Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Nu nebūs konfekte! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Guncha teica:

Gaidu atsauksmes no pirmajiem testētājiem.

Operētājsistēma Windows 10 kļūst aizvien labāka. Atjauninājums jaunradei ietver jaunievedumus, jaunus līdzekļus un drošības iespējas. Operētājsistēma Windows 10 ir visdrošākā Windows operētājsistēma, kāda jebkad ir izstrādāta.

:sarkasms:

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Operētājsistēma Windows 10 ir visdrošākā Windows operētājsistēma, kāda jebkad ir izstrādāta.

Vai tā ir droša pret KRACK?

Link to comment
Share on other sites

Man pirmais mēģinājums atjaunoties neveiksmīgs - radušās dažas kļūdas. Provēs vēlreiz. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin veidu kā šobrīd iegūt uz sava pc Windows 10 version 1803, codenamed "Redstone 4?

 

Skip ahead uzlikt caur reģistriem sanāca ,bet jau pa vēlu, microsofts jau bija ielāpu tam buga uzlicis un paradija ka nesankcionētā veidā noaimainīts un atmeta atpakaļ uz fast.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , snukurins teica:

Pagaidām nekas diži savādāks nav atradies

Taisnība. Pat nevajadzēs pierast. :)

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Lasīju nesen ka neesot vairs WMP.Man vismaz ir un arī vecais labais Windows photo viewer strādā.Nez kā būs pēc fresh instal.

Pēc tīrā installa nebūs. Pēc šodienas apdeita man Molberts ir saglabājies, strādā, kaut bija rakstīts, ka jaunākajā būvējumā vairs nav. Par Fotovīveri arī zinu - manam datoram pēc clean install nedarbojas, sievas datorā pilnvērtīgi darbojas, jo netika veikts clean install, tikai apdeiti likti.

Link to comment
Share on other sites

Par to fīču - failu dzēšanu no lejupielāžu mapes.. man vismaz tas iestatījums nav automātā ieķeksēts :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

failu dzēšanu no lejupielāžu mapes..

Jā, pēc noklusējuma izslēgts, tad jau par to satraukties nav vērts.

Link to comment
Share on other sites

nez.. man patīk šis updeits.. ir jau dažas atrastas labas fīčas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

nez.. man patīk šis updeits.. ir jau dažas atrastas labas fīčas

Un kādas tās būtu?

Link to comment
Share on other sites

Es ievēroju, varbūt tas tikai man tā likās, ātrāk izgriezās diska tīrīšanas tūlis, parasti pēc «ikmēneša otrdienu apdeitiem» iztīru disku, tad tas tīrītājs muļļājas ilgi, vai tas tik šoreiz tā, bija nepierasti ātri.

Link to comment
Share on other sites

Vakar mēģināju caur medua creating tooli novilkt jauno desmito, bet dabūju veco 1703. Vai kāds var apstiprināt, ka kaut kas ir mainījies un jau novelkams jaunais desmitais?

Link to comment
Share on other sites

Vakar tikai pēc astoņiem vakarā MCT nomainījās uz jauno. Pārbaudīt vai jaunais var šādi - spied uz Lejupielādēt rīku tūlīt, tad izvēlies Saglabāt, nevis Palaist. Saglabāsies tas fails tev uz datora, tad uz faila labais peles taustiņš, Rekvizīti, Detalizēti... Jaunajam failam versija 10.0.16299.15.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , vvv teica:

Jaunajam failam versija 10.0.16299.15.

Faila versija, protams, ir labi, tik atcerēties varētu būt pagrūti. Faila vecumu var paskatīties pēc faila parakstīšanas laika - 2017-09-29 17:41 šajā gadījumā.

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveicu vienam datoram tīro installu. Paskatījos, nav aizvākuši Molbertu, kaut iepriekš rakstīja, ka vairs nebūs, būs tikai Molberts 3D... Arī Windows Media Player atstāts, nekur nav pazudis.

Link to comment
Share on other sites

Tak pēc tam rakstīja, ka tomēr pēc lietotāju lūguma atstās arī parasto paint :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , CAP teica:

Ko šis īsti nozīmē? Sanāk, ka ar tagad iznākušo un jaunāko Win10 versiju (1709) CB un CBB vietā būs Semi-Annual, kas piespiedu kārtā 2 reizes gadā "uzlabos" OS un papildinās ar "vajadzīgām" fīčām? Skatos, ka ar 1703 versiju un CBB "fīču" apdeitus var atlikt uz gadu un "kvalitātes" apdeitus uz 30 dienām. Šāda iespēja zudīs un tā vietā biežāk un jēlākus apdeitus krāmēs virsū?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , markei teica:

Windows Photo viewers ir.

