Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

shadow118

Tikko upgreidoju, aizgāja bik vairāk par pusstundu, iepriekšējais lielais upgrade bij stundu (tas neskaitot download). Man arī nebij nekādu problēmu veikalā, kaut reģions ir uzlikts Latvija un valoda arī latviešu. Tā itkā nekas īpašs, iepriekšējā bij vairāk jaunumu, bet nu ir šādi tādi sīkumi nākuši klāt, piemēram tas, ka Task Manager pie performance tagad rāda arī videokarti.

Uztaisiju disk cleanup, kā jau pēc katra upgrade, rādija, ka kopā noņems 45GB, realitātē gan izdzēsa tikai 25GB (windows.old utt.), bet tā pat labi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , shadow118 teica:

Man arī nebij nekādu problēmu veikalā

Pēc apgreida nebija problēmu, problēmas bija pēc tīrā installa.

Pirms 20 minūtēm , shadow118 teica:

Task Manager pie performance tagad rāda arī videokarti.

Jābūt pietiekoši jaunai videokartei, draivera modelis vismaz WDDM 2.0. Man pavisam veca, nerāda uzdevumu pārvaldniekā pie veiktspējas videokarti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

apskatījos,manam nerāda.

Pārbaudi savas videokartes Windows Display Driver Model (WDDM) versiju. Windows poga + r, raksti Izpildē dxdiag.exe, spied Labi, atvērsies DirectX diagnostikas rīks, zem Displejs redzēsi savas videokartes draivera modeli. Es savā datorā apskatījos, man WDDM 1.3, tāpēc arī nav videokartes tāskmenedžerī.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 32 minūtēm , vvv teica:

Pēc apgreida nebija problēmu, problēmas bija pēc tīrā installa.

Jābūt pietiekoši jaunai videokartei, draivera modelis vismaz WDDM 2.0. Man pavisam veca, nerāda uzdevumu pārvaldniekā pie veiktspējas videokarti.

Man rāda, ka ir WDDM 2.2. A kāda tev video karte? Mana HD7870 jau nav baigi jauna

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , CAP teica:

nez.. man viss bez ķibelēm, tiesa clean install netaisīju, upgreids aizņēma ļoti maz laika.. īstenībā no visiem upgreidiem (lielajiem updeitiem) šis bija visātrākais.

Man pagaidām bik iestriga, līdz 84% aizgāja 20 min un tagad jau gandriz 1h apkārt nu tik prasa restartu.

 

pirms 16 stundām , binary teica:

Pret lielajiem apgreidiem palīdz TrueCrypt. Tik ļoti palīdz, ka bez ņemtnes dienas-divu garumā nemaz nevar apgreidoties, ja nu gadījumā uznāk tāda vēlme.

Man ir uzlikts cripto prevent uz pilnu katušku neļāva upgreidoties, kgan parastie updeiti lien cauri ka grab.

Link to comment
Share on other sites

@romajo līdz 88% bija ļoti ātri, pēc tam nezinu.. skatījos filmu.. :D Pēc laika piegāju un restart uztaisīju.. kopā sanāca kādi 3-4 restart ~15min un gatavs darbam.

Link to comment
Share on other sites

Patīk, laikam jauna fīča (ne priekš noslēpumainiem paranoiķiem), Personas, kurā var nosinhronizēt piemēram savu google konta kontaktpersonas, rediģēt pievienot un dzēst. It kā jau varēja arī pārlūkā, googlē to pašu darīt, bet nu šitais ietaupa dārgās sekundes. :D

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds vēl nav pamanījis. Iekš iebūvētā kalkulatora tagad ir arī valūtas konvertētājs, daudz maz ērts, bet galvenais, vienmēr pa rokai.

Link to comment
Share on other sites

Izrādās bija. Nebiju pamanījis. Par to valūtas konvertētāju kalkulatorā tagad paši MS lielās, kā par jaunumu Rudens jauninājumā.

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā kalkulators šķiet kaut kāds sabojājies līdz ar kaut kādu tur Win 10… Neatceros, vai ar sākotnējo versiju, vai vēlāk.

Bet ja konkrēti par valūtas kalkulatoru - googles kalkulators vienmēr ir pa rokai un ir ērts.

Link to comment
Share on other sites

Šis darbojas arī offline.. :D google tikai online un kurš precīzāks, hwz.. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Šito fiču ka browseris visu downloado es ciest nevaru.

Man uzlikts, ka vienmēr jautā ko darīt. Protams ja izvēlos open, tad tik un tā downloadojas, bet mapē temp, kura man izdzēšas katru reizi, kad aizveru browseri.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 15 minūtēm , binary teica:

Bet ja konkrēti par valūtas kalkulatoru - googles kalkulators vienmēr ir pa rokai un ir ērts.

Operā arī ir, iezīmē konkrēto summu un viņš konvertēs uz opcijās uzstādīto valūtu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , shadow118 teica:

Operā arī ir, (..)

Google ir visur, pat puttijā.

