Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds grib nopelnīt 1000 dolāru? Nekas grūts, tikai vajag publiski uzpļaut Krievijas dziedātājiem Ļepsam un Baskovam (ļoti populāri RU, ja kāds nezina).

P.s. Oļa Poļakova ir populāra Ukrainas dziedātāja. Slavena arī Krievzemē.

 

Link to comment
Share on other sites

Šodien runāju ar vienu ukraini, kurš tikko atbrauca no Nova Kahovkas. Gribēja māti atvest uz LV, bet viņa atteikusies un palikusi. Tā kā tā ir okupētā teritorija, tad turp brauca pa Krimas tiltu. Pēc viņa teiktā ešeloni ar svaigu tehniku un gaļu burtiski viens aiz otra. :(

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tāds ... alus rosināts dīvāna eksperta domu gājiens...

Man ir ~70-80 kinžali (mēnesī +5) un dotajā brīdī 6 31-mie migi, kuri var šamos palaist. Un vēl man ir da...uja 31-mo migu, kuri ir jāapgreido un da...uja Tu22-m3, kuri laikam arī nedaudz jāapgreido, lai varētu izdarīt šo ejakulāciju. Ko es daru? 58 reizes laižu pa 6, kurus patrioti notriec nakuj jau kuro reizi? Tiešām? WTF?

Link to comment
Share on other sites

Un vēl man ir šahīdi un pietiekoši dah...ja spārnoto raķešu. Kāpēc man neizdarīt tā lai visi šie labumi nonāk kaut vai ,piemēram, Kijivas apkārtnē vienlaicīgi?

Sazvērestību teorijas... var jau ieņirgt, bet es teiktu, ka šeit ir (paldies dievam vai ne dievam 🤣) acīmredzama sabotāža.

Šis "karš" paliek aizvien nesaprotamāks.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Negribas domāt, kas pēc tam nāks tās militārās tehnikas vietā un kas ar to tiks darīts. Nu ne gluži tuvākajā laikā, bet kādus 20-30-50 gadus tālā nākotnē.

Kaut kā nešķiet, ka "noliktavas" atstās tukšas.

Link to comment
Share on other sites

Līdz tam vēl jānodzīvo. 😉

 

Un vēl... vikipēdija saka, ka ASV esot bijuši 2010. gadā 1016 patriotu launčeri, no kuriem 483 "in service". Nu skaidrs, ka no dīvāna, bet kādi 10 % Ukrainā jau nu baigi pasliktinātu kaut kur citur situāciju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

vikipēdija saka, ka ASV esot bijuši (..)

Vispār es to biju domājis ne par rietumu pasaules noliktavām. Par tām man īsti nav bažu :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ar tām bažām par rietumu pasaules noliktavām... vismaz Eiropā esot zināmas problēmas.

 

Kad barbari noraka Romu, pa vidu nebija Ukrainas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nu ko, kamēr mēs alu dzeram, krievānijā notiek interesantas lietas:

Ростов перешел под контроль Вагнера. Захвачены штаб ЮВО  Ростова, главк МВД, УФСБ и отдел полиции.

 

Es gan nesteigtos priecāties. Tas var būt arī teātris. Ticams un reālistisks, bet teātris.

 

Пригожин  в оккупированном им Ростове,  встретился с представителями министерства  обороны-заместителем министра обороны РФ генералом-полковником Юнус-Беком Евкуровым и заместителем начальника ГУ ГШ генерал-лейтенантом Алексеевым.

Пригожин требует  выдать ему Шойгу и Герасимова, или он пойдет на Москву.
Так же сообщил, что сбил три вертолета МО и обозвал руководство армии РФ престарелыми клоунами.

 

Kā variants - meklē iespēju izbeigt karu, iespējams, pat atdodot Ukrainai teritorijas, bet saglabājot palikušo armiju un krievāniju tās robežās. Saka, ka slikts miers esot labāks par labu karu. Jā... nu šajā gadījumā nesabrukusi krievānija paliek pulvera muca.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

16.06.2023. , 23:45, Jurkins teica:

Kad barbari noraka Romu, pa vidu nebija Ukrainas.

Atlantīda nogrima agrāk, vai es kaut ko esmu palaidis garām?:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Just now, inteens teica:

Atlantīda nogrima agrāk

Pag, Roma izbeidzās starp 5. un 6. alus kausiem (1 litra)?🤣

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tikai piemetu malku ugunskuram.

Ar karu ir tāpat, kā ar dzeršanu, nezin, kad sāksies, un nezin, kad beigsies.

mellais humors.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Es gan nesteigtos priecāties. Tas var būt arī teātris. Ticams un reālistisks, bet teātris.

Es arī uz šādu versiju sliecos. Scenāriji var būt dažādi. Sūnainākais var būt kā attaisnojums kodolieroču pielietošanai. Cerams, ka kļūdos.

P.S. Paskatījos 10-os pundura uzrunu - pilnīgs bezsakars ar 1. Pasaules kara pieminēšanu utt. Bikiņ rausteklīgs izskatījās. Atgādināja GKČP ar Pugo...

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

No rīta ap 9.00 daudzi pievērsa uzmanību kanāla Rossia 24 ziņu diktorei. Bija redzams apmulsums. Laikam īsti nesaprata kas jāsaka un kā jāreaģē. Īsi ko nomurmināja. 

Link to comment
Share on other sites

Тим часом Лукашенко полетів до Ердогана: «Дороґой Реджеп, мнє нужен новий лучший друг. Я би даже сказал «брат».

