Jump to content

Failu atgūšana no miruša win7


trakais_zaglens
 Share

Recommended Posts

Ir arī citas versijas, disks dalīts divās daļās, bet lietotājs praktiski lieto vienu (user faili visi default vietās), ja ir kaut nedaudz advancētāks lietotājs tas lieliski prot izmantot otru daļu, mums abiem labi - lietotājs zina,ka ir noliktava, kur likt savas lietas, man ir vieta, kur sistēmiskāam darbībām atvilkt usera failus no sistēm daļas .... turpat otrā daļā var turēt sistēmas backup (varbūt pat slēptā veidā), arī noderīgi un parocīgi..... Par dalīšanu npadsmit daļās un vēl ar tūļiem (tai skaitā arī win), kuri maz ko sajēdz no tā - neko labu nepateikšu ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir arī citas versijas, disks dalīts divās daļās, bet lietotājs praktiski lieto vienu (user faili visi default vietās)
Ja es taisu divas partīcijas, tad arī user defalt mapes nolieku uz D diska, tā nav nekāda problēma.

Par pārējo vienam patīk meita, vienam māte! 

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos paziņot, ka arī es piederu pie vecmodīgajiem. Man patīk 2 partīcijas. Jo vairāk man ir , značit bagātāks es esmu :grin:
Nav jau sarežģīti tām pāris programmām (mozzila,u-torrnet,IE utt) norādīt lejupielādes ceļu uz D:, E:, F utt).
 

Nesen vienam userim vulgaris tas paglāba nervus. Disks gāja pie dieviem fiziski (un galu galā aizgāja ļoti ātri). Pie cita datora to pieslēdzot, sistēmas (C:) partīcija uzrādījās, taču nebija pieejama, nevarēja pat formatēt. Datu partīcija ar aizkavēm, taču bija pieejama un datus izdevās nocelt ātri bez palīglīdzekļiem(tātad nebija nepieciešams pirkt (zagt) recovery tūļus, kuri iespējams nemaz nelīdzētu). Bail iedomāties, kāds būtu patērētais laiks un kāds būtu bijis iznākums, ja šim lapsim viss disks būtu viena vienīga C: partīcija ar bojātu failsistēmu vai tml.

Protams, šada gadījuma iespējamība ir 1:miljonu ["haļava"], bet... :diablo:

 

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Ja disks sāk mirt fiziski, tad tik pat labi tas var sākt to darīt no D: partīcijas, kur atrodas lietotāja dati. Tā ka no datu drošības viedokļa, diska dalīšana partīcijas ir tikpat efektīva kā nokrāsošana zaļā krāsā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

P.s. Vari rūpēties un auklēties ar useri vulgaris (kurš nemāk datoru [© akriss]) patiesi un no visas sirds,  viņš vienalga pamanīsies tevi "pārspēt". Un nav ko burkšķēt par to. Nav visiem jābūt datoriķiem. Katram mums sava vieta, savs talants.


 

 

Ja disks sāk mirt fiziski, tad tik pat labi tas var sākt to darīt no D: partīcijas, kur atrodas lietotāja dati.

Lasīt pēdējo rindiņu,...

 

Protams, šada gadījuma iespējamība ir 1:miljonu ["haļava"], bet... :diablo:

Ja viss disks būtu viena partīcija, glābšana nebūtu tik veiksmīga/ātra.
Link to comment
Share on other sites

Tātad, partīciju veidošana ir kaut kas līdzvērtīgs rezerves kopijām ?!

 

Vēl pāris jautājumi lielajiem pārinstalētājiem - jums ko nav cietie diski kurus izmantojiet kā TEMP storage ?!

 

Jūs tur stāstat par Imidžiem un tādām lietām - vai patiesi gadu vecs imidžš ir tas kas vajadzīgs ?! Nu tur tāpat pietrūkst kaudze apdeitu, kaudze softi ir jāapdeito. Personīgi es netaisu imidžus sistēmām kuras ir unikālas un nav svarīgas. Ja man teiksim ir 10 vienādi laptopi tad es protams uztaisu imidžu, bet glabāju pie sevis.

 

Varbūt lomu spēlē interneta piesleģuma ātrums ?! Ja mazs ātrums, tad protams updeiti ir baigā zobu sāpe, bet visādi citādi tas notiek gana raiti.

Uzņēmumos lietotājiem datorus pārinstalēju dikti, dikti reti - parasti nav tāda vajadzība. Paratsi tik pie dzelžu maiņām vai upgreida uz jaunāku dzelzi.

