Jump to content

D klase


Luke
 Share

Recommended Posts

Pus stundu domāju- pasūtīt, nepasūtīt. Nepasūtīju. Tagad domāju- varbūt vajadzēja..?

No rīta domāju- a gan jau atradīsies, sliktākajā gadījumā nopirks ebayā un vēl nez ko..


Torni, paldies par ieteikumu! Nu pat kā uzrakstīju Broskijam, pajautāju vai viņš kombinē shippingu. Cerams, ka jā..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    42

  • Tornis

    15

  • Darkheart

    16

  • Luke

    45

Top Posters In This Topic

Posted Images

vai tad viņam tie soketi kādi īpašie standartā. Pilns ebajs ar keramiskajiem...cita lieta , ka čainas soketi mēdz būt baigi stingrie, un dzirdēts, ka raujot lampas ar spēku ārē ieplaisā pie piniem lampa. tas par mazajām. ar oktālajiem nav pieredze - izmantoju krievu - tiem forši apsudraboti kontakti, ...tiesa man nav pcb variantu.


un vēl - čaina/honkonga ala sudrabotie lodējas sliktāk nekā ala zeltītie - tobiš tas nav īsts sudrabs kā uz krieviniekiem, kuri alvojas ka prieks - tas tā no personīgajiem novērojumiem.


bet no zudumu, kapacitātes, noplūdes viedokļai laikam vis audiofīliskākie skaitās teflona soketi :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Nu man krājumos ir kaut kādi keramiskie, kurus Isegrims savulaik izfīrēja. Tikai te īsti nevar saprast, vai tos varēs uzlodēt uz pcb. Tāpēc it kā drošāk būtu ņemt no Broskija, ibo tiem toŠno vajadzētu derēt.

Viena lieta, par ko darba biedrs izteicās- pēc viņa domām labā prakse esot bik to lampu piepacelt, lai nesildītu pārējās komponentes. Ja to socketu kaut kur citur mēģina iekarināt, lai lampa būtu patālāk, t.i. acīmredzot liek vadiņus starp pcb un socketu, tad pa lielam tie socketi var būt arī savādāki. Bet nu, vai tik tā nav nedaudz matu skaldīšana. Nu jebkurā gadījumā tad jau redzēs- ja Broskis taisīs kombinēto shipošanu- tad labi, tos socketus paņems. Ja nē, tad sagaidīs tās plates un tad domās ko darīt..

Link to comment
Share on other sites

ja tiem krievu soketiem ir caurums  izvados , kur vadu /detaļu lodēt - tad tie nav PCB varianti. PCB variantie - smails zobs bez cauruma. kaut ebajā paskatījos krievu keramsikie maksā salīdzinoši lēti pcb variantā - tur lots no 16gb laikam 12 USD + šipings.  Broska soketi izskatās pēc parastajiem čainas keramiskajiem.

Link to comment
Share on other sites

nu tobiš domā pini nesakritīs ar standarta PCB soketiem ?

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka akurāti ielien neļurkājoties PCB caurumos un labi pielodējas. Citādi neko, lampas vairāk vai mazāk standartiz;etas tak. Galvenais oktālo variantu nesajaukt ar mazo. :)

Link to comment
Share on other sites

Skatos, viens čalis ir uzsācis kā reiz līdzīgu tēmu šai: http://www.diyaudio.com/forums/class-d/266122-cheap-irs2092-expensive-anaview-ams1000-hypex-nc400.html#post4148022

Nez ko iekš Diyaudio par šo sarakstīs..

Ieinteresēja tas kits, kurš ir minēts trešajā postā: http://www.diyaudio.com/forums/class-d/255046-systemd-liteamp.html

Vai tik šim nevajadzētu būt labākam par LJM L25-D?

