Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Šoreiz jāpiekrīt Andrim no Bristoles, "mistiskā" parole varētu būt  no MS konta, ja tāds nav, daudzas "fīčas" tiek ierobežotas, palasiet biedra raiviic tekstus.... Vispār pilnīgs čau.

Link to comment
Share on other sites

Es tos linkus līdz galam nenoskatījos, bet cerēju, ka TU  neesi TIK stulbs...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Jebkurā gadījumā tur nekādas paroles nav vajadzīgas. Piekonektējies pie datora AP, pieslēdz adb caur TCP/IP un shārē ekrānu bez problēmām ar tooli uz kuru ieliku linku.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks neprasīja 3-šas puses programmatūru, bet jautāja, kāpēc prasa mistisku paroli. Pieļauju, ka vajadzīgs Maikrosofta konts, a Tu iebāz kreisos risinājumus, kuri, pieļauju, lielāko ties ir par naudu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kādu vēl naudu, viss par brīvu.

Kas kuram uzbāžas? :D Ja nepatīk, tad lai nelieto, bet risinājums darbojas bez problēmām. Standarta rīki ir diezgan izplūdis jēdzies. Man ADB ir diezgan standartīgs rīks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

2) PC ekrāns dublētu telefona ekrānu (t.i., rādītu to pašu, ko telefons; miracast, ja pareizi sapratu; datorā Settings -> System -> Projecting to this PC);

3) telefons saņemtu inputu (nu vismaz klikšķus) no datora.

Nu šito dara MyPhoneExplorer, no šejienes. Dikti laba bezmaksas programma priekš Android telefoniem. Nu bez tā miroringa, arī dikti ērti rediģēt kontaktus, rakstīt īsziņas (no datora)  un vēl viskautko tipa saimniekot pa telefona mapēm. Manā saprašanā nav nekā labāka priekš Androida telefona-PC. Par interneta ņemšnu no datora? nezinu ... Iesaku noprovēt

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  

pirms 1 stundas , vvv teica:

Vai tas nav tāpat, kā savienojot divus telefonus caur bluetooth?

Nu vot it kā nē. Kad tos telefonus "sapāro", tad abos galos parāda vienu pin kodu, vajag tikai pateikt "jā, ir vienāds".

 

Pirms 42 minūtēm , AndrisBB teica:

Tas jau vairs nav gluži "standarta rīks", bet kaut kāds 3rd party softs.

 

Pirms 21 minūtēm , aoma teica:

Cilvēks neprasīja 3-šas puses programmatūru, bet jautāja, kāpēc prasa mistisku paroli.

Nē, cilvēks neprasīja, kāpēc prasa mistisku paroli :)

 

 


Teorētiski šitādam jāparādās, lai varētu inputu no PC nosūtīt uz iekārtu:

PFeHW.png

 

Tik konkrētajā gadījumā ar Windows 10 + Android tāda ķekša nav.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju to scrcpy - bilde strādā, inputs nē. FAQ minēts, ka reizēm vajag ieslēgt ne tikai "USB debugging", bet arī "USB debugging (Security settings)". Lai to izdarītu, vajag telefonu piesaistīt Mi kontam. Nu ja tā, tad jau tik pat labi var izmantot paša xiaomi custom risinājumu.

Mi konta man nav un visticamāk arī nebūs, līdz ar to caur "USB debugging" strādājošie risinājumi nederēs.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vins (Pocophone 1) man to MI kontu ari prasija. Visa konta izveidosana bij - ieraksti telefona numuru, vins atsuta kodu, kuru ievada un viss. Paroli vel paprasija izveidot. Parasti man ari slinkums butu veidot tadus kontus, bet shoreiz bij vienkarshi.

Link to comment
Share on other sites

Chocoton

Kurš zinās pateikt!Cik zināms uz Windows10 ir savs antivirus,aizsargs "Defender".Kālab uz daudziem jauniem datoriem ir vēl uzbāsti antivirus!?

Tad rodas  jautājums-tas paralēli uzstūķētais  antivirus nebremze pašu sistēmu pa  cik jau ir pašam  windowsam tas iekšējais Defenders!?

Vai uzliekot uz windows 10 nopirkto "piemēram"Kasperskij vai"dajebkuru" antivirusu - iekšējais Defenders pārtrauc pildīt savu  funkciju?!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Chocoton teica:

Tad rodas  jautājums-tas paralēli uzstūķētais  antivirus nebremze pašu sistēmu pa  cik jau ir pašam  windowsam tas iekšējais Defenders!?

