Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Ja stobrs nav tīrīts tad ir vienalga vai gaisā bija pirmā vai pēdējā lode. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

ieleja - Tu neatbildēji uz mani jautājumu!

Nu mani lauku cilvēku gan neviens US nav mācījis! Netīrs stobrs gan būt nevar būt, savu PSM vismaz reizi nedēļā tīrīju, un nejau par to ir stāsts!

Link to comment
Share on other sites

Ieleja - absolūta taisnība, jekurš instruktors to teiks ja velc arā, tad kādam ir japaliek, un dot dievs lai tas nebūtu Tu! Aizšaut nedrīkst, sāksies juridiskās problēmas!

Link to comment
Share on other sites

Ieleja - gadi vienādi, es vēl paspēju ZS kaut ko, no kurienes tev US instruktori? Tīra interese? Kuros tad gados, jo cik es saprotu komjos tu arī specs, US sagatavošanu, mīkla? Dienēji arī sakarniekos Kaļingradā, iesūtītajs kazačoks?

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Iesaku paklausīties to 1h garo, var teikt, monologu.  Tur ļoti skaidri tiek uzskaitītas neskatāmas problēmas, par kurām vatņiku kanāli diezko neaizraujas ziņot. Attiecīgi vatņiki tāpēc priecājas par kārtējo aizliegumu. 

Link to comment
Share on other sites

Ar noklausījos, tas čalis izklausījās pēc pohaina un nikna DL :D

 

p.s. Aņņa dura!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tā diskusija stipri izklausās pēc „labā, sliktā policista” stila kur Aņa – labais policists, bet Solovjovs – sliktais policists. Bet Solovjovs ar savu monologu mani stipri pārsteidza, jo skatoties viņa vadītās diskusijas televīzijā tur viņš spēlē „labo policistu”, kur „labais” nozīmē visā atbalstīt „partijas ģenerālo līniju”.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ar bij slinkums klausīties to kremļa propagandistu
Šoreiz "kremļa propogandists" runāja samērā sakarīgi un pat uzdrošinājās iet pret "partijas ģenerālo līniju".
Link to comment
Share on other sites

Nēnu, dabīgi, tika gvelztas arī muļķības par pilnīgu tirdzniecības pārtraukšanu ar RU, nedomāju, ka kaut kas tāds vispār ir iespējams, jo nauda valda, nevis kaut kādi politiskie principi. Bet kopumā bija ok.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu nevar jau laist kritiku oficiālā kremļa kanālā, citādi aizklapēs ciet. Visi, kas dzīvojuši padomju laikā tak zināja, par ko drīkst muldēt, it īpaši presē, radio un tv. Acīmredzot tas sižets bija tāpēc, ka neapmierinātie ar pārtikas sankcijām ir ļoti daudzi, ko nevar teikt par politiku. Mums pretēji - visi neapmierināti par politiku, bet ikdienu kaut kā piecieš :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur visi tie ЛОМКИ video apmēram par vienu un to pašu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sīkums. Bet patīkami.

 

Kas Tev tur tieši liekas patīkams? Domā to sūda javu vajag čekistam vai politiskajai elitei? vienkārši neērtības parastajam lietotajam no sādžas, kas Krimu redzējis bildītes, vienu reizi sarunājies ar tanti no Ukrainas un vēlēšanās pēdējo reizi bija pirms gadiem 18. 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, nav putlers viens vainīgs pie visa bardaka, ko Krievija sataisījusi. Nevajag. Ja tā tautiņa sev uz galvas tādu dabūjusi, lai arī cieš no visām pusēm.

Link to comment
Share on other sites

Šādi tiek pausta attieksme.

 

Svētdien bija skrituļslidošanas sacensības pretī SPicei uz Ulmaņa gatves. Nu tad nu tur sveic dažādas vietas, klusāki vai skaļāki aplausi. Vienā disciplīnā uz pedastāla kāpj Krievijas pārstāvis - neviena aplausa, nevienas ovācijas. Jā cilvēki jau bija mazāk palikuši, bet nākošajiem atkal bija ovācijas un aplausi.

 

Nezinu vai tas ir pareizi, vai nav, bet acīmredzot daudzi šādi pauda savu attieksmi pret Krieviju.

Vāciešiem un poļiem visi gavilēja.

 

Un sen visiem ir skaidrs ka sports, māksla un politika iet roku rokā.

