Jump to content

PS4 registracija SEN


RobertoL
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Nesen iegadajos PS4 un jautajums radas par vinu Sony Entertainment Network. Registrejot jaunu kontu, protams, nebija iespeja izveleties Latviju, tapec izvelejos US, jo domaju, ka tas varetu pavert vairak iespejas utt.

Tomer tagad, kad ir janolade kads update vai spele/demo no Playstation Store, tas notiek loti lenu, cik saprotu tam par iemeslu varetu but, tas, ka es neesmu no US. Internets man ir optiskais, ta ka gana atrs, lai nerastos problemas.

Tad nu velejos jautat, varbut kads no Jums zin un var padalities ar savu pieredzi, kuru valsti izveleties butu pratigak un vai tas uzlabotu lejupielazu atrumu, un vai tas vispar ir istais iemesls?

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

3ajam ir tāda pati problēma ! Es ņēmu Uk . Ja paņēmsi teiksim vāciju dabūsi uzreiz reklāmas un pārējos mēslus vāciski . Bet tas PS network pats pa sevi drausmigi lens ! Neesmu vairāk pa 3 mb/s dabujis download

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es ieteiktu labaak regjistreet UK vai DE. Ja izveeleesies ko iegaadaaties, tad tas buus izdeviigaak. Es domaaju, ka tev gan jau ir pazinju lokaa kas dziivo UK vai DE.

Link to comment
Share on other sites

Paldies! Skaidrs, tad pieregistresu jaunu kontu uz UK.

Vel viens jautajums - ir kada iespeja ieladet PS4 aplikaciju telefona (iPhone)? Vai tas gan mums te no LV nebus iespejams?

Link to comment
Share on other sites

Nekā nebija, spēles lētāk ir pirkt par US dolāriem (vaučera kodu sūtot no amazones).

Jā, PSN aplikācija ir pieejama uz ios, tikai viena aizķeršanās, jāuztaisa US icloud konts un jānovelk apps, pēc tam var droši lietot ar LV icloud kontu.

Labots - 100debija
Link to comment
Share on other sites

100debija, jaa, par cenam ari iedomajos, ka visletak sanaks USD. Tu pats spele ar kontu, kas registrets US vai kaa tu dari? Un kas tie par Amazones vaucheriem? :)

Link to comment
Share on other sites

Spēles pagaidām pērku digital relīzes, US naudās sanāk vislētāk. PSN ir iespēja papildināt virtuālo maku ar koda palīdzību, kuru var iegādāties amazon.com (tā kā tas ir digitāls pirkums arī tur norādu feiko US adresi, amazons paypal neatbalsta, izmantoju LV mastercard). Par kodu neņem komisiju un momentā tas ir pieejams (nomināli kodu vocheriem ir 10 20 50 75 100$ laikam). Tālāk to no konsoles interfeisa PSNā ievadam attiecīgajā sadaļā un maks ir papildināts ar virtuāliem zaļiem amurikāņu kāpostiem.

 

p.s. ceru ka nenoraušu bāni no administrācijas, bet par konsoļu lietām iesaku reģistrēties konsoles.elvē

Labots - 100debija
Link to comment
Share on other sites

US ir vislētākais, ja domā ņemt spēles digitāli.

 

PS applikāciju var iekačāt, ja iTunes kontu uz PC/MAC reģistrē kā US kontu. tad caur itunes vari iepumpēt savā telefonā/planšetē.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

lielākā daļa sanāks. ieteiktu gan turēt velvienu rezerves UK kontu, lai pie spēles pirkšanas, vari nočekot abus store, mošk vienā būs atlaides, vai tamlīdzīgi. bet pārsvarā US būs lētāk kā UK. bieži vien nācies redzēs kursu, kur 1 paunds = 1$.

Pašam man main konts ir UK, bet otrs ir US, kur arī nočekoju pirms kādas pirkšanas, vai nesanāk lētāk (un gandrīz vienmēr arī sanāk lētāk).

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Robgambla

Ja ar 1 kontu nopērku & nokačāju spēli, piemēram, tad taču var arī no cita konta viņu palaist? - piemēram, kā gadījumā, ja ir UK un US. es arī 2 uztaisiju.

Labots - Robgambla
Link to comment
Share on other sites

protams, ka vari. uz vienas konsoles vari neierobežotos kontu daudzumos to palaist. novelc ar otro, spēlē ar primāro.

 

tik galvenais, otro kontu neidzēs, nekad, savādāk spēli palaist vairs nevarēsi (prasīs re-dl).

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

AlCahol nav taisnība.

Ja teiksim pērk acc cour ebayu pie kāda 16 konta var easy atraut banānu :)

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

nu ja ar kaut kādu muhļīšanos nodarbojies, tad nobloķēs tevi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...