Jump to content

3D *iso atskaņošana no PC uz 3D TV ar HDMI


Martikoko
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda.

Pa solim.

1. Paņemu ar alkoholu un uzlieku mount on device 3D *ISO.

2.  Atveru Blu-Ray 3D ar total media theatre.

3. TV paņemu režīmu 3D -> 2D+3D.

 

Bet man 3D nerāda, meģināju ar vairākiem *iso 3D. Ir tikai labā, kreisā mala sarkans, zils... Brilles protams ieslēdzu. 

Mēģināju arī pārslēgt TV Right Left uz Left Right tolka no tā nav.

total media theatre. arī izmēģināju visus 3D režīmums nekā.

 

 

Pamēģināju to saspiestos intereses pēc, kur ir divi attēli augša apkaša, vai pa labi, pa kreisi, attiecīgā režīmā pārslēdzu TV to 3D režīmu , viss iet.  

Oriģināl Blu-Ray kopijas neiet, bet tie sūdi Half, ou utt iet. 

 

Video draivers PC ir Nvidia 

HDMI 1.4 kabelis Gold

total media theatre 

 

VLC un Home media cinema 3D virtuālos diskus nelasa, tas tā...

 

Varbūt, kāds var izpalīdzēt?

Ja vēl kādu info vajag iebļaujaut komentāros

Link to comment
Share on other sites

1) nopērc BR pleijeri un diskus

2) skaties "tos sūdus"

3) izlasi kārtīgi attiecīgos FAQ. ja nepielec lasi divreiz, vēl divreiz.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Martikoko

Nevajag pirkt pleyeri, no PC caur HDMI var dabūt 3D, vismaz Kinozālē tā rakstīts 

 paņem 3D aprakstā un izlasi 

Es tā i visu darīju, bet nihrina neiet.

 

Un kur te ir FAQ? Atradu, un kas? Nav rakstīts ka tēmas par 3D ir aizliegtas :p

 

Un jā, lai būtu skaidrāk bilde no tiem *iso imigiem ir šāda :77061.png?modified=1346357544

 

Un uzvelkot brilles vai novelkot rāda vienu un to pašu(skat. bildē) nav, un visus režīmus jau izmēģināju 3D nav

Labots - Martikoko
Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

Pasaki vismaz tv modeli un video kartes modeli. Ja tie "sūdi" kā tu saki iet, bet ISO neiet, tad jau tur tā vaina jāmeklē.

Link to comment
Share on other sites

Bet varbūt tas 3D video arī ir anaglifā? Un tikai un vienīgi anaglifā? Tad nekādi softi un hārdi neko nedos. Vienīgais hārds,kurš der, ir zilsarkanās brilles.

 

Pamēģināju - varen smuks resnulis rādās.....

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju arī pārslēgt TV Right Left uz Left Right tolka no tā nav.

 

Tātad tavs TV atbalsta Side by side vai Top and bottom 3D filmu formātus. Tad attiecīgi tādā formātā esošās filmas, tev jātestē! Skat bildes: https://www.google.lv/?gws_rd=ssl#q=side+by+side+3d Tavā pievienotajā screen filmai ir pavisam cits formāts - http://en.wikipedia.org/wiki/Anaglyph_3D. Tai tev vajag tikai atbilstošas pasīvās brilles, bet bildi vari laist kaut uz veca kineskopa TV..

Link to comment
Share on other sites

SkeletonFE

 

Brilles protams ieslēdzu.
Tātad saprotu, ka Tev ir TV ar aktīvo 3D?
Kā jau minēju, tas atskaņotājs Blue-ray var rādīt dažādos režīmos, gan Micro-polarized (derēs priekš pasīvā 3D ar polarizētajām brillēm - LG, Philips TV), gan Anaglyph (jebkurš ekrāns + krāsainās brilles), gan HDMI 1.4 Frame packing (TV, kas skaitās 3D Ready, der gan pasīvajiem, gan aktīvajiem 3D TV, tad TV pats pārveido kā vajag). Tev vajadzētu būt pēdējajam, par precīzu nosaukumu gan īsti nezinu, visticamāk šis - 3D Ready DLP HDTVs
Labots - SkeletonFE
Link to comment
Share on other sites

Martikoko

Skaidrs, tad sanāk ka oriģinālajos BD diskos, vai to kopijās ir anaglifais 3D. Sanāk, lai  oriģinālu 3D skatītos vajag citas brilles. 

