Jump to content

Lizard Squad!


Rijaach
 Share

Recommended Posts

Sveiki, internetā uzraku, ka xbox one, un Playstation 4 ir uzbrukuši hakeri, ar DDoS palīdzību kaitējot serveriem, kas ir interesants šajā visā? Hakeri sevi dēvē par ''Lizard Squad'', d_l, vai ir kas sakāms? :D

Sīkāk- 

 

Joks par d_l cerams visiem pieleca. :D

Labots - Rijaach
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Joks par d_l cerams visiem pieleca. :D
ej norauj sevi podā
Link to comment
Share on other sites

 

 

Joks par d_l cerams visiem pieleca.

 

Es saprotu, ka tu rēc pilnā kaklā, bet tavs joks pavisam vienkārši nav smieklīgs.

Link to comment
Share on other sites

Nē, par joku nerēcu vispār, bet te jau var daži gadīties, kas pateiktu, ka d_l tas noteikti nebija, un pateiktu, ka esmu stulbs, ja domāju, ka tas varēja būt viņš.

Link to comment
Share on other sites

Muļķības, tas tikai tāds vājuma brīdis, man arī mēdz uznākt, bet to var aizdzīt ar pudeli. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Fotogrāfiem ir tas pats - pieriebjas viss, kompozīcija vairs nekur neder,  met plinti krūmos, izpārdod tehniku utt.

Tak pēc gada vai diviem ir vecajās sliedēs :>

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par dzeršanu. Cilvēki jau visi nav vienādi un nebūs, kamēr vien cilvēkus nepavairos mēģenēs ar identiskiem gēniem*. Ir tādi alkobaudītāji, kuri ik dienas var nedaudz, vai arī daudz, iekapāt, bet nākamajā dienā vienmēr ir uz strīpas. Šitos mēs mazāk pamanām. Bet ir arī tādi "plostnieki", kuri, varbūt retāk, bet kā iedzer, tā aiziet pagrīdē uz ilgāku laiku. Bet ja tāds plostnieks vēl izrādās arī "rīcības cilvēks". Tad radiem nākas tādu "rīcībspējīgo plostnieku" visādās pozās transportēt mājās pat no ārzemēm, iztērējot uz to tūkstošus. Protams, rīcībsbspējīgais pēcāk to naudu atpelna un atgriež ar uzviju. Jeb kurā gadījumā, vairāki manas paaudzes paziņas ir nogriezuši alko, kā ar nazi. Cerībā, ka vairs nenorausies. Man vēl pietrūks rakstura.

 

* arī loto bumbiņas viasas ir vienādas, bet kombinācija katru reizi tomēr sanāk citādāka.

Link to comment
Share on other sites

Ķirzak zini - sāc dzert. Kaut nedaudz. Jo šķiet, ka visu to ko Tu neizdzer, izlok NC#2 Bonifācijs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...