Pat ja ne konkrētais cilvēks, tad tas nemaina lietas būtību kopumā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nafig tērēt laiku politmurgu uzklausīšanai.Gribēšu, kā brīvklausītājs ņemšu lekcijas psihiatrijā.D.

Nafig klausīties idiotiskus murgus, tajā laikā var mācīties vai ko pelnīt.

Link to comment
Share on other sites

 Nevar jau zināt, kas tas par krievu atnāca pie tā ukraiņu zaldāta. Ļoti iespējams, ka pilnīgi nepiederīgs zombijs, kas pārskatījies paraša TV, pilnā pārliecībā ienīst visus "banderovcu fašistus", atnāca izteikt savu viedokli...

 Zināt, kaut kā man tā pasaules izpratne veidojas, tāda ziņa, vēl cita tamlīdzīga... un, zināt, kaut kā visu laiku iznāk, ka to krievu tautu arvien mazāk gribas cienīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MIGs, saprotu Tavu sāpi.

 

 

Svētdien bija skrituļslidošanas sacensības pretī SPicei uz Ulmaņa gatves

 

Es jau baigi stiprs nav ģeogrāfijā un citādās precīzās zināšanās, bet man tomēr liekas, ka tas "pretī" varētu būt RĪgā..............

 

Ja tas noticis Virešos vai kādā citā Latvijas vietā - tālāk drīksti nelasīt.....

 

Tātad - Rīga.

 

 

Vienā disciplīnā uz pedastāla kāpj Krievijas pārstāvis - neviena aplausa, nevienas ovācijas

 

Jautājums - kāds skatītāju vidējais nacionālais sastāvs? Varbūt krievvalodīgie? Varbūt tie, kā reizi, neapplaudēja? Un aiztinās...........

Link to comment
Share on other sites

WildGun - piedod, bet tavai domu gaitai man pagrūti izsekot līdzi.

Protams, ka es kā iedomīgs Rīdzinieks pieņēmu, ka teju vai viss notiek sakarā ar Rīgu un nepiemetināju, ka Rīgā, uz Ulmaņa gatves, pretī tirdzniecības centram "Spice"...

 

Par pārējo - pases neprasīju, bet paši sportisti ir gan Letiņi, gan Latvijas Krievi, gan šoreiz arī sportisti no ārzemēm.

 

Bet man kaut kā liekas, ka tev gribējās piesieties piesiešanās pēc. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

krievs tak nav tauta - tā ir profesija - zaglis-slims cilvēks-asenizātors, kaut gan pratīgāk būtu tos kuces bērnus pašus noasinizēt vircas bedrē, tur tiem ir īstā vieta. un ar šo es gribu teikt ka ir vienalga kāda tautība ir lopam pasē rakstīta, ja viņs ir oranžmelni strīpains tad ir krievs un tas ir vienkārši lamuvards kas raksturo sabiedrības atkritumus

Link to comment
Share on other sites

No ukraiņu saita.

Brīdinājums!

Rupjības. Lasīt tikai 18+

 

Расиянки, по древнему обычаю, рожают стоя, как лошади. Вываливаясь из чрева, детеныш ударяется головой о бетонный пол. Потом детеныши сосут член мужика, находящегося в отключке после литра стекломоя. Вот так появляются жериновские, путены, рогозины, кабзоны, мехалковы, гиркины.

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Sūds ar Žiriku, tur plānprātiņu netrūkst, turklāt tādi, kas nevis muld televīzijās, bet pieņem valstiskus lēmumus. Nu tāds patriots un ekonomists. Tāds iespaids, ka Krievijā izsludināts konkurss par stulbāko aizliegumu. 

http://24today.net/open/104443

 

Starp citu, mums te arī  daži pa laikam iznirst, ka nu tik jārada darba vietas, nu tik jāražo un visiem būs labi. Tagad saprotu, kur tādi rodas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rodas iespaids, ka krievi beigu galā paši sev uzliks tādas sankcijas, ka visas ES un ASV sankcijas liksies sīkas un nenozīmīgas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Viņiem ir speciala augstskola polittehnoloģijam, Rīgā arī ir fileāle, neatceros zem kāda nosaukyuma, bet galvu dullina tur konkrēti - ir nācies pabūt sapulcēs kur 3-4 šitā apdullināti ņemas kaut ko regulēt stundas 2 no vietas, pēc tam izej uz Doma laukuma un meģini saprast uz kuru pusi ir mājas, ka tevi sauc un cik tev gadu. Labprat pastāstītu sīkak bet vēl nav 10g noilguma

