Jump to content

Rīgas namu pārvaldnieka apreķini


Volodja Zavituškins
 Share

Recommended Posts

 

 

Ja brauc prom ilgstoši, sazinies ar mājas pārvaldnieku un par to painformē.

 

es pa vasaru dzīvoklī praktiski nedzīvoju, bet man ielikts atgādinājums telefonā un reizi mēnesī internetā ierakstu pa vienam kubam no katra sugas ūdens. Pēc tam tāpat to notērē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

man vismaz tāda zila plāksnīte uz mājas stūra, kura to apgalvo

Taisnība ir zemesgrāmatai.

Link to comment
Share on other sites

Padomju laiku mājās ne visi ir privatizējuši dzīvokļus, kamēr maksā komunālos tikmēr dzīvo tur joprojām, bet īpašnieks ir pašvaldība.

Link to comment
Share on other sites

Pats nolohojās un tagad vēl RNP pie vainas :D

 

man ir skaitītāji, namu pārvaldienks ir RNP un ūdeni rēķina tikai pēc manis norādītiem cipariem, pārtēriņš aiziet samaksā tiem, kas nav nodevuši 3 mēnešus vai nav uzstādīts ūdens skaitītājs.

 

Kā var nenodot rādījumus 3 mēnešus?? To ir iespējams izdarīt tik daudz veidos.. t.sk. internetā, mob tel, pazvanot, ierodoties klātienē..

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Es atzīstu, ka esmu vainīgs pie tā, ka nenodevu rādījumus (iemesli tam var būt dažādi, bet par to nav runa).

Bet 200 EUR pārmaksa, pret patērēto ūdeni 100 EUR vērtībā man tāpat man šķiet par daudz, īpaši ņēmot vērā to, ka, maksājot par 'zudumiem' es maksāju arī par sevis patērēto ūdeni, par kuru man šobrīd ir jāmaksā vēlreiz.

Labots - Volodja Zavituškins
Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir juristi aizmugurē, tu vari ar viņiem cīnīties, bet viņi jau arī nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta.

Citādi jārij tas krupis nost un jābeidz bojāt sev nervus.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Papildus izmakas būs tikai tad, ja jūsu mājas dzīvokļu īpašnieki nolemsit, ka jāpāriet uz tiešajiem maksājumiem.

Es nestrīdos, ka pakalpojumu sniedzējiem šī papildus rēķinu menedžēšana, bet arī man tas šķiet par sālītu no viena dzīvokļa.

Vienīgi man nav saprotams, kā viņi cīnīsies ar nemaksātājiem? nogriezīs pakalpojumu visai mājai, vai griezīs nost katru atsevišķi.

Sevišķi Clean-R maksa par iekasēšanu būs dārgāka nekā pats pakalpojums. Vot tas ir kosmoss.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

atzīšos, ka lasītprasmi apguvu jau 4 gadu vecumā
you don't say!

 

Domāju, ka cenas ir pietiekami saskrūvētas, lai cilvēkiem pārietu vēlme maksāt papildus un viņiem nevajadzētu lieku jebatoriju ar nemaksātājiem

Labots - _dunduks_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Es nestrīdos, ka pakalpojumu sniedzējiem šī papildus rēķinu menedžēšana, bet arī man tas šķiet par sālītu no viena dzīvokļa.

Pilnīgi adekvāts aizbiedēšanas tarifs. Diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ne  RS , ne RŪ nekādos tiešmaksājumos nav ieinteresēts - viņiem viekāršāk , ka apsaimniekotājs katru mēnesi pēc piestādītā rēķina samaksā un pēc tam pats ar saviem jurdiskajiem un administratīvajiem līdzekļiem cīnās ar nemaksātājiem . Kādu laiku atpakaļ bija iecere , ka apsaimniekotāji dabūs kādu komisiju par šiem RS un RŪ starppakalpojumiem , kuru varētu novirzīt niknākai cīņai ar parādniekiem , bet cauri tas neaizgāja , jo RS ar RŪ sacēla lielu brēku , ka šos bezmaz vai taisās aplaupīt .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...