Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

Nu šprošu bunžu tak amerikānim nenotirgosi - whats this shit?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Olas vienā kulītē nav labi likt. Ja kantoris ražo tikai šprotes tikai priekš vienas valsts, kura jau vairākas reizes šo rūpalu piebremzējusi sakarā ar mistiskām benzopirēna prasībām, tad šim uzņēmējam īpaši šī biznesa ilgstspēja neinteresē.  Labs piemērs ir Gamma-A, kur vadība ļoti investē uzņēmumā jaunu džipu veidā.

 

šprošu bunžu tak amerikānim nenotirgosi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nekadu īpasu iemeslu jau arī nevaja - visu laiku bij +/- labi ta kā ir, klepajam pēc 100 gadīgas tehnoloģijas kaut ko, ko i latviesi vairs īsti neēd un sūtam tiem kam tas liekas garšīgi. Personīgi es šprotes pedējās 10x esmu ēdis vien kaut kaur BY, RU kur to man par godu pasniedz kā gardumu. LV šprotes neesmu pircis nu nezinu gadus 10, kāpēc būtu jāēd konservi kad pilni veikalu plaukti ar svaigām zivīm un gaļu? Kādam nepatiks, bet teikšu kā ir -konservi tas ir fi...


 

 

Olas vienā kulītē nav labi likt. Ja kantoris ražo tikai šprotes tikai priekš vienas valsts
es nebrītos ja šie ražotāji ražotu tikkai vienam pircējam 
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs varu tev tikai piekrist. Nē, nu pirms kāda gada man sakārojās šprotes. Ilgi stāvēju veikalā pie plaukta un domāju kādas lai ņem. Paņēmu dažas bundžas dažādas. protams, ka dārgākās bija visnegaršīgākās. :D

Link to comment
Share on other sites

Man jāpiezīmē, ka esmu aktivējošs inženieris, un man būtībā vajadzētu būt pofig, kas notiek ar Latvijas pārtikas un pārvadātāju biznesu. Tā pat neviens mans rads šajās nozarēs nestrādā. Bet bērnībā nācās pastrādāt šprotu cehā. Tās ir spēcinošas atmiņas. zivis ņemu pie zināma saimnieka un man patīk viņa produkti.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu tie mazo kuģīšu eksperti, mazvertīgu zivteļu bunžā bāzēji, nu man viņus nudien īpaši žēl  galīgi nav, neesmu padziļinati degunu bāzis viņu štellēs, bet nu nojausu konkrēti ka tur ir ar tiem kuterīšiem sasodīti daudz tumsu lietu saistīts, a paņemt bomžus netīrā pussabrukušā cuku kūtī zivteles bunžās bāzt liela prata nevajag. Viss atduras vien uz spēju sarunat nogrūst kaut kur gatavo produkciju, ar vai bez benzola, nemaz nebrīnītos ka tur tiešām arī ir parsniegtas tās normas

Link to comment
Share on other sites

Saka, ka Baķka Lukašenko jau berzējot rokas - viņam Klondaika sāksies.

Visi produkti no ES ies caur Baltkrieviju, kur tiem "piešķirs" BY izcelsmi un viss notiksies.

Domāju, ka tas vismaz daļēji ir tā realizējams. It kā leiši jau sen pa kluso ar BY ņemoties.

Pie tam šovasar ievēroju - BY autiņu daudz uz LV ceļiem, agrāk nebiju ievērojis.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu jā daudz gan un tas pie tam ka vīza 60 eur uz degunu un pieteikumus pieņem izskatīšanai pēc 2 mēnešiem, man sovasar visi brauca ciemā ar LT un PL vīzām, bij arī ar EE vīzu - nudien nesaprotu to mūsu dau ņu imigracijas kantori visās kaimiņvalstīs vīza uz 2 nedēļam bez problēmam tik maksā, a mūsējie pasaka ka piesakiet vizīti pēc 2 mēnešiem, kaut kāds idiotisms


Un tas pie tam ka nevar kā pie baltiem cilvekiem aiziet uz tūrisma firmu un pasūtīt vīzu, bet nē vajag kādam iekš LV vilkties uz imigrācijas kantori stāvēt milzu rindās, samaksat par izsaukumu 11 eur un tad pēc nedeļas tūrists var doties uz vēstniecību  Minska un uzzinat ka atrakais vart pēc 2 mēnešiem kad vasara jau beigusies pieteiktiews dokumentu iesniegšanai vīzai!!!!!!!!!!!!!!!!11

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Paskaitīsim, cik Latvijas uzņēmumu pa šiem treknajiem gadiem ir pārgājuši ārzemju, tai skaitā krievijas uzņēmēju rokās...Nu tipo Rīgas dzirnavnieks, AS Valmieras piens...

