Jump to content

Kā palaist instalāciju no usb?


cFix
 Share

Recommended Posts

erikonkulis

nu ir gadījumi bijuši, ka atsevišķiem datoriem dažreiz biosā tā fleška uzrādās un pēc restarta atkal neuzrādās. Parasti, kad neuzrādās, tad restartēju datoru pāris reizes līdz tā fleška parādās. Laikam saistīts ar to vai bios paspēj initializēt viņu.

Link to comment
Share on other sites

Slēdzot PC man uzrāda ka fleška ir pieslēgta, nekadīgi nesanāk iebūtoties viņā lai palaistu instalāciju.

Link to comment
Share on other sites

Slēdzot PC man uzrāda ka fleška ir pieslēgta

Tas ir kā?

Biosā tak jāskatās.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Slēdzot PC man uzrāda ka fleška ir pieslēgta Tas ir kā? Biosā tak jāskatās.

 

post screen uzrāda ka fleška ir pieslēgta.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Jāpiekrīt D_L, izskatās, ka jātaisa būtojama flaška! 

 

Kā Tu iemeti OS'u flešā? Cpy / Paste?  :shok:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jāpiekrīt D_L, izskatās, ka jātaisa būtojama flaška!    Kā Tu iemeti OS'u flešā? Cpy / Paste? 
 

 

Caur wintoflash, OS ir pareizi ielikta, uz otra pc iet.

Link to comment
Share on other sites

Tad wintoflash nemāk uztaisīt būtojamu flašku, ko tavējā mātes plate saprot. Vajag izmantot citu metodi.

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

WinToFlash manuprāt ir mēsls, pašam personīgi nekad nav palīdzējis. Reiz meiģināju Rufus, tas bija sakarīgāks!

Link to comment
Share on other sites

Labi ša paprovēšu caur Rufus, kuru man ielikt kā First Boot ? USB-FDD,USB-CDROM vai USB-ZIP? 

Stulbi ka Boot Menu nav,  vai arī es nēsmu atradis pareizo taustiņu kā viņu atvērtu,  izprovēju visus F1-12,DEL, ESC. nav

Link to comment
Share on other sites

cik lielam pamuļķim jābūt, lai liktu xp? tā OS tak ir oficiāli mirusi un vienkārši briesmīga. 13 vai cik gadus nodzīvoja, laiks aizmirst un lietot kaut ko mūsdienīgu.

Link to comment
Share on other sites

Kāda tev daļa.? Lai liek ja vajag. Varbūt cilvēks mācās, apgūst pamazām lietas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu un silti iesaku Rufus - ļoti laba programma bootable flašku veidošanai... pietrūkst tik bootable veidošana pa tiešo no CD/DVD


Ja neizdodas uzboototies ar BIOS konfigurāciju, pamēģini Boot Menu (parasti F10, vai kāds F9, vai F12) un skaties, via vari izvēlēties savu USB Flash no saraksta.

Labots - ķeblis
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet ir bijuši MB, kas nemāk iebūtoties no USB

 

vai kuriem vienkārši ir pretenzijas pret konkrētām fleškām

 

p.s. kāds nevar beidzot izslēgt to pamuļķi a****s, lai nepieredzējuši lietotāji neuzķertos uz viņa debilajiem padomiem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

p.s. kāds nevar beidzot izslēgt to pamuļķi a****s, lai nepieredzējuši lietotāji neuzķertos uz viņa debilajiem padomiem?

 

nu ja tu uzskati, ka vīrusanu un aizvēsturisku dinazauru lietosana ir prāta darbs, tad debīls esi tu.  


 

 

Varbūt cilvēks mācās, apgūst pamazām lietas.

 

mācās ko? vēsturi? to var arī ar VM darīt, pats darbā bieži lietoju, ja nu 3. pasaules valsīm 6/7 IE supportu vajag. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu ja tu uzskati, ka vīrusanu un aizvēsturisku dinazauru lietosana ir prāta darbs, tad debīls esi tu.

 

uztaisi savu topiku attiecībā uz šo jautājumu, lai mēs varam tevi argumentēti nodir$t un nepiesārņo šo

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

cik lielam pamuļķim jābūt, lai liktu xp? tā OS tak ir oficiāli mirusi un vienkārši briesmīga. 13 vai cik gadus nodzīvoja, laiks aizmirst un lietot kaut ko mūsdienīgu.

 

 Aizvēsturiskam kompim veca OS. Kāda tev starpība??

