Jump to content

cik lielam pamuļķim jābūt, lai liktu xp?


nnoname
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Toļik lasi kārtīgi procis ar vecu pastu utt izdalis vairak siltuma uz telpu pameginat vel šito tikai apstridet...smiekligi izkalusīsies... ka intel laida defektainus cpu kamdeļ vera vaļa grieza mainija iekšejo pastu utt...TO es saucu par ražotaja tehnoloģiju kas palidz neizdalīt to siltumu uz telpu tik traki jo labāka pasta un viss parējais jo labāk tas siltums tiek kontrolēts...

 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • usver

    22

  • vvv

    31

  • akriss

    30

  • jema

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

BET ES TEV TE CENŠOS IESKAIDROT KA ES RUNĀJU PAR TEHNOLOĢIJAM TAS IR AR VISAM GUMIJAM(PASTAM starp čaulu UN ELEKTRO vienumu izvietojumiem)

Kā tas samazina siltuma izdalīšanos??? Kur tas siltums paliek??? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mājas ir pc ar  athlon 64 3200+ max temp ap tiem 63-65c
Un tu domā tajos laikos bija daudz vecmāmiņu, kas varēja hi-end proci nopirkt?  
Link to comment
Share on other sites

pēc Bomāra teiktā mēs varam secināt, ka amd ražo vairāk siltuma, bet apkārtējai videi izdala mazāk nekā intel procesori? tātad stundu pēc kompja izslēgšanas amd procesors turpinās izdalīt tādu pašu siltuma daudzumu kā pirms stundas kad kompis bija ieslēgts? bravo bravo!!!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, AMD ir viena laba īpašība, AMD ir lētāki par Intel. Tas ir būtiski, ja salīdzina. Un nevajag apsmiet pensionārus.

Link to comment
Share on other sites

Toļik lasi kārtīgi procis ar vecu pastu utt izdalis vairak siltuma uz telpu pameginat vel šito tikai apstridet

Kādā veidā nu vienīgi ja pats pacel cpu voltāžu... Loģikas galīgi nekādas.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tagad amd tas lētums krīt bet turas gadiem...

Labi beigsim pa viziku mājās fx-6300 man kam temp laikam pec amd skaitija 62 lidz 64c un paņemam pentļuku g35...tam 70c temp un rezultatīvi paņemam amd ir gana laba tehnoloģija lai noturētu cpu temp kamer intel tas nav padomāts un ir veca tehnologija kā pasaule

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik noņem čaulu sava procim iztiri tur visu pilnībā temperatūra noteikti būs tāda pat? Vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Nez kā būtu slēgtā telpā? Divi vienādi karstoši proči, bet vienam ventilators labāk radiatoru atdzesē. Vajadzētu būt vienādam izdalītajam siltumam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Toļik lasi kārtīgi procis ar vecu pastu utt izdalis vairak siltuma uz telpu pameginat vel šito tikai apstridet..
Es domāju, re kur ir, tas mūžīgais dzinējs, strīdos rodas ģēniji! 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Labi beigsim pa viziku mājās fx-6300 man kam temp laikam pec amd skaitija 62 lidz 64c un paņemam pentļuku g35...tam 70c temp un rezultatīvi paņemam amd ir gana laba tehnoloģija lai noturētu cpu temp kamer intel tas nav padomāts un ir veca tehnologija kā pasaule

Jup, FX joprojām dos istabā vairāk siltuma, pat pie zemākām procesora temperatūrām.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man cpu 62c max load jaudīgāks un pentļuks mazjaudīgāks 70c vai ne tā ? beidzot fizikas tēmu janē uz nakti vairs stulbības tikai runajas... :)

Jo kā mineju nnoname nav skaidrs kapec amd prot labak atdzeset savu procesoru

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Toļik noņem čaulu sava procim iztiri tur visu pilnībā temperatūra noteikti būs tāda pat? Vai ne?

