Jump to content

Failu atgūšana no miruša win7


trakais_zaglens
 Share

Recommended Posts

Live Linux, un tad kādu ārējo disku.

Var arī citā kompī spraust.

Bet tāpēc arī parasti datiem taisu atsevišķu partīciju, ja sistēmā tik viens HDD.

Link to comment
Share on other sites

Nobruka windows 7,un nesanak vairs ieslēgt..uzkaras pie welcome

Iestarteejies no setup dvd/usb un palaid:

chkdsk /f

(liidz win7 nomirshanai tur visdriizaak kaa liidz meenesim)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lūgums nesniegt cilvēkam aplamus padomus.

Pastāv ļoti liela iespēja ka hdd pamazām mirst.

Šajā gadījumā chkdsk visu padarīs tikai ļaunāku.

 

Ja dati svarīgi, tad nes vien pc meistara kurš zina ko dara!

Link to comment
Share on other sites

A kā lietotājs var zināt kurā gadījumā chkdsk var lietot, bet kurā gadījumā tas "visu padarīs vēl ļaunāku", un ko darīt, ar chkdsk ja tas ir palaidies automātiski? Un ja nav nekādu ārēju pazīmju kad chkdsk var lietot droši, bet kad nevar, tad varbūt vajag ierosināt Microsoft lai šo programmu vispār izņem laukā no noklusētās Windows instalācijas?

Link to comment
Share on other sites

Nez, spekulējot par Tavu (ne)prasmju līmeni es ieteiktu darīt to, ko pats darīju, kad biju jauns un stulbs. 

 

Ņem vien to Linux, raksti iekš to USB un kopē uz to ārējo HDD. 

Labots - Svekris
Link to comment
Share on other sites

un kaada jeega? kaa tas paliidz saglabaat datus?

 Kad klientam ir 1TB disks un viņš aiz savas gudrības ir nočakarējis WIN, tad, ja visi dati stāv uz D, pēc 45 minūtēm jaunā instalācija ir virsu, un viss notiekas. Ja ir viena partīcija un vajag saglabāt datus, tad tas ir liels laiks noņemot datus un laiks uzliekot atpakaļ.

Labots - jema
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

un kaada jeega? kaa tas paliidz saglabaat datus?

Nu kā, ja man tikai tas OS sabeidzas, tad es to pārinstalēju, un dati ir tur kur ir. Pret tīru diska miršanu tas, protams, nelīdz.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ja nav kur nogrūst datus, tad var tos atstāt tajā pašā partīcijā smuki uztaisot tiem mapīti un dzēšot nost visu lieko(Lasi Linux Live-cd/flash, pielsēgšana pie cita datora utt).

 

Firza nesprēgāt un atceries, ka chdisk by default tiek laists jau no agrīnajiem Windowsiem.

Defaultā chdisk provē salabot ar ideju, ka useris ir nekārtīgi izslēdzis datoru.

 

Ps. Unix veidīgajiem tu norādi Fstabā gribi vai negribi laist chdiskus automātā.

 

Un chdisk pa leilam nepalīdz - nu diezinvai to windowsu ielādēsi, pat ja FS salabos.

ManWindows nesabeidzas vairākus gadus no vietas.

Personīgi man nepatīk vairākas partīcijas uz viena diska. Tamnav nekādas jēgas. Tikai atrunas par datora pārinstalēšanām.

Jā - tādiem, kas pārinstalē 3 reizes nedēļā tas iespējams ir ērtāk - man nē.

Man ikdienā nākas pa brīdim saskarties ar situācijām kad ir pa maz vietas uz C diska. It sevišķi griba sslānīt gudriniekus, ja tas ir kautkāds Windows 2003 ar C diskam atvēlēto vietu 3-4GB... Tur tad ir regulāri jāiespringst lai nebeidzas vieta partīcijā vai jāčakarējas ar partīciju izmēru mainīšanu. kas ir gana riskanti + produktīvas sistēmas + nav jau Win7 kur to vbar +- nesāpīgi izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja nav kur nogrūst datus, tad var tos atstāt tajā pašā partīcijā smuki uztaisot tiem mapīti un dzēšot nost visu lieko(Lasi Linux Live-cd/flash, pielsēgšana pie cita datora utt).
Dabiski ka tā var! Bet ja dati defaultā stav uz citas partīcijas, tad parlikt WIN nu nav jau tas ilgākais laiks. Un nav jau tie laiki ka nevar izdalīt 100GB priekš sitēmas.
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos oponēt MIGam par partīciju sadali.

