Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Mezavecis
uldiss

Ko nozīmē vienalga? Iet pie ASV vēstniecības protestēt, ārdīties sociālos portālos? Zombēšana ir visur un visādos līmeņos.  Gan ASV, gan Krievijas viedoklis ir jāfiltrē. 

 

Ja reiz kāds melo, tad jāmelo ticami, nevis stāstīt, ka vietējie patrioti nopirka tuvējā veikalā granātmetēju, tanku, pilnu ekipējumu. Turklāt krievu mēdiji melošanā nu jau pārspēj Ziemeļkoreju un to pierāda dažādi sižeti, kas nemaz īstenībā bijuši citā laikā un citā vietā. Piemērus var ļoti daudz piemeklēt. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

uldiss, 08 Aug 2014 - 16:27, teica:Paust faktus vēl nenozīmē iestāties pret. līdz šim tu nevienu faktu šeit neesi uzrādījis, tavi fakti ir - ''viena tante teica''

 

Es runāju par vispārzināmiem faktiem. Ja Tu nezini, ka notiek karš un šeit tikai to izlasi, tad Tavā gadījumā tas ir "viena tante teica", kamēr pārējie par to sen jau zin.

Link to comment
Share on other sites

WildGun

 

 

Šeit ir diskusija par kara tēmu

 

Te nu Tu bišķiņ stāsti (tas tā maigi). Šeit sākās diskusija par to, ka Babrim vairs nav, kur grūst reņģes un poļiem nav kur likt savus āboļus, un vēl visādiem pindrātiem mīļotais austrumu kaimiņš ir uzlicis mīksto. Tas nav karš. Šitā (pagaidām) ir lielo puiku rotaļāšanās ar pipukiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja reiz kāds melo, tad jāmelo ticami, nevis stāstīt, ka vietējie patrioti nopirka tuvējā veikalā granātmetēju, tanku, pilnu ekipējumu.

 

Saki to tiem kas tā stāsta.

Bet, par ko bija runa - Sīrijas gadījumā valdības vaina indēšanā nav pierādīta, lai gan viens biedrs te izvirzīja šādu smagu apsūdzību. Uz to es viņam norādīju, ka vai nu lai viņš to pierāda, vai lai atsauc šādus melus. Viņš klusē.

 

 

Ko nozīmē vienalga? Iet pie ASV vēstniecības protestēt, ārdīties sociālos portālos?

 

Ko nozīmē vienalga? Tad, kad labi apzinās, ka Lībijas iedzīvotājam sāp tāpat kā Ukrainas iedzīvotājam, bet turpina savā iecienītajā portālā publiski šķirot, kuriem līdzi just un kurus ignorēt. To dēvē arī par dubultmorāli.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Uldi, tu domā, nē, domā nav pareizais vārds...

Uldi, tu uzskati, ka Lībijā un Sīrijā visu kuiņu savārīja murikāņi ? Un kā tad ar mīnām un citiem lādiņiem, ko Lībijas diktatoram puķins noziedoja ? Utt. 

Murikāņi nav nekādi svētie, bet ticēt, ka viņu dēļ Krievi iebruka/iebrūk Ukrainā, ātri vien ļauj man izsecināt vai nu tavu nacionalitāti, vai IQ. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jājūt līdz jebkurai valstij, kurā notiek karadarbība. Cits stāsts, vai just līdz svešas valsts algotņiem, kuri svešā valstī tiešā nozīmē nodarbojas ar terorismu. Tomēr jāatšķir, kur notiek pilsoņu karš,un kur cita valsts ieved savu karaspēku, izveido psiedorepublikas, ieceļ savus teroristu vadoņus. Man nav žēl nemaz tie algotie ķēmi, kuri izliekas par krievu kultūras aizstāvjiem. Lietas jāsauc īstajos vārdos neglorificējot teroristus.

 

Ko nozīmē vienalga? Tad, kad labi apzinās, ka Lībijas iedzīvotājam sāp tāpat kā Ukrainas iedzīvotājam, bet turpina savā iecienītajā portālā publiski šķirot, kuriem līdzi just un kurus ignorēt. To dēvē arī par dubultmorāli.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ta ko jus ņematies ar to uldiss tak skaidrs ka šamam nav pilns rublis, es arī nebrīnītos nu nemaz ja izrādītos ka tas ir kāds dārzenis kuram kads labvelis ir ierīkojis internetu istabā ar baltām sienām

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Lībijas iedzīvotājam sāp tāpat kā Ukrainas iedzīvotājam
 

Man domāt , ja tava sāpe ir ASV imperiālisma politika , tad atver savu tēmu , tjipa "ASV imperiālisma ēnas puses" , un tur tad ar diskutēsim , varu tev piekrist , ka amīši nav nekāda paradīzes enģeļu brigāde , bet tomēr patīkamāk , ka viņi ir mūsu pusē .