Bet tas, ka ziņu diktorei ir apmulsums, jau neko nenozīmē. Viņus jau neviens neinformē par izrādes turpmāko gaitu. Vienīgi tajos gadījumos, kad infas noliešana ir daļa no plāna. Ar ļooooooti retiem izņēmumiem.

Link to comment
Share on other sites

16.06.2023. , 22:55, binary teica:

Negribas domāt, kas pēc tam nāks tās militārās tehnikas vietā un kas ar to tiks darīts. Nu ne gluži tuvākajā laikā, bet kādus 20-30-50 gadus tālā nākotnē.

Kaut kā nešķiet, ka "noliktavas" atstās tukšas.

 

Link to comment
Share on other sites

Nav tur nekāds teātris. Pēc Bahmutas bija mēģinājums Prigožinu pataisīt par lokhu un novākt pa kluso no skatuves. Bet, viņš tik dumjš nebija, lai šo nesaprastu un bija jau laicīgi sagatavojies. Viņš sev ir uztaisījis pozitīvu imidžu tieši armijas aprindās. Jo rūpējas par saviem karotājiem vairāk nekā parastā armija. Patiesībā samērā loģisks iznākums visiem notikumiem ap Vāgneru. 
Tālkāk ir vēl interesantāk. Faktiski viņš šobrīd tur Krievijas armijas vadības olas skrūvspīlēs. Jo viņa karotāji ir sagrābuši reģionus, caur kuriem notiek Ukrainā izvietotā grupējuma apgāde. Nedēļas laikā tie kas frontē izšaus krājumus un nevarēs vairs pretoties. Ja divu dienu laikā problēma netiek likvidēta ir risks frontes sabrukumam. Kas reāli atliek armijai - bombardēt Voroņežas centru 😀 un Rostovu. Kur ir pilns ar mierīgajiem iedzīvotājiem. 
Tā ka izskatās, ka būs tikai vēl jautrāk tuvākos mēnešus, bet no otras puses tas liecina, ka karš Ukrainā iet uz beigām. Jo aiz Prigožina, visticamāk, klusiņām stāv Krievijas oligarhi, kas grib šo visu izbeigt.
 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Es arī uz šādu versiju sliecos. Scenāriji var būt dažādi. Sūnainākais var būt kā attaisnojums kodolieroču pielietošanai. Cerams, ka kļūdos.

P.S. Paskatījos 10-os pundura uzrunu - pilnīgs bezsakars ar 1. Pasaules kara pieminēšanu utt. Bikiņ rausteklīgs izskatījās. Atgādināja GKČP ar Pugo...

https://www.tvnet.lv/7801820/teksta-tiesraide-militarais-apversums-krievija-vagner-caur-voronezas-apgabalu-virzas-uz-maskavu

Tas protams ir ļoti ticami,jo parasti ko tādu meiģina darīt saindējās vai izkrīt pa logu...

Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

Nav tur nekāds teātris. Pēc Bahmutas bija mēģinājums Prigožinu pataisīt par lokhu un novākt pa kluso no skatuves. Bet, viņš tik dumjš nebija, lai šo nesaprastu un bija jau laicīgi sagatavojies. Viņš sev ir uztaisījis pozitīvu imidžu tieši armijas aprindās. Jo rūpējas par saviem karotājiem vairāk nekā parastā armija. Patiesībā samērā loģisks iznākums visiem notikumiem ap Vāgneru. 
Tālkāk ir vēl interesantāk. Faktiski viņš šobrīd tur Krievijas armijas vadības olas skrūvspīlēs. Jo viņa karotāji ir sagrābuši reģionus, caur kuriem notiek Ukrainā izvietotā grupējuma apgāde. Nedēļas laikā tie kas frontē izšaus krājumus un nevarēs vairs pretoties. Ja divu dienu laikā problēma netiek likvidēta ir risks frontes sabrukumam. Kas reāli atliek armijai - bombardēt Voroņežas centru 😀 un Rostovu. Kur ir pilns ar mierīgajiem iedzīvotājiem. 
Tā ka izskatās, ka būs tikai vēl jautrāk tuvākos mēnešus, bet no otras puses tas liecina, ka karš Ukrainā iet uz beigām. Jo aiz Prigožina, visticamāk, klusiņām stāv Krievijas oligarhi, kas grib šo visu izbeigt.
 

Īsti jau neko nevar zināt,kas tur tieši notiek..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , e = d teica:

Nav tur nekāds teātris.

Arī iespējams. Paskatīsimies. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Mielestapa teica:

bez pārtikas armija ilgi neizvilks

marodierisms un laupīšana, ko ta vēl 

Link to comment
Share on other sites

dainis61

ceru būs klope- zeki vs čeči,lieku uz zekiem :mrgreen2:. fiksi jāskrien pēc alus!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , dainis61 teica:

fiksi jāskrien pēc alus!

Vēl te kāds varētu iemest (vai arī privāti) kādu linku, kur šovakar skatīties krievu propogandu.

Gribu redzēt tās sejas šodien.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 48 minūtēm , Stasss teica:

Vēl te kāds varētu iemest (vai arī privāti) kādu linku, kur šovakar skatīties krievu propogandu.

Gribu redzēt tās sejas šodien.

Tiec pie VPN un skaties vesels:

Сегодня // Передачи НТВ  var skatīties ziņu ierakstus.

Prigožinam spīd no 12 līdz 20 gadiem, ja noķers.

 

Link to comment
Share on other sites

Beidz, beidz, kāds vēl tiesas process pret Prigožinu šodienas Krievijā. Lai nu vēl pietiek dūšas un atrodās kāds, spējīgs raķeti uzmest viņam?😉

Link to comment
Share on other sites

Teātris beidzās! Mauku māja gultas pabīdīja, tik 80 gadīgas maukas palika.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...