Jump to content

Telefons podā iekrita :<


KikisX
 Share

Recommended Posts

Nu ko, vakar topikā slavēju, ka mans Samsung Galaxy S Plus ir trīs gadus gājis bez problēmām....

Ko darīt? *Topika nosaukumā ir sāpe apslēpta*


Izvilku ārā, itkā ar fēnu žāvēju.. Ieslēdzās taču ekrāns melns un pēc īsa brīža restartējās.. HLEP!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pa daļām izjauci???

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko mainītu ūdens noraušana/nenoraušana ?

 

Pavedienu. ja norautu, tad būtu pavediens "ko nopirkt vietā"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tikpat labi zem krāna varēja apskalot , vai labāk ar tualetes papīru notīrīt , bet rokas mazgāt pēc jaukšanas .

Link to comment
Share on other sites

itkā ar fēnu žāvēju..

Kādu - matu vai tehnisko. Tas šinī negadījumā ir ļoti svarīgi...;> 

 

[media]

[/media] Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nu tagad jau nekā , bet tiem fēniem ir atšķirīgas darba temperatūras , un varbūt šīs nianses kaut ko izšķirtu .

Link to comment
Share on other sites

Te pilns sarkasma. :D nez kas jādara vai cik daudz jādzer lai telefonu nolaistu podā?

 

bet nu lai nu kā - pagadām liec to aparātu mierā un siltā vietā (piemēram zem galda lampas siltajiem stariem) lai lēni žust līdz rītam.

 

Rīt redzēsi vai tiešām aparāts jālaiž podā vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Riktīgi paceļ garastāvokli! Paldies!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Mīžot telefonu spaidi? Kā var dabūt podā telefonu? Perversijas pie malas

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nopērc iPhone 6 Plus, tam ir tāds izmērs, ka podā neielīdīs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Elementāri - tu ieej labierīcībās , taisies uz mazo vajadzīgu , te pēkšņi atnāk svarīga/gaidīta īsziņa . Tālāk viss banāli - straujš ķēriens kabatā , nedaudz lielāka inerce , un tā kā mēs atrodamies ne istabā , telefons nonāk tur nu kur nu viņš nonāca .

Link to comment
Share on other sites

Mīžot telefonu spaidi?

Mīžot taisīt selfijus tagad ir modē;> 

 

I3N90AH.jpg

Labots - laikamtak
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nav jau obligāti jānokārtojas tajā brīdī - ieiej tualetē , a tur īsziņa par algu uz konta atnākusi , aiz priekiem izrauj no kabatas telefonu , tas , kā mēs zinām , aiz sajūsmas ielido attiecīgajā vietā un tu apstulbis meties uz ceļiem pie poda , pat bikšupriekšu attaisīt nepaspējis .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Senos laikos man ar telefons podā iekrita, bet tas bija jāņu dienā, un man galva nebija gluži skaidra. Kāpēc vispār vilku telefonu laukā, nezinu, tikai atceros faktu kā tādu. Telefons pēc tam tika norakstīts, jo nebija ne instrumentu laukos lai atskrūvētu un mēģinātu kaut ko žāvēt, ne kondīcijas! :D

Link to comment
Share on other sites

:sarkasms:


Man patika, ka tēmas autors pareizā foruma sadaļā tēmu izveidoja: Android OS viedtālruņi.

Kad mans telefons iekritīs podā, kurā sadaļā lai es tēmu veidoju? Nav tādas sadaļas "S40 tālruņi".  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Ļoti atvainojos. Apskatījos sadaļu sarakstu, ir arī priekš manis sadaļa tādam gadījumam. Nekā konkrēta, bet tomēr - Citas tālruņu OS. Nomierinājos.


Ā, biedrs Grossmeister, paldies liels. Nepamanīju. Nu varu dzīvot mierīgs, ja kas...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja šādu negadījumu skaits pieaugs , būs jālūdz moderiem izveidot atbilstošu apkšsadaļu , sataisīt nelielu FAQ , piemēram , ko un kā darīt , ja podā ir bijis ne tikai ūdens .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izvilku ārā, itkā ar fēnu žāvēju.. Ieslēdzās taču ekrāns melns un pēc īsa brīža restartējās.. HLEP!

Izskatās tēmas autoram podā bijis kaut kas melns. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nez kas jādara vai cik daudz jādzer lai telefonu nolaistu podā?

