Jump to content

Samsung rc520


playback
 Share

Recommended Posts

Tad nu tā. Vēlos uziinat jūsu viedokli par attiecīgu jautājumu.

Ko ES varētu darīt ar attiecīgo laptopu kas minēts virsraksta?

Spec. Intel i3, 4gb ram , gt520m, hdd laikam 500gb, w7 home premium.

Laptops ir lietots jau divus gadus, un tagad tā vien gribas izsmērēti pa sienu jo ir nenormāli lēns, gluko, Lago gandrīz visur. Uztaisījusi factory reset, palika nedaudz ātrāks , bet tikai nedaudz. Brīžiem nogluko un rada ka ir 90% RAM vai hdd noslodze( ka kuru reizi) pat neko nedarot.

Vai ir jēga likt iekšā ssd vai pielikt ram(ja tas vispār ir iespejams)

Vai labāk mēģināt notirgot un pirkt jaunu?

Vai ari lietot kamēr nobeigsies un tad mest pa sienu?

Link to comment
Share on other sites

TU varētu to nelaimīgo datoru aizvest kādam (ne)pshihopātam datoriķim, lai viņš viņu pārinstalē un iztīra no visas sakrājušās drazas, nevis met pret sienu...

Labots - kaplis6
Link to comment
Share on other sites

1) Iztīrīt no putekļiem

2) Nomainīt pastu

3) Uzmet 8.1un neslēdz nekad ārā vinu . Būs ilūzija ka ātrāks

 

Bet ja tā labi padomā tomer tas ir Samsungs tākā variants pret sienu ar nav nemaz tik slikts :grin:

Labots - totoxt
Link to comment
Share on other sites

Viss ir atkarīgs kā saglabājies . Cik ir bijusi saskaršanas ar Samsung portatīvajiem , tad korpusi pēc 2 gadiem ir samērā pajukuši . Vel jau nav zināms kas tas par i3 zvēru , bet vienozīmīgi man būtu zēl nauda priekš jauna sdd ar daudzmaz normālu izmēru , ja nu vienīgi arī kautkadu palietotu .

 

Hehe kautkur dzirdēju, ka Samsung pārtrauc Eiropā tirgot savus porķikus

Link to comment
Share on other sites

Jocīgi, vienam otram arī ar Celeron un 2GB RAM laptops nebremzē uz win7. Varbūt iedot kādam, kurš kaut ko saprot no tā visa?

Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag ! Es te nesen dabuju galvu palauzīt Asus celeronu 1,4 ghz 4gb ram  . Pirkts šogad ar 8.1 ! Paņemot no veikala plaukta un ieslēdzot procis antivīrus dēl griežās nepatraukti uz 90-100 % bez skenēšanas . Tas tak nav nopietni , kā vispar kautko tadu var uzražot . Vienīgais pielietojums tādām aparātam ir gaļas dēlītis .

Link to comment
Share on other sites

 

BOOT.Lv Forums Datortehnika Portatīvie datori Netbuki

Kopš kura laika laptops ar 15.6" ekrānu skaitās netbūks?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

totoxt - tikai nevajag gudri stāstīt.

Pagājušo nedēļ uz kastes ar 2Gb ram un kaut kādu celeronu + 5400 120Gb hdd un liku Win 8.1 un darbojās tīri labi, nekas tur nebremzēja un nekārās, protams pēc tam celeronu nomainīja e8135 un piemetās 2Gb rams.

Tu jau sāc atgādināt vienu vietējo biedru pēc šķībā domugājiena :D

Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag ! Es te nesen dabuju galvu palauzīt Asus celeronu 1,4 ghz 4gb ram . Pirkts šogad ar 8.1 ! Paņemot no veikala plaukta un ieslēdzot procis antivīrus dēl griežās nepatraukti uz 90-100 % bez skenēšanas .

