Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Vēl divi win7 pēc drauga stāstiem Rigā šo gaida, arī trešdien kapec ir iestājies!

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Pēc 2trā restarta šodien kompis kaut ko sāka lamāties par nespēju ielādēt grupu plociju, izmeta uz lietotāju logu - man tur 1 admins un 1 limitētais litotājs, kas ir defoltais un lādējas pēc noklusējuma.

Uzspiežot uz lietotāja profila ielādējās normāli.

 

Ārzemju portālos nav komentāru par šo tēmu?

 

 

EDIT:

 

Konkrētais mesidžs ir:

"User profile service failed to load"

 

Mēģinot ieiet profilā vēlreiz, vismaz man ielādējas normāli. Pēc noklusējuma profilā neielādējas. Sajūta tāda, ka servisu ielādes kārtība ir kaut kā pārgrozīta.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Pazuda lietotāja profils, nomainīju platformu - dzelžus (mātes plati MSI Z77-G43 uz B85-G41 un procesoru I5-3570 uz I7-4765T), viss kārtībā, ielādējās bez žagošanās!

Link to comment
Share on other sites

4/6/2018 , 14:22, CAP teica:

ok.. te vēl pāris veidi kā atvērt.. netā var atrast vēl miljons veidus kā tikt pie control paneļa..



Ierastais:


#win+r
#control (bez panel)
#enter

Labots - Nitram
Lai saprotamāk, īsāk un vienkāršāk.
Link to comment
Share on other sites

:D

Sapratu tagad. Vadības paneli atvērt caur izpildi. Visu Nitram komentārā jālasa kopā. A es tik pirmo rindiņu «#win+r» nokomentēju.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , snukurins teica:

man ērtākais kā tikt pie control panel

Klikšķini uz Windows pogas uzdevumjoslas kreisajā malā (vai nospied Windows taustiņu uz klaviatūras), un raksti «Vadības panelis» (pietiek pirmos burtus uzrakstīt, nav nemaz viss jāraksta), piemeklēsies Vadības paneļa ikona. Tie, kam angliskais Windows, tie lai raksta «Control panel».

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Man vienmēr galvenais jautājums ir: kāpēc man tās visas lietas būtu jāmācās darīt pa jaunam? Man tas nafig nav vajadzīgs!

 

Un vēl citi apsvērumi - kāda velna pēc vispār kaut kas būtu jāraksta? Nē, tas ir feini, ka var atvērt ARĪ ar komandu, bet ja tā tiek taisīta par centrālo funkciju, Win jēga (ar ko viņi to tirgu faktiski iekaroja) strauji zūd. Man liekas, ka tā ir Linukša slimība - bezgalīgi gari penteri komandrindā, kur viens burts nepareizs nozīmē visu pārrakstīt. Protams, ir zināmas aprindas, kas visu to uztver ar gavilēm, diemžēl, es pie viņiem nepiederu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā saka - datorlietotājus var iedalīt ikonistos un šortkatistos, pirmajiem vairāk patīk ar peli klikšķināt pa ikonām, otrajiem no klaviatūras drukāt taustiņu kombinācijas. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 2 stundām , 138 teica:

 

Labi, labi, biki pārspīlēju - visi kopēt mākam.

Bet lai kā man patiktu linuksis un viņa filozofija, tā bakstīšana komandrindā liekas marazmātiska - velk uz beisiku un ms dos.

Es neko nesaku, ka instalācijas process rādās terminālī, neko nesaku, ka instalācijas logi ir izvērstāki un problēmas izķeramākas kā windulī.

Bet kāpēc vajag visiem lietotājiem censties iemācīt no galvas bezjēdzīgus burtu savirknējumus, kas turklāt starp dažādiem distro mainās - ума не приложу.

Baigajiem serveru adminiem neiebilstu, bet kaut kādu printeru pieinstalēšanai nafig?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

klasisks FUD

 

Muļķības.

 

Un man patīk Linux. Un es šamo lietoju. Bet vēl nav bijis tā, ka varu sainstalēt darbastaciju ar printeriem, skaneriem un man vajadzīgajām programmām bez танцы с бубном. Agri vai vēlu jāmeklējas pa internetu pareizā komandrindiņa. Tas ir izdarāms, neko nesaku, bet vai vajadzīgs? Canon multifunkcionālis, HP printeris, vēl kāds skaneris, Samsunga printeris - nekas pārāk eksotisks. Bet nu ar defoltajiem draiveriem tas Canons neskanē un nedrukā.

