Jump to content

Telefons podā iekrita :<


KikisX
 Share

Recommended Posts

· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?

 

 

kā no telefona podā var ievirzīties saruna par rotveileriem?
  Tu smejies, pie tādiem es pat personīgi varu piebraukt, ar smuka suņa meiteini vai paskaidrojumu, kapēc es kļūdos! 

Boņuk, es tevi nekad neapstāstiu! KO Tu lēkā? Ja ir runa par Rotiem, man ir pieredze, varu izteiksties!

Link to comment
Bonifacijs
· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?

Kā Tu jema ar kaķa ģaimi vari ar rotvelleru sadzīvot? neizjūti diskomfortu?

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?

Boņuk, stātu kā dzīvē bija, bij man mazs suns, gribējās jau dzīvē palīdzēt vel kādam, aizbraucām ar sievu uz patversmi paņemam mazu runci, izglābām no nāves, nākošais bija pamestai paņēmām. Pagājušo rudeni izgājāmn no veikala, pieskrēja kla klat  puika un cīsiņu apēda 1 sekundē! Un  man rakstura, bet visi šie kaķi dzivo pie manis, un gan jau es to naudiņu viņu pārtikai nopelnīšu!


 

 

aķa ģaimi vari ar rotvelleru
Tu līt nolikšu vecā bildes! 
Link to comment
Bonifacijs
· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?

Šaubu nav, ne mazāko!


Eh a es gribētu fretku, tik dzīvesveids neatļauj dzīvniekus turēt


Man reiz bija suns, takša un vilka krustojums, priekškajas no takša, pakaļkajas no vilka - tā arī staigāja aste augstāk par ausīm - tad šis reiz no somas mednieku desiņu izvilka un davaj maukt prom, tik nebij parēķinājis ka laidara vārti ta ciet..... karoče vairāk desas neēda ne sitams

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?

Boņuk, dot adresi ! Mana suņa meiteine tev visu izstāstī8s!


Par frektu man stāstija, bet neest paņēmuši!

Link to comment

Visu nelasīju, bet pašam bija gadījums! :)

Telefons bikšu aizmugurējā kabatā un pēc "labi padarīta darba", pieceļoties no fajansa klubkrēsla un velkot atpakaļ bikses, tās tā straujāk pavilku uz augšu.

Telefons žvikt un no kabatas ārā!!!

Labi ka nokrita uz grīdas, bet ne podā!  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

 

 

meitenes telefonus tur džinsu pakaļēja kabatā

precīzi - mana krustameita šitā savējo iesvētīja, labi, ka kaut kāds lētais samsungs vai siemens bija, reanimēt nemēģinājām, savācām tikai sim karti un gājām pirkt citu :D

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?

 

 

Eh a es gribētu fretku

Man ir bijušas veselas 3. Tu to negribi :D

Link to comment

Nevar taču būt tik slikti, ja tev vajadzēja ar trijām nodzīvot līdz tu saprati, ka vairs negribi.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Labi ka nokrita uz grīdas, bet ne podā!

Tad tev uz citu tēmu jāiet.

 

jema vakar normāli paņēmis bija.

 

 

 

Ko mainītu ūdens noraušana

Garastāvokli foruma biedriem.

 

Bet ja pa tēmu, kādreiz avīzes vai žurnālus lasīja, tagat pa netu šurinās, vot i telefoni podos krīt.

 

Nafig es šito tēmu vakar nepamanīju?! Būtu bijis jautrāk pie alus!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

līdz tu saprati, ka vairs negribi.

Tajā laikā/vecumā man nebija nekādas teikšanas.

 

Īsumā: it kā gudri, bet no savām kļūdām nemācās. Neskatoties uz to, ka pārsvarā nokārtojas vajadzīgajā vietā, ik pa laikam šamiem uznāk melnais piestāstit kādu kaktu. Rokas īpaši nemīlēja neviens no viņiem. Ja nu kādreiz šams sagribēja "pamīļoties" rokās, tad tas pārsvarā beidzās ĻOTI smirdīgi (neoperējām dziedzerus ārā).

Smiekli nāk, raugoties uz cilvēkiem, kuri šamos pie siksniņas ārā ved, jo tiem zvēreļiem nav ne māzākās domas iet līdzās saimniekam.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Visai amizants pasākums ir , ja telefons ielido sausajā tualetē .

