Jump to content

Crazy Gear - Latviešu mobilā spēle


CrazyGear
 Share

Recommended Posts

Rocknight Studios ir jauna kompānija, ko ar draugiem izveidojām, lai veidotu spēles. Crazy Gear ir mūsu pirmais gara darbs, kas ir endless runner, shooting, racing apvienojums.

 

Spēle notiek nākotnes pilsētā, kura ir pilna ar robotiem un tavs uzdevums būs viņus sašaut, saspridzināt, un sadauzīt, pararēli izvairoties no šķēršļiem. Spēlei piedāvāsim dažādus ieročus, turbīnes un citus addonus, lai padarītu gameplay interesantāku.

 

Es turpināšu postot jaunumus šajā topikā, tikmēr es būtu priecīgs dzirdēt jūsu atsauksmes.
Pagaidām negribam atklāt pārāk daudz, pirms neesam pabeiguši skatāmu gameplay, bet iečekojiet teaser.

Spēli plānojam izlaist divu mēnešu laikā uz iOS un Android.

post-98578-0-76756300-1408393506_thumb.jpg

post-98578-0-13675700-1408393685_thumb.jpg

Labots - CrazyGear
Link to comment
Share on other sites

CrazyGear
(labots)

Nē nē, mēs vel dzīvi, ir jēga parādīt, ka Latvija var!
Šeit ir neliels ieskats spēles būvēšanā. :) 

Labots - CrazyGear
Link to comment
Share on other sites

Patreiz izskatās, ka Jums ir tikai videomateriāls, bet no grūtākās daļas, kas ir pati spēle vēl nav ne smakas...

 

Ja kļūdos neņem ļaunā, tā ir ar 99% šāda tipa projektiem.

Link to comment
Share on other sites

ko latvija var? uztaisīt kārtējo runneri kur swaipojot jāizvairās no šķēršļiem :D:D:DDDD

to ka latvija māk špikot mēs jau sapratām kad traukiem.lv nospieda 1:1 facebook un ferma 1:1 farmville vai kā viņu tur sejasgrāmatā sauc.

 

es jūsu vietā pat nepūlētos veidot kādu desmito (minioni, surferi, temple run, un vēl dafiga var atrast) swipe runeri, bet tos 2 mēnešus ziedotu kā orģināla un noderīga izveidei.

 

pats esmu aplauzies, ka mēģinu ko neorģinālu bet ķip labāku izveidot. labāku izveidoju, bet no popularitētes nekā, kamēr sūdīgāki sēž ar 100k adsense skatījumiem kasot kuli man labā dienā ap 1k iekrīt un pa lielam nevienu neinteresē ka man ir labāks, viņi turpina lietot konkurentu produktu, jo vienkārši lietoja un turpinās lietot. 

 

//padoms no cilvēka, kas ir apdedzinājies taisot plaģiātu.

Labots - akriss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu adsense ir tak aizvēsture, neizdevīga, airpush ir musdienas, tur uzmacigakas reklamas ka nevar neuzspiest un tad pat ar 1k skatījumiem varēsi tikt tuvāk kules kasīšanai

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

CrazyGear

@akriss
Žēl, ka nebiji mūsu komandā, kad sākām projektu, jo tad tava pieredze būtu mums nākusi tikai par labu! Ja nepazaudēsim visus ieguldījumus šajā spēlē tad cerams, ka pievienosies mums un ienesīsi svaigas un oriģinālas idejas! :)

Link to comment
Share on other sites

es ar rūgtumu sirdī esmu norijis ideju par kaut kādu savu jaunu produktu laišanu pasaulē un peļņas gūšanu no reklāmām tajos. pārgāju uz lielu uzņēmumu štancēt interneta veikalus + ņemu haltūras un veidoju priekš citiem.

 

iOS 8 būs 3rd party klaviatūru atbalsts, var mēģināt tajās izsisties, bet tas noteikti nebūs ne viegli, ne lēti. bet lielāka iespēja uz svaigumu paķert laurus.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

Pievienoju linku kurā var apskatīt dažus CrazyGear Wallpapers:

Pareizi - spēles izstrāde jāsāk ar zemas kvalitātes wallpaper taisīšanu. 

 

Biju reiz iesācis ko līdzīgu iekš Unity 3D. Tagad esmu priecīgs, ka izstrādi apturēju, jo pazuda interese.

 

Gan jautājums nākamam spēles projektam - kā vislabāk monitizēt? 

Maksas versija bez reklāmām un bezmaksas ar?

Ko izmantot reklāmām?

 

Bagāts ar to kļūt negrasos, bet no pāris papildus $ arī neatteiktos.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

CrazyGear

@itanium

Lai atbildētu "kā vislabāk monetizēt?" ir jāapskata tavs projekts un jāmeklē labākie risinājumi tev, ja gribi papildus $ 
Labāks jautājums - vai tev ir ideja, ko gribi taisīt?
Vai tev ir spējas un motivācija, lai ideju realizētu?
Vai tev ir laiks, lai uztaisītu kaut ko, ko ir vērts monetizēt?
Link to comment
Share on other sites

Labāks jautājums - vai tev ir ideja, ko gribi taisīt?

Nē, spēle ir teju jau pabeigta : jāpabeidz menu, jāpieslīpē dizains, jāizdomā par monitizēšanu (maksas/bezmaksas versija ar reklāmām), kā arī jāuzraksta api priekš servera puses (leaderboard). 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

CrazyGear

Ja Android tad bezmaksas ar ļoti daudz reklāmām! Galvenais atsūti linku uz spēli, lai varam kļūt atkarīgi un spaidīt uz pop-upiem!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

itanium, man kā android lietotājam patīk bezmaksas spēles, uz reklāmām cik tagad lasīts visvairak pelnīt var ar airpush...to arī tgd visur reklamē, googles piedāvājums latvietim nekadu pelnu nenesis dažus dollārus

Link to comment
Share on other sites

Es principa pēc neinstelēju neko, kam vajag "airpush". Un es izvēlos samaksāt lūdz 5 EUR par jēdzīgu un nostrādātu aplikāciju (spēles nespelēju, izņemot Transport Tycoon) nekā skatīties reklāmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu lielākoties tie kas lieto spēlītes tad lieto tikai bezmaksas ja jau reklāmas traucēt tad var atslēgt internetu 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...