Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Nav jau tā, ka tie google servisi visiem būtu baigi nepieciešami.

Nesen kaut kādu Samsung Galaxy SM-G800F mēģināju piedabūt pie dzīvības, varēja iztikt arī bez konta.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad bez Google Play nevar iztikt? Vajadzīgos softus var no .apk sainstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Androids bez konta ir kā tanks bez stobra. Folijcepuru nēsātāji, globāli jūs nevienam neinteresējat, drīzāk otrādi, baidies spīdināties internetā, bet atrasties vajag? Terorists, pedofils vai narkotirgonis. 

Algoritmi, kas nosaka, kādas reklāmas piedāvā, nav gluži muļķu taisītas, kaut es no tā neko nesaprotu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Bez viskautkā var iztikt, tik kaut kā šaubos ka daudz tādu kas lieto telefonus un izstalē applikācijas no .apk failiem.

Pastāsti kur tu atradīsi tos failus kautkādām ikdienas lietām kā kautkādām ibankām, lai pasūtītu picu uz maju, pabā - lai atnes alu?

Link to comment
Share on other sites

Tu to man? Arī kreisās apk. aplikācijas pilnvērtīgi nedarbosies, ja nebūs pieejas atrašanās vietai, multividei, kontaktiem un citai šņagai, tikai tad gan drošības konteksts ir vienāds ar nulli.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Tu to man?

Ne tev. Bet iepriekšējam komentētājam.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi - es tā īsti nesaprotu tās paniskās bailes no MS konta izmantojot Win 10. Korporatīvā vidē,protams, savādāk, bet mājas lietotājam - kāda škirba!? OneDrive visu vajadzīgo iestāsti, datu savākšanu atslēdz un ir OK...
Tas pats arī par Android kontu - personīgi mani apmierina tas, ka sistēma regulāri taisa kopijas, bez liekas iespringšanas varu sūtīt SMS un labot telefona grāmatu no kompja ielogojoties Google servisā. 

 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , AndrisBB teica:

Bez viskautkā var iztikt, tik kaut kā šaubos ka daudz tādu kas lieto telefonus un izstalē applikācijas no .apk failiem.

Pastāsti kur tu atradīsi tos failus kautkādām ikdienas lietām kā kautkādām ibankām, lai pasūtītu picu uz maju, pabā - lai atnes alu?

Par bankas aplikāciju nemaz nezinu, vai viņa bez kaut kādiem google servisiem strādās. Bet .apk dabūt jau nu nav problēma - bija kaut kāda lapele, kur visādus (ne gluži kreisos) .apk varēja dabūt. Varētu būt apk mirror com, bet nu jāgooglē, ja interesē. Gan jau ir arī citas lapas. Tāpat tos .apk var dabūt no kāda telefona, kam tie softi uzinstalēti (piemēram, Total Commander no "Installed apps" aizvelc softu uz SD karti un būs tev attiecīgais .apk SD kartē).

 

Tam konkrētajam telefonam, kuru es centos piedabūt pie dzīvības, neko diži daudz nevajadzēja - zvanus, īsziņas, modinātāju, kalendāru (lokālo). Principā viss. Nu varbūt WhatsApp, lai varētu pasekot līdzi bērnudārza vecāku grupai, bet tam .apk dabūt vēl vieglāk nekā citiem - no whatsapp.com var sameklēt. Bija domāts kā Nokia 6300 aizstājējs, jo tam 15 gadus vecā baterija mazliet nokaitināja, bet beigās nomainījām nokijai bateriju :D

 

Tās tavas ikdienas lietas, starp citu, … Kas tajās uzskaitītajās lietās tāds ikdienišķs? Nu banku vēl varētu saprast (lai gan arī - 50/50, dikti jau nu gļukaina, ik pēc pāris nedēļām nokarās un visus settingus nones), bet kaut kādas picas, pabi? Priekš kam? Ikdienišķās lietas ir - zvanīšana, sms, modinātājs, atgādinājumi, varbūt foto/video. Nu jā, vēl pulkstenis un kalendārs.

Link to comment
Share on other sites

darbojas, darbojas androiīdi arī bez google konta.. tik app atjaunināšana nav tik raita un tomēr ērtāk ielīst google play, nevis rakņāties un vēl meklēt tos sūda .apk.. i vēl sazin no kurienes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , CAP teica:

tak ms kontam PIN kodu var uzlikt.. nevajag vadīt paroles.

ne visur pietiek ar PIN. Es izmantoju PIN, un kad kaut kur bija jālogojās tieši ar paroli, bija ko pakasīt plesi, kamēr atcerējos to...

