Jump to content

[Pērk] Ziemas riepas R16


martinno
 Share

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    9

  • martinno

    20

  • Konstatators

    10

  • akriss

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bezcerīgs gadījums. Pieredzes nekādas bet tik mētā gudro par riepām.

Arī tā Tava "normālā" riepa uz zemes ceļa neturēsies. nav paredzēta. Kāpēc - Tev to laikam nesaprast. Jāpaaugas mazliet vēl.

Link to comment
Share on other sites

tak izguli dzērumu. normāla riepa (ne asfalta sliki) turēs kanti uz grants arī pie 90km/h nevis kā tu te mēģini ieskaidrot ka visas riepas vairs nav vadāmas pie 30km/h. 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tās tavas "normālās riepas" ir tā saucamās lietus riepas ar izteiktu V skujiņu. Nav jau brīnums ka peld pa granti, nav viņas tam paredzētas. Paredzētas viņas ir maksimālai saķerei uz slapja piķa. Ar terminu "normālas riepas" visi normālie cilvēki saprot riepu ar izteiktām garenvirziena rievām, un tās turās uz grants normāli vai pavisam labi atkarībā no protektora niansēm un neatkarīgi vai budžeta segments vai brendotie top izstrādājumi.

P.S Trollis & lokāls klauns... :mrgreen:

 

Hankook_ventus_S1_evo_2.jpg

Labots - Konstatators
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nē, tas ir 1. links no googles ar slikiem un parastām riepām, nepētiju es tur ne protektora virzienu ne ražotāju.

 

man ir taisnās rievas uz riepas, un netur kanti tie budžeta sūdi, dilst arī krietni ātrāk.

 

tāda lūk ir mana pieredze ar "labām un jaunām" budžeta riepām.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

"Budžeta sūdu" nosaukums? Loģiski, ka vajag galvu, lai no tā visa ''budžeta" klāsta izvēlētos...

Link to comment
Share on other sites

 

 

man ir taisnās rievas uz riepas, un netur kanti

 

Puika laikam savā īsā prātiņā domā, ka būs vienāda saķere gan uz asfalta gan uz grants seguma :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Puika laikam savā īsā prātiņā domā, ka būs vienāda saķere gan uz asfalta gan uz grants seguma

tu pālī vai stulbs? runā ko ru gribi, bet normāla riepai nepeld pakaļa pie ļoti maza pagrieziena rādiusa bez bremzēšanas.  

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu ja, dunlop un bridgestone esot budžeta sūdi... :D man vairāk jautājumu nav, trollējat veseli! :)

Link to comment
Share on other sites

Jedzigas lietotas jebkura gadijuma 100 eur 4 gabalas maksas ...

megini caur uznemumu kartot ( kaut kur jau mes stradajam vai ari pasi esam ipasnieki ) ... PVN bus nost un iespejams atlaides ... ka jau seit rakstija,nezinu vai del 80 eur ir verts risket un nenemt jaunas.

Pagaissezon faterim panemu un un pec manas aprakstitas shemas 205*55*R16 nostajas zem 200 eur 4 jaunas riepas Debica Frigo 2 ( polis zem GoodYear uzraudzibas ) ... var griezt ari pa vasaru ja ir velesanas ... uz cela turas ok ... riepai nekada vaina, to Tev pateiks jebkura riepu veikala

 

... lukturi maksa daudz dargak .par riepam ..

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, dunlop un bridgestone esot budžeta sūdi... man vairāk jautājumu nav, trollējat veseli!

a tu nezināji, ka pārsvarā visiem lielajiem ražotājiem ir gan lētās budžetnieces, gan dārgais gals? to pašus lētākos dunlop var pa 50 EUR gabalā jaunus dabūt.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

Zemes ceļi arī mēdz būt ar dažādu segumu.