Bremzē.

Pirms 5 minūtēm , Chocoton teica:

Vai uzliekot uz windows 10 nopirkto "piemēram"Kasperskij vai"dajebkuru" antivirusu - iekšējais Defenders pārtrauc pildīt savu  funkciju?!

Pārtrauc..

Tas antivīruss tāpat ir bezjēdzīgs pasākums, tā ka pilnīgi pietiek ar pašu Defenderi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Tas antivīruss tāpat ir bezjēdzīgs pasākums, tā ka pilnīgi pietiek ar pašu Defenderi.

Tieši par to jau  runa! Gribētos  to Defender kautka apstādināt un palaist kautkādu apgrāpstītāj ....:)!

Defenders pārāk labi strādā:) ik pa laikam atkož KMS -tur var ko izdomāt?!

Tad uz 10 uzliekot kautkādu free Avira  defenders noglušīsies?! 

Zinu to ja iekš defender  šos atslēdz  tad arī paralēli atslēdzas  uzstūķētais...Tad sanāk  ka tomēr šie sinhroni strādā?

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Ko vajag neaiztikt, ieliec izņēmumos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Duncan F

Uz Mac un Linux neviens papildus antivīrusu neliek. Gribētos ticēt, ka arī uz Windows (pateicoties iebūvētajam Defender) papildus antivīruss nav jāliek, citādi tas ir klajš izsmiekls un apkaunojums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Chocoton teica:

Defenders pārāk labi strādā:) ik pa laikam atkož KMS

Jebkurš kaut cik sakarīgs antivīruss lamāsies, ja gribēsi iebarot kādas "tabletes", ja to nedara, visticamāk arī kaitēkļi līdīs cauri.

Defenderam nav ne vainas, uz W7 jau ilgi lietoju Defender priekšteci - MSE (maitas M$ šo vars neatbalsta, kopš W7 oficiālajām beigām).

1 stundu atpakaļ, Chocoton teica:

ja iekš defender  šos atslēdz  tad arī paralēli atslēdzas  uzstūķētais

Par šo nepateikšu, jo vienlaicīgi turēt sistēmā 2 antivīrusus ... nu katrs izklaidējas, kā vēlas, ir man daži klienti tādas kastes rādījuši, momentā lieko nonesu un ieslēdzu palikušo, ja nav automātiski aktivizējies.

Pirms 8 minūtēm , Duncan F teica:

Uz Mac un Linux neviens papildus antivīrusu neliek.

Pagaidi kādus gadus, lai pieaug lietotāju skaits līdz kādiem 40 - 50% - būsi pārsteigts, kā vīrusi saradīsies (patiesībā priekš Mac jau daži tagad ir). Neviens sevi cienošs ļaundaris nepūlēsies ko radīt sistēmai, kuru lieto daži % lietotāju.

Link to comment
Share on other sites

Duncan F
48 minutes ago, raiviic said:

Pagaidi kādus gadus, lai pieaug lietotāju skaits līdz kādiem 40 - 50% - būsi pārsteigts, kā vīrusi saradīsies (patiesībā priekš Mac jau daži tagad ir). Neviens sevi cienošs ļaundaris nepūlēsies ko radīt sistēmai, kuru lieto daži % lietotāju.

 

Tas arguments par lietotāju % īsti neiztur kritiku. Mac ir pietiekami populārs, un Linux darbina 99% serveru. Ļaundari drīzāk ir ieinteresēti dabūt vīrusu kādā serverī (potenciāla piekļuve pie maksājumu sistēmām, sensitīvas lietotāju datubāzes utt) vai arī Mac datorā (ja cilvēks varēja nopirkt Apple, tātad tam cilvēkam potenciāli ir nauda, ko nozagt, vai arī tas ir darba dators ar kādu svarīgu informāciju. Gan Mac gan Linux ir high-value target, gribētāji tajos ielīst pilnīgi noteikti netrūkst.

