Jump to content

Anglijas pastiprinātājs LV


jeekabsons
 Share

Recommended Posts

Ja runa par drošinātāju UK spraudnī tad šeit tas labi redzams. Spraudnis tas pats Furutech.

http://www.vhaudio.com/images/fi-uk.jpg

 

Skaidrs, ka topikstarters var lietot pāreju, pats arī lietoju tādu elektriskajam katliņam no UK. Bet, jo vairāk pāreju un starpsavienojumu, jo vairāk iespēju, ka dzirksteļos un ienesīs lielākus vai mazākus traucējumus skaņas traktā.

Mēs jau nezinām ne par pastiprinātāju, ne par skandām, ko tur cilvēks īsti noskatījis.

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Hei. Paldies paldies. kadu laiku nebiju bijis, bet ja ebay aa nopirku Roksan Caspian (pirmo modeli , ne m1 ne m2)

slegsu klat pie b&w 685. 

runajot par vadu nopirksu jaunu barošanas kabeli, (audiosalons.lv vai audiostaraa ) ja zinat varat ieteikt ari citur. 

Vel trukst akustiskie kabelji,jo lidz sim bija tikai qed bi-wire silver xt kabelji kurus ar roksanu laikam nevaru izmantot ja liksu atseviski laikam skersgriezums par mazu bus., Roksanam ir  vieta tikai parim. skandam jaskruve atpakalj ''jumperi''. 

 

p.s. kadus vadus iesakat, vai ari lai uz skandu iet 4 stekeri un pastiprinataju 2 . ?!

Labots - jeekabsons
Link to comment
Share on other sites

Vai Tev tiem Qediem skandu spraudņi ir lodējamie? Kāpēc Tu negribi sākumam izmantot tos pašus Qed vadus? Slinkums pārtaisīt?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc tiem pašiem qued'iem nevar uzskrūvēt banānus pastiprinātāja galā? Un barošanas vadu var nopirkt arī depo, argusā vai jebkurā līdzīgā veikalā.

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

qed jau ir ar bananiem virsu. katram vadam  abas puses pa 4 bananiem. pastuzim ir izeja 2iviem uz vienu skandu. bet skandam ir ieeja 4triem. tapec neder . un ja vadus izjaucu, man liekaska skersgriezums bus par sauru ( viens vads sastav no 4 saurakiem vadiem )

 

ja var nopirkt ari argusa piemeram, neiznu kada atskiriba dargakam kaut vai tampasam qed barosanas vadam audiosalona no argusa vada pa 3 eur  :)

Link to comment
Share on other sites

Vai tiem Qediem tos banānus noskrūvēt nemāki vai arī mājās skrūvgriežņa nav???

 

Link to comment
Share on other sites

tieši tā apvieno - vienā banānā ieskrūvē 2 vadus un miers. lieta darīta. būs bi-wiring.


DSC09929z.sized.jpg

vai abus vienā, vienu tur kur vadam vieta + otru "pakaļā" tas gan ja vada cauruma diametrs tam roksanam ir pietiekoši liels.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Imho, vienīgais ieguvums no banānu spraudņiem ir- lai būtu vieglāk un ātrāk komutēt vadus. Ja tie vadi netiek spraudīti turp šurp katru dienu vai ik pa pārdienām, godīgi sakot, neredzu banāna spraudņiem īpaši lielu jēgu..

Nu pieņemu, atkarībā no tā kāds ir tas banana spraudnis, varētu būt arī diezgan pagrūti sabāzt abus vadus vienā spraudnī. Bet nu kur problēma noņemt visus spraudņus vai vismaz divus spraudņus, vadus ieskrūvējot pastiprinātāja vadu klemmēs..?

Vai arī tā kā Oskars piedāvāja iekš foto augstāk..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

tie banani ir pielodeti, nevis pieskruveti .. 


LUKE

 

Domā vineam vadam 4 stekerus saspraust tumba un pastiprinataja puse nogriezt divus bananus pieskruvet zem vitnes, un parejos divus iespraust ?

