Jump to content

Nemaksā abonēšanas maksu Tele2!


Guest
 Share

Recommended Posts

Padoms: Ja gribat nemaksāt abonēšanas maksu par Tele2 Nr5 pus gada garumā (nekāds līgums uz noteiktu termiņu jāslēdz nav), tad piesakiet pāreju uz Bites Piektdienu. Pats biju ļoti pārsteigts, ka ko TIK izdevīgu piedāvāja.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Paldies par informāciju, kaut gan esmu Okartes un BiFri lietotājs(lietoju 2 SIM telefonu), lēnām būšu iztukšojis uzkrāto priekšapmaksas karšu naudu un būs vien jāņem pastāvīgais pieslēgums.

Link to comment
Share on other sites

Es no tele2 3pāna gribēju uz biti, arī atnāca īsziņa 6mēneši na šaru

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man te ar bite zvanijaas, pat divas reizes aicināja pie sevis. Es šiem saku, davaj, bet tad man lūdzu piešķirt vienu smuku numuru (nosaucu konkrētu numuru, kas ir brīvs), šie saka, nu pēc 10 min. mēs jums atzvanīsim... (nu jau 2 mēneši riņķī kā atzvana). :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es pašlaik lietoju Tele2 pusgadu par brīvu. Pirms tam bija Bite, biju apmierināts, bet te piezvanīja Tele un piedāvāja bez saistībām pusgadu par brīvu. Piekritu. Telei sakaru kvalitāte sliktāka nekā Bitei, tāpēc pēc pusgadu iešu atpakaļ uz Biti.

Link to comment
Share on other sites

Eh, būtu mana vara, es neļautu mainīt operatoru biežāk kā reizi 1-2 gados.

Tracina šādi staigātāj-izspiedēji.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms tam es padsmit gadus nosēdēju pie LMT un sapratu, jo ilgāk sēdi pie viena operatora, jo dārgāk izmaksā tā pakalpojumi. Operators nav nekas pārdabisks, ka jāsēd pie viena. Tas pats ir kā iet uz veikalu. Vienu dienu maizi nopērc Rimčikā un nākamajā dienā ja pirksi Maximā, tad būsi pārbēdzējs?

         Tagad jau zona visiem puslīdz normāla, lai lietotu to, kas uz to brīdi ir izdevīgāk. Tāpat kā veikals, ej uz to, kurš tajā brīdī tuvāk vai kurā lētāk, nevis meklēt kaut kādu vienu, uz kuru pieradis iet.


 

 

Tracina šādi staigātāj-izspiedēji.

 

        Es nekad nevienam neko neesmu izspiedis un neesmu zvanījis, lai man iedod atlaides. Šie paši piezvana un izsaka savu piedāvājumu un man vai nu jāpiekrīt vai jāatsakās. Kāpēc man jāsēd pie viena operatora, ja cits man piedāvā uz pusi lētāk? Man ir kāds pienākums sēdēt pie dārgāka operatora?

        Ja gadīsies kaut kur akcija uz, piemēram, cieto disku veikalā X par ļoti zemu cenu, tu nepirksi, jo pretējā gadījumā tu būsi pārbēdzējs un izspiedējs, jo parasti to datorpreces pērc citā veikalā? 

Link to comment
Share on other sites

Domāju, te vairāk runa par tiem, kuri pie katras akcijas bizenē no viena operatora pie otra.

Katram savs hobijs. Neesmu drošs ka visa šī jebļa atmaksājas. Tas ir vairāk sports. 

ja es teiksim, pērku detaļas vienā veikalā - man patīk, ir ērti utt.. es varu arī neiespringt bizot cauri visai Rīgai uz lētāku bodi, vai arī maksāt par piegādi kura bieži vien apēd cenas starpību.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja gadīsies kaut kur akcija uz, piemēram, cieto disku veikalā X par ļoti zemu cenu, tu nepirksi, jo pretējā gadījumā tu būsi pārbēdzējs un izspiedējs, jo parasti to datorpreces pērc citā veikalā?
Pilnīgi aplams salīdzinājums. Pirkšana ir vienreizējs darījums. Abonēšana ir tā kā nākotnes saistības. Kad sāksi nodarboties, kas ar biznesu, kas prasa ilgterimņa plānošanu, tad varbūt sapratīsi. Tad pēc tavas loģikas ES kompensācijas lauksaimiecības produkcijas ražotājiem saistība ar slēgtajiem tirgiem ir pilnīgi liekas un idiotiskas.
Link to comment
Share on other sites

un, kas tev traucē ar tādiem cilvēkiem? lai tak kaut katru otro dienu maina to operātoru.

