Jump to content

surface rt vai surface 2


playback
 Share

Recommended Posts

Nevaru izveleties starp abiem modeliem.

Pirksu ebay kopa ar type cover1 vai 2

Surface rt is krietni letaks, bet cik sapratu tad ari lenaks par surface 2 un ari ekrans nav 1080p , bet vai tas tiesam ir tik manami(jauda un ekrana rez.)? Varbut kads kuram ir viens no siem modeliem var padalities ar pieredzi

 

Zinu, ka tulit sanaks visadi kritiki un breks ka RT ir suds utt, bet man ar to pietiks, nevajag nekadu full w8 uz plansetes, tam domats stacionarais vai portativais

Link to comment
Share on other sites

Tev ir izvēle starp mirušu platformu, kam nākotnē nav nekādas perspektīvas, un normālu x86/x86-64 planšeti, kam varēsi arī W9 uzbāzt.

Manuprāt, izvēle nav tik grūta.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Varinati?

pro versijas parak dargas

asus t100?- nepatik tie plastmasas mesli

citi varianti.... neesmu redzejis samera letu planseti ar full w8 un labu uzbuves kvalitati

Link to comment
Share on other sites

Leetaakie buus Asus vivotab un Lenovo miix2 - ar normaalu win8 nevis kautkaadu RT parodiju.
HP elitepad arii ir variants - tik drusku daargaak.

Link to comment
Share on other sites

 

 

breks ka RT ir suds utt, bet man ar to pietiks, nevajag nekadu full w8 uz plansetes

 

RT tā arī tautās neiegāja un vairs neieies. Kā jau te teica - mirusi platforma.

Viennozīmīgi vajag ar normālu OS.

Pievienojos domai par Lenovo produktiem. Cena pret kvalitāti - viena no labākajām izvēlēm.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir $$$ tad pēc manām domām ļoti labs variants ir MS surface 3 pro. 

Uzskatu ka principā labākā patreiz nopērkamām planšete. (ipads var iet apmierināt pats sevi... :D

Vienīgi dārga... Un lv kā trešajā pasaules valstī pagaidām nav nopērkama.... 


ps. Windows RT ir mirusi platforma. Ms pat ir izlaidis pāris telefonus ar android....... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

surface 2 un ari ekrans nav 1080p

Kāds var paskaidrot priekš kam uz 10" vajag FHD izšķirtspēju?


 

 

Uzskatu ka principā labākā patreiz nopērkamām planšete.

Planšete ar Win8 vai vispār planšete? Es teiktu, ka win 8.1 līdz normālai planšetes platformai ir tālu, ja nu vienīgi vajag kaut kāda specifiska win softa atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

RT ir baigi ierobežots, protams var jailbreikot, bet cik atceros, tad kad man vajadzēja 8.1 breikot, tad ar to win rt versiju bija problēmas. ar 8.0 - ok.

Par kvalitāti - ļoti kvalitatīva, forša planšete, kura lietojama kā ultrabuks. Bet, jā, kopumā izvēlētos Pro versiju. cenas ar i5, ram4gb,ssd128gb- 720eur

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...