 

Njā, Broskijs Janka nudien ir baigi foršais čoms un izskatās, ka tie socketi tiem glassware kitiem būs, jo jamējais uz manu meilu ir atbildējis lūk šādi:

 

Hi Janis,
    How about I just give free two noval and two octal PCB sockets? Unless, you need the extra tube sockets.

Regards
John

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

 

 

Njā, Broskijs Janka nudien ir baigi foršais čoms

 

Tā arī kompānijas  dabon tos laimīgos jūzerus...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet protams - skāde par tiem soketiem ir daži baksi, bet tagad vesela kaudze pozitīvu emociju forumā :) Par naudu to nenopirkt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vakar bija beidzot izdevība paklausīties to JJP izslavēto Devialetu. Tas pat laikam bija platākais no Devialetiem. Nu vispār pa lielam, kā jau biju gaidījis, forši. Dzirdēju daudzas lietas, ko iepriekš nebiju pamanījis vai arī uz mana pastiprninātāja, kuras nevar sadzirdēt, kā piemēram to kā kādā Radkas Tonefas gabalā pianists spaida klavieru pedāli vai arī kā dziesmās kurā brīdī ir ticis nospiests taustiņš "Rec", tb, kurā brīdī sāc vai beidz "dzirdēt" telpu, kurā ir noticis ieraksts. To, ka ar dinamiku un "maucienu" viss bija labākajā kārtībā- nebija ne kāds pārsteigums. Njā, ja man būtu daudz naudas un nepatiktu pašam čakarēties, es, iespējams, stipri padomātu par tāda verķa iegādi. Pēc skanējuma rakstura man tas Devialets atgādināja reiz klausīto Tripath. Nebrīnītos, ja kāds Tripath gals tur arī būtu tajā verķī iebūvēts. Negribētu teikt, ka tā skaņa bija iekrāsota, bet tonāli savādāk kā mans Mest skanēja. Kā būtu jāskan patiesībā- nezinu. Kopumā esmu ļoti priecīgs par iespēju šo verķi paklausīties!

Nodemonstrēju JJP arī savu uz vecā virtuves skapīša turtiņām salikto D klases maketu. Par šo JJP ne ko sliktu arī neteica. Varbūt kaut ko ierakstīs šiet par saviem iespaidiem attiecībā uz L25D. Pēc tam vakarā pieliku savu D klasi pie citām tumbām, pie kurām iepriekš bija pieslēKts Maranc un nosecināju, ka laikam tas Marantc būs jāsit gaisā. Šobrīd esmu pieslēdzis to savu D klasi pie saviem open baffliem caur preampu, kas saucas "Silver SP 5050". Jau otro stundu klausos. Pagaidām nenogurstu. Skan spilgti, bet neteiktu, ka slikti. Gaidu lampu buferi..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

pieliec tai D klasei priekšā kā pre kādu no Luxmaniem četrisimtajiem. Varētu būt interesanti. Tavs Silvers, kā zināms, ir tas pats Harman Kardon 725

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Nav man tikai vairāk to Luxmaņu. Tas, kuru notirgoju Tavam čomakam, bija pēdējais..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

šis nāk tajos dažos toping modeļos....nu varēji ņemt to - būtu maza alumīnija kastīte ar visu poci un nebūtu ar DIY jāmokas....

 

cik atceros mērījumus, tur kaut kas ar augšām nebija labi topingam...brauca pastiprinājums debesīs + thd pie mzām jaudām, kādas parasti ir sēžot pie datora...thd būs kā lampiniekam  0.2 % +-.

 

domā visu korpusā (barokli + pastūzi ) tumbu korpusā sabāzt ?

