Jump to content

Labākās aktuālās racing spēles


rinzon
 Share

Recommended Posts

MakeMeGoAway

Jautājums jau arī, kāda tipa braukšanas spēles autoram patīk.

 

Dirt 3 bija visai laba, ja spēlē ar stūri vai kontrolieri un atslēdz visas palīdzības fīčas.

Link to comment
Share on other sites

Jā, par tipu runājot, spēlēt mēdzu kādreiz vienkārši ar klaviatūru, arī tagad nevēlos tērēt naudu kautkādiem aksesuāriem, pietiek jau, ka tērēšu laiku spēlējot :)

 

Agrāk patika tomēr vairāk uz arkādes pusi spēles, kur nav vajadzības pārslēgt ātrumus, tikai gāze un bremze. Patika NFS Most Wanted, Carbon... Vēl bija kautkāds NFS, laikam PRo saucās, kautkā tā, kur ātrumus nevajadzēja slēdzelēt, bet vadāmībā bija grūtāka, tā vēl man patika, bet mēģināju, šķiet ka kādu no pirmajām GRID, šķita nenormāli grūti toreiz

Link to comment
Share on other sites

Copmanis

 

 

Agrāk patika tomēr vairāk uz arkādes pusi spēles, kur nav vajadzības pārslēgt ātrumus, tikai gāze un bremze.

Driver San Francisco + Vadāmība "mīksta" viegli saprasties :)

Labots - Copmanis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Driver San Francisco + Vadāmība "mīksta" viegli saprasties  :)

 

2011. gada spēle. Kautkādu Driver es pat kādreiz mēģināju, kautkas uz GTA pusi. Interesēja kas šobrīd notiek šajā žanrā, vai arī tas varbūt ir pamiris, vai pārcēlies uz viedtelefoniem?

Link to comment
Share on other sites

Copmanis

Ja patīk arkādes tipa racingi, tad nu tikai un vienīgi NFS - Braukšanas fizika ir kā tramvajam, kas daudziem patīk, bet man piemēram nē. NFS Rivals ir jaunākais. 

Labots - Copmanis
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies par info par NFS. Mazliet jocīgi, ka paskatoties video, nevar viennozīmīgi pateikt, ka spēle ir svaiga, laikam jau nav pārāk daudz kur attīstīties arkādei.

 

Laikam būs jāpamēģina, interesanti ka ir policijas patruļas kā NFS MW laikos. Man labāk patiku, ja autiņš nereinkarnētos ja apmet pāris kūleņus, bet brauciens būtu jāsāk no jauna. Arī damage level rādītājs kas ietekmētu performanci būtu laba lieta, pārējais izskatās OK šim variantam.

Link to comment
Share on other sites

Ja caur PS2 emulatoru spēlē- viennozīmīgi Gran Turismo sērija.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja caur PS2 emulatoru spēlē- viennozīmīgi Gran Turismo sērija.

 

Ō, šādu varaintu biju piemirsis, paldies :)

 

Mans šodienas ierakstu skaits ir izsmelts, ar ko arī sevi apsveicu :) Par tēmu runājot, varbūt kāds spēlē / zin kādu spēli, kas fokusējas tieši uz driftu? Savlaik NFS Carbon bija, šķiet viena no pirmajām, kur liela daļa gameplay un story grozijās ap driftu, šobrīd drifts ir vēl daudzreiz populārāks kā tolaik, pastāv kāda spēle driftam?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...