 

 

 

 

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs parakstījis lēmumu, kurā noteikts, ka Krievijā publiskās vietās vairs nebūs iespējams anonīmi pieslēgties atvērtiem Wi-Fi tīkliem.
Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Par Belorusiju, tiiri logjisks risinaajums probleemai. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

un man būtībā vajadzētu būt pofig, kas notiek ar Latvijas pārtikas un pārvadātāju biznesu. Tā pat neviens mans rads šajās nozarēs nestrādā.

 

Tas ir psc šitā pateikt. :shok:  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Te arī viens kropls kolorādo paudis attieksmi... http://www.diena.lv/...licija-14065889
No kurienes tu zini ka kolorādo? Tik pat labi  varēja pašu hohols vai kāds no eirosojūza, jo zīmīgs ir fakts ka viņu apmeklēja pēc intervijas, kur viņs ne īpaši glaimojoši izteicās par to ka jākaro gandrīz plikām rokām, Ukrainas armijai nekā nav,viss izzagts. Es pat teiktu ,ka ticamāk ka kāds paša tautietis, lai tur muti un neblamē valsti un jaunos demokrātus
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet tas ir tipiskais latvietis, kas tā saka.

 

Paldies par komplimentu, Esmu lepns, ka Jums nepieleca mans sarkasms par šeit forumā valdošo nostāju, ka jebkurš, kurš nav gājis augstās skolās šajā dzīvē ne ko nav pelnījis.


 

 

es nebrītos ja šie ražotāji ražotu tikkai vienam pircējam 
 

Eiropai nevajag ne mūsu piena produktus ne mūsu zivis. Viņiem pašiem šī labuma pāri pārēm. Pie kam zivju konservi mums nedaudz specifiski. Toties Krievija šos labumus pati nesaražo pietiekamā daudzumā. Pie kam mūsu zivju konserviem ir tradīcijas Krievijas tirgū. Tā kā mūsu pārtikas ražotājioem likties tā pat īsti nav kur. Ķīna, bet tā jau ir daudz nopietnāka loģistika un tirgus nišas atrašana.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lūk, te vate tās vislielākā izpausmē :D Būtu jau smieklīgi, ja daudzi sakāmajam neticētu...

 

[media]

[/media]
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Tur tak tie karognesēji fonā izskatās pālī....

Un tā vecene galīgi debīla, pieklājīgi izteikties to bulšitu klausoties nevar....

Banderieši zog bērnus.... (droši vien pēc tam ievelk alā un liek katlā vārīties...)

Par tiem 4gadīgajiem bērniem un pederastiju laikam no tās trakās spāņu politiķes izrauts konteksts, tak visa Eiropa par viņu smējās, kā nepieskaitāmu.... OMG, jo tālāk klausos, lielāks .... zoofilija legāla Vācijā... geji, kas uzbrūk cilvēkiem.... Ja gana ilgi un uzstājīgi šito hujņu atkārto, tad laikam cilvēki sāk tam ticēt.... Hail pļutin.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet tas ir tipiskais latvietis, kas tā saka.

Mutīti pieturi ! ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja gana ilgi un uzstājīgi šito hujņu atkārto, tad laikam cilvēki sāk tam ticēt....

 

If you tell a lie big enough and keep repeating it, people will eventually come to believe it. The lie can be maintained only for such time as the State can shield the people from the political, economic and/or military consequences of the lie. It thus becomes vitally important for the State to use all of its powers to repress dissent, for the truth is the mortal enemy of the lie, and thus by extension, the truth is the greatest enemy of the State.

