Jump to content

Problēma ar Excel


Zyx-Cheater
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Pirms dažām dienām strādāju ar excel, savu darbu saglabāju un aizvēru exel un ķēros pie citiem darbiem. Šodien pēc pāris dienām nepieciešams šis fails, bet man par lielu pārsteigumu tā izmērs ir 0 kilo baiti un protams esmu palicis bez nepieciešamās informācijas.

Nēsmu liels datorspeciālists, vai ir iespējams atgūd failu? Kādēļ man rāda, ka fails neko neaizņem, tas būtu kāds gļuks? Izmantoju windows XP

Link to comment
Share on other sites

Grūti teikt, kas noticis tavā gadījumā. Pēc savas pieredzes varu teikt, ir gadījies man, kad izveidoju tukšu failu, sadaru visu darbu, tad verot failu ciet nesaglabāju, tas ir, kad parādās lodziņš saglabāt failu? JĀ NĒ, kaut kādi mirkļa melnie uznāk, un tu nospied to NĒ. Tīri cilvēciskais faktors. Ir liela škrobe, ja darbs pazaudēts tādā veidā. Ir tā gadījies. Tāpēc par tavu situāciju tieši šis ienāca prātā. Kas parādās, kad atver to failu, tukšs? Paskaties arī faila modificēšanas datumu. hvz

Link to comment
Share on other sites

Zyx-Cheater

Sākumā rādija : unable to read file, tagad rāda tukšu failu kad atver.

Tempā izmeklēju, tur nebija. Vai arī tempā viņš kā slēptais fails varētu būt palicis?

Link to comment
Share on other sites

Ja Windows 7 (vel arī kaut kādi Vistas varianti), tad uz faila vai mapes uzspied labo taustiņu un "Restore previous versions" 

 

Īsuma te aprakstīts -> links

 

Sorry nepamanīju Windows XP

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Tempā izmeklēju, tur nebija. Vai arī tempā viņš kā slēptais fails varētu būt palicis?
neskaties temp mapē, bet tur pat, kur saglabāji un ieslēdz, lai rāda slēptos failus

 

Ieslēdz, lai rāda slēptos failus. Mož temp's turpar kaut kur palicis.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sākumā rādija : unable to read file, tagad rāda tukšu failu kad atve

atā atā failam ar 99% ticamību. Izklausās pēc problēmām ar HDD

Link to comment
Share on other sites

Ja darbs atļauj un fails nesver entos simtus MB, tad turpmāk vēlams izmantot, piemēram, to pašu dropbox:

  • I varēsi atgūt, ja izdzēsīti.
  • I varēsi iegūt iepriekšejās versijas, ja uznāca melnais un iztīrīji faila saturu.  
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...