mobilos datus un pat fona datus nolikusi tā lai aktivizējas tikai kad ir pieslēgts WIFI, jo galvenokārt tik uz WIFI vien dzīvoju,
Esmu izrakņajusi visus tos uzstadijumus, bet neko vairāk ko apcirst neesmu atradusi..

Varbūt kadam ir bijusi tāda situāciju ar šo sony xperia telefoniem vai vispār? kā man izvairities no ta ka kredīts vienkarsi rupji sakot izkūp pats no sevis. :(

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Tur neko citu nevar darīt kā zvanīt vai rakstīt uz Tele2.

Jo ja mobilie dati kā tādi ir izslēgti un apdeitots telefons tiek vienīgi no wifi, tad nekur nevar pazust tas internets.

 

Tarifu plāna programmā nav pieslēgts internets telefonā uz nedēļu, kur katru dienu atvelk šekeļus pat, ja neizmanto ?

Labots - ColorPulse
Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā negribi ieslēgt tikai 2G tīklu??

 

Bet ja nopietni, tad domāju, ka ar operatoru problēmas, jo konstanti vilkt nost kādu naudas summu ir jocīgs datu tarifs.

Link to comment
Share on other sites

Ja nesaproti ko darīt ar telefonu un nelieto mobilos datus - tad griezies pie operatora un atslēdz datu pārraides pakalpojumus centrālē. 100% drošs risinājums 


 

 

Tādā gadījumā negribi ieslēgt tikai 2G tīklu??
Labrīt!  2G tīklā datu parraide nenotiek?  GPRS un EDGE kāds ir atcēlis?
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piemēram - lai pieslēgt Viber ir jāaktivizē datu pārraide, un ja aizmirstas pēc tam atslēgt - ik pa brīdim noskaita. Esmu tādus variantus redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Dīvains operators, kas vēl joprojām iekasē santīmus... ;>

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja bail par internetu lietošanu, atslēdzam datu pāraidi un problēma tiks risināta saknē. Ja operators vēl pēc tam skaita nost naudu par datu pārraidi, pieprasam kārtīgu izdruku un ejam skaidroties.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ja bail par internetu lietošanu, atslēdzam datu pāraidi

pie oparatora, ne telefonā!

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Var arī tā, bet tas taču mega trobelis cilvēkam. Zvanīt kādam, vai apmeklēt kautkādu tur veblapu un ar klavieri vai orāli pārsūtīt kautkādus nebūt datus, lai autentificētu sevi un vēl tad atrast pareizo veidu, kā komunicēt savu vēlmi konkrētajam servisam, pilnīg traks var palikt.

Link to comment
Share on other sites

MMS saņem? Ja saņem, tad nebrīnies, ka dati skrien arī tad, kad izslēgta datu pārraide.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Vēl 100% drošs risinājums ir izdzēst/izmainīt interneta iestatījumus (APN utt.) uz neeksistējošiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Opļā, tas gan foršs "nulles"tarifs :D

Neko nezvani, tāpat maksā 10+ EUR/mēn tikai par tipa internetu.


Vispār tie 0.36 ir visos ZZ tarifos. Kaut kā taču viņiem nabadziņiem jāpelna :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Iespējams datu pārraide telefonā ir nevis atslēgta, bet nav ieslēgta. Pēc noklusējuma mēdz būt tā, ka uzstādijumos ir ķeksis (vai kkas tml.) lai datu pārraide ieslēdzas pēc vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

 

 

Pēc noklusējuma mēdz būt tā, ka uzstādijumos ir ķeksis (vai kkas tml.) lai datu pārraide ieslēdzas pēc vajadzības.

 

Šis ir novērots vien Nokia telefonos.

 

Jāizskata iespēja, ka kāds cits lieto Tavu telefonu naktīs vai,kad to nemani :diablo:

Link to comment
Share on other sites

I_see_eye

Man tarifs ir pilnīgi nekads parastais beztermiņa, ievadu kredītu un lietoju,
uzstadījumos esmu visus iespējamos ķekšus izņēmusi vai uzstadījusi lai iet uz wifi.

bet tik un tā, šodien pamožos un jau atkal to 0, 36 centu nav. zinu ka neviens cits pa telefonu nerokas.

nesen rakstiju TELE2, tie jau protams pateica, ka atņemas šī summa tikai, kad sāk izmantot mobilos datus un man pašai uzstadijumos vaina.


šodien, kad viss jau apnikas es paņēmu un vienkārši pieslēdzu tarifu VISI, lai man kreditā vairs nebūtu naudas ko sūkt nost un zvani un sms par brīvu uz menesi. LAi jau ir, kaut gan pat nezinu vai izmantoshu viņus uz tiem 3,99.

Link to comment
Share on other sites

pārbaudi kārtīgi telefona uzstādījumus. Neba tāpat vienkārši ņem nost to naudu.. gan jau telefonā ir kāda programma, kas arī sūc tos datus.