 

Jā, tāda problēma, kad jūzeris aizkakā C: disku un vietas paliek par maz bija senos laikos atpakaļ (skatīt punktu par ieskaidrošanu ar kuvaldu)

 

Pie mūsdienu cietajiem es klientiem noteikti izdalu 150 ~ 200 C: un pārējo kā D:

 

Pie kam D: ir jāveido jau pašā installa sākumā kā primārā nevis kā loģiskā pēc tam, lai nebūtu jāšanās ar situāciju, kad C: partīcija ir sajāta un dēļ tā loģiskajam diskam piekļūt ir problēmas

 

 

Tātad - cietnis 500 GB, 200 nodalam C: , 300 priekš D:

 

Smalki ar kuvaldu, spaidu darbiem, prātu un pīpēšanu paskaidrojam jūzerim, ka pron, torrenti u.c ir jāglabā uz D:

 

Kā arī pie viena uz D: uzliekam imāgi no tīra C: kad basic installs ir pabeigts.

 

Kad pēc pusotra gada  (vai ātrāk) saņemam to pašu datoru uz pārinstalēšanu / apkopi, paberzējam ķepas, 10 minūtēs restorējam sistēmu no iepriekš izveidotās imāges, kas mētājas uz D,  un atlaižamies krēslā uzkūpināt cigāru :>

 

(jebšu MIGs glabā katra klienta imāges uz sava backupu diska vai neveido vispār, bet katru reizi stumj no jauna virsū Win + updates? :> )

 

 

Cik neesmu nojājies ar loģiskajām partīcijām un datu kasīšanu nost no C: diska, kur viss samētāts par roku galam.

Labots - Red
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kaut kā iedomājos ka varētu to nodefinēt tā ka HDD dalīt 2 partīcijās ir pagātne un atskats uz tiem laikiem kad HDD iegāde varēja sastādīt pamanāmu daļu no lietotāja ienākumiem, HDD nedalīšana partīcījās, bet vienkārši papildus HDD uzstādīsana datiem (jo nu nav vairs dārgi tak attiecībā pret ienākumiem) varētu būt aizejoša tagatne, savukārt SSD + HDD esošā un turpmākā nākotnē, pārskatāmā periodā, kas savukārt pierāda ka jebkurš risinājums ir labs izejot no tā attiecībā uz kuru nosacīto periodu būtu attiecināms attiecīgais PC

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Sauc kā Tu to gribi, galvenā doma ir viena partīcija vai disks ir sistēmai un dati glabājās uz citas partījas vai diska!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kad pēc pusotra gada (vai ātrāk) saņemam to pašu datoru uz pārinstalēšanu / apkopi, paberzējam ķepas, 10 minūtēs restorējam sistēmu no iepriekš izveidotās imāges, kas mētājas uz D, un atlaižamies krēslā uzkūpināt cigāru :>

(jebšu MIGs glabā katra klienta imāges uz sava backupu diska vai neveido vispār, bet katru reizi stumj no jauna virsū Win + updates? :> )

 

Nopietni, tev pacientu kastēm citi varianti kā pārinstalēšana neeksistē? Jebšu tev patīk katru reizi skaidrot, kāpēc tā vai šitā proga pēc "apkopes" vairs nav atrodama/nedarbojas/whatever, e-mīli ir pazuduši un nav vairs paroles tajā vai citā internātu servisā?