Labots - jeekabsons
Link to comment
Share on other sites

Oskara variantā varētu būt problēma, ja ligzdas uzgrieznis nav pietiekami dziļi, tad otrs banāns taisni spraužot labi nefiksēsies, es jau nu kniebtu pastiprinātāja galos nost un vai nu plikus vadus klemmē, vai jaunu banānu pāri uz abiem vadiem, priekš 2x2.5mm^2 nedomāju ka būtu problēmas tādus atrast, cik atceros pie JJP bodē bija diezgan laba konektoru izvēle, vai šeit, vai šeit ja atbilst attālumi starp klemmēm.

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau izklausīsies stulbi, bet skandu vadi pieejami jebkurā būvmateriālu bodē un maksā zem 1EUR metrā. Ej, nopērc un nemokies. Argusā protams arī ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu tiem Qediem, imho, nav ne vainas. Pašam tādi arī mājās kaut kur mētājas. Es gan uz "sudraboto" vadu skaņu pēdējā laikā īpaši nepavelkos, bet nu jebkurā gadījumā būvniecības veikalos tik kvalitatīvus nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

Ivo, tas nav košers. Vajag pa dārgo, ar biwiring, sidraba kontaktiem un vestāliešu jaunavu pītu apvalku, ieberzētu ar snake oil!

Link to comment
Share on other sites

Nu košers nav daudz kas, tajā skaitā, kad cilvēks nopērk skaļruņus par 2k, bet kondiķus un citus filtra elementus iebāž skandās, kādi patrāpījās pa rokai. :p

Tie Qed vadi, imho, varētu būt atbilstoši aparatūras klasei.

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet skandu vadi pieejami jebkurā būvmateriālu bodē un maksā zem 1EUR metrā. Ej, nopērc un nemokies. Argusā protams arī ir.

 

Sen sen atpakaļ biju paņēmis patestēt kāreiz no argusa kādus 3 vai 4 paraugus (kuri starp citu nemaksāja nemaz tik lēti), uz budžeta supras, oehlbach un kas nu vēl bija pa rokai (vairs neatceros) fona izklausijās diezgan bēdīgi, no kā es secinu ka buvmateriālu bodes piedāvājums būs vēl nožēlojamāks. Protams priekš mājas kinozāles ar čipampa resīveri derēs arī tādi. Turklāt vadi jau autoram ir, un ne tie sliktākie.

Link to comment
Share on other sites

Nez, es nekad neesmu iesprindzis par akustiku vadiem - man viņi visi skan vienādi. Galu galā iekšā visiem ir daudzdzīslu vara vads (nu, OK, dažiem ar sudraba piejaukumu). Un varš - viņš arī Āfrikā ir varš. Visi šitie OFC utt. ir nekas vairāk kā mārketinga bulšits.

Tā, tagad drīkstat sākt mani apmētāt ar tomātiem :D

Link to comment
Share on other sites

Ivo, man cilvēki stāsta, ka Tev pastiprinātāji arī visi vienādi skan. Kā tur īsti ir? ;)

Link to comment
Share on other sites

Man gan šķiet, ka te ir pilnīgi lieki sākt kārtējos bezjēdzīgos holīvārus, ja Ivo visi vadi šķiet vienādi - fine, bet savukārt autoram cik noprotams nav gluži po***, kā un ar ko viss saštepselēts.

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Viss kārtībā ! Pārtaisīšu esošos vadus :) Un jā es jūtu atšķirību vados, varbūt psiholoģiski , bet jūtu. ar Qed esu apmierināts ja jautā ar ko atšķiras no parastajiem , varu teikt kad izteiktākas augšas .. mosh delj ta sudraba parklajuma..

Link to comment
Share on other sites

 

 

pakonsultējies vēl tikai ar biedru JJP, dabūsi ''tādus vadus'' ......
 

      

Cik tik uziet..... :yahoo:

 

    2fd57bf3c575fc79668cb3be73d69d9d653011ea

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...