Link to comment
Share on other sites

DATU PĀRRAIDE

Internets telefonā dienas cena € 0,36 Iekļauti MB 30

 

 

Pēc šīm rindām saprotu, ka tiklīdz dienas laikā, kaut uz mirklīti ieslēdz datus, tā uzreiz nākamajā dienā noņem 0,36 centus, ja ir notērēts no 0 - 30mb ..  Stipri šaubos, ka 24h laikā dienu dienā, vaktē lai ne mirklīti dati neieslēgtos... 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Vai nav tā, ka šī ir datu abonēšana?

Nu - pieslēdz vienreiz un neatkarīgi, pumpē vai nē, vienalga ieslauks tos 36 centus katru dienu, kamēr neatteiksies no pakalpojuma?

Līdz ar to telefonā var bakstīt var nebakstīt, noslauks to naudu tākātā.

Labots - Pirkss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@@mekto, tādu nav, tagad ir čeki.. :D bet vispār visu var izdarīt vēsā mierā no internetbankas papildinot, kā arī iekš manazz.lv pārvaldot visu pārējo, t.sk. pieslēdzot sev vajadzīgo.

 

@@Pirkss, tādas lietas nav.. ja lieto maksā, ja nelieto nemaksā.. tiesa.. pie pirmās konekcijas noraus tos 0.36€

Link to comment
Share on other sites

Ja telefonam datu savienojums pilnībā ir norubīts (un tas visiem androīdiem ir viena ķekša jautājums), tad nekādas konekcijas tur nenotiek.

Neviena programma nevar to ķeksi apiet.

 

Šeit:

http://www.zeltazivtina.lv/balss-tarifi/visi-tarifi/visi-zz-balss-tarifi/nulles-tarifs/

Nav par to ne vārda, ka paņem tikai pēc pirmās konekcijas, tikai viena frāze "Internets telefonā dienas cena 0.36€".

Var pazvanīt uz ZZ un paprasīt, bet es šo frāzi saprotu tieši tā - katru dienu noslauc 36 centus, pumpē vai nepumpē. 30MB iekļauti, Ja pārsniegs 30MB - būs jāpiemaksā.

Par to, vai no šī var atteikties, jāprasa ZZ.

Tā kā es to saprotu - nevar, ietilpst konkrētajā pakalpojumā. Neatkarīgi no tā, cik papildinās karti un vai lieto netu, vai nē, vienalga tos 36 centus par datiem noslauks.

Visticamāk jāizvēlas cits tarifs, bez datiem.

 

Vai arī autore tomēr datus pavisam nav izslēgusi. 

To var redzēt telefona parametros pie "datu savienojumi" - uzrādīsies cik kura telefona aplikācija cik daudz datus iesūkusi.

Ja datu savienojums ir izslēgts, ārpus WiFi zonām telefonam pie tīkla stipruma indikatora nebūs neviena burtiņa - ne G, ne E, ne H, ne H+, ne 4G

Ja tomēr esot ārpus WiFi, tur redzams kāds no šiem burtiņiem - datu savienojums telefonam tomēr nav izslēgts.

 

36 centi dienā, sanāk vismaz 10.80EUR mēnesī. 30MBx30=900MB

Pasālīti.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

@@Pirkss, zinu, jo pašam saimniecībā ir ZZ karte, autorei jau norādīju, ka problēma ir jāmeklē pašā telefonā un tā iestatījumos.

Link to comment
Share on other sites

Nāc uz LMT, un nebūs nekādas maksas par datiem, pie tam datus ar lielāku vai mazāku ātrumu varēs lietot.

Labots - VIL
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

I_see_eye

@Pirkss Loti labu zinu, ka 0,36centi noņem tikai tad ja pieslēdzas, tai diena, kad pieslēdzas un dod 30MB, ja nekonektējas tad neņem.
Pie datu uzskaitēm nerada nevienu pateretu mb, burtinji ari neparadas. esmu izsekojusi.


Domaju vienkārsi laikam drizumā nomainīšu operatoru un viss, tik nr. savu saglabashu jo neesmu vsp dzīve mainijusi :D

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Man nokia e52 kaut ko apdeitojās visu laiku un protams ēda naudu, tad setingos uzliku, ka tikai ar manu piekrišanu telefons var piekļūt pie interneta un problēmas beidzās

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Nesaprotu tos cilvēkus, kuri joprojām čakarējas ar atjaunošanas kartēm

 

Automātiskais maksājums no ibankas un nekāda chakara (rēķins jau tāpat reizi mēnesī jāmaksā, ja nu kas) :) Za to "Brīvība" ir par 2 eiro lētāka (labi, tulīt mani daži biedri nories, ka tika februārī ir 4 nedēļas).