 

Pirms 32 minūtēm , CAP teica:

Šis darbojas arī offline.. :D google tikai online un kurš precīzāks, hwz.. 

O jā, ar to precizitāti ir kā ir - vismaz agrāk tie valūtas kalkulatori bija derīgi vien aptuvenai summas saprašanai. Visprecīzākais kalkulators tipiski ir bankai, kurā plāno konvertēt. Nevar jau arī pārmest - ne velti savulaik paypalā bija izdevīgāk norādīt, ka maksāsi pārdevēja piedāvātajā valūtā, nevis dolāros vai latos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

Šito fiču ka browseris visu downloado es ciest nevaru.

Skatos Edgē atgriezusies iespēja «Atvērt», kad vajag, piemēram, pdf failus skatīt. Vai sen, vai tagad, nezinu. Vienu laiku bija pazudusi.

Link to comment
Share on other sites

Nezināju, ka tagad es varu apskatīt visus pīplus, kuri man ir telefonā. Es pareģoju, ka pēc 10 gadiem Google pārņems MS, jo MS aizvien pielāgojas Googlei :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , shadow118 teica:

ar šito update arī spēlēm norm fps pieaugums

Kuš, tūlīt kāds teiks, ka W7 labāks. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Par labākiem un ne tik labiem runājot - kurš (bezmaksas) ramdisks priekš WIndows 10 būtu labāks? Uzgāju tādu AMD Radeon™ RAMDisk, bet tam bezmaksas versijā 4GB max - mazliet par īsu.

Link to comment
Share on other sites

Man jau arī WP patika. Kādus 2 gadus palietoju. Bet tad kaut kāds mistiska ar skaņu parādījās. Vienkārši nez zvans, ne balss sakari vairs nenotiek. Sākumā pat iezvanās, bet nedzird neko. Restarts palīdz, bez uz laiciņu. Kā paveicas. Hard reset arī problēmu nerisina. Tā kā restarts palīdz, tad vaina, droši vien, nebija dzelžos. Tagad mētajas, nezinu ko darīt ar to telefonu. Pirkt jau arī neviens nepirks.Kāds ss-ā tādu kā man pa 30 mēģina tirgot :) pat ar garantiju vēl.

 

Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 7 stundām , snukurins teica:

Starp citu WP atjauninājumi nāk joprojām regulāri.

Oficiāli viņi nāk tik dažiem telefoniem, pirms iepriekšējā update supported listu konkrēti apgraizija. Neoficiāli gan var dabūt arī vecākiem modeļiem jaunākos buildus (rediģējot registry, lai imitētu kādu no atbalstītajiem modeļiem), bet tā, nekādas jaunas fīčas tur īsti vairs neparādās. Ja grib kko jaunu, pašam jāčakarē. Piem, savam uztaisīju, ka ar kameras pogu atver ProShot (Pie opcijām itkā var izvēlēties noklusējua kameru, bet ir tikai viens izvēles variants - Kamera, a 3rd party apps, kā ProShot, tur nemaz neparādās. Cilvēki gaidīja, kad būs 3rd party app atbalsts, tā arī nesagaidīja)

Link to comment
Share on other sites

Gaidīja, jo m$ to solīja. 
Bet nu bēdas tur ir, w8.1 trubā likās tik feins pēc androīda šausmām, bet 10 jau ir caurumains kā duršlāks. Man, piemēram, besī lēnā uzlādēšanās, par ko izmet paziņojumu truba, kaut lādētājs oriģinālais, citi lādētāji met to pašu, iznāk apdeits, problēma pazūd uz nedēļām 2, tad uzrodas atkal, aplikāciju atbalsts etc. 

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 4 minūtēm , Gestapo teica:

Man, piemēram, besī lēnā uzlādēšanās, par ko izmet paziņojumu truba, kaut lādētājs oriģinālais, citi lādētāji met to pašu, iznāk apdeits, problēma pazūd uz nedēļām 2, tad uzrodas atkal

Man tādi ir metušies tik tad, kad kaut kādus švakos lādētājus pamēģinu (bij kaut kāds, kas MP3 pleijerītim bija, output 0.3A :D Tam tas rādijās), a ar oriģinālo lādētāju (5V, 1.5A) šitas nav bijis. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , romajo teica:

Patīk, laikam jauna fīča (ne priekš noslēpumainiem paranoiķiem), Personas,

Pff, izrādās nekas jauns, bija jau 1607 laidienā, ja ne arī jau kopš w10 radīšanas. Galvenais piekarinājuši birku JAUNUMS! Tā jau i, viss jaunais ir labi aizmirsts, nepamanīts un nekam nevajadzīgs vecais.