 

Iemesli, kāpēc Mac un Linux vīrusu problēma nav pārāk aktuāla, drīzāk ir šie:

1. Mac un Linux permisiju sistēma - tikt pie root privilēģijām laikam tomēr ir grūtāk nekā to izdarīt Windowsā

2. Windows lietotāju komūnā ir daudz populārāk lietot crackotas torrentu programmas, apzināti salikt savā sistēmā nedrošas lietas un apzināti iedod privilēģijas apšaubāmam softam

Labots - Duncan F
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Duncan F teica:

Ļaundari drīzāk ir ieinteresēti dabūt vīrusu kādā serverī

Runa iet par user vulgaris sistēmām un tādas neWindows ir tikai daži %. Parastie ļaundari pamatā čakarē tieši tos. Kas attiecas uz nopietnu serveru sistēmām, kā domā, kādas OS griežas uz lielo korporāciju, dažādu valstu drošības iestāžu un tamlīdzīgu klientu serveriem?  Un tomēr ik pa laikam ir ziņas, par ielaušanos, vai vismaz mēģinājumiem ielauzties (ātri pamanīti un nobloķēti) šādu objektu sistēmās. Protams, ne jau briļļains tīnis vai Betons :D , bet citas valsts advancētu hakeru komanda to dara un spēj.  Par bankām nerunāsim - 99,99% gadījumos banka labāk zaudēs kādu summu un klusēs, nevis veidos sev antireklāmu, ka var tikt uzlauzta.

Link to comment
Share on other sites

Duncan F
9 minutes ago, raiviic said:

Kas attiecas uz nopietnu serveru sistēmām, kā domā, kādas OS griežas uz lielo korporāciju, dažādu valstu drošības iestāžu un tamlīdzīgu klientu serveriem?  Un tomēr ik pa laikam ir ziņas, par ielaušanos, vai vismaz mēģinājumiem ielauzties (ātri pamanīti un nobloķēti) šādu objektu sistēmās. Protams, ne jau briļļains tīnis vai Betons :D , bet citas valsts advancētu hakeru komanda to dara un spēj.  Par bankām nerunāsim - 99,99% gadījumos banka labāk zaudēs kādu summu un klusēs, nevis veidos sev antireklāmu, ka var tikt uzlauzta.

 

Tur ir Linux, protams, bet šajos uzbrukumu gadījumos nav runa par "vīrusiem". Serverus uzlauž tāpēc, ka kāds programmētājs ir atstājis backend koda loģikā bugu, kāds atstājis kādu portu vaļā, kaut kur parole ir bijusi "password123" un tml. Nekas no tā visa nav "vīruss". Pa lielam loģikas bugi un neizdarība.

 

"vīrusi" pa lielam ir problēma tikai windows vulgaris pasaulē jau iepriekš minēto iemeslu dēļ - apzināti tiek instalētas programmas no apšaubāmiem avotiem, apzināti atslēgts Defender,  vieglāk dabūt root līmeņa privilēģijas.

Link to comment
Share on other sites

Duncan F
15 minutes ago, raiviic said:

Par bankām nerunāsim - 99,99% gadījumos banka labāk zaudēs kādu summu un klusēs, nevis veidos sev antireklāmu, ka var tikt uzlauzta.

 

Varam taču parunāt, tāpat nav nekā labāka, par ko runāt. Manuprāt, "bankas uzlaušana" 99.99% procentos gadījumu notiek tā, ka ļaundari pārliecina bankas klientu pašu veikt muļķīgas darbības - nosaukt kartes datus, konta piekļuves, izmantot Smart ID vai ko tādu. To paveic ar pikšķerēšanas e-pastiem, krāpnieciskiem zvaniem, īsziņām. Faktiski uzlauž nevis banku, bet uzlauž klientu. Tas ir diezgan tālu no bankas backend sistēmu uzlaušanas....


Ja runājam par lietotāju %, tad šobrīd karstam tematam būtu jābūt antivīrusu uzstādīšanai uz Android un Iphone telefoniem. Ļoti high-value ierīces - tur ir bankas aplikācija, smart id, e-paraksts, sensitīvas sms, zvani, bildes. Tā visa priekšā piekļuve windows vulgaris datoram nobāl, bet kaut kā nedzird par daudz gadījumiem, kad telefoni iedzīvojušies vīrusos. Tas atkal ir stāsts par to vai softs nāk no torrentiem, vai arī citiem, drošākiem avotiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Duncan F teica:

"vīrusi" pa lielam ir problēma tikai windows vulgaris pasaulē

Varu piekrist - pēdējo (un vienīgo no kādiem 4 vīrusiem savā kastē) - slaveno WinCIH (Černobiļa), saķēru vēl uz W95 kaut kur ap 96. - 97.- to gadu, un no Latgalītē pirkta CD (tad jau citu variantu tikt pie kārotā softa nebija) :D .  Ja izmanto brain.exe un nelieto curvehands.dll - nekādi vīrusi nebūs arī uz Win jūzerim ar admina pieeju.