Link to comment
Share on other sites

No personigas pieredzes, LineageOS, neslika alternativa, fdroid ieinstale, jo tur vairaki provaideri pat savas oficialas pakas liek, var ari no apkpure ladet bet kaut ka nevelk. Protams ja gribas izmantot bankas aplikacijas utt, nu tad ir jarekinas ar play servisu. Ja velies staigat ar follija cepuri, noperc podzinjtelefonu. Bet, tomer, LineageOS nav slikta alternativa. Ja gribas but vel krutakam noperc Nexus un ieliec nethunteru. 🙅‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Šeit runa ir par Win10! Pieturēsimies pie tēmas!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

win 10 pagaidām ok, tik cik kautr kāda nakts pamošanās un neaizmigšana + kaut kādi atgādinājumi ka tev ar kontu kaut kas nav ok - tad epasts, tad tel., tad pin par īsu 🙈

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , osscar teica:

tik cik kautr kāda nakts pamošanās un neaizmigšana

Es šo atrisināju, sākot lietot hibernate. Man gan tam bija citi apsvērumi - wake up from sleep neprasa HDD paroli.

Link to comment
Share on other sites

jāmēģina, citādi no sleepa  pats pamastos un hvz ko dara...kaut apdeiti naktī izslēgti

Link to comment
Share on other sites

Jums visiem laptopi? Man lielā kaste, kad pa štīmi aizmirstu izslēgt, klusi dūc, ekrāns nomiris, tikai hdd lampiņa pa brīdim nomidžina, tātad kaut kādas šeptes pa kluso notiek. Porķikam es vienmēr aizveru vāku, pāris reizes ir gadījies bīstami tuvu apgāzt glāzi ar dzērienu.

Link to comment
Share on other sites

man abi kompji ala  lielās kastes..nekas nedūc...tikai pēc   spīdošās klaviatūras redz ka pamodies,,,abi  kompji pasīvi...bez ventiem

Link to comment
Share on other sites

Tad kur ir problēma? Man M$ konts ir gadus 15, ja ne vairāk, baigi laba lieta, ja nomaini dzelžus un nākas pārinstalēt, dažās sekundēs visas manas fīčas ir vietā, nevajag pa pa jaunam neko bakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Nenotiek kkada failu indeksēšana vai kas tāds "klusajās stundās"? 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
On 3/28/2021 at 5:24 PM, rubb said:

Šeit runa ir par Win10! Pieturēsimies pie tēmas!

 

Tev pašam nešķiet, ka prasība "pieturēsimies pie tēmas" ir ne pa tēmu?! Ja, piemēram, Windows sadaļā parādās cilvēks ar kādu Windows problēmu, kuru nevar atrisināt, bet ir alternatīva citā OS, kuru kāds arī min, Tev tiešām šķiet, ka tā ir nepieturēšanās pie tēmas?! Tad ir jautājums sekojošs; mērķis ir palīdzēt cilvēkam atrisināt problēmu kā tādu vai stingri pieturēties pie Windows tēmas Windows sadaļā, pieturēšanās pie tēmas dēļ?! Un kas tad ir tēma vispār; cilvēka problēma, kas rodas iekš Windows (bet kuru, iespējams, atirisna citu OS lietošana) un ar kuru cilvēks vēršas Windows sadaļā, vai Windows glorifikācija un ja problēma nevar tikt atrisināta uz Windows, tad risinājuma nav vispār?! Nu ja cilvēks, piemēram, saskārās ar problēmu, ka uz neslikta CPU, ar pietiekamu RAM daudzumu Windows 10 bremzē, un cilvēks vēršas pēc padoma Windows sadaļā, vai tiešām ne pa tēmu būs, ja kāds viņam ieteiks Linux Windows 10 vietā, tādējādi atirisnot cilvēka problēmu?!!  

  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 11 minūtēm , Mateushs teica:

Windows problēmu, kuru nevar atrisināt

Var, lūdzu, izvērstāk?

Tev laikam dzīvē ir bijusi liela problēma, kas radusies iekš Windows.😁

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 40 minūtēm , Mateushs teica:

ar kādu Windows problēmu, kuru nevar atrisināt, bet ir alternatīva citā OS, kuru kāds arī min

Var jau arī sāpošu roku neārstēt, bet amputēt un aizstāt ar protēzi :biggrin:.  Ir runa par konkrētu problēmu konkrētā OS, (kuru, starp citu, var atrisināt, ja zin kā), nevis aizstāt ar citu OS, radot kaudzi jaunu problēmu (softu nesaderība, neesoši softi, sliktākas alternatīvas u.t.t.).

Labots - raiviic
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mateushs said:

Tev pašam nešķiet, ka prasība "pieturēsimies pie tēmas" ir ne pa tēmu?!

Kāda ir tēma? Windows 10. Vēlies par alternatīvām runāt - tam ir attiecīgās sadaļas.