Vispār man apnika te kaut ko stāstīt. Ar laiku pats sapratīs. Varbūt.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Zemes ceļi arī mēdz būt ar dažādu segumu.

da kaut vai šoferim dažādas tupeles kājās, manas budžetnieces salīdzinājumā ar iepriekšējajām dārgajām neturas normāli uz grants ceļa un punkts.

pēdējoreiz kad čekoju, tu ar manu auto neesi braucis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

normāla riepai nepeld pakaļa

 

normāla riepa ir smuka apaļa bez izteiktas priekšas vai pakaļas.

Link to comment
Share on other sites

Tikai pēdējais jautājums riepu speciālistam Akrisam:

Vai riepu izmērs, (platums, borta augstums, rādiuss) protektora zīmējums un dziļums budžetniecēm un dārgajām ir (bija) vienāds?

Link to comment
Share on other sites

izmērs vienāds, protektors budžetniecēm mazāk nobraukts/dziļāks (budžetniecēm atlicis kādi 50%, dārgās izmetu pie 20%), zīmējums lielos vilcienos vienāds- taisnās strīpas, protams par cik viņas nav identiskas, tad nianses kurās atšķiras ir daudz un dažādas.

Link to comment
Share on other sites

ja sēņosi, tad jebkura riepa būs ok...bet ja grib pārbaudīt saķeres robežas, tad tur viss no svara, gumija, konstrukcija, spiediens, protektors un riepas izmēri (un kam tā domāta) . Tas tak katram skaidrs, kurš braucis.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Akriss, varbūt tev budžetniecēs sapūsts sporta atvieglinātais gaiss? Tu jau vairs nespied gāzi, bet šīs tik griež un griež, un tev pakaļu nes ārā :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Heh, zīmējums značit ir nozīmīgs, khe, khe khe

 

Ta lai vienkārši pamēģina 2 autiņus uz sniegotas šļuras paātrinātt no 0 līdz teiksim 70...  jaunas lētā gala eiropas, bet īstas ziemas riepas ieliks pamatīgi jebkurām tipo krutām lietotām 4 ziemas ar 8mm protektrora atlikumu brenda Nokian&Co vienos vārtos un bez variantiem


Parsonīgi mans atklājums ir ka Nexen 17" vasaras riepas pilnīgi jaunas vieglā sniegā tur jūtami labāk par Nokian tipo mazlietotām 16" šipotām.

Link to comment
Share on other sites

a pamēģini krutās ar vismaz 50% protektora atlikumu un ne vēcākas par 2 gadiem, nevis salīdzini normālas budžetnieces pret nobrauktām dārgajām. 

jaunas maksimas arī būs labākas par nobrauktām budžetniecēm, ko tas pierāda? neko, tikai ka tavi salīdzinājumi ir galīgi garām.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

8mm atlikums pēc būītības ir tikpatkā jaunas jo jaunām normali īpaši vairāk par 10mm nebūs. Karoče es par to ka lietotu firmas riepu fani protams brauc un varbūt pat drusciņ lētak nekā jaunu budžetnieču fani, taču.... jauna budžetniece kapā jūtami labāk. Tas arī vis ko es vēlējos pateikt. Secinājums balstīts uz savu un drauga pieredzi - es vienmēr par jaunam budžetniecem, šis par tipo mazlietotām brendu riepām - visa testa skriešanās vienmēr beidzas ar 10:0 manā labā

Link to comment
Share on other sites

Piekabināšos te astītē - tiko pats ssā ieliku sludinājumu par pilnīgi jaunu komplektu vojadžerim 1996-1999, ar visiem diskiem . Pirktas pagājušo ziemu , apradžotas ... aizbraukts līdz Ventspilij un atpakaļ un upsss - ziema beidzās , auto pārdevās . Riepas palika . Esmu gatavs zaudēt 100 eiro no tā , ko pats maksāju . Ja vairāk jāzaudē , tad noskaņa drīzāk kādam draugam atdāvināt . Bet ja nu kādam interesē - riepas tiešām labas .

