Jump to content

[Pērk] Ziemas riepas R16


martinno
 Share

Recommended Posts

Diena laba!

 

Labprāt iegādāšos lietotu ziemas riepu komplektu, R16 205/55 vai izmēru tuvu tam, protektoru vismaz 6mm, bez radzēm, ne vecākas par 3 gadiem.

Čainas mēslus un atjaunotās neinteresē.

Varbūt kādam stāv "uz plauktiņa" un nav vajadzīgas.

 

PM vai te.

 

Cena ap 100Eur par komplektu (orientējos pēc ssa cenām).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    9

  • martinno

    20

  • Konstatators

    10

  • akriss

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konstatators

ssā jau nu diezgan bēdīgs tas paskats ir tām skretelēm - pārkaltušas, nobrauktas un tolkam bez proķa... Daļa vispār ir tādas, ko labākajā gadījumā var noplēst vasarā vai kādam izpriecu BMW nokūpināt, sliktākajā gadījumā vispār jāņu ugunskurs... Tām, kas vēl var saukties par puslīdz normālu ziemeni, atkal cipars pretim, kas tuvojas jaunām budžeta klases ziemenēm (nejaukt ar Maximas produkciju).

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Ir 4 gab R16 205/55 brenda riepas (jāskatās garažā) , kuras gribu mainīt uz jaunām, jo salam riepu mīkstums vēl ir OK, bet protektors atlicis ne vairāk pa 6 mm. Respektīvi, priekš sala derēs, bet lielākam sniegam vairs ne.  Gadu skaitam nav nozīmes, jo var nopirkt arī jaunas sakaltušas riepas un pēc taustes var pateikt stāvokli.

 

Jautājums, kādas riepas gribi un kādam nolūkam :)

Link to comment
Share on other sites

ziemas riepas ir tā viena lieta uz kā nevajdzetu ekanomēt. jo mums tās ziemas ir kadas ir, un ceļi ar. tāpec nenožmiegties un paņemt jaunas 

 

protams ja kadam ir riepas kuras nav derējušas tad mierīgi var pirkt un nez nobraukts pilnīgi minimāli 

bet tā diez vai riskētu 

iesaku šis te ļoti laba kvalitatee par to cenu  hankook WINTER I*PIKE RS

Labots - DJWoX
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DJWoX

Pagājušā ziemā arī domāju par jaunām riepām, bet nebija jēgas, jo ceļš tikai dažas dienas pa visu ziemu bija sniegots. Šoseju parasti 1 dienas laikā nopulē un nosāla. 

Link to comment
Share on other sites

Es 99% braucu pa Rīgu, neredzu dižo jēgu ieguldīties, līdz ar to nekādas super sniega riepas nevajag + nekad nevar zināt, cik ilgi es nobraukšu ar to mašīnu - iespējams, ka ziemā pārdosies...

 

@@Mezavecis - ja esi gatavs pārdot, tad izskatīšu Tavu piedāvājumu. 

Link to comment
Share on other sites

Var mēģināt kaut ko sasēņot DE e-līcī; lbss noliktavā vienmēr dzīvo riepu komplekti, cik zinu, 1 gab. atgādāt uz Latviju no DE maksā ~10 EUR.

Labots - niekalbis
Link to comment
Share on other sites

martinno, nezinu, kāds nu tur konkurents. Man autiņam pasvaigas ziemenes, ar kurām gan nobraucu visu vasaru. Lamiles savās vietās, var braukt arī tālāk, bet, ja laba cena... :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Garāžā stāv 15" vienu sezonu lietotas ziemenes uz alumīnija diskiem ar 5x100 caurumiem (Golfi mk4, Audi A3 līdz 03. gadam, Polo, TT, Bora, Celica utt.). Ja vajag, varu sabildēt un ražotāju atrast.

 

Cenu vēl jāizdomā. Pārdošanas iemesls - mašīna aizgāja, rati palika.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nē, ja nu 99% ir Rīgas ielu sāls šļura un braucējs nav galīgi ar vadīšanu uz jūs, tad tiešām jaunas vai top brendu niknās riepas nav obligāti. Cita lieta, ja katras brīvdienas ir ģerevņa un piesniguši, ledaini lauku ceļi, tad nu gan kaut kādas pārkaltušas un lisas bezšipenes ir bišķi vieglprātība. Un nobrauktas riepas gadījumā pat nekādi brendi vairs lomu nespēlē, nolietots ir nolietots.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

martinno

Vislabākais tests ir paņemt vienu riepu līdz un paskatīties, vai der un pēc tam runāt dīlu.

