Jump to content

viedtalruna izvēle


sat88
 Share

Recommended Posts

1. jāņem wp8.1 vai ios

2. pilns internets ar apskatiem, atliek tikai lasīt un skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi Z1 šķita neērts satvērienā - ir citi līdzīga vai lielāka izmēra telefoni bez kantainām malām, kas ļauj daudz ērtāk ar tiem apieties. Bet tā ir individuāla lieta, kas katram var atšķirties, tāpēc noteikti, ja tas vēl nav izdarīts, vajag notestēt lietošanas ērtumu pirms pirkšanas.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Gestapo par ko esi taa saacis ieteikt WP ieriices. Vismaz man liekas tu biji par Android vai iOS kaadreiz.

Link to comment
Share on other sites

Darbības ziņā Z1 šķiet visnotaļ žiperīgs, bet tas neērtums bija pietiekoši liels faktors, lai nosistu vispārējo interesi. Viena lieta gan - ja gribas labāku skaņu, jāņem HTC One, nevis Sony. 

 

Te viedokļi objektīvākam priekšstatam:

http://www.boot.lv/tehnika/mobilie-telefoni/sony-xperia-z1-viedtalruna-apskats

http://ctrl.lv/2013/12/apskats-sony-xperia-z1/

http://laacz.lv/2013/11/12/sony-xperia-z1-tomer-paris-jabeti/

Link to comment
Share on other sites

Es noteikti paņemšu Z3 Compact kad Cyanogen tam uztaisis ROMu.

Man ir apnikuši lielie telefoni kurus nevar iebāzt bikšu kabatā.

Man patīk, ka telefons ir udens un triecienizturīgs, ka nevajag apieties ar to kā ar jēlu olu.

Sportiņam arī labs. Var pieslēgt visus GARMINA velodatčikus un pulsometru caur ANT+

4G ir.

Bača 2600mAh arī izklausās OK...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Man ir apnikuši lielie telefoni kurus nevar iebāzt bikšu kabatā.

 

4.6" nu īsti jau kompakts nav bet nu labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es noteikti paņemšu Z3 Compact kad Cyanogen tam uztaisis ROMu. Man ir apnikuši lielie telefoni kurus nevar iebāzt bikšu kabatā. Man patīk, ka telefons ir udens un triecienizturīgs, ka nevajag apieties ar to kā ar jēlu olu. Sportiņam arī labs. Var pieslēgt visus GARMINA velodatčikus un pulsometru caur ANT+ 4G ir. Bača 2600mAh arī izklausās OK...

 

 

a tu panjem labak tos samsungus ko dod pa 10eiro ,gan ilgi baterija tur,gan ir trieciendrosi un udens arii neskade gan jau, mp3 ari ir un galvenais kompakts kas tev jau kaa reiz ir pieriebies  :D

 

aef59905-c92c-4a70-b2e8-4fd8de5e4eb0-228

Bling Bling! Un galvenais varesi izcelties uz parejo fona,jo visiem tak kkadi lieli ne-kompakti plansettelefoni ir kas sen jau visiem neliekas cool.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man personiigi peedeejais, kas izraisiija patiikamu wow effektu ir BlackBerry Passport. Iespeejams panjemshu. Gaidam kaa buus pieejams.

Link to comment
Share on other sites

visiem tak kkadi lieli ne-kompakti plansettelefoni

 

 

FYI man tagad ir divas galējības... gribās kaut ko pa vidu

Xperia%2Bactive%2BLG%2BG%2BFlex.png

Labots - ptsns
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

vēlos zināt jūsu atsauksmi

Man pašam ir Z1 compact, kas ir samazināta Z2 versija. Paņēmu dēļ izmēriem, jo man pagaidām nav privātmājas un nevajag tīrīt pagalmu ar sniega lāpstu.

Ja nopietni, tad telefons ir izcils, bet bez māciņa vai ietvara saskrāpēsies ļoti ātri.

 

 

 

jāņem wp8.1 vai ios

Mhm, pirmais ir platforma bez nākotnes, otrais uz 99% sastāv no DRM.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Leshij beidz muldet to ko nezini (WP). Android vispaar ir sifilisu pereklis un grimstosh kugjis. Tas taa ieskatam.