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ta ko jus ņematies ar to uldiss tak skaidrs ka šamam nav pilns rublis, es arī nebrīnītos nu nemaz ja izrādītos ka tas ir kāds dārzenis kuram kads labvelis ir ierīkojis internetu istabā ar baltām sienām

 

Gan jau ka brīnītos gan, ja ieradzītu, ka Tavi murgi ir piepildīsjušies un sēž baltā istabā dārzenis ar kompi.

Vispār, Tu izturies ļoti nepieklājīgi un ierosinies kladzināt līdzi citiem, lai gan man ar Tevi šodien nekāda diskusija un domstarpības nav bijušas. Ko Tu mani apsaukā bez jabkāda pamatojuma? Padomā par to.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

@@uldiss,man liekas tev šodien uzdeva stipri daudz jautājumu pa tēmu , bet no tavas puses tāda samērā vāja argumentācija sanāca , drīzāk nekāda .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nah , bano atpakaļ , lai otstaivajet savu viedokli , urojem ar godu .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

A ko man tagad darīt - diskusijas "iesakiet laptopu ... " mani novedīs Tvaika ielā daudz ātrāk nekā šī ?

 

P.S. Iedo pieeeju Aizspogulijai .

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister`s paroli aizspogulijai pazaudējis???!!!

Sorry, par offtopic.

 

Rādās, ka tiešām neesi tur bijis.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

neesi tur bijis.

Neesmu gan , atsūti - izskatās esi patstāvīgais klients tur . 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister,  jā, pastāvīgs klients. Atsūtīt? Nezinu vai tā drīkst. Es jau varētu. Labāk prasi Mežavecim, būs godīgāk.

Ja vēl būtu pa kluso paprasījis, tad vēl, a tagad..

Offtop.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kā tur bija ar to aizspoguliju? Ja Tev ir parole un ta ir 1x ievadīta tad turpmak tur nokļūsti vienmēr automatiski, jebšu procedūra ir jāatkarto pa laikam? Man tā parole bija, kādu brūīdi tur parosījos pavisam nedaudz un tad tada skaidra norāde par aizspoguliju ta ka pazuda - vot i nevaru saprast viņas vairs nav vispar jebšu es tur vairs netieku iekšā, jeb tieku, bet tur vienkārši neviens neko neraksta pašlaik????

Link to comment
Share on other sites

Tiiko ierakstīju.


A tev uz PM atsūtītā parole nav saglabājusies?


 

 

1x ievadīta tad turpmak tur nokļūsti vienmēr automatiski, jebšu procedūra ir jāatkarto pa laikam?

Tas ir Krievijas atbildes gājiens. :mrgreen:

Nu tu arī!

Tas, ka tavs brovseris viņu izdzēsa no keša, jāraksta no jauna.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

jap, pareizi bij ka grāfs Zuxters saka   brovsers bij izmetis no keša a es nemaz nepamanīju ka vairs nerāda Aliselandi

Link to comment
Share on other sites

Dzonijs

Nu pavāji sazīmēts. Bet patiesībā bija tā - jo vājāka bija finasiālā situācija vienu brīdi -  jo gardāk ēdu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kaut kā ar tām sankcijām būtu bijis labāk, ja mūsējie būstu stāvējuši malā. Sankcijas protams sankcijām, bet bizness paliek bizness. Ja te paskatās uz tabulu augstāk, tad lielākie cietēji tomēr ir baltijas valstis. Sanāk, ka mēs tā kā būsim pamācijuši Putleru, bet tajā pat laikā ntie uzņēmumi nobankrotēs, ntais skaits cilvēku zaudēs darba vietas. Rodas jautājums, kurš kuru ir pamācijis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ta tur vieni vienīgi krieveļi tais uzņēmumos strādā, ta ka labi vien ir, safanojās par fasismu, lai dabū ribās tagat

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

 

 

Kaut kā ar tām sankcijām būtu bijis labāk, ja mūsējie būstu stāvējuši malā. Sankcijas protams sankcijām, bet bizness paliek bizness. Ja te paskatās uz tabulu augstāk, tad lielākie cietēji tomēr ir baltijas valstis. Sanāk, ka mēs tā kā būsim pamācijuši Putleru, bet tajā pat laikā ntie uzņēmumi nobankrotēs, ntais skaits cilvēku zaudēs darba vietas. Rodas jautājums, kurš kuru ir pamācijis.


Somija tomēr cieš no šīm sankcijām stipri vairāk nekā jebkura no Baltijas valstīm, + mūsu bāleliņiem tāpat jau bija jābūt gataviem kaut kam tādam tā kā Krievija nepirmo reize kaut ko "aizliedz" ievest vienai vai otrai valstiņai 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Rodas jautājums, kurš kuru ir pamācijis.