 

Biju plānojis novilkt līdz jaunam gadam un tad pirkt jaunas ziemenes, jo tikko iegādājos vasaras komplektu, kas bija sasniedzis 0.1mm protektoru, bet pastāv iespēja ātrāk organizēties.

Link to comment
Share on other sites

@@Mezavecis - paņemt līdzi uz kurieni? :) Ja Tu saki, ka riepas ir ok un ir tie 6mm, tad es Tev ticu. Nav jau te nekāds ss, kur jāskatās uz pirkstiem un prece jāpēta ntās stundas un no visiem rakursiem.

Atliek tikai par cenu vienoties... 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es rīt varu paķert 1 riepu un varētu kaut kur pie Plaza/Spice pusdienas laikā paņemt līdz. Man ļoti negribas sameloties par mm. Uz aci likās, ka vēl vienu ziemu var izvilkt.

 

Viņas pašlaik stāv uz diskiem virsū, līdz ar to nav uz sitiena savācamas.  Vakarā mēģināšu foto iebāzt. 

Link to comment
Share on other sites

Nav tā, ka man šodien vai rīt vajag, tā kā bez stresa par to.

Pa dienu grūti kaut ko konkrēti sarunāt, drīzāk varētu līdz tevis vakarā aizbraukt, ja neesi 50km no Rīgas :)

Link to comment
Share on other sites

Autor, aizskriet pie džeka riepām aiz rumbulas, tur mazlietotas var dabūt ap 6mm un uz augšu, uz vietas  apskatīsi, aprunāsies,  ciparu ar var nokaulēt. 2 lielie angāri pilni ar riepām. Pats tur paņēmu vasarenes, kuras bija samērā problemātiski atrast  (pilnu komplektu,  visur pa 2 tirgojās..), nācās braukt uz turieni, aizbraucu negribīgi, jo mērķis bija jaunas dabūt, bet pagaidām neesmu nožēlojis, ja vajadzēs ziemenes - pats uz turieni vēl braukšu. Ražotāji arī - cik pats manīju, pēc izvēles...

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Lietotas riepas ir visās malās dažādās cenās. Pērkot vasarenes arī skatījos uz lietotām, bet neviens tur nepiedāvāja ne Nokian, ne Mischelin, ne Bridgestone... Respektīvi no lētā gala var dabūt daudz ko, bet labā galā ļoti maz kas ir. 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja reiz par vasarenēm aizgāja, tad nu izstāstiet man, lūdzu, ar ko tāda 5 gadus veca, pakaltusi, pabraukta (atlikums daži mm) kruto brendu vasarene ir labāka par pilnīgi jaunu, teiksim to pašu budžeta Sailun? Protams, atskaitot pačotno uzrakstiņu uz borta...

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Karma, lipinātas ar mīlestību tīrā smaržīgā rūnīcā, nevis apspiesit kīnieši ar naidu kaut kādā slapjā pagrabā :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Jā, tas nu ir argumenC ar lielo C, kā sacīt jāsaska. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, vismaz kur es ņēmu bija gan Mischelin, gan Bridgestone, gan citas `brendīgās` , vēlāk uzmetīšu acis kādas paņēmu, bet tā vien liekas, ka beigās bija vienas no taviem nosauktajiem variantiem uz R18 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

ar ko tāda 5 gadus veca, pakaltusi, pabraukta (atlikums daži mm)

ar visu, ja nav pilnīgi nobraukta un jau sasprēgājusi

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

Esmu mazliet šokā, cilvēki, kas saka, ja kāds strādā par 500 eur ir idiots, bet pārdot un  pērk 6 mm riepas, un vēl variantus izskata un vēl lielās, ka tā ir brand firmas!!!! Laikam ir pilnīga laime...

Link to comment
Share on other sites

jema

Jema, varu tev no laukiem atvest noname riepas, kuras bez 100 g atsvariem nemaz nav braucamas :) Un arī tad ātrāk pa 120km/h mašīna sāk purināties :) 

 

Labas nodilušas riepas ir labākas nekā kaut kādas sūdīgi atjaunotas, kuras gandrīz neiespējami nobalansēt. Ar minimālu protektoru ir tikai problēmas lietus un sniega laikā, bet pārējos apstākļos nav starpības. Grūstoties pa centru tas apstāklis nav svarīgs, ja ievēro distanci un māk braukt.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
ar visu

Atgādinu - temata apakštemats - vasaras riepa... :)

 

Kas tad ir tas viss? :D

 

Ar to, ka labāk var nobalansēt? Tāda pat loterija kā budžeta klases (bet JAUNAS) riepas (nejaukt ar totālu Maximas variantu). Tikpat labi var pagadīties brenda lietotās, kas bijušas bišķi uzspolētas ar kādu BMW un *uj tu pateiksi uz aci, tik balansējot un/vai sliktākajā gadījumā arī braucot, jutīsi, cik forši esi ar smuko brendu iegrābies...