Jebvai Tu gribi lai es kā jaunkundze, kas pie kurpītēm piepērk mašīnu pie Linux distributīva piepērku visas gala iekārtas? :)

 

Labi, pīs - esmu priecīgs, ka Linux IR. Vismaz neļauj dažiem celt degunu par augstu.

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
2018.04.6. , 16:28, romajo teica:

Nupat, bij notikt dīvains gļuks. Winda ielādējās un visi iestatījumi pazuduši, bez maz taka pie pirmās ieslēgšanas, vai citā kontā ieejot, pat ms edge uzleca un prasa lai iestata. Domāju jau, ka kāds "varens" updeits man pa kluso ir uzinstalējies un visu noslaucījis, bet nē, vēsturē rāda pēdējais updeits 13.03.. Restartēju un viss nostājās savās vietās. Dīvaini :pardon:

 

2018.04.6. , 17:18, jema teica:

Divi datori uz win7 user profilus ir pazaudējuši divas dienas atpakaļ

 

Man tas šodien uz W10. Log Off, Log On , un viss pa vecam.

Kur tādi brīnumi rodas!?

Link to comment
Share on other sites

Iepriekš internetā atrodamā informācija par to, ka W10 lielais apdeits iznāks 10. aprīlī, nepiepildījās. Re, puisis, kas to 1­0. aprīli tika paredzējis, tagad taisnojas. https://www.windowscentral.com/microsoft-holds-releasing-windows-10-version-1803-public. Pavasara apdeits esot aizkavējies dēļ kaut kāda baga, ko MS pēdējā brīdī atklājis. Tagad viņš raksta, ka apdeits varētu būt pēc pāris nedēļām.

Link to comment
Share on other sites

2018.04.9. , 19:53, Stepselis teica:

 

 

Man tas šodien uz W10. Log Off, Log On , un viss pa vecam.

Kur tādi brīnumi rodas!?

Man tikko viens arī atstiepa datoru, kur win7 bija user profils sačakarēts. Cik skatījos,tad pēdējais kaut kāds win update bija. Bet ir tā,  ka izmantoju visādas metodes, bet tā arī korekti tas profils nestrādāja. Nācās izveidot jaunu profilu un visus datus pārnest uz to.

Link to comment
Share on other sites

Netaisīšu jaunu tēmu. Šodien vienai meičai uz win10 uzleca savādāks desktops. Problēma apstāklī, ka šai nekādi nevar iestāstīt, ka nevajag turēt uz desktopa mapes. Nu i visas tās mapes pazuda.Bez pēdām. Nevar atrast ne ar kādiem recovery tūļiem. Vienīgā vieta, kur ir kaut kas redzams - quick access rādās tā mape, bet diemžēl tūlīt seko brēciens, ka norādītajā ceļā tādas mapes nav...  nu skaidrs, ka tur nav. Nav kāds sakāries ar līdzīgu problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Apskaties dziļāk. Tā vienkārši desktop mapes nevar pazust. Varbūt tev ir kā es augstāk minēju, ka user profils sačakarēts un tā arī ir, ka neviena desktop mapes nav. Aizej uz c:\user\ zem desktop mapes paskaties 

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl, esmu izmeklējies krustu šķērsu. Visus userprofilus izmalu caur un cauri. Pat recovery tūlis nerāda, ka būtu kādas pēdas no tiem failiem.

 

edit:. mans iecienītais portablais RecoverMyFiles (zinu, zinu, esmu sliktais) uz win10 nestrādā, nu i to win 10 nemīlu pavisam. Pamēģināju ar tūļiem, ko gūgle ieteica. Nekā. Kas ir visnotaļ dīvaini. Parasti vismaz kaut pēdas paliek, protams, ja nepāriet pāri ar kaut kādu superizdzēsēju piem. Eraser.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , xp teica:

izmantoju visādas metodes, bet tā arī korekti tas profils nestrādāja.