Šeit nav runa par pārmācīšanu, bet par centieniem novērst lokāla vai globāla kara izplatīšanos. Karš, zini cik tad uzņēmumu nebankrotēs? Ar kariem cilvēcei pēdējos 100 gados ir liela pieredze, tikai negribam mācīties no tās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pastāstiet man kāpēc Baltijas cilvēki vienmēr ir spējuši šo propagandu filtrēt daudz vairāk, kā tie paši Krievi un daudzi citi padomju savienības iedzīvotāji ??? Kāpēc visādiem čurkām un pat tiem pašiem Baltkrieviem un Ukraiņiem tas bija modes kliedziens pārkrievoties (gluži kā Kārklu Vāciešiem pārvācoties) ???

 

Zviedru laiki, pirmās draudžu skolas, skolotāju semināri, Tērbatas universitāte (Barons, Alunāns u.c), apziņa gadsimtu garumā, ka izglītoties - tas ir stilīgi. Jaunā strāva, valodas attīstība, nacionālā apziņa, kas rezultējās savā valstī, kurai visi "lielie brāļi" ir pavisam cita valodu grupa, kas automātiski uzskatāma par "nav mūsējais".

1905. gada revolūcija, pirms kuras sākās intensīva rusifikācija, cilvēkiem spieda skolās pāriet uz  krievu valodu, pat piemērojot sodus. Tas viss radīja apziņu, ka "tie tur mums labu nevēl".

 

dažādi faktori ir. Izglītību, nacionālo apziņu un vajadzību attīstīties es liktu pirmajās vietās.

Link to comment
Share on other sites

Izglītības avots rietumniecisks.Vācu un itāļu saknes garīgos semināros, katoliskās Polijas, vēlāk luteriskas Zviedrijas izglītība.Raksti, ticība cita.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet ne pa topika nosaukumu, bet ...

Atgadījums vakar ap ~11 dienā. Eju ar suni un sīko redzu, ka mūli pielicis, varoņa prātā esošs paveca vīrs piesienas cilvēkiem, savu kranci pavadā netur, auro, trenkā bērnus, bērni paši met līkumu.

Aizvedu sīko, nācu atpakaļ un redzēju, ka ir piesējies sievietei ar auto.

Zolīti piegāju klāt un paskaidroju: "Tā vecais - paņem suni pavadā, beidz biedēt bērnus un dodies mājās !"

Uz to saņēmu gārdzošu alkaholiķa atbildi "ŅIPOŅIMAJU Jauki".

Tad es viņam krievu valodā paskaidroju, ka pārsitīšu viņam galvu, un pajautāju vai to viņš saprata ?! Tad to pašu ko jau teicu Latviski pastāstīju arī Krieviski.

 

No sievietes atsējās, no cēla novācās. Sāka pa gabalu uz mani smirdēt un draudēt. kad piegāju klāt provēja kaut ko diezgan kūtri un tizli vicināties. Es viņu nogrūdu zālājā un paskaidroju, lai nomierinās un, ka viņam pašam tā būs labāk. Vecs krabis - tur pat nav ko sist.

 

Nu tas deģenerāts izvilka kabatas nazi un sāka vicināties.

Šajā brīdī es mēreni uzvilkos, atlaidu vaļā suni lai nemaisās man pa kājām un centos tam muļķim atņemt to nazi. iespēru, kraķis nokrita, turot nazi sagrieza sev roku.

Tā kā viņš vēl turēja nazi rokā, tad ar siksnas dzelz karabīni paŗeize sreizes iezvetēju pirms atlaida to nazi.

Rezi šajā brīdī uzrodās VAROŅI ar tekstiem "kas par nah** te notiek ???", Suaks policiju, kā tā var ?! Tak vecs cilvēks.

2 Kas skrūvēja auto un viens gaŗāmgājējs - visi 3 ar mani runāja krieviski, bet tas neizbrīan - mikrorajons tāds.

Tas, ka tas alkaholiķis ir brucis virsū ar nazi jau nekas - viņs tak sadzēries, vēl man skaidroja "Buķ že čilovekam a to poļiciju vizovu !"

AHUJENNĀ sabiedŗiba - kaut kāds deģenerāts piesienās sievietēm, beŗniem - visiem pofig, kad kāds viņam atņem nazi, tad redzi tas urla ir cienījāms vecītis.

ja deģenerāts ir nodzīvojis līdz sirmam vecumam, tad viņš uzreiz kļūst cienījams ?!

