Jump to content

Jaunna planšetes iegāde


04d
 Share

Recommended Posts

 

 

Ne velti daži 5.0 jau sāk saukt par "Android Windows Vistu".

Nopietni??? Jo man ir 5.0 Alpha versija un tā ir ērtāka un labāka par 4.4.4 beta versiju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    15

  • Pirkss

    10

  • Rubenis

    9

  • akriss

    13

Ne velti daži 5.0 jau sāk saukt par "Android Windows Vistu".

kas nu kuram tuvāks bet faktu nemaina. Nexus būs un paliks tie kas skries baram pa priekšu ar softiem taka ja nograujat ir pietiekami liels forums lai salabotu :) tā kā viņi arī būs daudz tad ekrāni un visi citi pričendāļi kas būtu jāmaina lētāk bus t.i (Ebay,Amazon,Ali express)

 

 

 

Jo man ir 5.0 Alpha versija un tā ir ērtāka un labāka par 4.4.4 beta versiju.

Piekritīšu ātrs dinamisks un jā kautvai alpha bet nav tik gļukains

Labots - kasharis
Link to comment
Share on other sites

Gribēju planšeti - nenopirku, bet ieķēru oneplus 64gb versiju, cik nu esmu paspaidījis, - patīk, 350E vērts pirkums.

Link to comment
Share on other sites

Ar Lollipop Nexusiem ir dīvaini. Nexus 2013 LTE modelim joprojām ir tikai 4.4.4 Ne velti daži 5.0 jau sāk saukt par "Android Windows Vistu".

Nezinu, no kā tas atkarīgs, bet manas sievas Nexus 10 (pirkts vairak kā pirms gada), automātiski apgreidotais Lollipops atnāca pirms kāda mēneša..
Link to comment
Share on other sites

Kad jau tad jau.. Paskatījos, ka mana 2011.gada tēma "Planšete no Ķīnas" vēl dzīva un ar label "Aktuāls"! Labais.. Nu tad tā mana planšete no Ķīnas protams ir beigusies un nesen nopirktais Galaxy Pro ceļojuma laikā iepatikās Muterītei..

Tad nu ir kas sakāms Xperia Z2 vs Galaxy Tab S sakarā? Fascinē Galaxy lielais ekrāns- filmas lidmašīnā, ziņas sofā.. Bet bessī, ka pārbāst ar nevajadzīgu drazu. Z2 jaudīgs un it kā esot mazāk lagu. Bača ar mazāka.. Bet pieļauju ka Tab S mega izšķirtspēja to papildus baču arī noēd. Ir reāli(ne ticības apmāti) argumenti par labu vienam vai otram?

Link to comment
Share on other sites

Divi iemesli kāpēc mana izvēle krita uz Z2: mitrum/putekļizturīgs un tas ka nav sabāzts viskaukas lieks iekšā no softa . Nu tam Samsungam ir stulbuma kalngals , kad piestūķe pilnu ar drazu, kas lielākai daļai nav vajadzīga, līdz paši dzelži nevelk un aparāts sāk kārties ( tipiska problēma telefonam Galaxi S5 mini- nepārtraukti pārstartējas . Vērtīgu padomu lapās padomi... atslēdziet šo un šito, tad nepārkarsīšot procis utt) . Nu pagaidām par Z2 varu teikt tik to labāko . Starp citu šur-tur salīdzinājumos ar Aple air tipa ka tam air izšķirtspēja lielāka un, redz ekrāns labāks . Tad tiem salīdzinātājiem jautājums: vai tad planšete ekrāna bildi skatāt caur lupu. Kā ne kā tam Z2 izškirtspēja kā 60 collu TV.  Pats intreses pēc palūrēju HD filmu uz Z2 caur lielkalibra lupu - zin sajūta ka skaties lielo HD tv . Tīri vai jāatceras TV ēras pirmsākumu un jāsameklē to laiku speciālās lēcas ko lika priekšā lai ģimene skatītos lielāku ekrānu :) . Tik šite bilde būs kā modernajam HD TV.  Par paša Z2 ātrdarbību- viss notiek momentāni. Vienīgais mīnus Latvijā- pričandeļus priekš viņa tirgo par cenu , kas nelien nekādos vārtos. Bet mūsdienās jau nav problēma - Ebay no eiropas ātri un, pat lēti. Par pričandeļiem es domāju to uzlādes doku vai kabeli ar magnētisko pievienojumu. Nu tas gandrīz, obligāts  lai neraustītu USB aizsargvāciņu ikreiz kad jāuzlādē. Otrs MHL hub , kuram vari pieslēgt gan HDMI gan USB klaviatūru ( tipa http://www.ebay.de/itm/111236417097) .

