Jump to content

CD lasītāja pārtaisīšana par AUX


Ernestsful
 Share

Recommended Posts

Labdien, vīri!

Situācija tāda, ka ir kīnozālīte (MICROMAXX MM 80507), bet nav pults, respektīvi nevar uzslēgt audio in..Par universālo pulti interesējos RD, bet teica ka viņi tādas kinozāles nekad nav pārdevuši, tapēc pie viņiem nav iespējams dabūt, pulti....Tad doma ir sekojoša pielodēt audio vadu pie CD, ierakstīt diskā kādu pāris h garu silent audio. Klausoties disku, bet tajā pašā laikā no PC caur to pielodēto vadu dot signālu....Bet jautājums tāds, kur konkrēi tas vads jalodē?

Vai nu Jums ir kādas citas idejas...!?

Bildē ar sarkano pavilkts vads kas iet no "galviņas", ar melno tie divi kontakti cik saprotu kontrolē motoriņus

Paldies, un ceru ka to galveno domu sapratāt...

post-98195-0-12327100-1413119649_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Es autoram ieteiktu pie tiem kontaktiem pielodēt kontaktdakšas vadu, visu pievienot tīklam un klausīties maiņstrāvas debešķīgajās skaņās, jopta...

Link to comment
Share on other sites

Autor - zini, ko suns dara, kad viss apnicis? Laiza olas. Un pat tas ir sakarīgāk par to, ko tu tur ķīmiķo. Paņem jebkuru universālo pulsti par 5$ dealextreamā vai oriģinālo pulti par 10$ (linku tev jau iedeva) un slēdz ko tev kur vajag.

Link to comment
Share on other sites

Ernestsful

Tās pultis nav kā orģinālās, šaubos ka derēs, bet nu būs jau japaņem paprovēt...man vajag MM sērijai...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bildē ar sarkano pavilkts vads kas iet no "galviņas", ar melno tie divi kontakti cik saprotu kontrolē motoriņus

 

No "galviņas", vienvārdsakot, nāk tīrs digitālais. Analogais, kurš tev vajadzīgs, nāk laukā kaut kur mikroprocesora mikrenes "otrā galā". Es te tā maigi uzrakstīju, jo patiesībā man ir po.

Link to comment
Share on other sites

pultis nav kā orģinālās, šaubos ka derēs

Universālo pulti, ja vien nav kāds šķībaču brīnums, vari saprogrammēt tā, ka ar vienu pulti darbosies ja ne visa, tad lielākā daļa tev esošās tehnikas.

 Pats pirms kādiem pieciem gadiem pirku "lielveikalā" Latgalīte - no ieejas pa kreisi līdz galam bija būda, kur vecis jau uz vietas saprogrammēja vajadzīgajam modelim pēc kodiem. Vai vēl tur ir nezinu, sen neesmu bijis.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Sen senos laikos ir vienam mūzikas centram izveidota AUX ieeja ar papildus slēdzi. Diez vai šādas darbības ir nepieciešamas šādam mēslam, bez pults, kas īsti nav domāts mūzikas klausīšanai. 

 

Bet šī ir tiešām oriģināla ideja, par kuru būs ilgi jābrīnās :)

 

 

audio vadu pie CD, ierakstīt diskā kādu pāris h garu silent audio. Klausoties disku, bet tajā pašā laikā no PC caur to pielodēto vadu dot signālu
Link to comment
Share on other sites

idioti... 

es pats savā laikā esmu līdzīgu stulbumu darījis šādai miskastei 63344668.jpg

atliek vien ierakstīt cd ar "tukšumu" un kamēr disks griežas var klausīties šņegu no aux, ttjipa ūber super mega selfmade inputs  - (telefons, lapsis, anālā atvere etc)

 

un remontējas elementāri - katram sūda atskaņotājam ir analogā ķēde kur var iemesties pa vidu un padot savu signālu no malas, ar nosacījumu, ka digitālais (aka cd) ir ar "nulles" tukšumu. un kamēr tas "tukšais" cd griežas, tajā vietā kur beidzas digitālā daļa un pārbrien uz analogo - tur arī lodējamies klāt un taisam izvirtības ar ko vien gribas....

 

šito ja nemaldos pat 90desmitajos kāds bija pacēlis, bet te viedums pirdina gaisu :D

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Cirvi, atšķirību starp mājas kinozāli un auto "galvas" CD čendžera slotu jūti?


Autora bildē DAC ir viena no augšējām mikrenēm pie CD štekera.

Link to comment
Share on other sites

Tu no kauguriem būtu vismazāk pukstējis... Pastāsti tagad visiem, kāda tad ir tā starpība tā cd iekārtām, kur analogais signāls ir noķerams ķēdei pa vidu? m? tas ka tur vajag dahuja entuziamsu, saprašanu kurā galā lodāmurs jātur + kaut ko vairāk par sviestmaizi rokā lai to izdarītu ir cita lieta :>

 

jums tur jūrmalā visi tādi?

Link to comment
Share on other sites

Tukuma cirvi, lielā mikrene blakus CD štekerim. Jautājums uz erudīciju, ir šeit DAC iekšā vai nav?

post-64762-0-52883700-1413142696_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

es Tev kauguru čigān uzdevu jautājumu...

 

edit: kā tāda veida iekārta (cd/dvd n shit) iekārta spēj darboties bez DAC'a? Tu klausies 1 un 0 savās tuNpās?

 

un kapēc Tu man jautā par šo

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...