Jump to content

[Pērk] Ziemas riepas R16


martinno
 Share

Recommended Posts

Konstatators

lai slava androidzam, kurš ar vienu postu spēja tevi pārliecināt lidmašīnu nopirkti :D

9-3, 9-5, traktors vai benzīns/gazuļa?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    9

  • martinno

    20

  • Konstatators

    10

  • akriss

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ta nē, viņš tikai nedaudz atgādināja par SAAB - pirms laika jau bija skatīti :)

9-3, 2002 (klasika), 2.0 T benzīns.

 

Ātrā telefonbilde:

 

IMG_20141122_150751.jpg

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Ta vot arī tā likās, tik nevaru eibraukt kur tieši. Izņemot Cenuklubu, nekur citur neesmu bijis.

 

Bing maps arī neko nesazīmēja. Bet tur ļoti vecas bildes. Googlē vispār neko saprast nevar.

 

Pats Pļavniekos, pie Cenukluba būts entās x, nevaru iebraukt.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Atkal paceļu tēmu, šoreiz laicīgi :)

Mazums kāds grib iegādāt jaunas tupeles un vecās var notirgot man :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir Amberway H4 , pirktas pagājušgad, protektors 6.5-7 mm, pārdodu, jo šogad likšu ar radzēm. par komplektu 100 EUR

Nepareizi biju ierakstījis izmēru, ir 205/55R16, kā autors prasīja :)

post-67889-0-82051600-1441445362_thumb.jpg

Labots - ozis
Link to comment
Share on other sites

Starpība starp brendu un ķīnieti ir tikai uzrakstā... Ir tāda ķīniešu marka Sailun 

  

 
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas video ir fufelis, viņu apmaksāja Latakko tajā brīdī, kad sāka importēt Šaiļuņ riepas Latvijā :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ozis

Kāpēc fufelis? Es apskatījos tās riepas parametrus un riepas slīdes parametri ir labi. Protams, nodilums ir F, degvielas patēriņš E klase, kas arī atbilst riepas cenai. Ja grib katru gadu pirkt jaunas riepas, lūdzu izvēle. 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

vēl ir skaņa. ķīniešiem tā skaņa ir šaušalīga.


Esi konkrēto eksemplāru pārbaudījis? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc fufelis? Es apskatījos tās riepas parametrus un riepas slīdes parametri ir labi. Protams, nodilums ir F, degvielas patēriņš E klase, kas arī atbilst riepas cenai. Ja grib katru gadu pirkt jaunas riepas, lūdzu izvēle.

Vai ir ar tādām vērts čakarēties, tas jājautā katram sev. Vai nav labāk ieguldīt bišku vairāk naudu un tad zini, ka (atkarībā, cik brauc) norullēsi vismaz 2-3 ziemas? Pirms pagājušās ziemas paņēmu Michelin X-Ice 3, norullēju visu ziemu un pavasarī nodilums uz aci pat nebija pamanāms (ko servisā arī teica, ka tā būs, kad pirku). Un ziema mums bija kāda bija - praktiski sniega nemaz nebija. Tā pat arī esmu izlēmis, ka tā čakarēšanās ar "mazlietotām" riepām ir jābeidz... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar Sailun ziemas riepām manā kantorī aprīkoti visi mehāniķu busi, kas diendienā rullē pa visas Latvijas visiem iespējamiem ceļiem un neceļiem. Atsauksmes vislabākās. Pagājšruden tika iepirkti jau otrie komplekti.

Link to comment
Share on other sites

Sailun riepas priekšķīnieša ir par dārgu .... par to cenu jau var nopirkt eiropas riepas ... Cenas protams skatījos internetveikalos .... Cenai tai riepai vajadzētu būt vismaz uz 20% lētākai, lai to varētu ieteikt ka izdevīgu pirkumu .... 

Link to comment
Share on other sites

Sailuns vienkārši ir pārbaudītas vērtības, tie kas negrib ķīniešus tos arī nepērk. Man viens čoms ir riepu biznesā, atbrauc kāds krutais ar x6...
Man vajadzētu 22" 350x40 Pirreļļus pa cik iet komplekts ?
- 1530 eiro ...
Baigi dārgi !  
- Nu varu piedāvāt ķīnas sailun starpības nekādas pa 564 eiro  varat salīdzināt marķējumus pašam tādas ir.
Ai nē ķīniešu neņemšu... 

