Jump to content

Iesakiet spēles ar labu stāstu.


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Destructo

    9

  • Bomaars/C12

    16

  • Toļiks

    11

  • Fantamass

    10

Bomaars/C12

Nu kačāt jau ir 3 dienas atpakaļ iespējams

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu kā nedēļu pirms 14 aprīļa ir preload.. kad var steamaa,rockstar werhausee nokačat lidz ar to trakeros parādās arī , tikai vel nav crack un steam un Rockstar werhausē nokačajot jau arī vel nav palaidēja...tāpēc nokačāt jau var pirms 3 dienas tikai palaist varēs 14 aprīli 

Link to comment
Share on other sites

Es nopirku pa 40eur bez bonusiem. Dēļ online ir jāpērk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Bomaars/C12

Man nezkapēc tas ķipa labaks grafikas uzlabojums liekas pretīgs visi iek karevji utt, pirmais labāk izskatījas tipa klasiska ieturēta stila strategy game, tika atspelets ilgi:)

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
pirmais labāk izskatījas tipa klasiska ieturēta stila strategy game, tika atspelets ilgi:)

Tai spēlei maksimālā izšķirtspēja ir 1024x768 :crazy:  Uz monitora 24 collas izskatās vienkārši briesmīgi.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Ja tev Heroes III nešķiet baigi laba spēle kaut kādai mazmazītiņai zvanīšanas ierīcei, tad ko gan vēl? Temple Run? Nē, nu var jau. Lielākā daļa spēļu, kuras a)neapnīk pēc pāris dienām UN b)nav nekā no stratēģijas žanra, spēlēt uz tādas mobilās ierīces ir pat ļoti neērti, jo tur nereti nāksies veikt visādus veiklus, precīzus manevrus utml.

 

 

Tai spēlei maksimālā izšķirtspēja ir 1024x768   Uz monitora 24 collas izskatās vienkārši briesmīgi.

Jebkura ne-natīvā izšķirtspēja izskatīsies slikti. Protams, ka lietot var, bet uzreiz pēc natīvās reso lietošanas, citas zemākas izšķirtspējas izskatīsies pretīgi. Un, starp citu, vai tad nav dabūjams kāds HD mods, ja jau izšķirtspēju tiešām manuāli nu nekdādi nevar iestatīt?

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Un, starp citu, vai tad nav dabūjams kāds HD mods, ja jau izšķirtspēju tiešām manuāli nu nekdādi nevar iestatīt?

Tāds mods ir pieejams tā arī saucās HD mod pašam ir v1.3 un multiplayer režīmā ir diezgan interesanti spēlēt, dažreiz pat latviešu hostus var atrast.

h8Ieb.png

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Katrā ziņā ir es pirmo crusaderu esmu nospelejis entās stundas, bet crusader 2 baigi gaidiju, beigās tas tipa labakas grafikas crusaders likās pretīgs un pec 5min bija delete

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Good Old Games. Tur 'tīrajam kompim' pērku visas spēles. 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es tur neatradu aprakstu kādus norēķināšanās veidus šie piedāvā?

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Es izmantoju pa tiešo no kartes. 

 

Nopirksi - varam uzspēlēt. Daži šejienes būtieši atcerās 8v8 AOE II laikus :)) ehhh..... 

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Nopirksi - varam uzspēlēt. Daži šejienes būtieši atcerās 8v8 AOE II laikus ) ehhh..... 

Caur šejieni tu meklē hostus ?

3Dlfk.png

 

 

Daži šejienes būtieši atcerās 8v8 AOE II laikus ) ehhh..... 

Man atmiņā nāk HoMM3 viena no pirmajām stratēģijām kuru dabūju paspēlēt uz PC arī Stronghold Crusader ir lieliska spēle.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Uz Windows - jā, bet Macam, diemžēl Crusader nebija gameranger listē iekļauts... kopš pārgāju uz iOS nākas spēlēt kko modernāku...