Nu nez, kas tev tur nestrādā. Aizvakar paziņa žēlojās par profila pazušanu (W7). Izdevās telefoniski šim iestāstīt, kā tikt Safe Mode un palaist TeamViewer.  Tālāk jau elementāri pēc te apsrakstītās Method 1  tika nomainīti paplašinājumi un viss OK. Pazudis nav nekas un nekas arī negļuko. (Tiesa, izņemot internetu, Libre Office un Lightroom, paziņa neizmanto).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ieleja teica:

esi mēģinājis ar ko līdzīgu Far Manager

Mēģināju ar 7-zip File Manager palaistu kā administrators. Ne vēsts. Ar Far Manager, kur tas laiks kā nav strādāts.

 

edit: Ar Faru tas pats. Nu kā var būt, ka nekādas pēdas nepaliek!!! Vai tik labi noslēptas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Kāds no jums jau ir uzlicis jauno Windows 10 Spring Creators Update 1803  (build 17133.1)? Kas tur ir tik slikti, ka mikromīkstajiem nācās atlikt uz vēlāku laiku?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , raiviic teica:

Nu nez, kas tev tur nestrādā. Aizvakar paziņa žēlojās par profila pazušanu (W7). Izdevās telefoniski šim iestāstīt, kā tikt Safe Mode un palaist TeamViewer.  Tālāk jau elementāri pēc te apsrakstītās Method 1  tika nomainīti paplašinājumi un viss OK. Pazudis nav nekas un nekas arī negļuko. (Tiesa, izņemot internetu, Libre Office un Lightroom, paziņa neizmanto).

Darīju to 1. metodi. Palīdzēja līdz 1. PC restartam, kad atkal tā problēma atgriezās.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vajag izlasīt Win 10 licences līgumu - tur ir atruna, ka lietotāja profils ar visiem lietotāja failiem ir Microsoft īpašums, kas var brīvi rīkoties ar profilu.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc w10 tēmā tiek aprunāts w7? :D ir taču speciāla tēma, kur par to pļāpāt..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Šodien vienai meičai uz win10 uzleca savādāks desktops. Problēma apstāklī, ka šai nekādi nevar iestāstīt, ka nevajag turēt uz desktopa mapes. Nu i visas tās mapes pazuda.Bez pēdām.

Varbūt meiča nejauši saspaidīja uz klaviatūras Ctrl+A, tad Shift+Delete... tad nejauši pārgāja pāri ar kaut kādu superizdzēsēju. Viņa, protams, neatzīstas, bet tu tagad mokies...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

tad nejauši pārgāja pāri ar kaut kādu superizdzēsēju

Superizdzēsēja toč nebija, bet jebkurā citā situācijā tak paliktu kaut kādas pēdas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

bet jebkurā citā situācijā tak paliktu kaut kādas pēdas

Jā, tā tam vajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

2018.04.11. , 16:20, vvv teica:

Varbūt meiča nejauši saspaidīja uz klaviatūras Ctrl+A, tad Shift+Delete... tad nejauši pārgāja pāri ar kaut kādu superizdzēsēju. Viņa, protams, neatzīstas, bet tu tagad mokies...

 

Ojj.. nevajag brīnēties, tie kas uz datora domā ka dubultklikšķis ir kāds sasniegums, tie uztaisīs visādus brīnumus. Pieredzēts....

Link to comment
Share on other sites

Lielais W10 pavasara apdeits «iestrēdzis». Atkal atklātas kļūdas. Iespējams, tas neiznāks aprīlī. To, ka iznāks aprīlī, MS bija paziņojuši oficiāli, tik konkrēts datums netika nosaukts. Raksts.

 

Link to comment
Share on other sites

Nav gluži Windows 10, bet nu izstrādātājs pa lielam tas pats vien ir :D Katastrofa!

 

image.png.cd828e17afc2b8f4ae4ad794667fae3d.png

Link to comment
Share on other sites

Vēl viena neoficiāla ziņa.

Tātad lielais apdeits gaidāms 8. maijā. Redzēs, vai tā būs.

Apdeita nosaukums būšot «April update». Nosaukums, cik saprotu, oficiāli izziņots nav, bet tas parādījās kaut kādā no pēdējiem insaideru būvējumiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu pirms apmēram gada daudziem, kuriem updeitus nah nevajag, kriptovīruss failus nošifrēja izmantojot smb protokola ievainojamību....

Link to comment
Share on other sites

Lab, bet es uzkatu ka updeitus vajag un visiem saviem klientiem lieku! Nopietnu problēmu nav bijis! 

Es neesmu gudrāks par MS inženieriem un tāpēc neapstrīdu updeitu vajadzību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...