Jump to content

Kas ir mana servera parole?


dobbleextra
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Es sāku mācīties sql uz c++ freimvorka QT  ,un ielādēju MS SQL 2014(klāt kautkāpēc nāca arī 2008).Atvēru Managment studio priekš 2014 SQL ,un ielogojos ar windows authetification un pie server type atstāju parasto serveri!Kad iegāju iekšā QT vis itkā strādāja taču nevērās vaļā serveris,kad uzliku trusted connection,bet,kad mēģināju ar paroli un user id nesanāca ,jo es tos nezinu dēļ tāda iemesla,ka ielogojos ar wondows authetifcation, un tāpēc lūdzu jūsu plaīdzību!

 

p.s. Es ju mēģināju datora vārdu un paroli. 

Labots - Mežavecis
Mega šrifts
Link to comment
Share on other sites

Windows User name & Password ... un User kontam jābūt parolei

Ja nelīdz, tad mēģini /<Hostname>/<User name> (Hostname = datora nosaukums)

 

Varēji gan pateikt ko saka - could not connect, connection timed out, couldn't log in, utml... ir bijuši gadījumi ar MySQL, kad ar localhost kā adresi nevar izveidot pieslēgumu, bet ar 127.0.0.1, vai datora IP izdodas.

Labots - ķeblis
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu un ko tad izmantoji?

Forums ir domāts ne tikai tam lai tu atrisinātu savu problēmu; tas domāts arī lai citi, vēlāk, meklējot risinājumus, tos atrastu un mācītos no pieredzes.

Ļauj minēt username@computer un parole?

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr jau var uztaisīt SQL useri ar paroli un izmantot to.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dobbleextra

Mjā, prieks bija īss!Izmantoju QSQLITE,bet,kad mēģināju izmantot query iekš koda nekas nesanāca, taču,ja izmantošu windows authentification  vai citi cilveki varētu izmantot applikāciju? Es jau sāku šodien domāt,ka varētu izmantot SQL paroli ar username,bet kā es tos varu dabūt,vai vajag kautkur piereģistrēties?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...