Link to comment
Share on other sites

Tevi sanarkojies tīnis, kurš atiet no lomkām tavā kāpņu telpā/mājas pagalamā traucē?

Lai tak viņš tur guļ!

Žēl gan, ka tevi uztrauc tikai tas, kas tev pieskaras.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Seezju jau kaadu 15to gadu pie lmt, viss mani apmierina. Nu ja veel iedotu 500MB uz haljavu, es buutu pavisam prieciigs. Ar tiem 50 pilna aatruma MB ir par iisu un peec ne visi servisi nestraadaa ar mazo aatrumu.

Link to comment
Share on other sites

@@viesturs0711, mani apmierina LMT kvalitāte un pakalpojumi, tomēr zināmā mērā LMT stagnē, pats apsveru nākošgad, kad beigsies telefonam/datoram termiņš pāriet uz okarti, tā sanāk daudz izdevīgāk, turklāt nezaudē Brīvības iespējas :D

Link to comment
Share on other sites

A man no nākamā mēneša 1Gigs ikdienas sīkumiem ... nav man žēl tos ~8Eiro par labiem sakariem ... kaut kad man te tele kaut ko uz pusi lētāku piedāvāja, bet zolīdi atšuju, vienreiz jau biju viņu saraškintīklā, otreiz tur nelīdīšu tuvākā laikā !

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms tam es padsmit gadus nosēdēju pie LMT un sapratu, jo ilgāk sēdi pie viena operatora, jo dārgāk izmaksā tā pakalpojumi.

Nu Tu šeit pārspīlē. Tajos 15 gados ik pa laikam notika kā tarifu samazināšanas, tā arī tika ieviesti jauni lētāki tarifu plāni.

Nemainoties sarunu apjomam pirms 15 gadiem un "tagad" ir būtiska izmaksu atšķirība.


 

 

Vienu dienu maizi nopērc Rimčikā un nākamajā dienā ja pirksi Maximā, tad būsi pārbēdzējs?

Ja Zolītudē aizgāja bojā lieli ienaidnieki, tad var kļūt arī par Maximas klientu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu Tu šeit pārspīlē. Tajos 15 gados ik pa laikam notika kā tarifu samazināšanas, tā arī tika ieviesti jauni lētāki tarifu plāni. Nemainoties sarunu apjomam pirms 15 gadiem un "tagad" ir būtiska izmaksu atšķirība.

 

       Tev LMT kādreiz ir piezvanījuši un pateikuši Paldies, ka esi klients jau 10 un vairāk gadus vai piezvanījuši un pateikuši, ka tavs patreizējais tarifu plāns ir neizdevīgs un piedāvuši citu, labāku? Pirmsākumos bija jau loģiski, jo vairāk gadus lieto, jo lielākas atlaides. Tad viss aizgāja šķērsām. Jaunajiem klientiem piedāvāja tarifus, kuri pat 10+ gadīgiem klientiem nebija pieejami.  Es tā n-tos gadus principa pēc turējos pie LMT, maksāju uz pusi vairāk nekā konkurenti piedāvāja. Un tad es vienreiz sadūšojos un aizgāju no LMT un nekad to neesmu nožēlojis.

       Mani pārsteidza Bite, par kuras attieksmi un kvalitāti tiešām nav žēl arī samaksāt pa virsu.

Link to comment
Share on other sites

@@markei, LMT jau, ja jāsaka godīgi, tad vēlas, lai tu tikai maksātu vairāk, tērētu vairāk utt :D Bet, ja pavisam atklāti, tad jau katram pašam jāpieņem lēmums vai un kāds operators/tarifs apmierina. Viss atkarīgs kam/cik bieži/ilgi zvani. Bite/T2 jau der tikai tādiem, kas tiešām nezvana uz ārpus 4nieka tīklu un nav nepieciešamība pēc papildus pakalpojumiem, vai arī ir gatavi par to vēl papildus piemaksāt.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Šitas strādā, ja arī piesakas pa bites.elvē mājaslapu pie viņiem, arī tad tele2 sapratīs, ka man jāpiezvana ?

Link to comment
Share on other sites

ja pieprasīsi numura pārcelšanu no tele2 uz bites tīklu, tad tele2 būs iespēja apsvērt piezvanīšanu.

ja pieprasīsi pilnīgi jauna numura pieslēgšanu bites tīklā, tele2 par to neko nezinās.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

pats apsveru nākošgad, kad beigsies telefonam/datoram termiņš pāriet uz okarti, tā sanāk daudz izdevīgāk, turklāt nezaudē Brīvības iespējas :D

 

Tas pats jau vien ir, šobrīd ar sēžu uz "Okartes Brivības".

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...