 

Es gan pats laikam tad saķīmiķotu kādu klasisko TDA 2030 vai LM 1875 vai to mazo divkanālu. Tur pat bez plates var iztikt. pāris rezistori un viss.


lm1876 vai kā tur tā divkanālu bija.


vai šis pilnīga "limonāde"

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=lm1876+kit&_from=R40|R40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xtda+2030.TRS0&_nkw=tda+2030&_sacat=0

Link to comment
Share on other sites

Nu visādi jau tie lētie varianti, atsauksmes arī dažādas. Paskatīsimies, kas no šī sanāks. Baigi iespringt negribas uz šādu low-end sistēmiņu. Sākumā pamēģināšu ar parastu 12V 3A ķieģeli. Jā, doma ir likt to plati tumbas korpusā, ja skanēs kaut cik pieņemami.

Link to comment
Share on other sites

nu tā jau ir + tai tavai platei izmērs mazs, varēs mierīgi pieskrūvēt kaut kur + nav karsts.

Link to comment
Share on other sites

Ar 2020 vai 2030(neatceros precīzi, jākāpj bēniņos) 90-tajos spēlējos. Nebija nekādas vainas. Tiltā vispār labi kalbosīja, vajadzēja tad gan slodzi ne mazāku par 8 Om. Bet tās diodes izejā gan bija vēlamas, savādāk, dročijoties ar slodzi zem špāņa, tās mikrenes svila laukā, kā prusaki...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Liekas, ka mēs ar Darkheartu, rakstot par Anaview AMS0100, bijām ielīduši nedaudz citā tēmā, kas uz Abletec neattiecas: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/162163-d-klase-hypex-ucd180hg-pret-luke-l-25d/page-2 tāpēc labāk turpināšu šeit.

Beidzot ieliku ārējā cietā diska kastē savus Anaview AMS moduļus:

bilde1.jpg

 

Te gan īsti nav vēl pabeigts. Man mājās mētājās tikai 4 atbilstošas skandu klemmes. Tāpēc pagaidām ieliku tikai, lai varētu pieslēgt skandas tiltā. Tuvākajā laikā pasūtīšu vēl tādas pašas, lai var pieslēgt skandas kā biamp, ja gribēsies. Vēl jāpasūta "knopkiņ" kā vienam manam DACam un arī būs kaut kad jāpieliek pāris lampiņas. Tāpēc arī kastes iekšpusē ir atstāta vieta priekš mazas maketplates.

Kopumā tie moduļi ir smieklīgi mazi. Bez problēmām tā cietā diska kastē satilptu arī divi gabali tādi. :)

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Iepriekšējā tēmā ielīdu, jo man radās doma, ka varētu ar šiem papildināt Normunda testus. Tā kā tagad abi moduļi ir uz palikšanu pie Tevis, tad varbūt Tu kaut kad vari nodot Normundam uz testiem. Lai arī beigās nolēmu šos nelietot, tomēr man ļoti interesētu mērījumi.

 

Jā, moduļi ir ultra kompakti priekš 100W. :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī labprāt palūgtu Normundam nedaudz šos patestēt. Tik jāpajautā kā viņam ar laikiem.

Šonedēļ gan pāris čomaki izteica vēlēšanos atbraukt paklausīties. Tad vēl apsolīju aizdot to JJP paklausīties. Bet nu gan jau varētu sarunāt- kad viņam ir laiks un kad es varu tos viņam iedot, cerams. ;)

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Pēc tam uzraksti klausītāju atsauksmes. Man īpaši interesē, ko teiks par augšējiem vidiem un augšām. Vai nu tie pastiprinātāji ir pārāk caurspīdīgi un atklāj pārāk daudz kompresētu ierakstu nepilnības, vai arī tur ir kāda cita vaina. Pieņemu, ka pie citām skandām un ar kādu atbilstošu preampu, skaņa varētu būt citādāka.

Link to comment
Share on other sites

Es uz savām skandām ne ko sliktu no tiem pastiprinātājiem nesadzirdēju. Tāpat arī liekas, čomaks, kurš pie manis bija atbraucis tos toreiz klausīties.

