Jump to content

Motorola Moto G 4G/LTE


popop
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Esmu nobriedis iegādāties sev Motorola moto G 4g/Lte versiju.

Varētu jau parasto versiju, bet mani tas microsd kartes slots vairāk saista :)

 

Bet nevaru saprast no kurienes viņu sūtīt, tā paša amazon?

vai ir kāds cits i_veikals ? Kāda īsti ir viņa cena 200Euro

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tas starpcitu ir parastais "vecais" modelis

 

bet cik saprotu tad principā ar amazoni - sūta uz LV un viss ok

Labots - popop
Link to comment
Share on other sites

Jā es sajaucu ar to otru, šim nav 4G. 4G modelis ar 8GB ir bik dārgāks - 157GBP. Bet galvenais ir tas, ka no uk amazones var sūtīt uz LV.

Link to comment
Share on other sites

Es arī kā reiz skatījos uz Moto G, bet beigu beigās atteicos no atmiņas kartes slota un FM radio, un paņēmu LG Nexus 5 ... Kopumā esmu apmierināts, bet mobilo datu un zonas īpatnību dēļ, ik pa laikam svārstos, vai nebija tomēr labāk ņemt LG G3, vai kādu no Sony Xperia pārstāvjiem, tie telefoni gan uzreiz ir citā cenu kategorijā.

No Amazon pasūtot, toties nevajadzētu būt nekādām problēmām - kā redzi, kādam pat nebija sarežģījumi uz garantiju samainīt pret jaunu... tikai pievērs uzmanību no kurienes tiek sūtīts un vai uz Latviju sūta - lai nenāk pusmēnesi.

Labots - ķeblis
Link to comment
Share on other sites

Nexus 5 vairs nav jēgas ņemt jo rudenī būs Android L un visticamāk - arī Nexus 6
Lai gan no otras puses - kā reiz tad Nexus 5 nokritīsies cena.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu 5 nexus jau tagad no 4nexus cenu starpība ir tikai 25 euro

 

Vēl tiko svaigs info htc desire 510 nez cik tāds zvērs maksās

Labots - popop
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Varbūt kāds var padalīties iespaidos, kā ir ar 8GB versiju? Nav par maz?


Gan jau atkarīgs  no lietotāja protams. Es neesmu aktīvs spēļu spēlētājs, bet kameru izmantošu, mūziku klausīšos un dāžādas aplikācijas arī izmantošu.


 


Un otrs jautājums par cenām un vietām kur iegādāties.. Kur izdevīgāk?


 


Ko es esmu šobrīd atradis:


Moto G 8GB  130eiro – ebayā.


Moto G 16GB 175 eiro – gan ebayā, gan amazon uk.


Moto G 4G 8GB ar sd kartes slotu 185 eiro – amazon uk.


 


Vai var kaut kur atrast lētāk? Itkā jau priekš šāda telefona nav tik dārgi, bet tomēr gribētos ietaupīt kaut ko. Lielākā interese šobrīd laikam tomēr būs tieši par Moto G ar 4g un sd kartes slotu, ja to kaut kur varētu dabūt vēl lētāk, būtu lieliski :)


Piemēram gsm arena rakstīts, ka Moto G 4G aptuvenā cena ir 160eiro,


es gan lētāk par 185eiro neesmu atradis :(


Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Ar 8GB versiju var izdzīvot, ja tiešām taupīgi dzīvo... Rēķini, ka pieejami, ja nemaldos, tad 5.8GB - tas ir sasodīti maz - daži simti dziesmu, pāris tūkstoši bilžu un vairākas aplikācijas un vietas nebūs :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar 8GB versiju var izdzīvot, ja tiešām taupīgi dzīvo... Rēķini, ka pieejami, ja nemaldos, tad 5.8GB - tas ir sasodīti maz - daži simti dziesmu, pāris tūkstoši bilžu un vairākas aplikācijas un vietas nebūs

 

Ok, tātad jāskatās uz Moto G 4G 8GB ar sd kartes slotu.

Ir kaut kur iespējams dabūt lētāk par 185eiro?

Link to comment
Share on other sites

Man ir 8gb versija. Saakumaa regulaari bildes paarnesu uz drive, sekoju liidzi kaadas programmas instaleeju un lai buutu vismaz paaris gb briivs. Tagad kaut kaa nestresoju, muuziku klausos Spotify, bildes paarnesu kad vajag. Aplikaacijas man aiznjem 3gb, vecajaa telef. bija nedaudz mazaak.

Link to comment
Share on other sites

Pats iepirku moto g 4g versiju (tā pieejam tikai 8gb versijā, tapēc ka ar SD slotu) , tepat LV pa 190 eur. Viss strādā labi. ir viena būtiska nianse, kura jāņem vērā pēc iegādes. Atmiņas karti iegādājies max 16 gb un max class - 6, labāk 4. Jo ar lielo 32 gb un class 10 būs ļoti liela iespēja ka karti nelasīs un būs gļuki. Pašam tā bija un viņu forumā atzina ka tā ir programmas kļūda un solīja kaut kad novērst, bet tas bija jūlijā un joprojām nekas nav mainījies. Bet par pārējo, viss strādā kā nākas. Pasūtīju bamperi, jo ekrānam gorrilla, bet maliņām labāk kādu aizsardzību uzlikt. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm un pieredzi! :)

Skaidrs, tātad ja taupīgi dzīvo tad var kaut kā arī izvilkt ar 8GB..

 

Bet ja grib  ar sd kartes vietu tad jārēķinās ar aptuveni papildus 60eiro.

Nu gadījumā ja kāds uzrok, ka ir kaut kur pārdošanā izdevīgāk par 185eiro (atradu vienā lv ineta veikalā tādu piedāvājumu) tad padodiet šeit ziņu, paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...