Jump to content

Portatīvais Lenovo IdeaPad Y50-70 15.6"


agriskoko
 Share

Recommended Posts

Sveiki.. doma ir pirkt sho portatīvo.

http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=377679&kas=Lenovo-IdeaPad-Y50-70-15.6%26quot%3B-FHD-Core-i7-2.4GHz-8GB-RAM-1TB%2B8GB-SSD-portat%C4%ABvais-dators

 

Vai pavilks kaut uz medium mūsdienīgas spēles? Man nevajag nez kādus Ultra vai high settings.. Kā arī vai varēs uzinstalēt nelegālo windows8? vienkārši kompis bez windowsa ir daudz lētāks..

Link to comment
Share on other sites

Jau jūtu smaržu "Tēt, man vajag jaunu PC priekš mācībām" :D

Tajā cenā, nedaudz pieliekot jau vari paņemt kaut ko no MSI kompjiem, kas vairāk geimingam tēmēti.

Link to comment
Share on other sites

varēs pavilkt..

varēs uzinstalēt...

tas nav smuki un tewi par to liks cietumā 

 

 

Kā arī vai varēs uzinstalēt nelegālo windows8?

:taunt:  

Link to comment
Share on other sites

Da labi, mazākais dabūsi brīdinājumu forumā par:

 

1. Virsrakstu

2. Nelegālu OS instalēšanu un/vai jautājumu par to.

Link to comment
Share on other sites

Legāls Win man domāt ka baigi daudz cenu nesadārdzina, kādi pāris desmiti Eiro, kas uz tava datora cenas ir nekas, tad jautajums vai pats gribi ņemties ar nelegālu Win...vai arī beigās tāpat kādam maksāsi par nelegālā uzlikšanu...un beigās ietaupījums būs niecīgs..

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

W8 ir leets.Agrakie XP bija salidzinoshi dargi pret ienakumiem un PC cenu.

W8. OEM ir leetucis, nafig cakars ar to vajag?

Dumjums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es jau sapriecājos, ka šis varētu būt mans jaunais portatīvais, bet palasot apskatos, laikam tomēr nē. Dzelži priekš cenas ir tiešām lieliski, bet ekrāns ir tiešām draņķīgs, korpuss man nepatīk (tas gan gaumes jautājums) un papildus SSD ielikt nevar. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda vaina linkam?

Nu noteikumos kautkas par interneta groziem tika rakstīts bet nu varbūt tas ne uz visiem attiecas.

Link to comment
Share on other sites

kāda šim vaina?

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/acer_aspire_v5573_nxmceel012

 

offtopic: esmu pamanijis, ka normālus laptopus vispār neražo, ieliekot filtrus: normāla rezolūcija, normāls izmērs, cena līdz kaut kādiem 700 EUR, pārsvarā 3-4 laptopus atrod un tie paši nekādi, vai nu baigā plsatmasa, vai sūdīga intel HD karte (pat ne iris pro).

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, portatīvo ar 1080p (kaut puslīdz kvalitatīvu) par normālu ciparu atrast ir ļoti grūti. Kur nu vel komplektā ar normālu videokarti. Bet kaut kā man neceļas rokas vairs pirkt portatīvo, kam ir zemāka izšķirtspēja kā telefonam. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

kam ir zemāka izšķirtspēja kā telefonam. 

 

tik ļoti šis, telofonos jau stūķē iekšā 2560x1440, kamēr 15.6" laptopos joprojām bāž 1336x786. kad pats meklēju portatīvo, lētākais variants, kas atbilda maniem filtriem bija 13" macbook pro ar retina, to tad arī paņēmu. uz 13" tiek lietots 2560x1600, kas ir downsceilots uz 2048x1280

Link to comment
Share on other sites

, kamēr 15.6" laptopos joprojām bāž 1336x786. kad pats meklēju portatīvo,

 

Bāž tāpēc ka, lielās izķirtspējas jau nepavilks tā vkarte spēlēs...un ja liks mazāku nenatīvo tad bilde būs sliktāka vēl par tām zemajām...un arī max lētu cenu var uzlikt tad...   

 

 Bet nu es arī neredzu jēgu baigās izšķirtspējas bāst mazos ekrānos, telefonos tas jau aizgājis kā baigais mārketings, kurš iebāzīs max. pikseļu skaitu ekrānā..reāli vidējam konsumerim tas tāpat pofig...  ;)

 

 Principā budžeta laptops, jāņem ar max. sūdīgu šķirtspēju, lai būtu max. fps, jo jēga no fHD ja ir 20 fps :D

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Kāda šķirba no tā monitora, ja uz ķepķepa tāpat spēlēt spēles ir tiekšanās kļūt aklam??? Ja nav ārējais monitors, tad jēga = 0. Spēlēm staipīt līdz 17+ colas nav normāli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...