 

Lai nu kā - tieši ar savu fanātismu un šauro skatu uz vienu virzienu arī atbaidi citus no Linux. Pats es ikdienā gan kā desktopa, gan serveru OS izmantoju gan Win, gan *Nix, gan arī pseido *nix - dažādus Linux. Katrai vajadzībai ir savs "instruments".

 

Un tagad, izlasi vēlreiz - šeit ir diskusijas par Win 10! Tas nav apspriežams. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@rubb ja ielikojies Linux sadala, par Kali Linux GUI palaisanu, tad no biedra@Mateushs neko vairak par tuksu muldeshanu nebija pasniegts. Ka izteicas viens, bija iespeja beidzot Mateushiem paspidet tiesham ar zinashanam, bet rezultata tuksa kakashana. Atvainojos par offtopic.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

darklight

Bet nu tā ir diagnoze dažiem cilvēkiem, kurai nav tiešas saistības ar Linux. Ja pajautāsi, kuru no jaunākajām Android trubām iegādāties, tūlīt uzradīsies kāds, kurš apgalvos, ka vienīgie lietojamie aparāti ir Apple. Ja pajautāsi auto forumā, ar kādu motoru vislabāk izvēlēties konkrēti Golfu, tad noteikti atnāks kāds, kurš klāstīs, ka VAG ir pilnīgs mēsls un vispār vislabāk ir braukt ar velosipēdu. Ja sāksies diskusija par kotlešu cepšanu, tad kāds tūlīt sāks visus pamācīt, ka gaļu ēst vispār ir slikti. Utt.

Labots - darklight
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es nesen būtu bijis pat tīri priecīgs, ja man tāds DVD būtu… Vairākas dienas nočakarējos, kamēr sanāca uzinstalēt no USB pēc SSD nomaiņas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , martvigs teica:

Kāds no jums win10 ir nodvd instalējis?:D

ir... process neatšķiras no fleškas.. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , martvigs teica:

Kāds no jums win10 ir nodvd instalējis?:D

Kaut kad pirms vairākiem gadiem vienai kastei (Asus, kurai nekādi nevarēju/nemācēju iestāstīt boototies no fleškas), instalēju. Nav taču problēma ar to pašu M$ tūli vai Rufus iecept oriģinālo ISO diskā, tālāk viss kā parasti.

Link to comment
Share on other sites

Vēl tāds interesants novērojums - 2 datoriem (vienam pagājušo nedēļ)  pēkšņi īslaicīgi pazuda skaņa - viss ieslēgts vienkārši. klusums. Vienu pamodinot no sleepa, pat nerestartējot - kaut kādā mirklī skaņa atgriezās... tagad otram klusums, kaut nupat bija - pēķšņi nav...ok tulīt uzlikšu optional update..redzēs vai atgriezīsies, gan jau šis gribēs restartēties  😂

Nekad tāds gļuks līdz šim nav bijis kopš sēžu uz 10mitā.

Link to comment
Share on other sites

Manējam defaultā skaņa iet caur HDMI uz monitora skaļruņiem. Atmostoties šamais ir uz iebūvēto realteku pārslēdzies un sarakstā (kreisā poga uz "skaļrunīti") nvidia hdaudio nemaz nav. Labā poga uz "skaļrunīti" un "novērst ar skaņu saistītās problēmas". Īstenībā neesmu iedziļinājies, varbūt kaut kur ar kaut kādiem ķekšiem tas risinās. Bet tā kā notiek ne vienmēr, tad pagaidām esmu uzlicis mīksto.

Link to comment
Share on other sites

Instalejot apdeitu atgriezas skaņa...man ar caur moni ar hdmi. Pagakušonedēļ laptopam ta bija. Es jau domāju būs remontā jāatdod.bet atverot pēc dienas skaņa atgriezās.

Man pazuda vienkārši pie ieslēgta..novilku torrentu un nenoskanējactas ting..ka novilkts.....

Link to comment
Share on other sites

Jā, šitā gadās diezgan bieži pēc apdeitiem vai jauna monitora piespraušanas ar HDMI... Mēdz atstāt biroja ne pārāk advancētos userus uz pauzes. :D Uz privātā kompja gan nav sanācis uzrauties...

Link to comment
Share on other sites

Bet uz lapša bija dīvaini ..reāli visu nočekuju..nav un viss...

Link to comment
Share on other sites

Nja, interesanti. Ne kantoros, ne mājās uz kompjiem nekas tāds novērots. Moņi gan pa HDMi, gan DVI...

Link to comment
Share on other sites

martvigs
2021.04.1. , 13:29, binary teica:

Es nesen būtu bijis pat tīri priecīgs, ja man tāds DVD būtu… Vairākas dienas nočakarējos, kamēr sanāca uzinstalēt no USB pēc SSD nomaiņas.

Mīlu DVD. Ja ir veiksmīga sistema, lai nepazaudētu, disks ir laba glabātuve. No USB var izdzest un viss.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...