A manas aktīvas brilles rāda tikai sakompresētos 3D, kuri 2D nav skatāmi, bilde attiecīgi ir 2x mazāka, bitreits kritiski zems, kur attēls augšā lejā, vai pa labi, kreisi.

Mja sūdigi

Labots - Martikoko
Link to comment
Share on other sites

Bluray diskos nav nekads anaglifais 3D. Bluray diskos ir side-by-side vai top and bottom 3D. Kur tu izravi ka anaglifais 3d ir kaut kads originals? Labak skatities visu varavīkšnu krāsā nekā normālu SBS 3D?

Link to comment
Share on other sites

 

 

bitreits kritiski zems

 

pamēģini skatīties uz bildi, nevis uz bitreitu.

Link to comment
Share on other sites

Martikoko

eddyboi

 

BD diskos ir AVC + MVC un tur video nav augša, apakša, vai labi, kreisi bilde. Sver viņi protams 30-50 Gb. Proti AVC ir pats video, kurš ir 2D,+MVC kas laikam dot to 3D .  Vot oriģināla diska kopija, tur ir anaglifais. Tur nav divu attēlu kā kompresētajiem. šeit  Un tajos *iso imigos visur tā ir. 

Diskā menu nav variantu ka var paņemt tādu 3D vai tādu 3D ir 2D un 3D un kad paņem 3D visos BD ir anaglifais vot tā. 

e = d

720p kurš sver 5-6 Gb izskatās sūdīgi, bet filma 2D 1080p normāli sver 20-30Gb, kāpēc, lai 3D svertu tik maz 5,6,7,8Gb?

Un man kompresētie neder, jo man vajag filmu, gan 2D, gan 3D, un oriģinālu nevis ar saspiestu skaņu, saspiestu video.

Labots - Martikoko
Link to comment
Share on other sites

Tu mēģināji kā Tev ieteica SkeletonFE ?

 

Atskaņotāja uzstādījumos var pārslēgt TV 3D veidu - NVIDIA 3D Vision Ready Display, Intel S3D Display, Micro-polarized 3D LCD, 3D Ready DLP HDTVs

http://www.arcsoft.c...nvironment.html

 

Cik atceros agrāk man arī bija tāda problēma, bet tad iestādījumos uzstādīju vajadzīgo režīmu. Kad būs brīvs laiks apskatīšos kas un kā

Link to comment
Share on other sites

Martikoko

NVIDIA 3D Vision Ready Display

Kur tādu atrast, lai uz to pārslēgtu, man pleyerī nav tāda.

Bet man laikam skaidrs, vienkārši kreisais pleyeris būs patrāpijies, pamēģināšu citu versiju novilkt.

Link to comment
Share on other sites

Kapēc nevar vienkārši pieslēgt PC ar HDMI 1.4 pie TV un tādā veidā spēlēt 3D filmas?

 

Vismaz es tā daru un VLC pleijieris uz PC lasa VISU ;)

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Es 3D skatos pēc receptes:

Filmu uz ārējo HDD, tad ārējo HDD pie TV un TV iebūvētais codec visu izdara pats :)

 

Mēģināju arī no PC uz TV caur hdmi - nekas nesanāk....

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Man nav tik kruts TV, kas lasa *ISO vai BDMV, M2TS failus. Man no HDD ārēja lasa tikai MKV. Neesu redzējis ka kāds 3D Blu-Ray remux būtu ielikts MKV

 

Vai ta ir tāds TV, kas lasa M2TS, visu to diska struktūru ar menu?

 

KalnzLV  Es tā arī datu ar HDMI 1.4, VLC nelasa 3D, ja kas !!! total media theater lasa 3D Blu-Ray

Labots - Martikoko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pameegini palaist savu 3D filmu ne iso bet avi vai mkv caur plex vismaz man taa raada uz samsung smart

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...