 

Ar ko vēl argumentēsiet? Ar to ka budžeta/vidējas (bet JAUNAS) klases riepas pie 200 met, balansē kā gribi, tapēc normālai vilkšanai ir jāņem kaut lietotas, bet brenda... Tad man jāsaka, ka tur jābūt absolūtam idiotam, lai apsvērtu vispār domu par lietotajām, ja aktuāli tādi ātrumi, rullējot teiksim, pa EU. Latvijā tāds ātrums ir švaks arguments un ar to jāplātās uzmanīgi... Tādu atsaldeņu mums te LV pietiek, kas kaut kādu jaudīgu verķi nopērk, 18niekus uzstutē, un riepām vairs nauda nepaliek. Tad braukā pa riepu šrotiem un mēgina izdīkt kaut kādus nojātus slikus, ko uzmest, lai vispār var braukt. Un tad kādu reizi lietus laikā aizmirstās, ka apakšā proķa vairs nav kā sugas un sagribās maziņajām pazīmēties, kā mēs mākam vilkt...

 

Patēriņš? Kāds tam sakars ar riepas ražotāju? Tam ir sakars vienīgi ar riepas platumu/rites pretestību, kas pabrauktai riepai kak raz ir lielāks, jo proķa paliek mazāk. Varbūt kapeiku piemet svara atšķirība, bet tas ir tik nebūtiski, ka 100% nemaz nepateiksi, vai tas maz pie vainas. Nevajag iedomāties, ka vienāda izmēra brenda riepa nesver neko un prastāka riepa jāceļ divatā...

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

jema, man uz sezonu izdevīgāk samaksāt 180 euro par 6 niecēm (4*45euro), nekā uz divām sezonām 600 par jaunām (4*150euro). Cipari vidēji, bet domu saprati, piekam vidējais protektora dziļums jaunai ir 8mm, tad nu secinājumus izdari pats.

 

Runājot par atjaunotām - pēc tās reizes, kad 50% no riepas protektora palika līkumā, vairs uz tām neskatos.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Kas tad ir tas viss?

tu galvā esi ieņēmis, ka jāpērk jauna ķīniete, jo jauns ir kaut kas labs un lietots ir sūds. nu pērc, bet tev tā salīdzināšana saknē jau ir nepareiza.

 

laba dārgā (tu jau uzreiz esi iedomājies ka lietota = nojāta) lietota riepa labāk uzvedīsies uz ceļa, grants, sniega kā kaut kāda budžetniece, jo tām paredzētais dzīves ilgums, gan gumija, gan protektors ir krietni labāks.

 

un lietotas riepas jāpērk tur kur var uzreiz uzmontēt, tad arī var redzēt kā viņas balansējas un vai tur nav jākrauj kilograms atsvaru.

man kāreiz virsū ir tavas slavētās budžetnieces, uz grants jautra braukšana, pakaļa vispār nestāv uz ceļa, nes laukā jau pie 60km/h, protektors normāls, apmēram 50-60% vēl ir atlicis, normāla lietota dārgā riepa tā nekad neuzvestos arī ar 20% atlikumu.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

Vēl viens "bonifācijs" par riepām ierunājās :)

Jaunekli, tur vispār zini, ka asfaltam domātās riepas uz zemes ceļa nekad "neturēs" tā kā uz asfalta?

Kāpēc tā ? - vari trīs reizes minēt !

Link to comment
Share on other sites

Un vēl @akrisam - kāpēc ziemas riepas uz grants ceļa turas lābāk ?


nee, tikai bildītēs esmu riepas redzējis. un arī tikai ar roku zimētās !:D

Link to comment
Share on other sites

Tev atmiņa nestrādā? pats rekur raksti !

 

 

 

name='akriss' timestamp='1412089282' post='1743737'] man kāreiz virsū ir tavas slavētās budžetnieces, uz grants jautra braukšana, pakaļa vispār nestāv uz ceļa,
Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...