Link to comment
Share on other sites

Es arī ieteiktu nopietni pārdomāt, vai tiešām vajag androīdtālruni. Jo paņemot rokās tādu, automātiski tu kļūsti par lētu patēriņa produktu, kurš nekad nevar pretendēt uz izredzētību un zilām asinīm, ar ko automātiski tiek apveltīts katrs iPhone īpašnieks ..

 

 

 

Android vispaar ir sifilisu pereklis

Dārgie biedri, kur jūs savus galus ikdienā mērcējat, ka sūdzaties par sifilisu? 

androīdus lietoju gadus 2, programmēju mazdrusciņ pat vairāk. drīkst uzzināt, kur jūs tās visas šausmas atrodat?

 

 

 

 un grimstosh kugjis.

 

kurā galā? Androīds ir populārāks par aifoniem, cik varu spriest pēc objektīviem statistikas datiem vienā no lielākajiem pasaules soc.portāliem. Un stabilāks arī (~99% crash-free users VS ~97%).

 

Pat ar visu to, ka populārāko viedtālruņu TOPs (neskaitot SGS3 utml labā gala absolūtos līderus) sastāv no Samsung Galaxy Y, Ace, Ace2 utml visvisvislētākajiem androīdtālruņiem, kam tipiski ir Android 2.3.6 un kam ir nopietnas atmiņas pārvaldības problēmas. Vienalga caurmērā stabilāks - Crashlytics tā saka, nav iemesla neticēt.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tie kas zin Android patieso seju tie vairs atpakalj nepariet uz Android bet ar steigu maina uz ko citu. Taada ir patiesaa statistika.

Link to comment
Share on other sites

Ir parādījusies vēl trakāka suga par iphone fanbojiem - vinfouna fanboji..

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Prichom winphone fani? Kur es teicu ka paarsleedzas uz WP? Cilveeki paarsleedzas uz jeb ko kas nav tik Android. Tagad izteicos skaidri. Skaidrs usver tu esi draidgalva ar lielu kraanu, jo tev ir afigenijas draidklucis.

Link to comment
Share on other sites

a tu panjem labak tos samsungus ko dod pa 10eiro ,gan ilgi baterija tur,gan ir trieciendrosi un udens arii neskade gan jau, mp3 ari ir un galvenais kompakts kas tev jau kaa reiz ir pieriebies   :D

 

aef59905-c92c-4a70-b2e8-4fd8de5e4eb0-228

Bling Bling! Un galvenais varesi izcelties uz parejo fona,jo visiem tak kkadi lieli ne-kompakti plansettelefoni ir kas sen jau visiem neliekas cool.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ok, uz manu apgalvojumu saņēmu apstāstiienus bez kaut kā konstruktīva. Ja jau win-faniem trūkst smadzeņu, lai saprastu, kāpēc win phone nav nākotnes, paskaidrošu:

1) Nesen MS nokilloja Nokia brendu, un tagad telefoni sauksies vienkārši Lumia. Windows Phone arī tiks kancelots, būs vienkārši Windows. Ar veiksmīgiem brendiem ko tādu nedara. Bet ar neveiksmīgiem brendiem (Siemens, Blackberry, ...) mēs zinam, kas notiek, un pilnīgi irrelatīvi, cik brends bija "kruts" pirms gadiem 4-5.

2) Aplikāciju ziņā - joprojām win phone lietotājiem ir jāizvēlās no tā, kas ir. Un tas pats pārsvarā strādā nestabīli.

3) Apple turās uz uzticīgiem fanbojiem, kas joprojām tic kaut kādam speciālam statusam, vai Stīva aurai, kas ir apple devaisos. Bet pat ar to, iPhone lietotāju skaits pamazām iet uz leju. MS ar tik lielu uzticamo fanboju armiju lēpoties nevar. Tātad, fanu suports ir krietni mazāks.