Uzliku w10x86 vecai e-machinai ar vienkodola celeronu un 2gb ram uz borta, ar beigtu displeju, pieslēgtu pie ārējā monitora (vēlāk gan nonesu, jo video tā īsti nepadevās regulēšanai). Karoč ramu miera stāvoklī šim tērēja 40+ % (w7 28+ %). Īpašumā vēl ir acer planšete ar w10 ar intel atom un 2gb ram tad nu tam operatīvo noēd miera stāvoklī 60+ %, nu ļoti reti nokrīt zem 60%. Nekas jau tāds lieks arī nav uzinstalēts, ja neskaita pāris acer kuiņas. Kur tas rijiens sanāk? Uz kā rēķina vecais krāms patērē par ~20% op-atmiņas mazāk?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , romajo teica:

Pff, izrādās nekas jauns, bija jau 1607 laidienā, ja ne arī jau kopš w10 radīšanas. Galvenais piekarinājuši birku JAUNUMS! Tā jau i, viss jaunais ir labi aizmirsts, nepamanīts un nekam nevajadzīgs vecais.

 

Atsauca atmiņā kādu 10 dienas senu komentāru:

 

Citēt

General improvements
Here's a list of some of the changes that don't belong to any of the categories above. These changes are just as important as all the others.
(..)
* The Mixed Reality Portal icon has been updated.

10/10/2017 , 21:24, binary teica:

Oh, finally! I needed this so badly! Awesome!

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, romajo teica:

nekas jauns,

Tā ir.

Šajā lielajā jauninājumā acīmredzamākās izmaiņas ir saistībā ar Iestatījumi, pamazītēm no klasiskā Vadības paneļa viss tiek pārcelts uz Iestatījumiem, ja pareizi atceros, Dizaini bija klasiskajā Vadības panelī, nu vairs nav, tikai Iestatījumos...

Neievēroju, vai tagad tā izmaiņa, vai bija jau iepriekš, zem Reģiona Papildu iestatījumos, Formāta pielāgošana, ja Latvija, valūtai bija ciparu grupēšana pēc noklusējuma šāda: 12 34 56 789, tagad ir atpakaļ, kā senos laikos bija: 123 456 789.

Vēl, ko ievēroju - Sākums tagad nosaukts par Sākuma apgabalu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , vvv teica:

Šajā lielajā jauninājumā acīmredzamākās izmaiņas ir saistībā ar Iestatījumi

Tādēļ īpaši un clean install pusi nav ko lūrēt, ja win nav "aizkakāts", īsti neredzu jēgu, tāds lielāks updeits vien ir. Cik ta var pavasarī jau liku pa tīro.

Visādi krikumi jau pa pilnam, piem. Programmas ir izvilkti no Sistēma (laikam jau 1703) un vēl šis tas, lai neteiktu, ka nekas nenotiek.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Tak šie updeiti pa lielam jau arī uztaisa semi/clean installu.. Clean install ir jēga tad, ja ir tiešām kkas nočakarēts vai kāds svarīgs dzelzis nomainīts utt.. Ja nu vienīgi laika daudzu un patīk čakarēties var arī taisīt pēc katra updeita clean install :D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , romajo teica:

un vēl šis tas, lai neteiktu, ka nekas nenotiek.

W10 gadījumā tas viss mums, tā teikt nahaļavu. Lai jau ņemas tie no MS. Gan jau kādi parastam lietotājam neredzami uzlabojumi ar pa starpu, re kā augstāk ieliktajā video, geimeri priecājas, jo spēles ātrāk griežas.

Link to comment
Share on other sites

Ja storagēm BIOSā (UEFI?) uzlikta parole, var kaut kā Windowsu vai PC sakonfigurēt, lai to paroli prasa pēc pacelšanās no sleepa (bez hibernate)?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

jauns.png.569d25f5f5a1e16be07d233bbe8156c8.png

Kā redzams tur ir rakstīts "New". Ja godīgi, tad nezinu vai šis tiešām ir bijis pirms tam. Piemēram IE.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir jauns (kā iebūvētais). Tev vēl saglabājies 3D Builder, acīmredzot veici apgreidu nevis tīro installu, man pēc tīrā installa 3D Builder nav.

Jautājums tiem, kas lieto Windows 10 angliski. Esat pamēģinājuši Windows taustiņš + . (punkts)? Lasīju, ka visās valodās nestrādā, latviskā klaviatūrā ar pagaidām nestrādā. Tā kombinācija izsauc emoji paneli.

Link to comment
Share on other sites

Tikko izmēģināju. Darbojas. Tik jāaktivizē Eng izkārtojums. Cik saprotu, visur tas emoji panelis atveras, ne tikai, kamēr esi teksta redaktorā. ???. Pie Lav izkārtojuma nekas nenotiek, pagaidām... redzēs, pēc cik ilga laika pievienos arī latviešu valodas izkārtojumam tos emoji.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , vvv teica:

Tā kombinācija izsauc emoji paneli.

 

:offtopic: , bet paldies, ka liki aizdomāties - kādi ir emodžī dabūšanas rīki uz linukša.

Lūk, ir viens, kas lietojams tāpat kā tas W10 rīks!

???

Link to comment
Share on other sites

Man tas New tobiš Jauna, ir veselam lērumam piekabināts, piem.: kalkulatoram, pastam, balss ierakstam un daudziem citiem, kas iekš w10 jau ir kopš 1507 laidiena.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...