Jump to content

cik lielam pamuļķim jābūt, lai liktu xp?


nnoname
 Share

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • usver

    22

  • vvv

    31

  • akriss

    30

  • jema

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

IE11 un .NET 4.5 arī var uzlikt?
 

 

Priekš kam IE11? Chrome var lejupielādēt arī ar IE6..  :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Katram savs un nevajag uztiept savu viedokli visai pasaulei kā vienīgo pareizo.

Katrs dara to labāko, atbilstoši savai situācijai un viss.

 

Ja pašam nav jāsaskaras ar šīm te "nepatīkamajām XP lietām", tad domāju,ka nav ko iespringt. Ja saskaries, tad padomā, cik ļoti to vari tolerēt. Ja nevari, varbūt kaut kas jāpamaina, lai nav jāatduras pret šīm lietām... Tikai muļķis 1000 reizes skrien sienā un sūdzas cik pasaule slikta. Jābūt dinamiskam. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jābūt dinamiskam.

 

Dinamisks persiks.... Tā ir mūsu nākotne !!!!

 

Ta izplešas, ta saraujas

Bet negrimst dibenā

Bet negrimst dibenā.....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Priekš kam IE11? Chrome var lejupielādēt arī ar IE6..

Nesen uz W8.1 nevarēju lejuplādēt ugunslapsu. Nācās lejuplādēt uz Ubuntu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nesen uz W8.1 nevarēju lejuplādēt ugunslapsu
  Hmmm, varbūt iztīri zvērudārzu vai hvz kas vēl. FF uz W8 jebkuras versijas lādējas bez problēmām, pat uzmācas ar savu browser choice. Tā kā meklē problēmu savā kastē.
Link to comment
Share on other sites

Teica, ka "malicious software that might make you forget IE"?

 

ie-firefoxpreview.jpg


uz serveriem (Win 2k8) savulaik bija tā, ka bija jāapstiprina, ka tiešām vēlies kaut ko lejupielādēt un vispirms vēl jāpieliek tā lapa pie "Trusted".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Hmmm, varbūt iztīri zvērudārzu vai hvz kas vēl.

Svaigi liktam w8.1, kad tiek piedāvāts izvēlēties citu interneta pārlūkprogrammu?

Link to comment
Share on other sites

Dinamisks persiks.... Tā ir mūsu nākotne !!!!   Ta izplešas, ta saraujas Bet negrimst dibenā Bet negrimst dibenā.....

 

Cik Tu daiļrunīgs  :biggrin:

Bet jāatzīst, ka Tev ir taisnība kaut kādā mērā - man biksēs šis un tas bieži izplešas un saraujas ! 

Labots - persick
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

man biksēs šis un tas bieži izplešas un saraujas !

Minēšu - naudasmaks ? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Minēšu - naudasmaks ? 
 

- nē, esmu hipsteris un visu naudu glabāju elektroniski, tāpēc man bikses nevar mainīt izmēru atkarībā no fiziskas naudas daudzuma ! 

Link to comment
Share on other sites

Značit bikses tik ciešas, ka nekas tur nevar izplesties. 

 

Tas ir labi, jo, pēc pēdējo pētījumu datiem, spēja reproducēties būs stipri ierobežota dzimumorgānu atrofijas un vājās apasiņošanas dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Svaigi liktam w8.1, kad tiek piedāvāts

Nezinu, kā ir ar "pirktajām" versijām, bet legālai tas ir post-602-0-65481300-1410888031_thumb.png elementāri. Pie tam (neatceros īsti) - šis pirmo reizi startējot W8, ir uz desktopa, nemaz flīzēs nav jālien. Atver šo un izvēlies no kādiem vismaz 10 variantiem. Es gan novelku pa tiešo ar IE. Un nestāsti ka nevar.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik tev gadu persick?
 

- kāda tam nozīme? Man ir 23, 28 vai 37, izvēlies, kas pašam tīk. Bet es atzīstu, ka uzvedos kā 18 gadīgs un man nav ar to problēmu. Es novērtēju jaunieša skatījumu uz dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un nestāsti ka nevar.

Pagājošo reizi varēja. Es to neuztveru nopietni, drīzāk kā kuriozu. Legāls W8.1. pro. Vienīgais, ko uz tā reāli darīju- testēju dažādas freevares. Beigās vislietderīgākais bija sākt jaunu dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

tas, ka sociālajā ziņā man ir 14-15 gadi, neko pilnībā neliecina, kāda ir mana attīstība tehniskos jautājumos. Tās ir 2 dažādas lietas. 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

tas, ka sociālajā ziņā man ir 14-15 gadi,

Ar to te var rasties komunikatīvas problēmas . 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Zinu, ka piegdienah tālu (nu ok, mazā jau rīt), bet sen nav bijis atbilstošs tofiks, tad nu:

 

 

runājot par procesoriem pierādījies ka amd ar visiem watiem mazāk karst.

