Jump to content

[PĀRDOD] Gigabyte HD7770 rev 2.0


Bomaars/C12

Recommended Posts

Bomaars/C12

Karte garantija itkā + - skaitas lidz augusta beigām, bet to nedodu lidzi jo videokarte ir bijusi pirkta ar visam parejam kompja detaļām 1a.lv

Link to comment
Tā kā esmu skops maita, tad, ja karte neskan kā traktors un nav problēmu/cepetis, dodu 40 € kaut rīt :D

 

Labots - itanium
Link to comment
intervall

Nokopēsi pavadzīmi un basta! 1a.lv pat nespīrāsies, ir pārbaudīts vairākas reizes. Vēl var pieprasīt izdruku no ibankas par attiecīgo maksājumu un viss.


Cena laba, te pat būtu jākaunas kapeiku "iep*st".

Link to comment
Bomaars/C12
(labots)

Cenu nelaidīšu esmu jaunietis un 10 eiro man ir arī svarīgi, pietam kā saku karte tiešam nav tā ka dzenāta, klokota utml. šat tad uzspeleta kāda spēle. Un traktors tā karte nevar būt, kānekā to jau bildē var redzēt pēc ražotā gigabyte ventilatora, kas nav nekādi mēsli, pat tagadēja gigabyte ražojuma 280x windforce kartes 3x ventiki uz 100% tik ir drusku skaļaki par case ventiem. Putekļus notīriju, ja vel kartīgāk patīrīt, tad karte izskatītos kā pilnīgi jauna

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

A es vecs, vai? :D

10€ gan man nav tik svarīgi, bet pašļaik man tā karte vienkārši nav nepieciešama (vienīgā spēle, ko es labprāt uzspēlētu, tikai Novembra beigās iznāks, Dragon Age : Inquisition), tāpēc arī piedāvāju ātrās realizācijas cenu.

Būs, būs, nebūs, nebūs ;)

Link to comment
Bomaars/C12
(labots)

Atbildu kā kādreiz reklāmā kkur -Būs? -Nebūs! :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Bomaars/C12

Bump, ja jau var ar nokopētiem papīriem un veikali pieņem kā intervall teica tad vel klāt ~ 10 menešu garantija

Link to comment

FEEBUMP

 

Šāda pati karte + Pentium G860 un Tomb Rider 2013 var spēlēt uz stabiliem vidēji 50fps uz High iestatījumiem (Min 43; Max 60).

Link to comment
Bomaars/C12

Jā karte pārdota, lai labi ripo jaunajam saimniekam, tēmu slēdzu :)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...