Jump to content

Jauns PC, problema ar cieto


stojaks
 Share

Recommended Posts

Tatad nopirku jaunu pc, saliku visu kopaa un domaju mest virsuu windu, lieta tada kad sledzot ieksa vins rada Can't find any device kaut biosaa uzrada cieto disku, instalet meginaju caur flash un nekas neliidz, itka vienreiz sanaca uzinstalet bet kad ielogojas windowsa izmeta erroru un restartejas pc un vairak arii neiet.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Mācies instalēt vai nes kādam meistaram, kaut vai Betonam.

 

 

itka vienreiz sanaca uzinstalet

Jibio, a kā tas ir?

Vai tjipa jāinstalē katru dienu? :D 

Link to comment
Share on other sites

Nu nē, bet viņš vairs neko nedara pie startēšanas, cant find any device parāda un melna bilde, un ik pēc laika atkal ieslēdzas un tad pats. Palaidu lai atkal instalētu, uzliku flash kā propary, bet nekā pat nepiedāvā, cant find un melna bilde

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

vaimandieniņās  - stojaks pie PC!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Nekad man tādu problēmu nav bijušu, vadus pie mātesplates arī esmu saspraudis pareizi, viss ir, nesaprotu kāpēc tā. Viens man kolēģis ieminējās kad varbūt flashka pie vainas, kautkāds ntfs ātrums par mazu vai kas, es īsti nesapratu, bet neiet katrā ziņā

Link to comment
Share on other sites

intervall
Viens man kolēģis ieminējās kad varbūt flashka pie vainas, kautkāds ntfs ātrums par mazu vai kas, es īsti nesapratu, bet neiet katrā ziņā

Da joptvai!

Kur tas kolēģis, stroikā strādā? :D

Vispār nosauc vismaz mb modeli un windows izdevumu, kuru stutē.

Un ar ko taisi būtablu flešu.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Copmanis

Mātesplate ASRock ? ASMedia controller biosā atslēdzi ?  IDE/ RAID / AHCI ?

Link to comment
Share on other sites

Cant find any device - BIOS kas parādās flaška vai cietais disks vai abi??

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Urrā!

Tev vajag pabeigt psihiatrus, pēc tam varēsi instalēt!

Labots - beryl
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu labi, pirms tam bija cits winds, tāpat negāja. Varbūt tāpēc ka man USB ir 3.0 un flash 2.0?

Labots - stojaks
Link to comment
Share on other sites

Nu ko, būs tev jāiztiek ar linuksi. Arch vislabāk, visvienkāršāk uzlikt. D. Maksāt par win autors negrib.

Link to comment
Share on other sites

Drīzāk izskatās ka betons jāizsauc uz māju.

Kurā ligzdā liki flešu? Un bios kādi iestatījumi?

Ja viss ok bet šis su neiet, mēģini likt prastu linuksi. Varēs, tad skaidrs kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Sāc ar to, ka novelc orģinālu Microsoft instalāciju šeit:

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/145182-mekle-windows-7office-2010-instalaciju-lasi-so/

 

tad novelc šeit Windows 7 usb download tool:

 

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool

 

un izveido korektu usb instalāciju. Tad varēs spriest kas un kā! :)

Link to comment
Share on other sites

Biosā viss stāv orģināli, tikai mainīts tikai lai usb lasa kā primāro. Ligzdās es visās mēģināju. Veco pc mierīgi var pārinstalēt a šito nevar, saku, slēdzot iekšā rāda cant find un vis melna bilde, pat nepiedāvā bootot flašku

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cietajam diskam partīcijas esi izveidojis?

Link to comment
Share on other sites

Paskaties vai flešu biosā uzrāda, kā vēlvienu cieto disku un pie hard disks pirmo norādi flešu. Pie boota pirmo devaisu norādi hdd.

Link to comment
Share on other sites

Manam 2gadus vecam porķikam DELL Spirai, piemēram, visi porti ir tikai USB 3.0. Tas mīts par nebūtošanos no USB 3.0 neattiecas uz kaut kādiem senākiem čipsetiem?

Link to comment
Share on other sites

Dažām platēm (biosiem)-tur tas primārais boot no Flashkas jau arī ir vēl zem papildlogiem.

Tā īsti nepietiek, kad norāda USB kā primāro.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Dažas fleškas nebūtojas vispār 100% gadījumos, man viena tāda ir. Ir arī tāda saimniecībā, kura būtojas vienmēr 100% gadījumos. Tas viss no kontras atkarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Šodien slēdzu atkal klāt ar domu, kad flaška uzbūtota + dabūta vēlviena ar 100% ejošu windu, un tagad nekas vispār nenotiek. Melna bilde, motors strādā. Jautājums ir tāds, kad man liekas vai tik neesmu nepareizi saspraudis H.D.D LED, POWER, LED um M/B SW vadus, kaut cik sapratu uz viņiem ir bultiņa, kas norāda uz pozitīvo ( pluss ) ?

Link to comment
Share on other sites

Neko tur nekas nevar iemācīties. 30 posti ar bezjēdzīgu babelēšanu.

Vienīgais ko tur var ieteikt - samaksā tos 10€ kādam kas prot instalēt!!!

Ieguvējs būs tikai pats. A to, par importa preci nolocīt simtus var, bet par darbu tautietim skopojas desmit eirikus. Latvieši...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Melna bilde, motors strādā.
Tad ko - pat nekādi postscreen uzraksti neparādās ?

Pēc šī:

 

 

vai tik neesmu nepareizi saspraudis
izskatās, ka pats skrūvēji visu kopā ? Tad kur garantija, ka vispār pareizi salikts un nekas nav nokauts ?

BIOSā vispār tiec, tur tiešām viss pareizi sakonfigurēts?

Un jā - nav nekāda vajadzība likt USB kā pirmo - startējot spaidi F8 vai F12, vai kas nu tavai MB un tiksi pie izvēles no kā boototies.

Bet jā - Betonam taisnība - pats visticamāk neko neizdarīsi, ja vispār neesi jau kautko nokāvis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...