Link to comment
Share on other sites

 

 

e-mīli ir pazuduši un nav vairs paroles tajā vai citā internātu servisā?
Tīrā interese, ja ir nosprādzis WIN, kā var atdabūt paroles, padalies? 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nnoname, man ir dažādi klienti. Ir tādi, kas regulāri ik pa pāris mēnešiem atnes kasti / kapļapu paskatīt un drazu patīrīt, ir tādi, kas neliekas ne zinis, kamēr vindulis iet. Kad nobrūk, tad parasti tur vairs nav, ko celt :)

 

Protams, ir specifiskas uzņēmumu kastes, kuras nevar tā - īzī reinstall un viss, bet tas ir cits stāsts jau ;)


 

 

Tīrā interese, ja ir nosprādzis WIN, kā var atdabūt paroles, padalies?

 

Nekādu problēmu izvilkt no browzeru datiem ārā ;)

Link to comment
Share on other sites

Man ir bijis vairākas reizes pēc par instalācijas, Skype paroli neatceras un no kāda maila veidojuši arī nē, jo tas ir bijis pāris gadus atpakaļ, smieklīgākais, ka pat savu user name neatceras, tad bola acis, ko ar tādiem darīt?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir tādi, kas regulāri ik pa pāris mēnešiem atnes kasti / kapļapu paskatīt un drazu patīrīt

 

Brīnišķīgi, man laikam jāpārceļas uz Smilteni :mrgreen:

jema, par kādām tieši parolēm ir jautājums? Un kā tieši ir nosprādzis win?

Link to comment
Share on other sites

D_L ir arī gudri mudofiili :>

 

Vēl piebilstot pie nnoname izbrīna runas - cik tev ir darba stundas takse? 10 eur?

Cik nepieciešams, lai pilnībā nograutu, savīrusotu sistēmu atgrieztu dzīvē? Pat ja klāt nesēdēsi, sava diena paies vai vairāk, a pamēģini klientam uzprasīt 100 eur par sistēmas atgriešanu dzīvē (te nav runa par uzņēmumu datoriem, kuriem katra darba minūte no svara, un pokuj, cik maksā salabošana)

 

- dabūsi dzirdēt visu, ko par tevi domā :>

Link to comment
Share on other sites

 

 

jema, par kādām tieši parolēm ir jautājums? Un kā tieši ir nosprādzis win?
Tas bija tīri teorētisks jautājums! Nu piemēram, kā dabūt paroles no IE, Crome , WLan, Outlook no nosprāguša Win. Gadās ka klienti vispār neko neatceras! Ja strādā, tad jau problēmu nav, parasti jau nolasu un nolieku.

 

 

cik tev ir darba stundas takse? 10 eur?
Kur tad ir tādas cenas? 
Link to comment
Share on other sites

Par cik svaigi uzinstalētai sistēmai ar visiem updietiem, ofisiem un citu pamat šļuru taisu ghost attēlu, tad arī dalu sistēmu disku divās partīcijās. Pašam SSD, to, protams, nedalu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

pamēģini klientam uzprasīt 100 eur par sistēmas atgriešanu dzīvē
Ja cilvēks ir muļķis un sava darba datora torrentus ar vīrusiem velk, tad es uzskatu ka tādu cenu vajadzētu prasīt, vienīgais dzīve ir dzīve!
Link to comment
Share on other sites

Nu lūk ggg97 drēbi zin ;)

 

Jema, a cik autoservisā ir darba stundas cena? :>

 

Neticu, ka zem 10 eur / h kāds kko baigi krāmēsies - ja nu vienīgi laukos "pa polšu" :>


Lizard, kusssjjj :>

 

Tev kā specam būtu jāzin, ka lietotāji ne vien tādus brīnumus pamanās savārīt, līdz ar to ir dikten labi, ja viss viņa pron glabājas iekš D: 

Link to comment
Share on other sites

un kaa paliidz datu partiicijas veidosjana sjaadaa gadiiumaa? nu man interesee, mhhhh

 Tā kā Tu nostādi šo jautājumu, tad absolūti nekā tas nevar palīdzēt. Ja Tu uzskati ka win_old mape ir ok, tad arī nav nekādu problēmu, izņemot ka vietu aizņem. Katram dakterim ir savas metodes, kā ārstēt cilvēku, mums ir katram savas metodēs ko un kā darīt ar datoriem, un es domāju, ka mēs katrs līdz savai metodei esam gājuši gadiem, kura metode ir labāka, a dievs viņu zina. 