Pluss tam visam ir tāds, ka nevar saskriet kosmiski rēķini par ārzemēs it kā norunāto vai notērēto internetu. :)

Link to comment
Share on other sites

@@viesturs0711, ja paņem ZZ VISI + 1GB netu, tad ZZ sanāk lētāk pat par jauno Bites piektdienu, protams, Brīvībai + par zvaniem/sms uz visiem tīkliem + bezmaksas sms arī uz ārvalstīm un nosacīti bezlimita, tikai ārkārtīgi lēnu netu pēc tiem 50MB :D

Link to comment
Share on other sites

[

Ja nesaproti ko darīt ar telefonu un nelieto mobilos datus - tad griezies pie operatora un atslēdz datu pārraides pakalpojumus centrālē. 100% drošs risinājums

 

Tieši tā. Tikai ZZ tas maksā 3€ vienreizējā pieslēguma maksa.

 

Dīvains operators, kas vēl joprojām iekasē santīmus

 

Sistēmai tās ir tikai vienības. Bez piesaistes valūtai.

 

Vēl 100% drošs risinājums ir izdzēst/izmainīt interneta iestatījumus (APN utt.) uz neeksistējošiem.

 

Vairs nē.

 

Opļā, tas gan foršs "nulles"tarifs :D Neko nezvani, tāpat maksā 10+ EUR/mēn tikai par tipa internetu. Vispār tie 0.36 ir visos ZZ tarifos. Kaut kā taču viņiem nabadziņiem jāpelna :D

 

Njea, tikai pie pirmās sesijas noraus 36 ¢. Pat ja iztērēs 1 kB.

Jāizskata iespēja, ka kāds cits lieto Tavu telefonu naktīs vai,kad to nemani :diablo:

 

Neesi strādājis pie Tele2?, kaut kur dzirdēta atruna...

 

Par to, vai no šī var atteikties, jāprasa ZZ. Tā kā es to saprotu - nevar, ietilpst konkrētajā pakalpojumā. Neatkarīgi no tā, cik papildinās karti un vai lieto netu, vai nē, vienalga tos 36 centus par datiem noslauks. Visticamāk jāizvēlas cits tarifs, bez datiem.

 

GPRS ir ieslēgts visiem tarifu plāniem. Tāpēc lai atslēgtu datus jebkuram balss plānam var par 3 ar kapeikām eiro var pavisam atslēgt datus.

 

 

Tarifu plāna programmā nav pieslēgts internets telefonā uz nedēļu, kur katru dienu atvelk šekeļus pat, ja neizmanto ?

 

Nav šāda tarifa.

 

MMS saņem? Ja saņem, tad nebrīnies, ka dati skrien arī tad, kad izslēgta datu pārraide.

Vot tas gan jau ir interesanti. Kādreiz bija, ka MMS trafiks bija bezmaksas.

 

Link to comment
Share on other sites

Sen jau būtu piezvanījusi un noskaidrojusi, kas par šteksiem.

 

Nupat paskatījos sievas telefonā, kuram dati ir atslēgti (ķekša nav), bet datu lietojums oktobrī 1.76kb. Lietotāji, google+ 516B, sistēma android 261B un samsung push service 30B, Tākā sistēma pati kko rij, neatkarīgi no saimnieka, maz, bet tomēr.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man reiz bija darīšana ar kaut kādu Nokia Asha. Tai bija gļuks, ka katru reizi uzstartējot Wifi, iezibsnījās arī mobilie dati. Šajā gadījumā ZZ naudu nokāš. Vēl var būt arī kāda sinhronizācijas vai atjaunošanas nianse, kas piešķiļ mob. datus.

Link to comment
Share on other sites

 Biedrs Žaks Noriss pareizi saka. Pašam ir Nokia 515. Da primitīvs tālrunis, bet... Iekšā viņam ir iebūvētās aplikācijas, kuras nekādīgi nav iespējams izdzēst, kaut kādi sociālie tīkli, kaut kāds WhatsApp. Nelietoju tos nevienu, pat atvēris neesmu. Bet ik pa laikam (diendienā) telefonā failu pārvaldniekā tās aplikācijas, konkrēti tas WhatsApp, uztaisa kautkādus servisa failus, kuros datējas kautkādas čekošanas vai figviņuzin. Visas aplikācijas, ko lietoju, man ieregulētas tā, ka viesabonēšanas gadījumā datus nelieto. Tač vienalga, kā uz ārzemēm aizbraucu, tajā mēnesī rēķinam klāt naudiņa par datu lietošanu viesabonēšanā, pie absolūtas datu nelietošanas ārzemēs. Kaut izstiepies, mūsdienu telefoni datus rij. Re, manai Nokiai, piemēram ir atslēdzama atjauninājumu pārbaude, kas pēc noklusējuma ir ieslēgta. Nezinātājam telefons mazus datus notērēs nemanot, baitus (pat ne kilobaitus, kur nu vēl megabaitus) mazus, bet ar to pietiks, lai Tele divi, ierēķinātu datu lietošanas faktu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...