4) Ierakstot googlē "windows phone future", jūs redzēsiet, ka tas nav tikai mans viedoklis.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Leshij beidz muldeet. Iztiksim bez shiim parodijaam. Kas applikaaciju zinjaa straadaa uz WP nestabili. Es gaidu tieshus skaidrojumus, nevis ai man pazinja teica utml.

Link to comment
Share on other sites

man joprojām ir noturīga pārliecība, ka kāds ir izmēģinājis pirmos Android modeļus ar mazu bateriju un 2.2 androīdu, norūtojis, sainstalējis SupaHax0rMegaGamezPack100001 no kreisiem saitiem, aiznesis pārinstalēt un rezultātā ieguvis pārliecību par to, ka androīds sūkā.

 

 

Kolēģim uz galda ir korporatīvais HTC One. foršs tālrunis. Ir Nexus 5 ar Android L developer preview - ātrums ideāls. Ja man nebūtu jāprogrammē visādām vecām iekārtām, tad es kaut ko tādu paņemtu.

Uz otra kolēģa galda ir sakrauta kaudze ar Android 2.3 tālruņiem - mazu ekrānu, lēni, daudziem ir 1kodola procesori. Ir 2 labi tajā kaudzē - HTC Vision (pirmie modeļi jau atšķīrās kā perfekti nostrādāti) un Sony Xperia (ar caurspīdīgo joslu un krāsainām gaismiņām). Pārējie nav ne salīdzināmi ar One un Nexus5 ne pēc nostrādātības, ne parametriem.

 

Vienmēr var nopirkt lēto galu un var nopirkt labu iekārtu. Atšķiras tas, cik ļoti gribi ie3.14st kapeiku.

 

Rizla: konkrētāk tavas pretenzijas un aprakstu, kur tad tu savus galus mērcē lai dabūtu "vīrusus", varētu?


intereses pēc iegāju draugiem.lv aplikācijas lapā : http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/draugiem-lv/fe15f85c-fcd8-4db9-96e5-f9cab7a809a1

 

vidējais vērtējums - 2 zvaigznītes, nekā neesot, sūdzības par to, ka "met laukā". Tā būtu megastabilitāte? Tā vienkārši nav vēl populāra platforma, attiecīgi aplikācijas ir tikai 2 platformām - iOS un Android. Visi WinPhone un Tizen vienkārši vēl nav populāri izstrādei ar visām no tā izrietošajām sekām.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Nu cik man bija saskarsme ar lumijām, aplikācijas strādā diezgan lēni (es salīdzinu ar android, jo to esmu lietojis visvairāk), bieži izmet kaut kādu kļūdu bez acīmredzama iemesla utt. Visdažādākas aplikācijas: waze, facebook, skype, twitter utt.

Ieteikums: nevajag tik izmisīgi aizstāvēt telefonu tikai tāpēc, ka jums ir tāds. Palietojiet dažādus (un ne lēta gala plastmasniekus, bet normālus) telefonus, lai būtu objektīvs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

@@Леший, nezinu par kādām kļūdām tu runā, bet man ir tieši pretēja pieredze.. Lumia 520.. aplikācijas strādā kā vajag, savukārt androīds bremzē un karās.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ar jums visiem seit ir skaidrs. Nav veerts seit ar droidgalvaam diskuteet. Un kmna iesprauksanaas ar savu tekstu vispaar ir psg. Kmna tavs teksts nevienam nerausta. Taapeec vispaar vari nahrenizeet abus postus.

Link to comment
Share on other sites

WP vs iPhone vs Android... kuram garāks!

 

Šitā mērīšanās ar kraniņiem forumā jebkuru normālu topicu sabojās...

Link to comment
Share on other sites

aplikāciju pieejamības ziņā IOS un Androīds, protams, mazliet iekabina WP, bet arī iekš WP ir faktiski visas vajadzīgās aplikācijas, par trūkumu nav bijis jāsūdzās.

savukārt androīds stabilitātes ziņā tomēr zaudē gan WP, gan IOS, savukārt IOS iekārtas zaudē cenas ziņā, tāpēc WP ir lietotājam saprātīgs vidusceļš, protams, katrs izvēlas pēc savām vajadzībām un iespējām. Katrai platformai ir savi + un -

WP ir stabils arī lētā gala iekārtās,

IOS ir pārcenots

savukārt androīds lietojams tikai dārgāka gala iekārtās.