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Tak lielākā daļa mazbudžeta riepu ražotņu pieder "lielajiem" zīmoliem. Bieži pat protektors ir 1:1, tikai gumijas sastāvs atšķiras un valsts kurā tās ir uzražotas.

 

Ja tiešām gribās brendīgās, bet lietotas, tad R1 Ulbrokā tikai dārgos brendus arī tur.


Starp ciu nesaprotu jūsu diskusiju, autoram vajadzīgajā izmērā, ciešamas budžeta ziemenes maksā ap 70 EUR gabalā. Bet šeit tiek meklēt viss komplekts līdz 100 EUR. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja kādam vēl aktuāli, tad apskatījos savas riepas, tomēr tie 6mm vēl ir. Tās ir Goodyear Ice Navi 205/55/16. Par cenu var diskutēt. ss.lv tirgojas pa 35EUR/gab ar 7mm atlikumu. https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/trunks-wheels/r16/hnlfd.html

 

Vispār viņas neslikti braucās, tikai ņemot vērā, ka braucu ikdienā ārpus Rīgas pa noslogotu šoseju, tad sevis drošībai tomēr izvēlētos jaunākas un svaigākas. 

 

post-1472-0-86386700-1412138399.jpg

 

post-1472-0-16960700-1412138402.jpg

 

post-1472-0-23623000-1412138401.jpg

IMG_3304.jpg

IMG_3305.jpg

IMG_3307.jpg

Link to comment
Share on other sites

androidz

Neaiztiekat akrisu, lielie puikas viņam uzbļāva un aizliedza uztāties IT saistītos topikos, tāpēc viņš realizē sevi riepu jautājumos!


Kas attiecas lietots vs jauns, tad liela daļa lietotāju (t.sk, arī es) nonāk pie secinājuma - jauns nedārgs brends, nevis lietotas, bet kruta brenda riepas. Ja protams plāno ar to auto braukt, ja nē, tīri psiholoģiski grūti nopirkt jaunas dārgas un pēc tam "uzdāvināt" jaunajam auto īpašniekam.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

jauns nedārgs brends, nevis lietotas, bet kruta brenda riepas.

Neiet jau runa par krutu vai ne krutu brendu.

Reāls piemērs:

* jauns budžets (kaut kāds čainīzers) ar 8mm protektoru = 200Eur

* lietots zināms brends ar 6mm protektoru = 100Eur

 

Vienai sezonai neredzu jēgu pirkt 2x dārgākas riepas, vēl jo vairāk, nezināmas izcelsmes. Zināms ražotājs būs ~3x lietotu riepu cena... Imho. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Goodyear Ice Navi

 

ZEA modelis, vēl ir NH. Kādreiz bija NH lietošanā, ļoti, ļoti labas gumijas ar tendencīti padilt.

Link to comment
Share on other sites

es pēdējos gadus barucu ar m+s aļa all terrain  , apnika mainīt tās riepas...nu ja šīm iet 4 sezona vai 5 ? jāprasa bračkam, šis jauna sbija pircis. Man kā ne autosportistam der pilnībā. Ziemā viur izbraucu un vasarā ar. Vienīgai smīnuss - paskaļas virs 80Kmh...:D Principā ja mainīšu tad tikai uz tādām.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Vienai sezonai neredzu jēgu pirkt 2x dārgākas riepas, vēl jo vairāk, nezināmas izcelsmes. Zināms ražotājs būs ~3x lietotu riepu cena... Imho. 

Par vienu sezonu piekrītu, man budžetnieki (dunlop, tigar, barum) kalpo 3-4 sezonas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Atkal es :)

Un atkal vajag 205/55 R16 - nu noteikumi tie paši, kas pirmajā postā!

 

Aktuāli šodien/rīt no rīta!

 

Paldies!

 

P.S.
Iepriekšējās riepas tika pārdotas ar auto, ja nu kāds zīlē, kāpēc meklēju citas...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

a mašīnu nevajag, tikai riepas? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...