Jump to content

LG G2 ekrāna zirneklis


androidz
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Nokrita uz flīzēm LG G2. Nokrita labi, akurāt ar malu, ar malu ko nepasargā vāciņš. Rezultātā digitaizeram atnāca sibīrījas pūkainais zvēriņš (pisec). Ekrāns rāda, uz skārienem nereaģē, reaģē tikai pašā ekrāna apakšā. Ofic. servisa remonta izmaksas ~ 180 eur. Vai kādam ir pieredze ar aftremarket ekrānu nomaiņu, vai tikai digitizer nomaiņu, cik saprotu tas ir viens piņkerīgs pasākums, jo normāli maina visu ekrānu.

 

A.

Link to comment
Share on other sites

Mobīlie monstri piedāvā pa 82€ nopirkt komplektu. Ebajs pa 50$. Tākā naff tik traki.

Jāzin tik precīzāks modelis jo skatos ka ir piemēram d620 un d802.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nokrita labi, akurāt ar malu, ar malu ko nepasargā vāciņš.
Kas par vāciņa modeli? 

Es tā nesteidzīgi apsveru potenciālos G2 vāciņus, nevaru izšķirties par labu elegantākam, vai lielam, ne tik pievilcīgam, bet drošākam variantam :) 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Man ir kaut kāds Nilkin, diezgan labs, bet man ļoti veicās uzmest uz to nelielo daļu kas nav aizsargāra ar vāciņu

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Luuk sheit ir jautaajums par to vai leetaak nav nopirkt flip case, vai nejaushi, vai tiishi nomest zemee un maksaat ne tikai par visu nepiecieshamo daljas iegaadi un nomainju. Tas taa man liek atcereeties teemu boot.lv forumaa par sho lietu.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Aparātu vajag apdrošināt! Ja veiksmīgi nometīsi, vai viņu nospers nepalīdzēs ne flipkase nekāds cits case.


Kungi, vai pareizi saprotu, ka tie monstri un jibaijs tirgo aftermarket ekrānus? Kā viņiem ar kvalitāti, var būt mēģināt sākt ar digitaizera nomaiņu, lai vismaz ekrāns paliktu oriģināls, ja protams kāds uzņemtos to operāciju...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tā nesteidzīgi apsveru potenciālos G2 vāciņus, nevaru izšķirties par labu elegantākam, vai lielam, ne tik pievilcīgam, bet drošākam variantam :)

Varu ieteikt Spigen ražoto slim armor, ir labs!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varu ieteikt Spigen ražoto slim armor, ir labs!
 

 

Pats redzēju gadījumu, kur tieši ar šo te keisu sasita G2 ekrānu. Nometa arī gan ļoti labi.

Link to comment
Share on other sites

shine668555

ar  g2 ilgu laiku ņēmos kad šie vēl cenā bija, pašam ar saplēsts g2 kkur uz plaukta mētājas.
teikšu tā. ebay u.c aftermarketa ekrānus var pirkt. nav ja viņi pilnīgi oriģināli bet atšķīrību nevar redzēt un lietošanas ziņā viss ok (tas par tiem $50 vērtajiem) un jāpērk ir viss touch-lcd-freims. jo atsevišķi nomainīt touch nevar. a bez rāmja tikai ekrānu tur ātrāk sapisīs kko un rezultāts ar nebūs tīkams plus tikai ekrāni viņi ir sūdīgas kopijas.. saku pēc  pieredzes jo esu šos pircis un taisijis pārdošanai.

Link to comment
Share on other sites

androidz

It kā jau maina vienu pašu digitaizeru, bet nu čakars un rezultāts nav zināms:

Link to comment
Share on other sites

Griezējs

Mainīju savam LG-E975 visu ekrānu ar korpusu kopā. Baigi sarežģīti nebija pārskrūvē visas detaļas uz jauno korpusu, bet prasa baigo uzmanību ar sīkajām detaļām. Es nejauši nolauzu kājiņu atbloķēšanas pogai, bet izdevās to veiksmīgi pielodēt atpakaļ. Ekrānu pirku Ebay, sūtīju no anglijas.

Labots - Griezējs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Labāk teorētiski sasitu nekā paciešu flip case.

 

tajā pašā laikā pats pārdod divus flipcase..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ak jā, cover man bija šāda, labs, ērts un kā izrādījās nederīgs:

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-Premium-Matte-Hard-Cover-Case-Guard-For-LG-Optimus-G2-D802-2013-New-/331034743414?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item4d13355276

 

Trāpīju akurātu ar sānu, kur tas cover nenosedz neko. Vispār izskatās ka tie G2 ir varen neizturīgi, stikls pa visu aparāta priekšu, līdz maliņām, rezultātā, nav nekādas bufera zonas kas absorbētu triecienu, tikai maciņš, ja tāds ir. Statistikai - starp paziņām, kam ir G2, esmu trešais, kurš sasita ekrānu, statistika graujoša.


 

 

ar  g2 ilgu laiku ņēmos kad šie vēl cenā bija, pašam ar saplēsts g2 kkur uz plaukta mētājas. teikšu tā. ebay u.c aftermarketa ekrānus var pirkt. nav ja viņi pilnīgi oriģināli bet atšķīrību nevar redzēt un lietošanas ziņā viss ok (tas par tiem $50 vērtajiem) un jāpērk ir viss touch-lcd-freims. jo atsevišķi nomainīt touch nevar. a bez rāmja tikai ekrānu tur ātrāk sapisīs kko un rezultāts ar nebūs tīkams plus tikai ekrāni viņi ir sūdīgas kopijas.. saku pēc  pieredzes jo esu šos pircis un taisijis pārdošanai.

Vari atmest kādu linku no kā esi pircis un rezultāts ir bijis OK? 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Sveiki! Pacelšu mazliet vecu topiku augšā...

 

 

Tātad uzmeties zirneklītis (ieplīsis) ARĪ manam Microsoft Lumia 640 aparātam.

 

Jautājums - kurā kantorī lētāk būtu nomainīt aizsargstiklu a.k.a. digitizeru (nezinu, vai digitizeru, vai ar pašu ekrānu kopā)?

Link to comment
Share on other sites

Tikai digitizeri tev neviens neuzņemsies mainīt, baigais čakars, nav garantiju, ka izdosies.

Vari provēt pats (iepriekš bija iemests video ar šo procesu), tāpat nav ko zaudēt.

Link to comment
Share on other sites

Es darītu tā:

    Mēģinātu ņemt nost digitaizeri. Ja LCD izdzīvo, tad sūtītu jaunu tikai digitaizeru un liktu virsū.

    Ja LCD tomēr saplīst, tad sūtītu sendviču (LCD+digitaizers) un liktu virsū.

 

    Bet tas manā gadījumā. Bet tu jau taisies nest uz servisu, lai tev sataisa. Diez kā cena mainīsies, ja tu būsi telefonu jau izārdījis un stiklu ar LCD sabeidzis un dosi šiem, lai sataisa!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Diez kā cena mainīsies, ja tu būsi telefonu jau izārdījis un stiklu ar LCD sabeidzis un dosi šiem, lai sataisa!

 

Tur jau tā lieta! :)

 

 

Ok, paldies par ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...