Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Kā ierasts esmu arī nepacietīgs, gribas kā ierasts aptaustīt jauno OS ''jēlās'' versijas.

Link to comment
Share on other sites

 Man jau viens 80GB SATA (cerams, pietiks)  tukšs sagatavots - jāuzmet jau būs to jauno brīnumu un jāpapēta.  Tikai pirmajā dienā nez vai izdosies novilkt - gan jau interesentu pūļi sterveri nogāzīs :mrgreen: .

Link to comment
Share on other sites

Man ar viens SSD, mazs gan, bet ir piegatavots priekš šī pasākuma.

Link to comment
Share on other sites

mhm, vakarā jādara lietas, apaļas un cietas. Iemet kāds linku, ja atrod, kur novilkt bez visādām insaideru reģistrācijām, ja tāds būs, dabīgi.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

jācer, ka būs labs. Iespējams, ka būs lāpārlec no 7 uz 10. mēslam 8 esmu uzlicis mīksto.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

versatile

8 bija mēsls, ja tā skarbi pieiet, 8.1 ir labs.

10 pēc ekrānšāviņiem izskatās labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ka būs lāpārlec no 7 uz 10

 

ar tā domāju, vismaz pēc aprakstiem liekas +/- ok

 

 

 

a tās flīzes ar "obligātajām" fīčām novākt nevarēs, tad atkal man nevajag.

 

Jāpiekrīt arī šim, bet ja arī jēlajai betai neko nevarēs noņemt nost, tad gala versijas sākumā jau būs noteikti visādas zālītes :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Manā uztverē OS kalpo man vajadzīgu programmu darbināšanai

Aizmirsi ielikt "drošai, stabilai, ātrai". Un programmas arī - "aktuālās versijas".

Nopirksi jaunu skeneri, kam nebūs vairs xp/7 draiveru. Ko tad?

OS tomēr ir pamata lieta un kopš savulaik tīri lietojamā 98SE ir tomēr daudzas lietas uzlabojušās.

Man gribētos redzēt, ko šie jaunu ar windows server sadomājuši, jo, ja tā MS akaunta vietā var pilnvērtīgi lietot korporatīvo, tad viss ir bumbās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aizmirsi ielikt "drošai, stabilai, ātrai"

 

Neaizmirsu. Manuprāt, tas ir pašsaprotami.

 

Viena interesanta fīča jau tā kā tiek solīta - savietojamība ar "veciem" softiem un, acīmredzot, arī dzelžiem. Tas vairāk korporatīvajiem lietotājiem, bet "lietotājus parastis" tur arī kaut ko derīgu var iegūt.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Redz, man pašam aš žoklis atkārās, kad vecu un griezu softiņu, pašrakstītu tālajā 2003.gadā, izdevās bez jelkādas aizķeršanās palaist uz win8. Savietojamība ir win spēks.

Nupat darbā atjaunojām datorparku. Ir vecā uzskaites sistēma, kas dažiem nepieciešama darbam ar veciem datiem.

Uzinstalēt neļaujas. Ieteicu pamēģināt manuāli piereģistrēt *.dll un *.ocx failus. Iet.

Link to comment
Share on other sites

Tas MS vecis baigi pēc Vicina izskatās [/q

 

Tas uz vecumu, mēs visi pēc Viciniem vai Margunoviem pavilksimies. 


Nu tad pastāstat, uz kuras virtualkas vislabāk griežas.

Link to comment
Share on other sites

Heh jau domāju kur 9to esmu nogulējis, ja šis izskatīsies OK, būs jāpaštuko par pāreju no 7tā (8tais un 8.1  lekšu pāri, nav vērts ķepāties) 

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka UI pa 70% izlabotas lietas ko nokosjačīja 8 widowsā un vēlāk sāka labot 8.1 un 8.1 update1.

Strādāju pie plāna upgreidot savus terminālserverus, tāpēc ar nepacietību gaidu, kad kautko līdzīgu (UI) varēšu griezt uz terminālserveriem. Savādāk migrāciju no 2003R2 uz 2012R2 (kas no servera viedokļa ir pat ļoti ok) daudzi lietotāji varētu viekārši nepārdzīvot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl pieminot 8.1, ja atslēdz nevajadzīgus mēslus, nofīčo, lai nebūtu lieki ''jautājumi'', tad var lietot.

 

Kurš pirmais dabuj linku, kur novilkt - dalās! :)

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man uz win7 64bit OS pašrakstītu softiņu, kas veidots vēl senāk, izdevās daļēji palaist - daudzas COM bibliotēkas negribēja reģistrēties. Arī  VB6 ar gariem zobiem uzinstalējās.  Tā kā pašlaik darbā ļoti daudz sanāk darboties ar specifiskiem devaisiem, tad nav īsti starpības, vai win7 vai win8. Šķirba ir bitos, tāpēc joprojām cirkulē 32bit versijas kas paredzētas tieši savietojamībai izmantojot modernu OS. 

 

 

vecu un griezu softiņu, pašrakstītu tālajā 2003.gadā, izdevās bez jelkādas aizķeršanās palaist uz win8
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nez būs iekļāvuši kaut kādu normālu sinhronizāciju starp MS devaisiem by default, kā to izdarīja apple? vai joptojam jāpērk samsungi un jāšausminās, kas tas par murgu Kies vispār ir un kādā pālī viņš ir taisīts.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

A kuļi vispār Kies jālieto ? 

 

Es tā dzirdēju, ka beidzot interfeisā būs tādas lietas kā workspeisi un expose, kas normālām operētajsistēmām jau gadus 10 atpakaļ bija.

Link to comment
Share on other sites

martinno

KUR IR LINKS? :)


Es pat piereģistrējos tajā Insaiderī, bet saka, mans OS neder... Nu loģiski, ka neder, bet nav arī nekur download linku....

 

post-66304-0-73743300-1412180012_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

martinno

Man tagad nokritās uz 11MB/s... :(


EDIT: apstājās uz 82% un ne par ko uz priekšu nekust... Stulbais Windows :)


EDIT2: Error - lost connection with server...  :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Lejupielādes ātrums neuziet virs 40KB/s.. Pārsvarā tas ir zem 10KB/s.

Lai gan pa dienu lādēju failus un viss gāja ātri, pus stundā 4GB novilkt varēju.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Man viss ir čotka - 620-640Kb/s. maksimums, ko LTC piedāvā, tagad tik jāsameklē cietnis (būs kaimiņš jāaptīra)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Man pēc 5 min solās jau būt...

Kur lai iekš LV uzmet to, lai var vieglāk pārējie nokačāt?

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik stāv uz 650KB/s, kādu drusku Jūtubs nožīdo fonā, bet tā jau pieciest var. Stutēs virsū vecajam kompim!

Labots - Kazarms
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...