 

Privātie lietotāji - kā nu kruš dzīvo, bet arī tie man laikamir izskoloti un kautkā nav daudz to kam datorus būtu baigi bieži jāpārinstalē. Laikam esmu slikts biznesmenis. :sarkasms:

 

Piemēram nav mazums laptopi kuri vēlaizvien apmierina vajadzības uz šodienu un kuriem cietie diski ir 80, 160, 250 gb.

 

Tad nu piemēram, kur būtu loģika dalīt 80GB vaiu 160GB disku un vēl turēt sistēmas imidžu uz tā ?!

 

Daudziem uz šodienu datoros ir šausmīgi daudz bildes un video no telefnoiem. Dokumenti tik daudz vietu neaizņem.

 

Svarīgas sistēmas klonēju PIRMS pārinstalēšanas. Ir vairākas reizes paglābis.

Tāpat mēdzu kopēt šādus tādus standarta softu setingus lai vajadzības gadījumā var izvilkt to paroles, pat ja useris to neprasa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uz widows nav kaut kā analoga kā time machine? pats ik pa laikam pieslēdzu 1TB ārējo cietni, un tad kompis pats visu automātisku backupo uz viņa ar versiju kontroli pa stundām/dienām/mēnešiem. domāju cilvēkiem, kas neuzticas mākoņiem tāda automātisku backupu veidošana 80EUR vērtā WD my passport ultra diskā ir daudz labāka par n partrīcijām. jo tādam laptopam tāpat pietiek stiprāk nomiest/uzsist, lai kaut 100 partrīcijas, bet cietais ir miris.

Link to comment
Share on other sites

varu ieteiek norton ghost, zeel ka maksas.

Lai atgūtu datus cietnis no kura iegūst datus pievienot kā slave. man arī bija problēmas ar cietni, skaļš palika kamēr nomira jo dati no boot sektora tika salauzti, parējais bija vesals un parlika sistemu uz otra cietā.   

 

Tagad gan domāju par pāreju uz 1 tb cenas arī kritušas ja reiķina latos 47 lvl un citnis majas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

windows ir baigā raķešzinātne

vispār jau ir gan, it sevišķi tādiem jūzeriem kā tu, kas uzskata, ka visu var izdarīt ar dažu podziņu nospiešanu. Lai gan reizēm šitādiem iesācējiem velnišķīgi laimējas - brīnumainā kārtā viss izdodas, un tad nu šamēji visās iespējamās vietās sludina, ka ir bezmaz vai datordievi...
Es ar vairs sen jefiņiem netaisu partīcijas, ja vajag kaut ko svarīgu, pirms pārinstalēšanas uztaisu diska klonu, no kura tad nu var vilkt ārā, ko nu vajag, bet, kā jau te teica, parasti jau svarīgākais ir kaudze biužu un pāris dokumentu, kurus pārkopēt nav grūti. Ja nezin savas paroles, tad lai sit stāstiu gar zemi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja var izmantot tādu salīdzinājumu:

Ir skapis (disks), skapī ir plaukti un atvilktnes (mapes).

Bez tā visa skapis var būt viensekcijas vai divu un vairāk sekciju (partīcijas). Galvenais lai tās skapja sekcijas nebūtu par mazām.

 

No dalīšanas partīcijās nav īsti nekādu ieguvumu vai zaudējumu. Tās ir tikai vēl viens veids, kā sakārtot informāciju diskā priekš tiem, kam to gribas darīt :)

Link to comment
Share on other sites

Te ir paskaidrots, kādi ir ieguvumi no partīciju veidošanas

Vai kāds var uz pirkstiem izstāstīt kāds tieši ir kontroliera algoritms datu nolasīšanai no platēm ?!

Tātad, iedomājies, 600GB, 3 plates un izmantojas diskam abas puses. Nu tātad 6x100gb=600GB.

 

Kontrolieris datus raksta uz visām platēm uzreiz, vai raksta uz vienas plates no sākuma līdz beigām ?

 

Tobiš, vai nu ātrākā vieta ir katri pirmie gigabaiti 1.gb, 101.gb, 201.gb, utt, vai visātrākie būs 1.-6.GB ?!

 

 

Un video nav īsti pareizs - SSD ilgmūzība ir tiešā veidā atkarīga no tukšās vietas. Tātad, sadalot partīcijaš, tu samazini SSD dzīves laiku. Par performanci tur arī kautkas bija.

Link to comment
Share on other sites

SSD līdz 120GB ja nu gan dalīt nevajadzētu. Mans uzskats, ja ir SSD, tad ir arī parastais disks, uz kura stāv vai/un bekapojas saglabājamie dati.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...