Jump to content

Windows Application monitorings


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!  Moš kāds zin. Vajag monitorēt Application uz attāla server 2008R2(vienam konkrētam userim, ar konkrētu Application vārdu). Sakarā ar to ka tas nav ne servis ne process(Pamat procesa .exe tiek izmantota viena priekš daudzām Application, un tur nevaru atsijāt pa konkrētām Application, jo PID pie katras palaišanas ir cits) tad nevaru izdomāt kā to izdarīt un ja var, tad ar ko. 

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Īsti nav skaidrs ko gribi monitorēt? Cik un kādus resursus rij konkrētā aplikācija? Skatīties ko useris ar viņu dara (screnshotus regulāri taisīt) ?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Doma ir sekot vai tā Application ir palaista maz. Ko tā dara katrā konkrētajā brīdi ir pagaidām vienaldzīgi.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Kā jau teicu Application ir daudz, kas nāk no viena procesa (blabla.exe) kuram PIDs tiek dots katru reizi cits. Procesus jau es varu monitorēt, tik es nevarēšu atšķirt kura Application ir kura.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kā tās aplikācijas tiek palaistas? Minu ka "mātes" exe failam kā parametrs tiek kaut kas nodots. 

 

Tipa main.exe /blablaa1, main.exe /blablaa2, main.exe /blablaa3? 

 

Vai tu par web servera CGI aplikācijām runā? 

 

Pēc kā tos procesus var atšķirt? 

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Katra procesa .exe tiek palaista ar savu .ini. Atšķirās no malas tikai ar PID Nr. Bet sakarā ar to ka PIDi katru reizi laižoties ir citi, tad procesu līmenī nevar saprast kuram Aplication ir kurš process.

Link to comment
Share on other sites

Tātad tas ini kaut kā pie palaišanas tiek tam exe failam nodots. Gan jau kā parametrs. Ja gribētu no komandrindas procesu palaist, ko rakstītu?  main.exe /parametri1.ini ?   

 

Un es jau devu linku kur parādīts kā iegūt procesu sarakstu ar komandrindas parametriem ar kuriem viņi ir palaisti. 


 

 

Atšķirās no malas tikai ar PID Nr

Kur skaties - task manager? Jā - tur nerāda komandrindas parametrus. 

Link to comment
Share on other sites

Paga, sākot jau no vistas varēja task manager arī redzēt komandrindas parametrus, tikai jāieslēdz attiecīgā kolonna.

Link to comment
Share on other sites

P.S. uzraktīt BAT skriptu šādām vajadzībām ir triviāli.

 

exe palaižas noteikti kaut kāda lietotāja kontekstā, pat ja exe ir ar vienādu naosaukumu daudziem useriem un atšķirās tikai PID, tu tik un tā vari uzlikt filtu .

 

Atrasts xxx.exe, kur lietotājs ir X.

 

Pats tādu kādreiz taisīju aizņēma veselas 5 min....

 

Protams, ja pareizi esmu sapratis, ko tu gribi panākt.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Jā taisnība, komandrindu var pievienot, un tad smuki var redzēt no kāda ini kurš barojas. Tavs paraugs, gan iedod iespēju saglabāt Visus procesus iekš teksta faila: WMIC /OUTPUT:C:\ProcessList.txt PROCESS get Caption,Commandline,Processid

Kā varētu tikai vajadzīgos prasīt ir vai nav?

Link to comment
Share on other sites

Var mēģināt kautko tādu:

 

WMIC PROCESS WHERE (Caption="mans.exe" And Commandline Like "%mans.ini%") GET Caption,Commandline,Processid
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Skaisti. Tiek atgriezti pilnie nosaukumi + PID. Kā varētu šo infu tā labāk vizualizēt? Moš ir jau kādi gatavi apvalki kurā varētu darbināt wmic.

Uz ātru roku ieprovēju SolarWinds WMIMonitor, bet īsti nevaru iebraukt kā uzlikt procesu lai reizē redzētu, tā .ini saistību.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...