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, mums te arī  daži pa laikam iznirst, ka nu tik jārada darba vietas, nu tik jāražo un visiem būs labi. Tagad saprotu, kur tādi rodas

 

Kā to saprast? Pat lepnā Vācija kaut ko ražo. A ko mums darīt? 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu itkā mēs neko neražot?!?!?!! IKP iekš razosanas ir ohoho procents

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ggg97

Redzi, civilizētās valstīs, pirms kaut ko ražot izpēta tirgu un pēc pieprasījuma sāk ražot. Bet padomju ķēmi dara otrādi - vispirms sāk ražot un tad domā, kur to visu nogrūst. Sekas abām stratēģijām visiem zināmas. 

 

Lai gan krieviem ir trešais gadījums - plānot ražošanu, kuru nevar realizēt. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

kaut kas gļuko forumā, rakstīju ieks viena posta a izlec ieks cita, hmm???

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu jā mēs te ir pilnīgi nabagi, jo raugi Baltkrievijā katram pensionaram ir viens vecumvecs Minsk ledusskapis un istabas stūrī vēl 3 jauni ledusskapji Minsk vēl neizpakoti, jo batjka  zinaja ko jāražo pirms kārtējā defolta

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ggg97

Neredzu pieprasījumu pēc lētas (arī nekvalitatīvas) un standartizētas preces. Es nerunāju par laikiem bez izvēlēs iespējām. 

 

Bonifacijs

Aizmirsi piebilst, ka miljonāru skaits tur nenormāli liels ņemot vērā vietējās valūtas kursu. Reiz tak viens gudrinieks arī izteicās, ka esot liela nozīme, kāds skaitlis uz banknotes uzzīmēts.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Un kādi ir Tavi ieteikumi?

Uz NVS valstīm, tajā skaitā Krieviju mūsu eksports bija tikai 1/8 daļa. Paskaties statistikas pārvaldes datos. Uz Tavu pieprasījumu linku iedošū rīt. Tiesa, lielāk daļu mūsu eksporta satāda koks, bet tas neiet uz NVS valstīm. Pārtikas rūpniecība gan ir pārsvarā orientēta uz NVS.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu jā pa Minsku esmu staigājis bez apsardzes ar pleca somiņā sabāztiem 25 un vairāk miljoniem viņu naudas parodijas


Ta nav ko satraukties pie mums viskautko ražo un daudz, vienkārši mes to īpaši nezinam nu piemēram auto, velo, kuģu, jahtu, kosmosa kuģu un ledusskapju detaļas, tvaika turbīnu un vēja ģeneratoru sastavdaļas, mistiskas cauryules un dzelzceļa vagonus, lidmašīnu konveijerus, akumulatorus, izpūtejus, mobīlo telefonu turetajus un elektroinstrumentus, autobusus un piekabes, lauksaimniecības tehniku un graudu kaltes un ta bez sava gala

Link to comment
Share on other sites

Veidot biznesu ar Krieviju ir apmēram tas pats kas tirgot Spaisu sava bērna draugiem. Itkā naudiņa nāk, taču Tu skaidri zini, ka vienā brīdī "iešausi sev kājā". :sarkasms:

 

Tas ir, gan polistisku spēlīšu dēļ, gan Krievijas uzmetēj-publiaks dēļ. Nu ir viņiem tendence tevi uzmest pat tad, ja viņiem tas nav izdevīgi pat īstermiņā, kur nu vēl ilgtermiņā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tu laikam arī esi viens no tiem, kas nesaprot, kā strādā pieprasījums-piedāvājums.  Mans ieteikums ir ražot to, kas ir nepieiešams un ko cilvēki pērk ilgtermiņā. Krievijas tirgus nekad nav bijis stabils un to visiem vajadzēja jau sen iegaumēt. Nu cik var kāpt uz vienu grābekli un pēc tam raudāt. 

 

Atbilde ir paša teiktajā. Padomā, kapēc tikai uz NVS nevis uz jebkuru citu pusi, kur šādi debīli ierobežojumi neeksistē. 

 

Pārtikas rūpniecība gan ir pārsvarā orientēta uz NVS.
Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
  • alusbundza locked un unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...