 

 

discuss

Link to comment
Share on other sites

discuss

 

Procesoram visi wati aiziet siltumā. Nekādu citu fiziski  lietderīgu darbu viņš nedara, kā tikai karst. Ne viņs pumpē ūdeni, ne dzen gaisu, tikai karst.

 

p.s. gandrīz visi wati, >99%

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Veči, procesori ziemā ir zelta vērtībā, jo telpu silda! Un AMD šajā ziņā ir krutāks! :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad tu iebilsti Bomāra apgalvojumam? Pamato savu apgalvojumu.
AMD nekad nav izcēlies ar ražību pret savu TDP, līdz ar to mans teksts, ka ziemā AMD ir krutāks ir pieņemams! Vismaz ja ņem vienas veiktspējas Intel un AMD, tad ziemā taigā, es izvēlētos AMD. Haotiski, bet no sirds!  :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk elektronu un to caurumu jādzenā, lai izveiktu vienu operāciju, jo vairāk procis karsīs. Tad, kad proču ražošanas tehnoloģijas būs noslīpētas tik tāl, ka vienas opreācijas veikšanai būs nepieciešams katrā ķēdes posmā dzenāt tikai vienu elektronu vai caurumu, tad arī proči praktiski nekarsīs.

Link to comment
Share on other sites

Es to saprotu tā - AMD proči ir lielāki pēc izmēriem, bet ar lielāku TDP. Intel proči ir mazāki un mazāku TDP. AMDisti bieži apgalvo, ka AMD nekarst jo tiem ir zemāka darba temperatūra, bet parēķinot laukumu es domāju, ka siltuma izdale uz laukuma vienību ir ļoti līdzīga.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Respektīvi, jo plānāks kristāls, jo tas vairāk pretendē uz mazāku karšanu, pie analoģiska operāciju skaita.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

AMD nekad nav izcēlies ar ražību pret savu TDP, līdz ar to mans teksts, ka ziemā AMD ir krutāks ir pieņemams! Vismaz ja ņem vienas veiktspējas Intel un AMD, tad ziemā taigā, es izvēlētos AMD. Haotiski, bet no sirds! 

Nu tur jau viennozīmīgi šo te jāņem http://youtu.be/sZPTpqi_fz8?t=23m4s

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Yotube, tas ir arguments, līdz ar to es paklusēju! :)

Link to comment
Share on other sites

Laba videokarte visus pārsit! :yahoo:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Zinu, ka piegdienah tālu (nu ok, mazā jau rīt), bet sen nav bijis atbilstošs tofiks, tad nu:

Tad nu lūk...vienalga kāda kur atdeve cipari redzami:

Līdzināsim :

AMD :

 

1. FX-8120 LAWmqvG.png

2. FX-6100 l5wScjL.png

3. FX-6200 6qn9ion.png

4. FX-8150 YJHy4e6.png

5. Phenom II X6 Black 1100T rd60tzc.png

 

Principā skaties kuru gribi AMD procesoru temperatūras ir diezgan mazas stock

 

Intel :

 

1. i7 4770s 65W H77h3YJ.png

2. i7 4770k 84W FCVOWM2.png

3. i5 4460 84W 0BBmRk6.png

4. Pentium G3258 53W zYTtdSt.png

5. i3 4160 54W rLz0gyJ.png

 

Šie visi rezultāti pieejami ražotāju mājaslapās un tāpat var arī šīm temperatūrām atrast lietotāju rezultātus, kas ir apmēram tādi pat :)

 

nnoname pats par sevi saprotams, ka fizikas likumus neapiet (jo vairāk W, jo vairāk siltuma izdalās), bet lūdzu atvaino mani par to, ka es neizsaku domu pilnībā, jo tajā tēmā man likās ka vairāk skatās cilvēki un diskutē, kas tajās lietās saprot un saprot arī pusratā pateiktu domu, bet nu piedot saprotu, ka tu vārdu procesors (CPU) esi tikai dzirdējis un redzējis, tāpēc nesaprašana no tavas puses saprotama ;)

 

Tādiem kā nnoname paskaidrošu sīkāk domāts bija, ka AMD ar lielo W'atāžu tiek labāk galā, lai neizdalās pārāk daudz siltuma (vienalga lielāks CPU laukums) vai kā savādāk tā temp tur izdalās, bet viņiem padodas labākas temperatūras par Intel kopumā.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Tikai nestāsti pasakas nevienam Intel darba temperatūra nav 70  grādi!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jema tas temP ir uz 100% load max stock frekvence un dzese, un tautā iegājies teiciens ka Ziemā jāņem AMD ir gluži tautā nepareizi iegājies, negribi tērēt malku/ mazāk maksāt par apkuri ŅEM INTEL, jo AMD TO NESPEJ SNIEGT! :yahoo:

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

70 ir MAX noslodze, bet lai viņs dabūtu tādu darba temperatūru, viņš norīs mazāk vatus!!! Un tur rodās tā strarpība

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...