Nu protams ka pazemināsies bet tas nav tā vērts. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man cpu 62c max load jaudīgāks un pentļuks mazjaudīgāks 70c vai ne tā ? beidzot fizikas tēmu janē uz nakti vairs stulbības tikai runajas...

i5 ir jaudīgāks par tavu FX un vienalga izdalīs mazāk siltuma. Pat mans Xeons izdala mazāk siltuma. 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

bloodface neskaitot dzesi ir vel termopastas un arī pasta ko neredzi noņemot dzesetāju kas ir zem čaulas tā arī ietekmē temperatūru un tas jau katram saprotams un ja vienam ražotājam tā ir labakas kvalitātes nevis mesls tad temp ari bus labakas


ieleja patiesībā viss sakas nevis par siltumadevi bet par procesoru temperaturam un ka amd tiek labi gala bet intel temperaturas ir augstakas jo visa tehnologija veca ka krievijas zeme

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nez kā būtu slēgtā telpā? Divi vienādi karstoši proči, bet vienam ventilators labāk radiatoru atdzesē. Vajadzētu būt vienādam izdalītajam siltumam.

Bet tas jau līdz noteiktam brīdim, jo vēlāk abās telpās visur jau būs vienāda gaisa t., un abi proči vienādi sasiluši, nebūs no kurienes vēsākam gaisam piekļūt.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

varbūt sākam no sākuma, ko īsti Bomaars postulē,

Sāka viņš ar to, ka AMD FX ir zemākas temperatūras (kam es piekrītu) un tad pārgāja uz tēmu par izdalīto siltumu, kur AMD zemās temperatūras nesilda istabu tik ļoti, cik Intel "nenormāli" karstošie procesori.

 

Un tagad viņš ir nonācis līdz vietai, kur IHS starp kristālu un čaulu viņam samazina no datora ārā nākošo siltumu.

Tagad viņš turpina uzskatīt, ka procesora temperatūrai ar izdalīto siltumu ir tiešs sakars, bet procesora TDP ar izdalīto siltumu nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Viss patiesībā aizgāja murgā laikam mana kļuda, bet runājot par nnoname iesakto tad viņam pirmais pasaules brīnums ka amd tehnoloģijas strādā labāk kā intel un ka manam jaudigākam cpu ir mazakas temp un petium g35...ir augstākas temp...nnoname ta ir kā zudusī pasaule

Link to comment
Share on other sites

 

 

procesoram kuram virsū būs labāka dzese temperatūra būs mazāka, bet izdalītais siltuma daudzums būs vienāds
Ja abi proči kā tādi, paši vienādi silst.
Link to comment
Share on other sites

 Nav te vienkārši neviena, kas biedru Bomaars/C12 paslavē.

 Bomaars/C12, tu esi viens liels malacis, ka esi iedziļinājies AMD procesoru lietās. Tā pamatīgi, ne tā kā pārējie biedri, kas tevi mēģina uz zoba vilkt. Par tavu gudrību AMD procesoros no manis tev viens pozitīvais punkts

+1

Link to comment
Share on other sites

 

 

ņam pirmais pasaules brīnums ka amd tehnoloģijas strādā labāk kā intel

Šai brīdī varēji atmest fanošanu un vienkārši aizvērties. AMD ir zemākas temperatūras, bet tas nepadara AMD procesorus par advancētākiem vai kādi citādi labākiem.

