Jump to content

Pirmie iespaidi par Nokia Lumia 630 Dual SIM


Rom
 Share

Recommended Posts

Paņēmu izmēģināšanai Lumia 630 Dual SIM. Līdz tam lietoju Nokia E52, bet nu nolēmu pārbaudīt -- vai man vispār patiks smartfons. Otrā Nokia pēc kārtas ir sagadīšanās, ko veicinājusi Android aparātu izslēgšana no izvēles, nevis kādas simpātijas pret šo marku.

 

Pagaidām neko labāku savām vajadzībām neesmu redzējis, neraugoties uz dažiem aparāta trūkumiem. “Niknāki” aparāti neapmierina izmēru (izņemot iPhone) un arī cenas dēļ. Zemāk ir Lumia 630 plusi un mīnusi no mana redzes punkta.

 

Trūkumi (saprotu, ka lielākā to daļa aparātam piemīt budžetam samērā draudzīgās cenas dēļ):

 

- Nevar tieši importēt kontaktus no Nokia Suite. Ilgi ņēmos, kamēr vecā (mirušā) aparāta kontaktus dabūju jaunajā, neraugoties uz to, ka bija gan rezerves kopijas, gan kontakti, kas tika sinhronizēti ar PC.

- Kamerai nav apgaismojuma (zibspuldzes).

- Nav frontālas kameras (tas nav tik būtiski, bet Skaipam noderētu).

- Nevar panākt, lai uz ekrāna visu laiku tiktu rādīts pulkstenis (sīkums, bet nav īsti skaidrs iemesls). Ar E52 lietoju Large Time Screensaver, kas rādīja arī neatbildētos zvanus un jaunās īsziņas..

- Neliels RAM – 512 MB (iespējams, ka tādēļ nestrādā Waze).

- Nav kompasa.

- Nav atsevišķas fotoaparāta slēdža pogas.

 

Plusi:

 

+ Bezmaksas kartes navigācijai un apskatīšanai (ļoti detalizētas).

+ Nav pārāk liels (var aptvert ar vienas rokas pirkstiem).

+ Var izmantot tiešos saules staros. E52 ar to gan bija labāk.

+ Uztur divas SIM kartes.

+ Var ielikt atmiņas karti (līdz 128 GB).

+ Samērā ilgi strādā ar vienu uzlādēšanu.

+ Visai ņiprs procesors (maršruta nospraušana nesalīdzināmi ātrāka, kā tiem TomTom un Garmin aparātiem, ar kuriem man ir bijusi darīšana).

+ Gorilla Glass 3 stikls (ļoti izturīgs, ja tic video klipiem).

+ Ir FM radio.

+ Nav pārāk dārgs.

+ Pieklājīgs jau uzinstalētā programmnodrošinājuma klāsts.

+ Kamerai ir autofokuss.

+ Papildu vieta (3 GB) uz Onedrive bez maksas.

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

Kontaktus varēji iekopēt jaunajā telefonā no vecā, izmantojot Bluetooth un funkciju transfer my data.. :)

 

p.s. pašam ir doma, iespējams, paņemt šo modeli

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kontaktus varēji iekopēt jaunajā telefonā no vecā, izmantojot Bluetooth un funkciju transfer my data

 

No miruša telefona?

 

Ilgi ņēmos, kamēr vecā (mirušā) aparāta kontaktus dabūju jaunajā,
Link to comment
Share on other sites

 

 

- Neliels RAM – 512 MB (iespējams, ka tādēļ nestrādā Waze).

Nevajadzētu tā būt, pārinstalē appu, uz 520. ar 512 rāmi viss strādā.

Link to comment
Share on other sites

Man uz Nokia 630 DualSim strādā Waze

 

 

Esmu dzirdējis, ka uz 512 MB aparātiem Waze tomēr ejot. Varbūt kādreiz pamēģināšu. Nav jau pārāk aktuāli.

 

 

un uz OneDrive ir 15 GB brīvi.

 

 

Ar Lumia 630 nāk 3 GB klāt pie jau esošajiem 15 GB. Re, kas man rādās OneDrive kontā:

18 GB total


13.1 GB availableYour planFree15 GB

Your additional storageReferral bonus (0% achieved)0 GB

Camera roll bonus3 GB
                       

 

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cik pētīts, 512 MB RAM šobrīd ierobežo tikai kaut kādas pāris spēles, Subway Surfers un Temple Run bija 1 GB RAM only. Vienu no tām developelis pielāgoja arī 512 MB RAM.