 

 

Jema, a cik autoservisā ir darba stundas cena? :>   Neticu, ka zem 10 eur / h kāds kko baigi krāmēsies - ja nu vienīgi laukos "pa polšu" :>

Tu mani nepareizi saprati, tik zemas stundas cenas, dzīvē neesmu redzējis. 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Mūsu ofisu neviens nekriptēts dators nedrīkst pamest, jo tādas ir drošības prasības :) Pieņemu, ka ir vēl kantori, kur tā vēl ir. 

 

 

, ja nu kaads mudofiils ir nokripteejies
 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Smalki ar kuvaldu, spaidu darbiem, prātu un pīpēšanu paskaidrojam jūzerim, ka pron, torrenti u.c ir jāglabā uz D:
D_L pārējos tavus jautājusm RED labi aprakstīja! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev kā specam būtu jāzin, ka lietotāji ne vien tādus brīnumus pamanās savārīt, līdz ar to ir dikten labi, ja viss viņa pron glabājas iekš D:

 

nu un kuram rūp ljūzera pr0n? ne jau to tev ir atnesuši saglābt, bet padarīt to kasti lietojamu, ja maniem pacientiem būtu jānes katru otro mēnesi "apkopt" kārbu, tad es sen būtu palicis bez viņiem

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

windows, ja neformatē, tad vecos vailus saglabā windows.old mapē. atkrīt jāšanās ar partrīcijām un punkts.

pat formatējot vēl ir diez gan liela iespēja kaut ko atgūt, kamēr nepārraksta pāri, pa lielam ar partrīcijām var darboties tikai cilvēki, kas māk datoru un kāda stulba iemesla pēc viņam vajag tās nodalīt, vai uz linuxa /home mapi uzlikt uz citas. lietotājam "parastajam", ve viņš savu savilkto drazu mācēs nokonfigurēt, lai downloads met D diskā, ne viņš lasīs ko un kur instalē.

Link to comment
Share on other sites

nnoname, nu i... :>

 

Tici man atrodas cilvēki, kam sistēmu nograut, ložņājot pa saitiem un instalējot uz vella paraušanu "man pieprasīja kko uzinstalēt lai atskaņotu šo video" ir dienas jautājums un nekāds antivīruss tur nelīdzēs.

 

A pamēģini iekš GP sakonfigurēt rules vai uztaisīt lietotāju bez admina - cauru dienu zvanīs telefons.

 

Tāda man te tā klientūra :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

pat formatējot vēl ir diez gan liela iespēja kaut ko atgūt
 Tu pamēģini, un tad gudri spriedelē!
Link to comment
Share on other sites

Tici man atrodas cilvēki, kam sistēmu nograut, ložņājot pa saitiem un instalējot uz vella paraušanu "man pieprasīja kko uzinstalēt lai atskaņotu šo video" ir dienas jautājums un nekāds antivīruss tur nelīdzēs.

100% tieši tā arī stāsta, ja vēl parastie lietotāji, tad būtu sūds, bet man ir pāris VADOŠI darbinieki, kas to regulāri dara, un direktoram, kas tev maksā algu neko jau pateikti nevari! 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

+ jema

 

- ja domēnā kā admins lietotājiem vēl var var apgraizīt pieejamās lapas, izmantojamos resursus, rules, flešku izmantošanu uc. šņagu, tad Useris_Homo_Vulgaris  ir praktiski neiespējami izkontrolēt, kādus sūdus tas savārīs.

 

D_L, klapē ciet, pietiekami esam te izpļurkstējušies.

Link to comment
Share on other sites

nu kur ir probleema sisteemas kresja gadiijumaa tikt klaat datiem, kur?! gribi paarinstaleet? nu paarinstalee. kopsj w7 veidojas win_old mape ar visu tavu drazu.

 Ja userus_vulgaris pie instalēšanas uztaisa format system disk, tad nekāda Win_old papka nepaliks! 

