Jump to content

Dators rūc, bet nekas nenotiek.


Recommended Posts

Sveiki.

Ir tada lieta, ieslēdzu datoru viss kā nākas ieslēdzās Windows, sēdēju neta, pēc brītiņa pc uzkārās,restarteju un sākas problēmas datoru ieslēdzot barošanas bloks griežas, CPU ar griežas, ekranse melns pašā sākumā ekrāna paradijas power saving mode, tastatūrai pēc Pc ieslēgšanās nomirgo lampiņas, usb pele nepieslēdzas vispar mēģināju pieslēgt pie visiem portiem nekā. DVD lasītājs ar iesledzas pirmajās 4 sek var vēl atvert pēc tam neveras vaļā. Ka ari tīkla karte ir iesprausta slotā itka ieslēdzas izslēdzas, divas lampiņas visulaiku mirgo kad pc ir ieslēgts. Pc rūc bet nekad nenotiek, HDd pec skaņas teiktu ar startējas. Kas varētu būt pie vainas? Moz baroklim kautkas pa īso aizgājis.

Link to post
Share on other sites

No pieredzes ram vai baroklis! Ja ir iespeja parbaudi sakuma ram!

ja ir divi tad pamegini pa vienam izraut un ieslegt ar vienu! pamainit portus utt! Nakamo jau jaskatas barokli! video karte soreiz vainiga nebus ja jau dators nepiestartejas!

Link to post
Share on other sites

Pieslēdzu Citu barokli tas pats, izņēmu abus ram pat nepīksteja , kadu stundu nepieslēdzu pie elektrības bez HDd aizgaja, pieslēdzu HDD tas pats, pamēģināju kā tu teici izņēmu vienu ram pc aizgāja restarteju pc neiet atkal.

Link to post
Share on other sites
viesturs0711

Kaut kaa velk uz garantiju...

Edited by viesturs0711
Link to post
Share on other sites

Pc vec, garantijas sen nav, atkal dabuju pie dzīvības. uzmetas kautkads ekrans. Phoenix-avard bios v6.00pc an energy start ally. var nospiest f8, f9, f1 un delete, bet strādā tik pedejie divi, nospiezot delet biosa ieiesi, f1 startesies win, bet pec kāda brītiņa nofrizojas ekrans un uzkārās. Bet par sito man nav pilnīgās sajegas. sorry, ka nav bildes sežu caur telefonu.

Edited by KTTT
Link to post
Share on other sites

Skaidrs. nes pie cilvēka kas saprot kaut ko no datoriem. pats galā netiksi un foruma būs grūti, ja ne neiespējami palīdzēt.

Protams, neviens nav piedzimis ģēnijs, bet nu šādi neko neiemācīsies.

Link to post
Share on other sites

Visu izrāvu no mātesplates un saliku no jauna. Sanāca piestartēt datoru, pēc tam, atvērās šāds logs ok63enm0ywswn505hyvz_thumb.jpg, iegāju biosa, atslēdzu FDD (Jo bija atvienots FDD, bet nebija atslēgts biosā) un PC aizgāja. Kompis iet, bet mazliet lago. Kāds varētu paskaidot, kas tieši PC nepatīk.

Link to post
Share on other sites

 

 

Kāds varētu paskaidot, kas tieši PC nepatīk.

 

Tur kaut kas ar procesora takts frekvenci ir. Ieej BIOS un uzspied Load optimized defaults. Tad atslēdz FDD un mēģini vēlreiz.

Link to post
Share on other sites
viesturs0711

 

 

mātesplatei 2tranzistori uzpūtušies bija

 

Vai tomēr elektrolīti?

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...
Madara Ozola

Kapec dators tik drausmigi ruc kad kaut ko intensivi daru? Piemeram skatos fimas sezu messenger video zvana vai kaut vai Microsoft team? Kads var palidzet ar so problemu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...