 

Pirms gadiem padsmit mans bračka pēc labas ballītes, pārnākot mājās, vemjot podā, ielidināja bonusā tam visam klāt arī savu tolaik jauno telefonu. Izņēma, izkratīja,, laikam noskaloja. Nācās pažāvēt, un telefons aizgāja un nostrādāja krietnus gadus. Tas telefons bija Nokia, laikam pirmais bez antenas. Atradu,  Nokia 3210.

Link to comment
Share on other sites

ggg97, bet cik ta bračka bija izlacis pirms izveca šo darbību? Jautājums par nepieciešamo alko daudzumu asinīs paliek atklāts!

Link to comment
Share on other sites

Cik Tev precīzi to vajag? Izmērīt šobrīd to vairs nav iespējams. Bet ja vīrietis, tolaik 30+, kurš alkoholu pazina arī līdz tam, vemj, tātad izdzēris bija pietiekami daudz. Mēs ar braču pēc 30 vairs sen nebijām nekādi štata stūrī vēmēji. Telefons podā viņam iekrita no krekla krūškabatas. lai arī telefons nebija no vieglajiem, acīmredzot krekls toreiz viņam bija iestīvināts.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas telefons būtu iekritis paša noliktajā klucī/urīnā, vai arī tad cilvēks vispirms ar to "palepotos" un pēc tam prasītu padomu? Kādēļ nevar vienkārši pateikt, ka tel. iekritis ūdenī? Kādēļ vispirms sevi jāpataisa par muļķi?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādēļ vispirms sevi jāpataisa par muļķi?

 

Par ko Tu? Tev ir kompleksi? Marš meklēt geštaltterapeitu, ja pats ar saviem kompleksiem netiec galā!

Link to comment
Share on other sites

Veči varat rēkt, meitenes telefonus tur džinsu pakaļēja kabatā, aizejot uz uz poda, viņas iet atpakaļgaitā ar nolaistām biksēm, piesēžoties telefons ieiet podā lēni pēc visa fenšui,  ja jūs esat veči ātri iebāz roku podā un glāb savas sievietes nevainību vai turību. Pārējais jau kā Dievs ir devis!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

HLEP!

Varbūt topika autors nemaz nemeklē palīdzību ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem

Man vienreiz kaķis uzgāza virsū pusizdzertu alus glāzi uz manas Lumia 925, tā nostāvēja visu nakti, no rīta skatos, telefons ne uz ko neklausa, tik random lock/unlock... pēc pusstundas apstājas, ekrāns darbojas, bet nedarbojas sānu pogas, pēc dienas tās sāk darboties, bet nedarbojas kamera, pēc 3 nedēļām kamera sāk darboties, tagad vēl tik reizēm skaļuma taustiņš negribīgi reaģē, pārējais viss ok...

Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem

Es dzeru, mana sunene arī, gribu palielīties ar savu suņa meiteni, neticiet filmām rotveilers ir viens no labākiem suņiem pasaulē

 

 

post-97578-0-63838300-1410470821_thumb.jpg

Labots - jema
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem

Suņa tikums ir cieši saistīts ar saimnieka raksturu. Lielus suņus nedrīkst turēt cilvēki ar švaku raksturu. Suņi to uzreiz jūt. Zinu cilvēku ar raksturu, kuram jau 2 paaudzēs rotveileri ir prognozējami un klausa uz vāda.

  • Patīk 1
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem
Zinu cilvēku ar raksturu, kuram jau 2 paaudzēs rotveileri ir prognozējami un klausa uz vāda.

  Man bija vecais suņa puika, gāja mājās ār savām draudzenēm, savu kaķi un kaimiņu meitenēm, neviens neriskēja neko darīt nesarunājot  ar viņu!

Puika nomira! Vismaz smuki, izskatījās ka bez sāpēm!

 

P.S  es ātri uzrakstīju par savu sāpi!, tagad izlasīju, nu piedodiet pilnīgā vienā vietā!

Labots - jema
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Par suņiem

kā no telefona podā var ievirzīties saruna par rotveileriem?  :crazy:

Link to comment
Bonifacijs
· Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?
Hidden by Mezavecis, Septembris 12, 2014 - Nafig par suņiem?

ņemam telefonu, ievietojam podā, labi apmaisam un noņemam putas, iemērcam spirtā un stāstam par rotvelleru selekciju 3 paaudzēs

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...