Un no otras partīcijas priekš datiem mūsdienās maz labuma, jo Win pēc noklusējuma downloadus no visām aplikācijām gāž Usera home bibliotēkā, tāpat kā Desktopa saturs, kur parasti kaut kas svarīgs ir atstāts.

 

Ja man kāds dotu piecīti par katru reizi, kad kādam cilvēkam pirms pārinstalēšanas esmu piecreiz pārjautājis, vai tiešām nekur nekas C: diskā nav palicis - uz desktopa vai usera mapē, un pēc tam atklājas, ka tomēr kursadarbs pap*sts ar galiem, es būtu turīgs vīrs...

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

un? kaadas probleemas? tu mani paarsteidz
Tas, ka Tu kaut ko dabūsi  man nebūs pārsteigums, bet par cik mazliet esmu pasekojis biedra  akriss gudrajam domām, man būs pārsteigums! Jo tā atbilde bija konkrētai personai, kas mazdrusciņ iejaucās pieaugušo sarunās ar ļoti advancētām domām! Piedod,  ja vari!
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas, ka Tu kaut ko dabūsi  man nebūs pārsteigums, bet par cik mazliet esmu pasekojis biedra  akriss gudrajam domām, man būs pārsteigums! Jo tā atbilde bija konkrētai personai, kas mazdrusciņ iejaucās pieaugušo sarunās ar ļoti advancētām domām! Piedod,  ja vari!

 

o jā, windows ir baigā raķešzinātne un mūsdienās uz tūļa uzspiest recover disk māk tikai sertificēti speciālisti. apmēram tik sarežģīti bija atgūt informāciju no formatēta diska manā gadījumā. nesaprotu, kapēc tu to mēģini uzpūst par kaut kādu šausmīgi sarežģīto procesu, ko nevar izdarīt katrs 5tais 12 gadnieks...

Link to comment
Share on other sites

 

 

kapēc tu to mēģini uzpūst par kaut kādu šausmīgi sarežģīto procesu, ko nevar izdarīt katrs 5tais 12 gadnieks...
Nu redzi cik Tu gudrs puika esi, lai tev veicās pogu spiešanā!  :)  
Link to comment
Share on other sites

Tātad, dalīt partīcijās vajag jo tā ir vieglāk pārinstalēt sistēmu ?!

Vai ir vēl kāds iemesls lietotājam top darīt ?

 

Īpaši gudrrunātājiem: Vairāki diski NAV tas pats kas vairākas partīcijas.

 

Pievienošos DL, ka homo_tupus lietotājam ir tikai sliktums no vairākām partīcijām. Tas, ka datoristam vieglāk paŗinstalēt viņu kautkā nesatrauc.

 

Vēl viena izteikta problēma - useri sataisa failiem N versijas, jo starp partīcijām ar drag&drop faili NETIEK pārvietoti, bet gan nokopēti.

 

Un tad man patīk tie skati - disks 3 partīcijās, uz C nav vieta,s visādus softus tāpat instalē D un E diskos. viss aizarnīts, softi(bieži jau spēles ...) jāinstalē pa jaunam, jo bieži tāpat nedarbojas.

 

Vispaŗ jau ideja smalka - pārinstalā Windows lai viss būtu labi, un tad jājas ar programmām, kur kautkas iztrūkst(iedomājie sir softi ka skautko liek arī ārpus norādītās instalačijas mapes...).

 

Sapratu tiaki to, ka man jājūtas vainīgam, ja man laptopam cietais disks ir vienā daļā un nepārinstalēju datoru tik bieži cik "vajadzētu"... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl viena izteikta problēma - useri sataisa failiem N versijas, jo starp partīcijām ar drag&drop faili NETIEK pārvietoti, bet gan nokopēti. Un tad man patīk tie skati - disks 3 partīcijās, uz C nav vieta,s visādus softus tāpat instalē D un E diskos. viss aizarnīts, softi(bieži jau spēles ...) jāinstalē pa jaunam, jo bieži tāpat nedarbojas.

 

Tieši tapēc es useriem neskaldu disku. Vieglāk visu savākt no vienas daļas, nekā meklēt pa vairākām un zīlēt, kas ir vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...