 

Paša propagandas tēva Gēbelsa vārdi :) 

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Jā, toreiz Gēbelss savu darbu paveica teicami... lai arī viņa teicamajam darbam bija šaušalīgas sekas.... Visskumjākais, ka viņa izstrādātās metodes darbojas ari 21. gadsimtā, kur sabiedrību apstrādāt ar vienpusēju propogandu ir krietni sarežģītāk, bet vēsture atkārtojas. Toreiz vāciešiem bija sāpe un pazemojums pēc 1. pasaules kara, šodien krieviem pazors, ka nav vairs superlielvalsts no kuras visi baidās..... sabiedrībai tiek uzmālēts ienaidnieks - toreiz žīdi un sarkanie, šodien pindozi un zilie..... un viss notiek.... toreiz pietiekoši lielai vācu tautas masai acis neatvērās pat, kad jau sākās šaušalīgais karš, šodien izskatās, ka krievu tauta ar sekos putleram visur, kur viņš savos ārprāta murgos to sūtīs.

Čerčils teica un varu piekrist pilnībā:
 "Democracy is the worst form of government, except for all those other forms that have been tried from time to time."

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir manāma nostāja, ka jebkurš, kurš nav gājis augstās skolās, dzīvē neko nav pelnījis.

Dzīvē to parasti pauž tie, kas kaut kur gājuši un nav pabeiguši.Vai maz pelna un to slēpj. Pašam vairāki tādi piemēri apkaimē grozās.Viena ar divām augstākajām strādā par 500ērikiem uz papīra.Tas netraucē patētiski lietot frāzes - terciārās izglītības līmeņi, neizglītotā tautas masa.Netraucē arī dzīvot ar veci un bērniem vecāku mājā, nemaksāt ne centu par komunālajiem.Krīze taču.

Otra savulaik izlidojusi no RTU pirmā kursa, pēc tam 2 gadus mācījusies RSU, no kurienes izlidoja par nesekmību.Mēginājusi studēt par ekonomiku, izlidojusi no LU.

6 gadu laikā privātaugstskolā iegūts bakalaurs. 10 gadus studējusi, kamēr bakalaurs rokā.4 gadus sēdējusi budžetā. Netraucē skandināt par parazītiskiem neizglītoiem muļķiem.Pelna maz, runā daudz.Nezinu kā internetā, bet sadzīvē šādi piemēri.

Labots - beryl
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nezinu ko tieši Tu domāji ar šo, bet sadzīve ir pat ļoti manāms ar ko sarunajies, vai cilvekam ir pamatskola, vidusskola vai augstskola aiz pleciem un tas attiecas kā uz tiem kas ir kaut ko pēc tam sasniegusi tiesi tapat kā uz tiem kas neko nav sasnieguši. Tām macītajām zinašanam ir sekundara nozīme, varbūt velāk noder a varbūt i ne, taču cilveka uzvedības modelis, inteliģence kā tāda, vērtību sistēma un redzesloka plašums tomer mainās kardināli, mainas arī draugu un paziņu loks, ja kas

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Izglītība ir vērtība.Tomēr gluži nepiekrītu, ne vienmēr kontaktējot var noteikt.Nesen lasīju vienu web lapu, kurā cilvēks piedāvā savus pakalpojumus.Brutālas kļūdas angļu valodā, ļoti nekorekts stils dzimtajā valodā.7 semestri augstākā tehniskā mācību iestādē sekmīgi pabeigti.

Vārdu krājums? Uzvedība?

Izglītība ir jāmāk pielietot. Visvienkāršākie ir vairāk sasniegušie.Tā inteliģentā vienkāršība.Bieži ar profesoru komunicēt ērtāk kā ar cilvēku, kurš nomuļļā augstāko, tēloti lauza latviešu izrunu un bārsta svešvārdus, cerībā, ka to nozīmi nesapratīs.

Vissuperīgākā anglene ar milzīgu vārdu krājumu arī ekonomikā un citās jomās vienam, kurš beidzis garīgo semināru.Neticēju ka tāda izglītība viņam, domāju ka valodnieks, ekonomikas specs.

Par tām mācītām zināšanām.Protams vismaz 10-20% mācītā kaut kur noderēs.

Ir gan redzēti gara darbi (daži) no cilvēkiem, kuriem esot augstākā.Ieraugot likās, ka 8 klases skolnieks rakstījis.

Protams, vairākums ar izglītību spēj labi rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Tik pat labi  varēja pašu hohols vai kāds no eirosojūza

Kā tad, kremļa televīzijās tak visu laiku stāsta, ka ukraiņi paši sevi nogalina.

