Jump to content

Kurā windows direktorijā/failā glabājas Google Chrome grāmatzīmes?


Koala
 Share

Recommended Posts

Labs vakars!

Ir pusdzīvs cietais disks, no kura vēlams nocelt dažus failus. Uz tā bija uzstādīta Windows 7 Home Premium, 64bit OS.
Pieslēdzot to (gan kā ārējo, gan kā iekšējo) pie Windows sistēmām, pēc ilgas domāšanas sistēma atrod tikai D:\ partīciju, bet C:\ partīciju piedāvā formatēt. Šovakar piemetu to pie Ubuntu sistēmas - ļoti lēnā garā izdodas pārlūkot arī C:\ partīciju. Nocēlu interesējošos failus no "Desktop" mapes, taču vēl interesē iekš Google Chrome aptuveni gadu krātie bookmarki.

Pats esmu Firefox atbalstītājs un zinu, ka tam būtu nepieciešams nokopēt Profiles iekš:
C:\Users\(username)\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox

Tātad - kur meklēt tamlīdzīgu profiles(?) mapi Google Chrome (34.0.1847.131)?
Interneta plašumos pārsvarā tiek pieminēta direktorija:
C:\Users\(username)\AppData\Local\Google\Chrome\User Data

,kas šajā gadījumā ir tukša ;(

Vai ir vēl kādi varianti? Vai tomēr droši var uzskatīt, ka šie faili atrodas "uz" bojātajiem sektoriem, tapēc neuzrādas augstāk minētajā mapē?


 

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

martinno

Googles akkaunts glabā grāmatzīmes un paroles.

Atvainojos, neizlasīju... 

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Domāju, ka lietotājs ne'sync'ojās ;( Bet pajautāšu...

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Sistēmas mapi skatījies?

Par chromi nezinu, bet vairākām programmām paliek daudz kas.

Paskati, kur win - programms - chrome .

Labs, izskatās, ka kļūdains ieteikums, ja paulim taisnība.

Labots - beryl
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Sistēmas mapi skatījies?

tas būtu?

 

 

win - programms - chrome .

Šo mapi izdevās nokopēt. Ātri pārskrienot pāri failiem, nekas acīs neiekrita. Kā tam grāmatzīmju failam/mapei būtu jāsaucas?

EDIT: Laikam jau jāmeklē Bookmarks.bak

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Tajā mapē vairāki sub folderi, kādi tev ir, padomāšu. Pēdējo reizi rakājos pirms pusgada, bet cita programma, ne brauzers.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Bojātos sektorus var mēģināt reģenerēt .

 

P.S. Betons par šo man iebildīs .

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Bojātos sektorus var mēģināt reģenerēt

Tas pagaidām atlikts kā pēdējais eksperiments.

 

 

P.S. Betons par šo man iebildīs .

un pamatoti.. ar HDD regenerator vēl pusdzīvu disku var padarīt arī par pilnīgu deģenerātu :D

 

 

"C:\Users\ieleja\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\"

Tur tukšums.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

un pamatoti.. ar HDD regenerator vēl pusdzīvu disku var padarīt arī par pilnīgu deģenerātu

Kad visas cerības mirušas , vairs jau nekas cits neatliek ... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kas mani arī interesē kur stāv Chrome profili .. ir dažādi tūļi, kas ļauj viegli pārnest web browseru lietotāju datus neko nekopējot manuāli. Esmu eksperimentējis ar daudziem, beigās apstājos pie šī, Ar Mozillu un Operu tas tiek galā .. IE es nepieminu ..  bet nēesmu atradis nevienu kas nostrādātu uz Chrome profiliem :(


man ir aizdomas, ka

 

 

 

C:\Users\ieleja\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default

 

ir tukšums nevis tāpēc ka HDD ir bojāts, bet ka tāpēc ka tur datu nav. Tur vienkārši ir tukšums.

Labots - dudam
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jā es to zinu, nēesmu galīgs iesācējs :

 

Windows 7/8C:\Users\[uSERNAME]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache
C:\Users\%username%\AppData\
Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache
 
bet pat uz nebojātiem diskiem tur dažreiz nekā nav. Nesaprotu kāpēc. Tāpēc arī saku ka mani šī tēma interesē.
Labots - dudam
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Precizēšu, ka Chrome versija ir 34.0.1847.131. (Dators nobruka Maijā.)
 

 

ir dažādi tūļi, kas ļauj viegli pārnest web browseru lietotāju datus neko nekopējot manuāli. Esmu eksperimentējis ar daudziem, beigās apstājos pie šī,

Lai šos tūļus lietotu, droši vien vajag strādājošu sistēmu?! Manā gadījumā vilciens jau ir aizbraucis, pat ja ar Chrome šis tūlis darbotos :(

 

 

 

bet pat uz nebojātiem diskiem tur dažreiz nekā nav. Nesaprotu kāpēc.

Vai ir 100% zināms, ka uz pieminētajiem datoriem Chrome tiek aktīvi lietots un ir kādi bookmark'i saglabāti? Varbūt Chrome ir tikai uzinstalēts, bet ne reizi nav palaists?

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai ir 100% zināms, ka uz pieminētajiem datoriem Chrome tiek aktīvi lietots un ir kādi bookmark'i saglabāti? Varbūt Chrome ir tikai uzinstalēts, bet ne reizi nav palaists?

 

100% droši tas nav zināms. Un momentā man nav kur pārbaudīt, jo pats ilgus gdus turos pie Mozilla. Bija tāda lieta kad vajadzēja pārinstalēt kompi, kur bija salikti bija 4 web pārlūki Opera, Mozilla, Chrome nu un IE arī tur bija. Pārnesu 3 pārlūku datus, bet  Chrome profilu neatradu .. man arī radās aizdomas, ka Chrome ir vienkārši uzlicies "pie reizes" instalējot ko citu un nemaz nav lietots. Palaidu to pats, pabrowsējos ar to pa internetu, uztaisīju kādu grāmatzīmi, aizvēru Chromi bet profilu nearadu  .. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tikko uzmetu attiecīgo Chrome 34.0.1847.131 uz cita datora un atliku pāris grāmatzīmes. Šoreiz profils atrodas tur, kur tam jābūt :hang3:

EDIT: Chrome installers tomēr bija uzstādījis jaunāko Chrome versiju, lai gan installeri vilku 34.0.1847.131 versijai :mad:

"C:\Users\(username)\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\"
Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

nu hvz .. tas bija pasen .. varbūt toreiz biju sagājis sviestā un kautko saputroju, jo strādāju naktī, nāca miegs, bet sarunāts bija ka kompi vajag uz rītu .. kompis sākotnēji bija XP tad palika par W7, varbūt sajaucu mapes kurās vajag  skatīties  :SOH:

 

P.S. Šo jau rakstu no Google Chrome 36.0.1985.143. W7SP1-64. Profils ir savā vietā. 


Novēlojusies doma ..

 

Lai šos tūļus lietotu, droši vien vajag strādājošu sistēmu?!

 

:sorry:  jā man praksē nav sanācis pielietot šos tūļus uz second disku ... man šos tūļus līdz šim ir gadījies lietot tikai uz daudzmaz strādājošām sistēmām .. bet es zinu, ka šie tūļi ļauj norādīt pilnu ceļu (c:\u.t.t  ; d:\u.t.t  ; k:\u.t.t ; w:\u.t.t ) uz profilu kuram gribi uztaisīt backup .. domāju ka gadījumā kad tiem lietotājiem kas reģistrēti second diskā ir zerro  nav paroles tiem ir jānostrādā ..

Labots - dudam
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...