 

nu HOMM3 protams ir leģenda - cik naktis nebija nozipātas, bet nu AOEII te kādreiz bija vesels klubiņš, biedrs M@RSS utt utt. tad nu rāvām uz nebēdu (gadus 4-5 atpakaļ)

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Nesmu iedziļinājies veco spēļu Multiplayer bet kāda ir atšķiriba šajā jomā starp to ka spele ir pirkta vai nokačata...iepriekš te meginaju taisi MP crusaderam bet apstajos ka nesot atvērti porti bet rūtera paroles man nav(ir uz rutera bet tā neder visticamak uzstadot parmainijuši liceji) un tā arī apstajos jo slinkums bija zvanīt provaiderim prasit pec paroles :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās jau laikam visi tikai stīmo pa Steam, kur jau gadiem atbalsta personāls ir vienkārši pēcpusē. Nezinu, ko tie cilvēki tur ir atraduši.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Mūsdienās jau laikam visi tikai stīmo pa Steam, kur jau gadiem atbalsta personāls ir vienkārši pēcpusē. Nezinu, ko tie cilvēki tur ir atraduši.
Vienreiz pamēģināju paldies nē! 
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Nu Crusaders man uz LTC humpalu rūtera arī negāja un ne sū*a tur forwardēt nevarēja Tomsonam. 

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Zinātu paroli parbaudītu kas pa kam...man rūteris kkads netis :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Šodien iznāk.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Witcher_3:_Wild_Hunt

http://www.geforce.com/whats-new/guides/the-witcher-3-wild-hunt-graphics-performance-and-tweaking-guide

 

System Requirements

 

Recommended Specifications

 

  • Processor: Intel Core i7 3770 3.4 GHz or AMD AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Memory: 8GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 or above
Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Toļik - es nevienu raganvīru neesmu spēlējis, bet visur par šo tiek čurāts biksēs, kas tieši ir ievērības cienīgs, jo kāreiz gog var pirmos divus pa normālām naudām iepirkt...

Link to comment
Share on other sites

The Witcher II ir viena no labākajām spēlēm, kuru jebkad esmu spēlējis, pirmo gan neesmu spēlējis. Kaut gan, cik esmu novērojis, TW2 paticēju pulkā ir vai nu tādi, kuriem pirmā spēle ir likusies pat labāka par otro, vai tādi, kuriem tā likusies galīgi garām.

Iesaku otro spēli iegādāties, izspēlēt, spēle ir diezgan gara. Un vēlāk noteikti vajag tikt pie trešās(arī ir gog), tā ir open world(iepriekšējā, lai arī cik interesanta, ir lineāra) ar kaut kādām 100+ gameplay stundām, lai pabeigtu tik vien kā main storyline.

Te ir gana daudz info http://thewitcher.com/witcher3

P.S. Šī spēle noteikti nav plānajiem prātiem, kas pēdējo gadu trulinājušies ar CS:GO.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Emilz - thanks. jup GOG ir arī trešais, bet ja spēles ir saistītas (kautkāds vismaz story line ir kopīgs), noteikti sākšu spēlēt ar pirmo daļu.

 

Brīvdienās palasīšu plašāk, bet, domāju, ka jāiegādājas. 

Link to comment
Share on other sites

Jā, saistītas ir visas trīs spēles. Arī save faili tiek izmantoti tālāk, respektīvi, otrā spēle izmanto pirmās failu, bet trešā - izmanto save failu no otrās.

Link to comment
Share on other sites

Smachine

The Wolf Among Us:

Life is strange:

The Walking Dead season 1 (season 2 arī irok):

Tales from the Borderlands (ļoti daudzās vietās var kārtīgi pasmieties):

Bioshock 1 un infinite (spēles ar interesantu sižetu):

Mass Effect 1 un 2 (3 bija so so):

Vampire: The Masquerade – Bloodlines (nu jau diezgan novecojusi, bet spēle tiešām nenovērtēta)

Tomb Raider (2014) - šižets gan nav pats orģinālākais, bet izpildījums ir lielisks.

 

Protams, visi pieminētie - Fallout 3 un New Vegas, Max Payne trioloģija, GTA, Dragonage.

Labots - Smachine
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...