Link to comment
Share on other sites

Varu pateikt, kā arī visādos valsts kantoros un lielos uzņēmumos ir Win serveri ad vajadzībām. Tiesa gan virtualizeti, pats hosts gan lielakaja daļā gadījumu ir uz kāda no NIX vai Linux.

Link to comment
Share on other sites

pats privāti citu AV kā Defender (u.c. seni nosaukumi šam) nelietoju kā sugu kopš MS essentials parādījās (MS defender sencis) šķiet kopš XP laikiem?!! Vismaz savos datoros neesmu zarazas manījis.. protams, arī papildus ublock palīdz.

 

Darbā gan mums ir Symantec.. pirms tam bija Kaspersky.. man jau liekas, ka liela labuma no šiem nav, bet nu.. tas man pašam.. es jau neesmu parasts users, to pilna d...

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd ļaundariem laikam ir populāri visādi e-pasti. Man pašam bija atnākusi uz darba e-pastu draudu vēstule, ka mans dators jau ilgu laiku ir kā uzlauzts un es tieku novērots, un lai es pārskaitu uz kriptovalūtas kontu zināmu summu. Pirmkārt, man nav datora, bet terminālis, otkārt, man nav kameras. 😀

Serveris bija nofiltrējis visus kaitīgos pielikumus, bija palicis tikai pats teksts. Es pat pie vēlēšanas nebūtu uzzinājis, kur jāpārskaita.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , CAP teica:

pats privāti citu AV kā Defender (u.c. seni nosaukumi šam) nelietoju kā sugu kopš MS essentials parādījās (MS defender sencis) šķiet kopš XP laikiem?!!

Es XP laikos AV vispār nelietoju, pietika ar FW…

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Interesanti, par spēlēm, kurš uz WIN10 griež spēles. ?

 

Ir kāda atšķirība spēlēt spēles uz Win10 un Win7?

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , shadow118 teica:

Es griežu, par Win7 gan nepateikšu, to neesmu lietojis kādus gadus 7 jau

Kas par versiju WIn10?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
sanio karpun

Nav kads kurs varetu par samaksu uzstadit midi klaviaturas draiveri,visu izdariju,piesledzu klaviaturu midi,it ka uzinstaleju draiveri,padevu signalu uz vst plaginiem,bet skanas nava,tikai indikators mirgo.Ludzu izspalidziet,negribas iet ar datoru uz veikalu,lai man instaletu pareizi draiveri

Link to comment
Share on other sites

No rakstītā nav skaidrs - nereaģē uz klavieres taustiņiem, vai skaņa neizvadās. Jebkurā gadījumā - ja nespēj sniegt normālu aprakstu, tātad ar attiecīgo lietu esi visai stipri uz "jūs", meklē cilvēku kurš ar šo ņemas, lai uz vietas skatās. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , sanio karpun teica:

aspratigi

Tas nebija joks.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

sanio karpun

Skana neizvadas,7 windowsa bija viss ok,bet 10,kaut kas nava ar draiveriem,no vls pleijera skan,bet no midi klaviaturas klusums,vai nu pasa reaper programma,vai draiveros problema.

Tapec prasu,varbut sheit kads atrodas kas to spej,man sheit neviena nava,un uz veikalu nu blin,negribas iet

 

Roland A 49 midi klaviatura

Labots - sanio karpun
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, sanio karpun said:

no midi klaviaturas klusums

Uz attiecīgā midi celiņa instruments ir uzlikts? Notis ieraksta un attēlo? Izeja trekam īstā, nav kāds mute uzlikts vai skaļums nogriezts? Kautkas noteikti konfigurēts līki, varianti ir daudz. 

Link to comment
Share on other sites

sanio karpun
1 hour ago, rubb said:

Uz attiecīgā midi celiņa instruments ir uzlikts? Notis ieraksta un attēlo? Izeja trekam īstā, nav kāds mute uzlikts vai skaļums nogriezts? Kautkas noteikti konfigurēts līki, varianti ir daudz. 

Ja viss ir ok,jo 7 windowsa visu uzliku perfekti.

ieleja

Paldies par informaciju.

Laikam problema shaja,citur nekur nevar but.

 

If this product does not work correctly when connected to a USB 3.0 port, you will need to connect it to a USB 2.0

galigi vairs nesaprotu,pat iebuveta  virtuala klaviatura neizdves ne skanas 

Labots - sanio karpun
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...