Link to comment
Share on other sites

Krievija varētu arī apsvērt domu aizliegt valsts teritorijā rādīt rietumeiropas un ASV filmas un seriālus.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Par tiem konserviem.Toreiz, kad 98 ajā bez sankcijām bija defolts rus, Baltkrievija devalvēja.Daudzos fabriķos strādniekiem nebija algu.Kur kompakti dzīvoja, veikalniekiem bija grūti.Piem, miests, fabrika, veikals.Veikalam tādā slikti klājās.

Cik daudz strādnieku var zaudēt darbu pārtikas sektorā?

Link to comment
Share on other sites

Ja kopējais ienaidnieks būtu žīds, es vēl saprastu, bet slāvi - viņi taču no neatminamiem laikiem ir villojušies savā starpā un villosies, ja vien neatradīs kādu ārējo ienaidnieku, kā to veiksmīgi pēdējos pārsimt gadus dara jeņķi.
Krievs, ukrainis, serbs, baltkrievs, neredzu baigo šķirbu.
Par ko te cepties? Ja nu vienīgi par to, ka letiņu puikas palīdzēja nosargāt "dižo" revolūciju, tad tādas PSRS nemaz nebūtu bijis un pasaules ģeogrāfiski-politiskā karte arī varbūt būtu nedaudz savādāka, vismaz ar trešo pasaules karu pie durvīm jau nu neklauvētu.

 

P.S. Atveram acis un paskatāmies uz "trīs māsiņām" - Baltijas tautām - nekad nav sapratušās savā starpā un nekad nesapratīsies, tāpēc, kamēr šo apaļo bumbu, vārdā Zeme, pārstāvēs neskaitāmas nācijas, kašķis turpināsies.
It kā te varētu palīdzēt pilnīga globalizācija, bet dzīvot policejiskā valstī, bez iespējām to pamest, arī negribētos, tāpēc, ceru, man nebūs jāpiedzīvo ne viens, ne otrs.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

 

Finka citāts: „Es redzu, ka Maskava nogrims... Būs milzīgs sprādziens, kas satricinās visu Krieviju. Miljoniem cilvēku ies bojā...”

1993. gadā ruckojs jau gribēja bombardēt kremli, varbūt šoreiz kādam "girkinam" tas izdosies...

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

Man dikti patīk, kā attīstās kaimiņbaķkas rūpniecība. Dažu dienu laikā sākuši ražot krevetes, sierus, āboļus un citas gardas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un tas viss ir iemesls, kāpēc mums nav prezidentāla republika, jo vienam pintiķim (ar sekotājiem) ir daudz vienkāršāk savārīt putru, nekā simts pintiķiem. Tie 100 nekad nesavāksies kopā, lai tos 100 iekustinātu uz lieliem sūdiem vajag milzīgu (finansiālu) iemeslu.

 

Šis gan nav kaimiņzemes darījumu apjomiem pielāgojams piemērs, bet mūsu Andri tak mierīgi var iekustināt ar 1 vilciena sastāvu ar naftu. Cik tur naudas izteiksmē sanāk? Barela cena 100 dolāri. Barels ir 120 litri. Vienā vilciena mucā laikam bija 60 tonnas. Sastāvā ap 70 - 90 vagoni sakabināti. Gan jau tur kādu miljonu $ var izspiest, bet tādai kaimiņzemei viens vilciena sastāvs ar naftu šurpu turpu neko nemaina. Bet Andris ir iekustināms.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau runā kā viens man draugs francūzis. Pat ja 70% finansējuma, kas paredzēti sociālajiem pabalstiem nonāk krāpnieku rokās, tie atlikušie 30% tiešām palīdz cilvēkiem kas ir grūtībās. No vienas puses jau taisnība, no otras nav īpaši godīgi ne?

Link to comment
Share on other sites

Tak viņiem vienmēr cits vainīgs.Galvenais atrast ienaidniekus, masa gavilē un neredz savu dzīvi.Ļeņina skola.

Link to comment
Share on other sites

LVArturs

Nē, es uzrakstīšu, ka boto teksts ir slēpts ekstrēmisms, bet D_L teksts ir klajš ekstrēmisms.

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
  • alusbundza locked un unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...