Kas nepatika no pašas komplektācijas - iepakojumā esošas USB kabelis. Nu tik cietu vadu vēl jāpameklē . Ar tādu nav aršana. Bet tā jau nav problēma , jebkurā bodē var par pāris € nopirkt labāku, mīkstāku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sievai uzdāvināju Z3 Tablet vecā, pirmās paaudzes Galaxy Tab 8.9 vietā.

Nesūdzas. Protams 8" bet viņai kā reiz patīk. Tika piepirkts klāt magnētiskās uzlādes doks - pievienojos oxygen par to, noderīgs.

Un protams, smart cover vāciņi, nevaru iedomāties planšeti bez vāciņiem. No plēvēm planšetēm jēgu neredzu.

Atmiņas kartēm bija laba akcija, dabūju SanDiski 64GB zem 50€

 

 

Vienīgais mīnus Latvijā- pričandeļus priekš viņa tirgo par cenu , kas nelien nekādos vārtos

Vairāki LV ineta veikali viņa ofic pričendāļus tirgo lētāk kā ebay :)

 

Ar ko Z3 labāks par Z2? Nu niknāki dzelži drusku - procim bik frekvence augstāka, tie paši 3GB RAM.

Procis un video tāds pats.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6145&idPhone2=6633

 

Mazāki gabarīti - tas gaumes jautājums. Citādi abas ir praktiski vienādas. Uzlādes doks abām viens.

Īsi sakot - ja grib mazāku planšeti, tad 8" Z3, ja lielāku - tad 10.1" Z2. Tos 0.2GHz vairāk Z3 procim praktiski nejutīs.

Abām uz borta ir Android 4.4.4 un Sony tiešām nepārkrauj ar bloatwari. To Sony Socialife un antivīrusu, par laimi var nonest.

Vai nelietot. Pārējais tur ir OK. Walkman aplikācija principā ir labāka par Android defaulto audio pleijeri jau nu noteikti.

Nu vienīgais vēl - Z3 dabūs 5.0 bik ātrāk par Z2. Laikam jau nākošmēnes. Bet Z2 arī saņems Lollipop.

Sony apsolīja.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pacelšu tēmu augšā. Interesētu planšete skatos uz ipad air 2 bez 4 g funkcijas bet kautka baida mani tas ios ka programas jāperk par bargu naudu varbūt kautko no android varat ieteikt??? Galvenais lai darba laiks būtu liels un ekrānam lab izskirtspeja lai saule kautko arī redzētu lai acis nelauzitun protams ekrans ap 10!!

Link to comment
Share on other sites

Galvenais lai darba laiks būtu liels un ekrānam lab izskirtspeja

 

iPad

 

 

ios ka programas jāperk par bargu naudu

 

 Par kādu bargu naudu? Andrim ir kaut kas savādāks? arī jāpērk un šis tas ir pa velti.

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Gribētos ari tā lai pec 2 gadiem tas aparāts neb'tu zemē metams!!! itka m79.lv tagad piedava 0 procentu kreditu bet baida kā ir ar to kvalitāti tam airam!!!

Labots - zikeris
Link to comment
Share on other sites

Labāk follija cepurīti nopērc. Aplikāciju cenas baida, kvalitāte baida. Nebaida, ka šajā forumā nolūkos kāds urķis un identitāti nozags?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ja man tagad būtu jāpērk planšete, tad tikai ar win 8.1

Lenovo Miix2 - draudzenei ir, awesome verķis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...