Link to comment
Share on other sites

It kā to Temple Run 1 jau tomēr arī sataisīja priekš 512 RAM. Vismaz Teple Run 2 stabili iet, pats pa retam uzkapāju:)

Nez, man rāda OnDrive, ka ir 15 GB pieejami.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iespējams, ka ir sataisījis arī 512 MB, nezinu, tik ļoti neinteresē un neesmu WP8.1 lietotājs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevajadzētu tā būt, pārinstalē appu,

 

Ieinstalēju par jaunu. Waze palaižas, bet lido ārā. Bet nav tik būtisks man tas Waze.

 

Starp citu interesants bags -- ja uzlikta UK angļu valoda, kameru nevar palaist no Action Centre (vai Center), kamēr no aplikāciju saraksta un desktopa palaižas normāli. Ja uzliek latviešu, krievu vai amerikāņu valodu -- viss OK ar kameru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevar tieši importēt kontaktus no Nokia Suite. Ilgi ņēmos, kamēr vecā (mirušā) aparāta kontaktus dabūju jaunajā, neraugoties uz to, ka bija gan rezerves kopijas, gan kontakti, kas tika sinhronizēti ar PC.

Variants kontaktu failu iemest outlook vai live un tad sasinhronizēt ar telefonu nestrādāja?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Variants kontaktu failu iemest outlook vai live un tad sasinhronizēt ar telefonu nestrādāja?

 

Tieši tas arī nostrādāja. Lai tas notiktu, dabūju paņemties ar eksportu uz CSV, CSV rediģēšanu, Outlook konta izveidošanu un atkal CSV faila rediģēšanu (kamēr to Outlook.com sāka ņemt pretī).

Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt vienmēr visu uzreiz saglabāt CSV formātā, jo vēl neesmu sastapies ar vietu kur šo formātu nevar iebarot. Jā laikam jau outlook PC versiju vairs nav stilīgi turēt, tagad visi čeko webmailus un dzīvojas pa mākoņiem. Vispār jau CSV var arī piemēram google kontā ( kurš ir praktiski visiem) iebarot (arī eksportēt no turienes) un pēc tam sasinhronizēt ar vajadzīgo ierīci vai programmu

Labots - m2tv
Link to comment
Share on other sites

Man jau bija CSV fails, bet kontakti telefonā man apdeitojas krietni naski, tādēļ es veidoju "svaigu" CSV. Vēl vajadzēja salabot latviešu burtus (E52 bija savs, atšķirīgs priekšstats par tiem) un visilgāk -- pierunāt Outlook.com to failu paņemt pretī. palīdzēja vienīgi eksports no Oulook.com uz CSV, lai saprastu kādā formātā to failu īsti vajag.

 

NB: es nelietoju Outlook aplikāciju uz PC, bet Outlook.com servisu.

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet kontakti telefonā man apdeitojas krietni naski
ja naski apdeitojas uzliec lai automātiski sinhronizējas ar kādu mākoņservisu. Nebūs nekādu galvassāpju ja nosprāgst/nozog telefonu. Kas kas , bet šī ir viena riktīgi laba mākoņservisu opcija. Tas protams neizslēdz lokālo bekapu veidošanu.

 

Outlook aplikāciju uz PC
Ir aizdomas ka ja tu to darītu ar lokālo PC Outlook versiju, nebūtu šādas savietojamības problēmas. Tas gan tikai pieņēmums, balstīts uz to ka pašam visu ko esmu darījis ar PC Outlook  nav bijušas savietojamības  problēmas
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Glance screen nav pieejams uz shaadiem modeljiem: This feature is not supported by: Nokia Lumia 520 / 525 / 625 / 625H / 530 / 530 Dual SIM / 630 / 630 Dual SIM / 635 / 636 / 930. Bet bija kaut kaada tresho pushu programma, kas ljaava to kaut kaa palaist. Preciizi neatceros kaa sauca.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka man viss bekapojas un sinhrnizējas. Izmantoju gan Outlook.com, gan OneDrive.

 

Par Glance (ne)pieejamību es zinu. Nav īsti skaidrs tehnisks iemesls, kādēļ nevar nepārtraukti rādīt kādu informāciju uz displeja (kaut bez apgaismojuma).

 

Lokālo Outlook nelietoju, jo MS Office vietā izmantoju LibreOffice. Tas nudien ir lētāk :)

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...