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

 Un jaa kad ej uz tualeti pakakaat, pachuraat, onaneet vienalga ko, kamdelj jaavelk aaraa vispar telefons. Nu aizmugureja biksu kabataa normali neviens neliek. Es meegjinu saziimeet kaa vareeja podaa iekrist. Un jaa kaa viens rakstiija varbut selfie taisiiji.

Labots - Mežavecis
Nevienu neinteresē tavs personiskais viedoklis
Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?

 

 

Jebkursh suns ir kretinejosh ar savu riesanu no riitiem, vai vienalga kad.

Jā, tikai jebkurš tā nedara...

Link to comment
Grossmeister

 

 

Un jaa kad ej uz tualeti pakakaat, pachuraat, onaneet vienalga ko, kamdelj jaavelk aaraa vispar telefons.

Uzmanīgi palasot , tavā tekstā var atrast vienu atbildi uz šo jautājumu . 

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?

 

 

Jebkursh suns ir kretinejosh ar savu riesanu no riitiem
Ja runa par istabas suņiem,tad jautājum,kā viņi tiek audzināti,ja no rīta bļauj.Nu ir dažas šķirnes,kas ir skaļāki,bet tie visi pārsvarā maziņie.
Link to comment
INTRASERVERNET

Grossmeister tad palidzi man saziimeet kaa var telefons iekrist podaa? Pec tava ieraksta izskatas ka tev lielaka pieredze tajaa.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nafig es šito tēmu vakar nepamanīju?! Būtu bijis jautrāk pie alus!

Nu un ko, šodien moš vēl skaidrā domā vakaru pavadīt?????

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

palidzi man saziimeet kaa var telefons iekrist podaa?

Kaut kur agrāk jau aprakstīju , kā tas var notikt .

 

P.S. Ja labi piešaujās , tad gan lielās , gan mazās vajadzības var nokārtot , sarunu nepārtraucot . 

Link to comment
Share on other sites

Pa visu topiku tikai viena atbilde.

Peec peldes uzreiz akb aaraa un jaaiemet spirtaa.

Spirts reti kuram maajaas staav, taadeelj var mest shnjabja peldee.

Peec tam jau var zjaaveet.

Un tas taa pavisam nopietni.

 

Ja nenopietni, tad peec viena dzerstinja nevareeju telefonu atrast, jau saakaam shkjiibi uz dziivoklja saimnieku skatiities.

Atradu vannas istabaa bljodaa ar dreebeem un veljas pulveri.

Gan jau, ka urineejot tur iekrita, jo bljoda bija blakus atejas podam.

Lieki piebilst, ka shnjabis nebija palicis paari un telefonam kranti.

 

 

PS., Grossmeister, ne vienu vien reizi ir ljerksteets pa telefonu atejaa.

Telefonu plecaa un uz prieksh, tik tad gan liela varbuutiiba pasham vinju nomiizt.

Labots - matrixxxx
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ko domā runātājs otrā galā izdzirdot skaņas, kas raksturīgas kārtojot dabiskās vajadzības, it sevišķi cīnoties ar brūno lāci   :spiteful:  Protams, es saprotu, ka vajag izmantot brīvo laiku sarunām...

 

ljerksteets pa telefonu atejaa.
Link to comment
Share on other sites

Nesen Nokia forumā lasīju padomus, kā rīkoties līdzīgos negadījumos. Zemāk ir (nedaudz paviršs) tulkojums:

 

Ar telefoniem mēdz notikt ar ūdeni saistīti negadījumi, bet tas ne vienmēr nozīmē, ka visas cerības ir zaudētas. Zemāk ir īsi padomi par to, ko jums vajadzētu darīt, ja jūsu tālrunis ir pilnīgi iegrimis ūdenī.

 

1. Izvilkt tālruni no ūdens, cik ātri vien iespējams.

 

2 Nemēģiniet to ieslēgt, jo tas var izraisīt turpmākus bojājumus.

 

3. Izņemiet akumulatoru, cik ātri vien varat, izņemiet arī atmiņas un SIM kartes.

 

4. Ja telefons bija iekritis saldūdenī, nosusiniet to ar dvieli. Ja iekritis sālsūdenī, rūpīgi noskalojiet to ar svaigu ūdeni. Es zinu, ka izklausās traki to atkal mērcēt, bet sāls var izraisīt daudz iekšēju bojājumu, piemēram, koroziju. Atkal nosusiniet ar dvieli. Jūs arī varētu vēlēties to noskalot, ja jums tas bijis iekritis tualetē.