 

Pamuļķis esi tu, kas citus noliek tādēļ, ka viņi domā savādāk kā tu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

kāds nevar beidzot izslēgt to pamuļķi a****s,
Es jau pirms kāda laika izteicu priekšlikumu aizvākt to klaunu, kaut gan - kāds tāds jau vajadzīgs, izklaidei. Tikai diemžēl būs arī kāds, kas ņems viņa ieteikumus nopietni, ar visām sekām.
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Lietoju SMS un uz kompja staav aizveesturiskais XP. Laikam esmu debiils. :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lietoju SMS un uz kompja staav aizveesturiskais XP. Laikam esmu debiils.

 

nevar saprast, fetišs vai vienkārši sevi ienīst. 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

vīrusanu

WinXP nav vīrusaina , ja lietotājam līkas rokas , tad tā nav OS problēma .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

aha, vienā naktī kļuva nedroša, :D  Lidz tam viss bija droši. 

Vislielākais caurums drošībā ir tupus-vulgaris lietotājs.

Link to comment
Share on other sites

sūds un nedroša viņa bija visus 13 pastāvēšanas gadus, tagad vienkārši pārtrauca lāpīt jaunos caurumus.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet neizturēju...... Ja lietoju darbarīku, ar kuru varu veiksmīgi izdarīt to ko man vajag un man pieņemamā veidā, tad es esmu dinozaurs vai dumjais Lācs?

Link to comment
Share on other sites

pareizi, jo neskrien līdzi "modei" pēc pēdējiem "gadžetiem"  :)

tā uzskata supermens @akriss

Link to comment
Share on other sites

using xp is like fucking your retarded cousin, just because it gets job done doesn't mean it's right thing to do.

 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

bet arī no pēcpuses aug.

Un ko tad tu ieteiktu likt uz tā antīkā dzelža likt ? W7 ? W8 ? Draiveri būs ?

 

Radot XP MS pārspļāva sevi - 13 gadus ar neko to nevarēja pārsist , a naudiņu ta gribas .

 

P.S. Kādam te ir slikta karma no XP nolikšanas - nav brīnumns , ka poliči pa 300 eirikiem štrāfē , laikam nāk atpakaļ .

Link to comment
Share on other sites

vispar w8 ir labak optimizets veciem un vajiem dzelziem- jaliek tas, un ja nevelk, tari ari xp nevilka, vai vilka ka slims zirgs pilnus ratus. otraja varianta kompis miskaste un pa 200 EUR kaut kas, kas nav no muzeja jasaliek.

 

un nevis 13 bet kadus 8, 7tajam laikam ir 5-6 gadi.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Akriss, Akriss, maaci muus, kaa mums buut, jo mees nezinaam. :D

 

13 gadus. Jo biznesmenji saaka uztraukties un migreet uz Win7 tikai peec shaa gada 8 apriilja, bet daudzi arii veel turpina seedeet uz XP. Didzis saka, ka nevajag aiztikt to kas straadaa.

 

Pie viirusainas OS ir vainiiga bliive starp datoru un kreeslu un "veikals" kur "pirkta" OS.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

vispar w8 ir labak optimizets veciem un vajiem dzelziem- jaliek tas, un ja nevelk, tari ari xp nevilka, vai vilka ka slims zirgs pilnus ratus

Nu ir veci kompji kuriem vienkārši nevar uzlikt W8, nevis tāpēc ka nevelk, bet tāpēc ka ir CPU, kam neatbalsta viņu. Un pateikt, ka ja nevelk W8, tad nevilks arī XP ir vienkārši neloģiski. 

Link to comment
Share on other sites

Arī par Windows 7 un pat Windows Vista reiz teica, ka ir optimizēts, lai tas darbojas labāk uz vecākiem kompjiem, bet fakts, ka katrs jaunais Windows OS ir piebāzts ar jaunām fīčām, kuras atbalsta tikai datorsistēma ar attiecīgu aprīkojumu,... liecina par ko pilnīgi citu.

Link to comment
Share on other sites

Tagad pa tēmu. Uz vecākām mātenēm pat i nemeklē starta boot izvēli, ja arī ir, var nenostrādāt. Piespraud flešku, ieej biosā, sameklē HDD Priorities un flešku ieliec pirmo, tad arī kā pirmo ieliec pie First Boot Device. Saglabā F10, restartējies. Ja arī tad nebootosies vai fleškas tajās sadaļās nebūs, tad skuju, nekas nesanāks.

Fleška vēl var atpazīties kā USB-HDD. Ja biosā tāds punkts nav, tad visdrīzāk arī nekas nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Viss kārtībā , vakardien jau tiku galā..

Bija tā kā saka Zuxters, fleška uzrādijās pie HDD Priorities.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...