Policiju nesaqucu jo nebija vēlmes to visu balagānu vēl ar viņiem risināt, jo iesniegumu jau beigu beigās viņi tāpat nepieņemt jo "Nav jau cietušo!" - ne pirmo reizi... Un suns arī bija jāsagana rokās, kurš bija nobijies un aizskrējis līdz mājai ("Cīņu suns bulterjers"

KAS PAR NAHUJ IR AR MŪSU SABIEDRĪBU ????

 

Šodien gan redzēju to sievieti kam piesējās un tā man nāca klāt un teica paldies. Starp citu arī krieviski runājoša.

 

 

Tātad - 3 lietas par ko vajadzētu sist nost:

* Par "ŅIPOŅEMAJU Jauki !"

* Par nazi

* Par piesiešanos cilvēkiem

 

Pēc skata gadi 60--65, kā vēlāk izrādījās 51 - alkahols, alkaholiņš darījis savu.

 

Nejūtos lepns ar to, ka esmu uzšāvis sirmgalvim, bet esmu sašutis, ka man vienam nebija vienalga, un ka pārējiem pēkšņi palika žēl veco vīru.

 

Vēl viņam pietika nekaunības prasīt lai es viņam atdodu to nazi.

post-353-0-48177300-1407532756_thumb.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vajadzēja viņu izslēgt tā ātri un mierīgi tad vilkt uz kādu soliņu lai atpūšās! Mol cilvēkam sūdīgi palika un es palīdzu. Iespējams tad attieksme būtu pavisam cita. Re kāds labs cilvēks, palīdz večukam.

 

Vismaz man zināmie penši latviešu valodu nemāk un mācīties negrasās. Skarbi bet fakts.

Link to comment
Share on other sites

Arī mazliet prom, bet ko darīt atmiņas:

Es esmu absolūti mierīgs un draudzīgs cilvēks! Man kādreiz sieva strādāja mazā veikaliņā, pārdeva puķes, viens LV puisis, bet riktīgs urla, ieskrēja veikaliņā un sāka savas pravas kačāt, man bija liela poha, klausoties to mātēs vārdus, neizturēju, ieliku stūri, pat nesitot, izstāstīju ka viņam nav taisnība! Ziniet ko viņš man atbildēja, ka izsaukšot policiju, es viņam paskaidroju, kamēr viņi atbrauks, Tu jau būsi miris, zēns sāka raudāt! Palaidu vaļā, pēc mirkļa atskrien blakus veikala pārdevēja, un saka, pie mums atskrēja viens debīlais un izsauca policiju! Tad es sapratu, ka cilvēks uz pohām, nevar stāstīt otram viņa tiesības un  pienākumus ilgi, un lai to stāstu es arī neklausītos no valsts pārvaldes, tās telpas es pametu. Bet viena doma man ir prātā, ka tam mēslam vienmēr būs bailes ieiet mazos veikalos, kur tirgo puķes!

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz gāju Karete Do (kā bērns, 80 gadi), zin ko viņi stāstīja kā anekdoti, ātri iesit un ātri azmukt! Bet ja Tu ej ar meiteni tas nestrādā, meitenes skriet nemāk, tad labāk vienu nolikt, nekā skatīties, kā viņi visi viņu ņem cauri, un pašaizsardzības termins arī jau ir mainīts!


Link to comment
Share on other sites

Divejādi - laba cilvēka pienākums būtu attīrīt sabiedrību no tādiem nevēlamiem elementiem. Skaidrs, ka pašam aŗi var sanāk problēmas negribot, BET ļaut tādiem varu, vai vienaldzīgi noskatīties gan nedrīkst.

Jā, diemžēl LV policijai trakojoši dzērāji visvairāk interesē tikai tad, ja var viņiem uzlikt 20ls par alus pudeli rokā.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Vēl viens dumjš stāsts, mūs izsēdina autobus Parīzē, Monmartra, četros no rīta, ielas piemēslotas, deg cisternas kā sliktākajos ASV bojevikos, sajūta ka nu ir vienā vietā, pieskrien nigers klāt mūsu meitiņai, ko mēs, pielikām pie sienās, bet šis bļauj „Are You stupid, free ticket to show!” tad tikai pieleca, ka mēs vienmēr esam gatavi tam ļaunākajam. Kā mums pēc tam skaidroja pats bīstamākais rajons Parīzē ir drošāks, par pašu labāko Ņujorkā! Bet par cik mēs jau esam auguši PSRS, tad reakcija ir uz visu ļoti smaga.

Link to comment
Share on other sites

Ieleja mēs esam viena vecuma, vai tad tu nebiji zemessargos? ZS mācīja ko darīt ja nu tev mājās kāds grib izģērbt, ieročus deva! Likumdošanas tad nebija! Tagad, ja man nāk iekšā mājā, kāds vēl šaviens gaisā, Tu zaudē vienu lodi, kas var būt izķīroša!

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
  • alusbundza locked un unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...