Eu, kas tas par antivīrusu tev, nes viņu nost nakuj.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Tas, kuru es aiztiku bija n series (tāda uzlīme nija uz vāka un pirms tam tur klāt neviens nelīda)

Link to comment
Share on other sites

 

 

totoxt - tikai nevajag gudri stāstīt. Pagājušo nedēļ uz kastes ar 2Gb ram un kaut kādu celeronu + 5400 120Gb hdd un liku Win 8.1 un darbojās tīri labi, nekas tur nebremzēja un nekārās, protams pēc tam celeronu nomainīja e8135 un piemetās 2Gb rams. Tu jau sāc atgādināt vienu vietējo biedru pēc šķībā domugājiena :D

 

Izskatās ka tu vienkārši nezini par ko tu runā ! Jaunie 2014 gada Celeroni ir taisīti ar domu lai mazā baterija vilktu ap 6 h . Viņiem pat cena ir ap 40 -50 $ . Un par proča noslodzi runājot sākumā bija MacAfee ko uzreiz izmetu . Pēc tam Avasts un AVG un tad sapratu ka jānokauj visi liekie procesi līdz minimumam lai kautkas notiktu . Kad tas ir izdarits pa webu var pastaigāt

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko jauc:

E8135 ir 2008. gada CPU un tā sockets atšķiras no N sērijas celeroniem, kas iznāca 2013. gada beigās. Kas vispār, ja nemaldos, ir uzlodēti. 

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

@ totoxt Izskatās, ka Tu zini vēl mazāk :D

Un liki droši vien super druper aļoša edišin win7.

Netaisos Tev pierādīt, to, ka ar n sērijas celeronu var tīri labi darboties tas kompis.

 

@ itanium. Nu 100% nevaru pateikt kas tas bija par proci, bet tas bija celerons un uz vāka bija nseries uzlīme pēc kā sliecos domāt, ka tas bija n sērijas celerons (pēc 17:00 varēšu nosaukt arī modeli :))

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

 

 

@ totoxt Izskatās, ka Tu zini vēl mazāk :D Un liki droši vien super druper aļoša edišin win7. Netaisos Tev pierādīt, to, ka ar n sērijas celeronu var tīri labi darboties tas kompis.

 

Kada velna pēc man tavas aļoša edišanus , ja tas ir licenzēts 8.1 . Screenu man nav tas kompis bija nosērijas kad paziņa atnāk un lepni pasaka " skat ko es nopirku gandriz pa 500 euro "

 

Un nav jau problēma tā ka kompis ir lēns , bet kad procim jaudas pa maz . Kamēr nav iegriezies 100 % tikmer viss ok . 

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Būšu laikam saprati ne tā, jo bija vainu 900, vai nu 925 celerons. Ko Dells bija domājis ar to N series uzlīmi blakus celerona uzlīmei, man nav ne jausmas.

Bet tā pat uzskatu, ka n sērijas celerons ir ok priekš vienkāršas lietošanas, ja karās, gļučī, tad vai nu ir kaut kas čupā, vai arī ir nepareizi uzlikts OS / draiveri / sifelis.

Link to comment
Share on other sites

Nja. Pirmie 3,4 komentāri iet pa tēmu un tad sakas debates par kaut ko citu.

Tad saprotu ka jāliek w8 un jāiztīra visa dārza no hdd

P.s. kompis ir iztīrīts no putekliem

Labots - playback
Link to comment
Share on other sites

A ko tieši tu gribēji izdzirdēt?

Iztīri gan fizisko, gan softisko drazu (vai svaigs install) un jabūt ok.

Vēl vari nočekot HDD stāvokli. Pēc tam jau, ja ir vēlme, vari arī nomainīt uz SSD.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Būšu laikam saprati ne tā, jo bija vainu 900, vai nu 925 celerons. Ko Dells bija domājis ar to N series uzlīmi blakus celerona uzlīmei, man nav ne jausmas.

Dell ar Nseries apzīmē datorus bez OS, kuru pērkot datoru var piepirkt klāt.

Link to comment
Share on other sites

Ko var bāzt to win 8/8.1, neredzu nekādu atšķirību resursu un ātrdarbības ziņā.

Labi, varbūt kādus 2-5%.

Mans gliemezis - thinkpad x200s, L9400 low voltage sprāgonis, 4GB dual channel ram, 7.2K HDD, gma4500mhd. Viss lido, pat tetri reizēm uzspēlēju on-line. Sistēma - win 7 pro x64.

Tā, ka nevajag te uzreiz di*st, ka jāliek win 8/8.1, lai pc normāli strādātu.

Skrīns ar diviem aktīviem tabiem :D

 

qt1h0wh2pnuzxdkq6rdi_thumb.jpg

Par tēmu: ramu vari palielināt droši, + 2 vai 4GB, ja budžets atļauj tad SSD, tas arī dos savu artavu ātrdarbībā.

Ja jau saki, ka viss tik traki, tad arī svaigs reinstals, domājams tas būs ātrāk ka "uzkopt" sistēmu.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...