Jump to content

Recommended Posts

Ir internets ar mDSL, rūteris TP-Link 841n.

Atvienojot datoru un noklonējot tā MAC un liekot rūteri kā DHCP klientu, rūteris IP nedabūn.

 

Kur ir viltība? Jāliek kaut kāds "gateway" nevis "router" mode? Tādu rūterim nemanīju. Jāliek DD-WRT lai lētajiem rūteriem MDSL ietu?

Dators pa tiešo tiek galā bez problēmām, ieslēdzot DHCP. Kur ir āķis lai ietu caur rūteri viss?

Link to post
Share on other sites

Joka pēc,noreseto viņu.

Bet kā jau teica-visam jāiet bez jebkādas konfigurācijas.

Link to post
Share on other sites

Kāds provaideris? Lattelecom?

Vai vadu rūterim spraud pareizajā portā? :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Par resetošanu - paldies par ideju, varbūt vienkārši speedtouch ieklemmējies. To nemēģināju restartēt.

Un zināsim, ka nekādi triki ar tamburīnu un firmvārēm nafig nav vajadzīgi, visam jāstrādā tik primitīvi kā sākotnēji biju iedomājies, šoreiz kaut kāda aparatūras vaina.

Rūteris svaigs no iepakojuma, tur nekas nevar būt savādāk. Mēģināju ar rūtera paša MAC, mēģināju ar datora MAC, mēģināju automātisko konfigurāciju, mēģināju klonēt datora ar DHCP saņemtos GW, netmasku un IP. Krāmēju 159.148.60.20 un 8.8.8.8 kā primāros/sekundāros DNS serverus. Nekādi neaizgāja, google.lv nepingojas.

Nu ne jau pirmo reizi ar pīpi uz jumta, vienkārši pierasts, ka viss iet uzreiz, ja saliek pareizās lietas pareizā secībā un vairāk par 5 minūtēm nav jāčakarējas lai rūteri pieliktu un sakonfigurētu ar visu vairlesu dajebkādam tīklam, kam ir DHCP vai statiskā un kam datoram viss iet. Tik šoreiz mistika.

 

 

Vai vadu rūterim spraud pareizajā portā? :mrgreen:

 

nu kā .. ņemam šitādu un spraužam iekšā visos caurumos pēc kārtas, kamēr kaut kas sāk strādāt, ne?  :blink:

etherkiller.jpg

 

 

 

Kāds provaideris? Lattelecom?

Ir vai tad vēl kāds, kas mājas dīzeli piedāvā, vai?  :blink: 

Edited by usver
Link to post
Share on other sites

piezvanīt LTC - paldies, arī laba ideja. nākamreiz, kad pie vecākiem laukos viesošos, pamēģināšu. Tiesa gan, tas varētu būt sestdienas/svētdienas agrā pēcpusdienā. Tad LTC arī ceļ klausules un var kaut kā reaģēt?

Link to post
Share on other sites

 

 

pirms rauj vadu aaraa ar ipconfig /release .

visu mūžu esmu lietojis ipconfig /renew pie jaunā vada, ja pats neaiziet, bet jā, no tās sērijas arī mēģināts. nu faktiski viss iespējamais, rūteru restartu ieskaitot, bet ja pat pēc tā visa neaizgāja, tad arī radās šaubas, vai nav kāds īpašs āķis ieviests. Bet nu šoreiz, acīmredzot, izdarīts viss pareizi, kā kaudzei citu rūteru pirms tam (t.sk. pašam kniebjot un testējot kabeļus / ierīkojot tīkla ligzdas sienā), taču LTC pusē kaut kas ieklemmējies un, iespējams, būs jāzvana lai tiktu galā.


beryl: ja nu kāds šaubās, jā :D

Link to post
Share on other sites

Man arī reiz bija līdzīgi. Ar diviem strādājošiem ruteriem nevarēju dīzeli palaist. Arī Modemu atstāju izslēgtu uz 24stundām, tad it kā LTC galā kaut kas noresetojas. Ne kas nelīdzēja. Bet pēc kāda pusgada pieslēdzu un aizgāja ar pirmo. Neatceros, kaut kāds funktieris man galvā stāvēja, laikam otro reizi citu vadu biju paķēris.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...