WPV nav jau kopš W10 pirmssākumiem. Ja W10 ir atjaunots no 7, 8, 8.1, tad tā aplikācija ir, un var iestatīt to kā noklusējuma vīveri. Ja ir tīrais installs darīts, tad sarežģītāk. Te pamācība:

https://www.howtogeek.com/225844/how-to-make-windows-photo-viewer-your-default-image-viewer-on-windows-10/

Pats neesmu mēģinājis, pierasts jau pie jaunā Fotoattēli.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ar to jauno kaut kas nav.

Ja uztaisa Latvia regional settings, tad Apps Store izmet paziņojumu  Something bad happened. Unknown layout specified in manifest.

Līdz ko nomaina uz united states, tad viss notiek, tikai visi appi ir angliski, man vajag lai viņi būtu latviešu valodā!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , xp teica:

Nu ar to jauno kaut kas nav.

Arī ievēroju, ka kaut kas ne tā ar Veikalu. Tieši pēc tīrā installa. Veikals nemaz neverās vaļā. Parādās paziņojums «Manifestā norādīts nezināms izkārtojums». Pagāja kaut kāds laiciņš, pazuda tā problēma, Veikals atvērās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , vvv teica:

Pats neesmu mēģinājis, pierasts jau pie jaunā Fotoattēli.

Es gan kā pieradu pie XnView pirms daudziem gadiem, tā arī tagad esmu pie viņa pieradis :jester:

 

 

Link to comment
Share on other sites

ok! Tas bija sarkasms, bet negribu Home location minēt US. Protams sīkums, bet laikam izskatās, ka pagaidām nelikšu, jo ja jau pie tādiem sīkumiem ir problēmas, tad aizdomas, ka kaut kas arī svarīgs var izlīst ārā.

Link to comment
Share on other sites

xp, tev pārgāja tā problēma ar Veikalu? Es saku, man pēc tīrā installa Veikals nevērās vaļā, neko nedarīju, pagāja kaut kāds laiciņš, problēma pati no sevis beidzās, tagad viss OK. Apskaties, varbūt tev pēc lokalizācijas atiestatīšanas uz LV viss būs normāli.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināšu, bet tā pat laikam nevienu PC neapgreidošu, palikšu pie 1703.

Link to comment
Share on other sites

nez.. man viss bez ķibelēm, tiesa clean install netaisīju, upgreids aizņēma ļoti maz laika.. īstenībā no visiem upgreidiem (lielajiem updeitiem) šis bija visātrākais.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Protams, saprotu, bet pagaidām ir jāpalasa atsauksmes u.t.t. Vienkārši pagaidām nevienam svarīgam PC to neinstalēšu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , snukurins teica:

Ko jūs tai veikalā dariet vispār?man nav pat prātā nākusi doma tur ieiet.

Pilnībā piekrītu, ka bez Veikala var ļoti labi iztikt. Es arī praktiski tur neeju. Tik pēc tīrā installa kā parasti ieeju tur atjaunināt programmas, lai pēc tam visu Veikala nevajadzīgo softu no datora atinstalētu, citādi ir gadījies, atinstalē kaut kādas veikala programmas, a pēc kāda brītiņa datorā lien atjaunotās versijas tām pašām programmām, tāpēc vispirms Veikalā visu atjaunoju...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , snukurins teica:

Neuzliksi pats tad pats tāpat ar laiku atnāks un atcelt nevarēsi.

Pret lielajiem apgreidiem palīdz TrueCrypt. Tik ļoti palīdz, ka bez ņemtnes dienas-divu garumā nemaz nevar apgreidoties, ja nu gadījumā uznāk tāda vēlme.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

bez visas ielogošanās veikalā

Neatceros, kad, bet nu jau dažos pēdējos būvējumos no Veikala bezmaksas aplikācijas var lejuplādēt bez nekādas ielogošanās. Pamēģini. Man pašam dators nav piesaistīts MS kontam, kādreiz, kad no Veikala šo to ievajadzējās, bija nepieciešams konts tieši Veikalam, ko biju izveidojis, tagad vairs ne. Maksas aplikācijas Veikalā neesmu pircis, tur, iespējams, konts varētu būt vajadzīgs.

Jā, kādreiz kaut ko no Veikala paņēmu, sen vairs neko neesmu no turienes ņēmis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...