Jump to content

Nexus 7 32GB - softa problēma.


kpax
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Pirmo reizi 2 gadu laikā uzkārās Nexus 7, bet tā kārtīgi. Izmēģināju recovery, ieskaitot factory resetu, bet vienīgais, kas uz ekrāna ir, ir paziņojumi "Unfortunately, Setup Wizard has stopped", "Unfortunately, the process com.android.phone has stopped" vai "System UI has stopped" ar ok apakšā, kuram pieskaroties, protams, nekas nemainās.

Varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu un var palīdzēt? 

Labots - kpax
Link to comment
Share on other sites

Paldies,bet pirms jautāju, biju jau paracies. Pārsvarā problēma tiek risināta caur settingiem, kuriem es netieku klāt. Faktiski darbojas tikai start un volume pogas, ar kurām jau izmēģināju visu iespējamo. Varbūt vēl var caur kompi kaut ko pasākt? Hvz...

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Noflešo pa jaunu. Novelc aosp 4.4.4, iemet rekoverī moudā, pieslēdz pie datora un flešo. Pats atradīsi info, kā to veikt. Pirms tam vari mēģināt uztaisīt bekapu caur to pašu adb, ja tev tur kas svarīgs ir virsū.

Ja negribi tā darīt, tad zini, ka no recovery mouda var arī uztaisīt reset'u.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Paldies, Nevertell!

Mans dators neatrod pieslēgto N7.

Kā var uztaisīt Tevis minēto reset'u no recovery mouda? 

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Mans nexus 10 arī nokārās, visu laiku sāka mest paziņojumu ka kaut kāds process com,android has stopped. Mēģināju factory resetus utt. nekas nesanāca. Tad uzdūros šim https://developers.google.com/android/nexus/images

 

Izmantojot to informāciju uzflešoju svaigu factory image un viss bumbās. 

 

Redz kur papildu topiks kur dabūsi usb draiverus un adb tools, kas nepieciešami lai veiktu flash.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tev fastboot ir ? Draiveri īstie ir, priekš fastboot'a? Recovery moudā tikt var turot augšējo skaļumpogu un ieslēgšanas pogu, kad nexus ir izslēgts. Jātur abas kopā kādu laiciņu. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...