Link to comment
Share on other sites

Леший

CAP, nav android nestabīls. Un nav WP tik stabīls. Piemēram, paņem to pašu draugiem aplikāciju, ko pieminēja augstāk. Palieto (tieši palieto, spied uz visu pēc kārtas) stundiņu abas. Cik reizes nokrešosies uz win, un vai kaut reizi nokrešosies uz android. Pie tam, nesen lasīju atsauksmi no bijuša kolēģa, kuram Lumijas draugu aplikācija tā nokāra telefonu, ka nelīdzēja pat hard reset (cik tur sekundes turot power pogu). Viņam nācās gaidīt, kamēr... uzmanību... telefonam beigsies bača, un tas izslēgsies, lai tas būtu lietojams. Sorry, bet kaut kad esi dzirdējis par kaut ko tādu ar iOS vai Android ierīcēm?

Link to comment
Share on other sites

@@Леший, kāpēc pie aplikācijas kreša jāvaino platforma? vai WP vainīgs, ka draugiem līki koderi? un kam lietot aplikāciju, ja caur pārlūku visu var izdarīt ne sliktāk.. ak jā ir man draugiem aplikācija, nokārusi telefonu nekad nav.

 

tikko patestēju 1.13.1 versiju.. nekādas aizķēršanās vai krešu.

 

ak jā.. tas tevis minētais reset pareizi izpildās volume down + power poga 10 sek un notiek restarts. + kur problēma izņemt bateriju bija, nevis gaidīt izlādi? :D

 

tikpat daudzu piemērus var atrast arī par androīdiem.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Leshij es neesu vainiigs ka tavs draugs,kolegis gadiijies i***ts, ka nemaak soft reset uztaisiit un straadaa 100%. Atradis vienu applikaaciju ko spraust, ka gljuko it kaa nekaa vairs nav. :D Neesu vainiigs ka developeri liikrociigi uztaisiijushi. Report to chainjikiem.lv izstraadaataajiem.

Link to comment
Share on other sites

Леший

kāpēc pie aplikācijas kreša jāvaino platforma

Izlasi vēlreiz: telefonu nevarēja restartēt ar hard reset.

 

 

ka nemaak soft reset uztaisiit un straadaa 100%

Viss skaidrs, čukča ņe čitaķeļ, čukča pisaķeļ.

 

tikpat daudzu piemērus var atrast arī par androīdiem.

Tur tā lieta, ka nē. Hard reset strādāja vienmēr.

Un cik noprotu, viņam bija modelis, kuram nevar izņemt baču, neatskrūvējot.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nejauc hard reset ar soft reset. Volume down + Power Poga 10 sek = soft reset. Hard reset izpildaas savaadaak.

Link to comment
Share on other sites

@@Леший, hard reset neizpildās turot power pogu.

 

p.s. pat pašā draugiem aplikācijā rakstīts, ka tas tikai pirmais solis uz stabilu programmu

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Nejauc hard reset ar soft reset.

Nu hz, viņš rakstīja, ka viņa telefonu varēja restartēt, 5 sec turot power, bet toreiz tas nelīdzēja.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Hard reboot nav hard reset, bet nu mjā.

Maikrosofts ir teicis, ka saportēs modeļus tikai pusotru gadu. Pēc pusotra gada par to būs pofig. Tā kā tas nav androīds, es nevarēšu uzlikt jaunāko AOSP, pielāgotu manam modelim. Telefons ātri paliks metams.  Nexus 4 īpašniekiem tādas problēmas nav. Mans HTC Evo 3d tagad strādā ar kitkatu, un strādā ātrāk kā jebkad. Un nē, nekas nekarās. Kamēr mikromīkstais neatvērs savu platformu, nekas nemainīsies.

Link to comment
Share on other sites

@@nevertell, kurā brīdī telefons sāk kļūt nelietojams, ja tam neizlaiž atjaunijājumus? Androīdu pasaulē taču bieži vien izlaiž jaunu modeli, nevis nodrošina veco ar jaunāku OS :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...