 

 

aizgāja murgā laikam mana kļuda

Jā, šeit vienkāšii pārtrauc rakstīt, lai nepadari sevi par lielāki idiotu kā jau esi padarījis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jo kā mineju nnoname nav skaidrs kapec amd prot labak atdzeset savu procesoru

 

Ja godīgi, joprojām nesaprotu, un visa šī grafomānija tā arī nav ieviesusi nekādu skaidrību, uz pirkstiem vari izstāstīt? Ļeņins lasīt visu to varzu (nu tur kāpēc karstākiem procesoriem ar neefektīvākiem stock dzesētājiem labāk sanāk dzesēt blabla... vai ko tu ar to visu biji domājis, m?)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja godīgi, joprojām nesaprotu, un visa šī grafomānija tā arī nav ieviesusi nekādu skaidrību, uz pirkstiem vari izstāstīt?
Te ir jālasa, dažreiz ir tāda sajūta ka AMD komerdirektors ir iemācījies LV valodu, un mēs esam pasaules naba!  :resent:  
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un kas sanāks nekas, jo tad stigri ir jānosaka, kādu vardīti ar kādu krupīti dzenāsi!


Korš ātrāks, zirgs, voi mašins?

Link to comment
Share on other sites

 

 

humanitaarais dīvainis.

Par teiktā šķērsumu piekrītu , bet kas Tev par paranoju pret humanitārajiem? Pasaule būtu jaukāka , ja visi būtu kastītē?

Link to comment
Share on other sites

Vispār varētu apkopot kas veido topa pirmās trīs vietas uz topika nosaukumā uzdoto jautājumu :) .Protams pēc posta skaita topikā,kam nu sāpīgāka šī tēma. :king2:

Link to comment
Share on other sites

Kādas top atbildes trollinga topikā, kurš bija bezsakarīgs pēc būtības?

Pie tam ... tie, kam atmiņa garāka par 2 gadiem, labi atceras analoģiskas diskusijas 2001. gadā kad parādījās XP, tikai tad sračs gāja par tēmu Win9x vs XP

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

analoģiskas diskusijas 2001. gadā kad parādījās XP, tikai tad sračs gāja par tēmu Win9x vs XP

pie tam galvenais arguments bija iestartēšanās ilgums

Link to comment
Share on other sites

 

 

pretstatot humanitāros eksaktajiem, sanāk, ka eksaktie, jeb tie, kas saprot "lietu kārtību" ir no "kastes"? un attiecīgi humanitārie ir ar 7D apvārsni, jeb spējīgi Goldbahu, Kolatcu, Rīmanu risināt ar domu spēku 0,1 nanosekundē? - kas īsti ir Pelēcis, man liekas tādas dervišs, kam ir zelta tīģera zīme, bet citādi visu laiku ommmmmmm...

Apmēram jau pareizi esi sapratis :) , ommmmm , jo tas 0,1 nanosekundē ne sūda nedod , ja nav harmonijas . Zelta tīģera zīme - tas ir forši pateikts :D . Patiesībā - es no šejienes jau sen būtu nahrenizējies , ja vien būtu tāda iespēja . Bet nav ... un es neteiktu , ka man ir viena alga par to , kas šeit notiek - bet es nez vai veidotu citu niku , lai izteiktu savu viedokli . Bet nu ir , kā ir , un zelta tīģeris pļūtī pa labi un a kreisi uz nebēdu . Atvainojos - tā kaut kā sanāk .

Link to comment
Share on other sites

Laikam ap četriem norīta, stipri sarosās intelektuāļi, parunā savā valodā un izgaist tālēs zilajās. :dribble:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

zelta tīģeris pļūtī pa labi un a kreisi uz nebēdu
problēma nav tevī, problēma ir sabiedrībā, kura tevi nesaprot 
Link to comment
Share on other sites

lakaitak - parunā ar mani, kur tad ir tava nostāja?

Link to comment
Share on other sites

Izradās pats esmu ahūnais āzis, arī patīk dumji parunāt!  :sorry: Laikamtak - sorry!

Link to comment
Share on other sites

 

 

XP joprojām strādā daudz kur un pārskatāmā nākotnē nekas nemainīsies.
Dejavu... Nepamet sajūta, ka šo jau sen kā esmu lasījis un zinu. Never mind... kas strādā, lai strādā.  :smoke:  
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...