 

5. Ielieciet tālruni, akumulatoru un tā slapjos piederumus plastmasas traukā (piemēram, pusdienu kārbā), un pilnībā pārklājiet to ar nevārītas rīsiem, lietojot tos labi daudz. Atkal tas izklausās traki, bet rīsiem piemīt žāvējošas īpašības, kas palīdz izvilkt ūdeni no tālruņa. Nelieciet vāku uz trauka.

 

6 Novietojiet konteineru kādā ļoti siltā un sausā vietā uz vismaz 3 dienām. Žāvēšanas skapis bieži ir ideāla vieta.

 

7. Nelietojiet matu fēnu tiešai tālruņa žāvēšanai, lai paātrinātu procesu. Pārāk daudz siltuma var izraisīt vēl lielāku kaitējumu.

 

Tas viss negarantē telefona normālu darbu, bet daudzi cilvēki ir veiksmīgi izdevies atdzīvināt savus tālruņus un iegūt no tiem savus datus, izmantojot šo metodi. Ja tālrunis ir bojāts no ilgstošas un atkārtotas sviedru iedarbības, parasti nekas nav darāms, lai to salabotu. Sviedri satur sāli un sāls izraisa smalko shēmu koroziju aparāta iekšpusē.

 

Paturiet prātā, ka jūs esat tikai aizņēmies laiku pēc tam, kad esat to visu izdarījis. Pirmām kārtām, dariet visu, lai iegūtu visus datus, ko jūs vēlētos saglabāt. Tālrunis var atgūt darbaspējas tikai uz dažām minūtēm, dienām, nedēļām, mēnešiem, bet var arī nostrādāt gadus.

 

Jums vajadzētu uzraudzīt tālruni uzmanīgi uzlādes laikā. Ja tas kļūst ļoti karsts, akumulators var būt bojāts un ir jānomaina.

 

Pēc jebkuras ūdens iedarbība aparātam vairs nav spēkā arantija, jo ūdens bojājumi nav ietverti garantijas nosacījumos. Jebkuras tālruņa apdrošināšanas polises arī var tikt atceltas, izņemot gadījumus, ja polise sedz nejaušu bojājumu risku.

 

Efektīvāka alternatīva rīsiem ir silikagēls. Jums, visticamāk, nebūs pietiekami daudz šīs mantas pa rokai ja negadījums notiek, bet to ir labi izmantot. Silikagēlu var iegādāties no elektronisko preču vairumtirgotājiem.

 

Lai veicas!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

it sevišķi cīnoties ar brūno lāci

Nu tur ir vajadzīgas zināmas koncentrēšanās spējas , lielāka problēma , ja vēdera saturs ir visai pašķidras konsistences un vēl ar gāzu maisījumu . Kārtojot mazo vajadzību , nevajadzētu laist strūklu tieši ūdenī , tas mazinās neizprotamu skaņu rašanos .

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaa var telefons iekrist podaa?

 

Ja telefonu tur vaļējā krūšu kabatiņā, pietiek vienīgi nedaudz vairāk pieliekties.

Link to comment
Share on other sites

Man ir daudzas reizes telefons kritis uz flīzēm, ja ir kājās džinsi ar mazām kabatām. Velkot bikses nost, tas ātri vien izkrīt.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

ROM nu nevaru saziimeet. Tad taa kruushu kabatinja ir tik mazinja ka noklaj tel tikai 10%, tad 80% no tel ir aarpus kabatas. Vai nu telefons ir vismaz saakot 5".

Link to comment
Share on other sites

Manam fāterim sanāca vienkāršāk savulaik ar nokia 5110 ... Piekurinot māju kačigarkā, telefons no krekla priekšējās kabatas ielidoja tieši krāsnī... Nespēju pat iedomāties ar kādu švunku ir jāliecās, lai trāpītu ~500x400 lielā caurumā, kurš atrodas ceļu apvidū, telefonu :D

 

Vakarā tikai atrada... To shēmu, kas bija palikusi pelnos :D

Link to comment
Share on other sites

Lai tēma neiznīkst , man briles vienreiz podā iekrita :) , nu tas gan bija sen un briles jau ar bija padomju laika brīnums, respektīvi mēsli kas krita visur nost bez īpašas piepūles.

Link to comment
Share on other sites

Update :D Telefonu ar fēnu ilgi karsēju un viss strādā.. izņemot displeju! :D Ekrāns melns, taču mani sazvanīt var un atbildēt arī var, jo touchscreens strādā...

Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

tak bljec sen jau butu uz remontu aiznesis, ja tur kas vairs remontejams :)

Labots - Eernijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...