Tie divi čomi, kuri plāno tuvākajās dienās pie manis atbraukt- viens pateica, ka D klase defaultā ir sū..s un jautāja ko es neesmu beidzot kādu normālu pastiprinātāju par kādām 10k nopircis, kurš tiešām labi skan. Otrs teica, ka par tādu cenu nopērkams/uztaisāms arī pēc noklusējuma ir sū..ds, vēl jo vairāk, ja ir D klase. Tā kā iespējams, viņi varētu būt kritiskāki savos vērtējumos, teiksim- "uzmanīgāki klausītāji". Bet nu ok, mēģināšu īsumā uzrakstīt kādi bija viņu iespaidi, ja atklās. Bet nu viņu vērtējumu, pieņemu, arī ietekmēs, ja viņi zinās, ko klausās..

Link to comment
Share on other sites

normundss

 

 

Jā, es arī labprāt palūgtu Normundam nedaudz šos patestēt. Tik jāpajautā kā viņam ar laikiem.

 

Pašlaik nav laika, kaut kad marta beigās vai aprīlī varētu.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Man, klausoties tos pastiprinātājus, brīžam likās, ka skan tā, it kā vokālistiem būtu izvilktas visas siekalas no mutes. Es tikai nezinu, vai trūkstošo siekalu daudzumu mākslīgi pieliek mani pastiprinātāji, vai tas tā jau ir ierakstos, vai arī Anaview izvelk šīs siekalas no dziedātāju mutēm. :D Vislabāk skanēja tie ieraksti, kuri man iepriekš likās pārāk mīksti/silti skanoši.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man, klausoties tos pastiprinātājus, brīžam likās, ka skan tā, it kā vokālistiem būtu izvilktas visas siekalas no mutes.

Ja vajag ar vairāk "siekalām", IMHO, tie pastiprinātāji jāslēdz tiltā.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Manā gadījumā tas neko nemainīja AFR augšējā galā, tikai to, ka uz klusāku skaļumu skanēja mazāk tīri, bet uz lielāku - tīrāk, nekā stereo režīmā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Darkheart

Sanāca šāds pastiprinātājiņš datortumbiņu projektam:

 

12.jpg

 

11.jpg

 

Plate ir šī: http://www.ebay.de/itm/271630565083?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Kastīte pirkta HobbySet veikalā par nepilniem 5eur.

Tumbiņu projekts aizgūts no http://boxsim-db.de/goya-mini/, bet bez filtriem (tiks veidoti DSP filtri, kad kastītes tiks novietotas tām paredzētajā vietā un nomērītas tur).

Kopējā pašizmaksa (tumbiņas + pastiprinātājs) sanāca nedaudz virs 60EUR.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Priekš datortumbiņām skaņa ir gana laba un samērā sabalansēta pat bez korekcijām. Klausījos, uzlicis šīs uz savu open bafflu kastēm, prom no sienām. Īstajā vietā (pie datorgalda, stiprinātas pie sienas) noteikti zemais gals celsies, un vajadzēs šo piekoriģēt. Mērījumi uz ass, 15 un 30 grādi no 80 cm attāluma redzami pielikumā, tuvākā siena ~1,6m un absorbēta.

post-83208-0-10008500-1426669794_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Mani tajās platēs fascinē lielie sakanie kondensatori ar "zeltītajiem" izvadiem :).

Link to comment
Share on other sites

jā un šipngs 4 usd :D  ja bezmaksas šipinngs , tad cen 4 usd.. ir man ar  šie MKP ierlodēti sarkanei kaut kur. bet tā baigais koka klucis konstantīns - bet nu būs tev tagad iemaņas kitu salikšanā :)


fons nav ? baroklis ir ok ?

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Es nelodēju kitu, dabūju gatavu plati, ja vien Tu nedomā daļu salikšanu.

Kaut kas ar zemējumu laikam nav kārtībā. Kad izrāvu vadu no laptopa, tad sāka trokšņot, bet, kamēr iesprausts, tikmēr ir ok un trokšņu nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...