Cilvēki pērk uzrakstus, paši par riepām neko nezina, neinteresējās un laikam arī negrib to darīt, daži pat aizmirst, ka viņi visi taisīti no tāda materiāla kā neilona (gumija), kādam tiešām liekas ka starpība starp gumiju varētu būt 1530 pret 564 eiro ? Kāds var protams arī pateikt, ka nu tur dunlopam, pirrellim ir tehnoloģijas... Ak jā, Sailun ražotāji tādi muļķi, ka nespēj kvalitatīvu protektoru iespiest, jo ķīnai tehnoloģijas trūkst. Vienīgais, ja velies runflat riepas, tad gan tikai brendi, sailuns tādus nepiedāvā... Es gan neparko neliktu tādus smagus sūdus kā runflat.

Labots - Copmanis
Link to comment
Share on other sites

tapēc ka nevari atļauties auto, kam vajadzīgi runflat? ļoti daudziem luxus klases vairs nenāk zapaska, labākajā gadījumā kompresors ar līmi kā Q7. takā tur runflat ir vienīgā opcija.

Link to comment
Share on other sites

 

 

par 100 eiro var nopirkt no manis mazlietotu labu riepu komplektu!

Nu kurā brīdī "varkas" skaitās labas? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

labākajā gadījumā kompresors ar līmi

 

un kas vainas kompresoram ar līmi? problēmu tas atrisina.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai ir ar tādām vērts čakarēties, tas jājautā katram sev. Vai nav labāk ieguldīt bišku vairāk naudu un tad zini, ka (atkarībā, cik brauc) norullēsi vismaz 2-3 ziemas? Pirms pagājušās ziemas paņēmu Michelin X-Ice 3, norullēju visu ziemu un pavasarī nodilums uz aci pat nebija pamanāms (ko servisā arī teica, ka tā būs, kad pirku). Un ziema mums bija kāda bija - praktiski sniega nemaz nebija. Tā pat arī esmu izlēmis, ka tā čakarēšanās ar "mazlietotām" riepām ir jābeidz... :)

+1

Pirms pērnās ziemas paņēmu jaunas, pēc sezonas nodilums vispār nav manāms, zinu ka droši braukšu vismaz vēl 2 sezonas. Analoģiski ar vasaras riepām.

Riepas, pa manam, ir lieta uz ko nevajadzētu ekonomēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

zaabaks

Es gan nebūtu tik pārliecināts, ka krutā 2 sezonas braukta riepa būs krietni drošāka par pilnīgi jaunu konkrēto mīksto ķīniešu riepu. Gumija noveco neatkarīgi no nobrauktā protektora. Vasaras riepām tas nav tik būtiski. 

Link to comment
Share on other sites

Ja riepa pirkta jauna (un tajā pašā gadā ražota (jā, tam es pievēršu uzmanību), nevis 5 gadus noliktavā nostāvējusi) - gan jau 2-3 sezonas nokalpos ļoti labi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiciens

 

Ir pieejamas Good Year Ultra Grip 500 ziemas riepas ar daļējām radzēm. 
205/55/R16
Atlikums aptuveni 5-6mm
 
Gribētu 50 einārus pa visām

 

http://www.failiem.lv/u/ycfptaj

 

Ja kādam interese, PM. Ienāku reizi dienā, tā kā varu arī neatbildēt momentāli

Link to comment
Share on other sites

Vakar jau nopirku, tikai problēma tāda pati kā šīm - nav ūdens izspiešanas rievas... Bet šīs divas gan rezervei paņemtu, moš visas  :D

Pagaidām vēl braucu ar vasaras, vismaz ar tām nav akvaplanēšanas problēmu.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Tie UG500 ir super labas, paris gadus nobraukāju, ideāli strādā kad ir šļura uz ceļa un 50 eur ir arī atbilstoša cena, vienai ziemai jau būs ok.

Nezinu kā Ķīnās ziemā, bet 2 vasaras nobraucu ar ķīnieti nav ne vainas, ļoti ātri dilst.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...